Fenerbahçe - Tartışma Konusu

Baroš

🦁
Konular
88
Beğeni sayısı
443
PG Nakit
1,555
Favori Güreşçi
CM Punk
Kompleksli biri olmadığım için gerçekleri söyleyebilirim. Gözümle izlediğim en iyi fener kadrosu buydu her mevkide en az 2 alternatifi olan çok iyi bir kadroydu bu kadro. Şampiyonluğun kırılma anı Trabzon maçıydı. Saha dışındaki kaos, fenere her zaman kötü gelmiştir. İsmail Kartalla çok makara geçtik ama kötü bir hoca olduğunu düşünmüyorum. 99 puan toplamış 99 gol atmış bir takımın hocası, Trabzon, GS ve USG deplasmanından çıkmak kolay iş değil. Şampiyonluğu camia olarak kendiniz verdiniz. Demek ki şampiyon olabiliyormuşsunuz.

The MANIAC

THE SPECIAL ONE
Konular
408
Beğeni sayısı
948
PG Nakit
1,495
RPG Karakteri
''Main Event'' Jey Uso
Favori Güreşçi
Bobby Lashley
1
Kompleksli biri olmadığım için gerçekleri söyleyebilirim. Gözümle izlediğim en iyi fener kadrosu buydu her mevkide en az 2 alternatifi olan çok iyi bir kadroyu bu kadro. Şampiyonluğun kırılma anı Trabzon maçıydı. Saha dışındaki kaos, fenere her zaman kötü gelmiştir. İsmail Kartalla çok makara geçtik ama kötü bir hoca olduğunu düşünmüyorum. 99 puan toplamış 99 gol atmış bir takımın hocası, Trabzon, GS ve USG deplasmanından çıkmak kolay iş değil. Şampiyonluğu camia olarak kendiniz verdiniz. Demek ki şampiyon olabiliyormuşsunuz.
Sonunda düzgün konuşan bir geseli. Keşke herkes böyle olsa.

Baroš

🦁
Konular
88
Beğeni sayısı
443
PG Nakit
1,555
Favori Güreşçi
CM Punk
Sonunda düzgün konuşan bir geseli. Keşke herkes böyle olsa.
Olanı söyledim. Suçu ona buna atınca 10 yıllık şampiyonluk orucu oluyor işte. Fener'i gram sevmem ama futbolda başarılı geçirdi sezonu. Basketbolda en iyi 4 takımdan biri oldu. Mali olarak artı verirse güzel bir sezon olur fener adına.

Uncle Junior

sekkusu yaritai
Konular
32
Beğeni sayısı
646
PG Nakit
190
Favori Güreşçi
The Undertaker
İki sezondur Fener maçlarının tamamına yakınını izledim. Avrupa dahil. İki sezonda da oynanan futbol iyiydi bence, geçen sene derbi performansı kötüydü bu sene onu da hallettiler.

Normal bir sezonda Jesus da İsmail Kartal da champ olabilirdi, ki champlik puanı topladılar.

Fark şu: Galatasaray o kadar iyi bir lig performansı ortaya koydu, rekor üstüne rekor kırdı ki fırsat vermedi hiç.

Jesus'u Sevilla maçlarından ve derbilerden, İsmail Kartal'ı Oly maçlarından eleştirilir ki çok haklı eleştiriler olur. Konferans'ın alınamayacak bir şeyi yoktu gayet alabilirdi Fener. İsmail Kartal o maçlarda ağır sıçtı.

Onun dışında yani sıradan bir sezon olsa Jesus da Eagle da champ olabilirdi.

Bogi

Jön Türks
Konular
18
Beğeni sayısı
352
PG Nakit
0
İki sezondur Fener maçlarının tamamına yakınını izledim. Avrupa dahil. İki sezonda da oynanan futbol iyiydi bence, geçen sene derbi performansı kötüydü bu sene onu da hallettiler.

Normal bir sezonda Jesus da İsmail Kartal da champ olabilirdi, ki champlik puanı topladılar.

Fark şu: Galatasaray o kadar iyi bir lig performansı ortaya koydu, rekor üstüne rekor kırdı ki fırsat vermedi hiç.

Jesus'u Sevilla maçlarından ve derbilerden, İsmail Kartal'ı Oly maçlarından eleştirilir ki çok haklı eleştiriler olur. Konferans'ın alınamayacak bir şeyi yoktu gayet alabilirdi Fener. İsmail Kartal o maçlarda ağır sıçtı.

Onun dışında yani sıradan bir sezon olsa Jesus da Eagle da champ olabilirdi.
bazen gerçekten düşünmeden yazdığınızı düşünüyorum.

Fenerbahçe'nin 38 maçta 1 mağlubiyeti var, daha çok gol atmış, derbileri çözmüş. Daha ne performansı ya. Kartal'ın eleştirilecek en kritik yanı Oly maçındaki kararları olduğu konusunda zaten bir konsensüs var.

Çok merak ediyorum GS, FB kadar saha dışına çekilmiş olsaydı acaba onların reaksiyonu ne derece olacaktı? En basitinden Trabzon'da yaşanan fecaatin aynısını yaşasaydı GS reaksiyonu ne derece olacaktı?

Tabii ki işin içinde tek hocalık durum yok yönetimsel faktörlerde var ancak GS'nin koyduğu performansın FB'den çok öyle abartı bir farkı yok. Yani işin hakem katliamlarına falan girmiyorum ki orada ki durumda ortada.

Şu takım öyle bi takım ki Fenerbahçeli herkes razıdır şu takımdan. Çok gururluyum valla şöyle bir takımı canlı canlı izlediğim için tüm sezon.

Uncle Junior

sekkusu yaritai
Konular
32
Beğeni sayısı
646
PG Nakit
190
Favori Güreşçi
The Undertaker
bazen gerçekten düşünmeden yazdığınızı düşünüyorum.

Fenerbahçe'nin 38 maçta 1 mağlubiyeti var, daha çok gol atmış, derbileri çözmüş. Daha ne performansı ya. Kartal'ın eleştirilecek en kritik yanı Oly maçındaki kararları olduğu konusunda zaten bir konsensüs var.

Çok merak ediyorum GS, FB kadar saha dışına çekilmiş olsaydı acaba onların reaksiyonu ne derece olacaktı? En basitinden Trabzon'da yaşanan fecaatin aynısını yaşasaydı GS reaksiyonu ne derece olacaktı?

Tabii ki işin içinde tek hocalık durum yok yönetimsel faktörlerde var ancak GS'nin koyduğu performansın FB'den çok öyle abartı bir farkı yok. Yani işin hakem katliamlarına falan girmiyorum ki orada ki durumda ortada.

Şu takım öyle bi takım ki Fenerbahçeli herkes razıdır şu takımdan. Çok gururluyum valla şöyle bir takımı canlı canlı izlediğim için tüm sezon.
Bence ben düşünmeden yazmadım, sen okuduğunu anlamadın. Ya da art niyet aradın. Ben FB iyi oynuyor iki senedir iyi de puan topladı, GS çok ekstra olduğu için şampiyon olamadı dedim. Senin dediklerinin benim yazdıklarımla hiçbir alakası yok.

Bogi

Jön Türks
Konular
18
Beğeni sayısı
352
PG Nakit
0
Bence ben düşünmeden yazmadım, sen okuduğunu anlamadın. Ya da art niyet aradın. Ben FB iyi oynuyor iki senedir iyi de puan topladı, GS çok ekstra olduğu için şampiyon olamadı dedim. Senin dediklerinin benim yazdıklarımla hiçbir alakası yok.
Abi fırsat vermediğin dediğin noktada FB normal şartlarda bir lig devam ediyor olsaydı zaten verdiği fırsatı arena'da geri almış olacaktı neyin kafası bu onu soruyorum bende zaten?

bu arada bireysel olarak samimiyetlere inansam da gelip şu konuya yaa fener iyidi de gs daha iyidi minvalindeki mesajların ekseriyetle gereksiz olduğunu düşünüyorum. arkadaşlar mevzubahsin bu ülkede oynanan futbol olduğunu düşünürsek bu devran değişmedikçe asla aynı paydada buluşup yorumlamayacağız konuları. bize göre doğru a'ysa size göre her zaman b olacak. kimsenin dilini yormasına gerek yok.

herkes borusunu kendi konusunda öttürsün.

Uncle Junior

sekkusu yaritai
Konular
32
Beğeni sayısı
646
PG Nakit
190
Favori Güreşçi
The Undertaker
Abi fırsat vermediğin dediğin noktada FB normal şartlarda bir lig devam ediyor olsaydı zaten verdiği fırsatı arena'da geri almış olacaktı neyin kafası bu onu soruyorum bende zaten?

bu arada bireysel olarak samimiyetlere inansam da gelip şu konuya yaa fener iyidi de gs daha iyidi minvalindeki mesajların ekseriyetle gereksiz olduğunu düşünüyorum. arkadaşlar mevzubahsin bu ülkede oynanan futbol olduğunu düşünürsek bu devran değişmedikçe asla aynı paydada buluşup yorumlamayacağız konuları. bize göre doğru a'ysa size göre her zaman b olacak. kimsenin dilini yormasına gerek yok.

İki senedir her maçını takip ettiğim takım hakkında yorum yaparken sana mı soracağım? İstediğim konuya forum kuralları içerisinde istediğim yorumu yaparım, kimseye bir hakaret içermiyor. Senin haddine değil buna karar vermek. Heleki "gidin çöplüğünüze" tarzı avam ve sığ yaklaşımlarla.

Tam facepalm yapmalık yakaşım yani.

Töbeler olsun.

Yorumumu görmek istemiyorsan da engellersin, bu kadar basit.

Baroš

🦁
Konular
88
Beğeni sayısı
443
PG Nakit
1,555
Favori Güreşçi
CM Punk

Çok yanlış bir dil olmuş. Arkadaş çok güzel ifade etmiş neye hiddetlendin onu çözemedim. Bilgili bir spor izleyicisi olarak sen bile böyle bir tavır sergiliyorsan tabii ki de ortak paydada buluşamayız. En azından bu ortamda, herkes bize düşman herkes bize kumpas kuruyor kafasından çıkın abi. Şu konuları konuşurken takınacağım üslubu şaşırıyorum.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: