Fenerbahçe - Tartışma Konusu

Uncle Junior

sekkusu yaritai
Konular
32
Beğeni sayısı
669
PG Nakit
190
Favori Güreşçi
The Undertaker
rage-comic-internet-meme-anger-crying-meme.jpg

Spear of Chaos

PG.com Kullanıcısı
Konular
366
Beğeni sayısı
803
PG Nakit
855
RPG Karakteri
Brock Lesnar
Favori Güreşçi
Seth Rollins
Emre Mor kiralıksa geri almalıyız değilse parasını verip almalıyız ama almalıyız, bu sene cozecegi en az 1 maç vardı bu bile yarışta etki ediyordu.

Szymanski ama fakat olmadan gitmeli, yemişim sistem oyununu sisteme katkı vereceğine istikrarlı 15 G 15 A yapan adam olsun öyle telafi etsin o açığını. Sisteme katkısı da pres yapmak zaten, herkes yapar onu. Szy'nin gidisi ekonomi olarak da iş yapar bayağı.

Sörloth piyasa yapmadan almalıydık şimdi nah alırız hep rüyam olarak kalbimdeydi ama daha da olmaz, Dzeko gitmeli ama yerine genc, pivot bir adam almak lazım Vedat iyi olur onun için, o kadroyla 15 atan adam bu kaliteyle 30 atar, Szy giderse o parayla alabiliriz diye düşünüyorum.

Baba bir 6 numara gerekiyor, İsmail Yüksek benim nefretlik adamım Kiev maçından beri. Şampiyonluk için yetersiz olduğunu da gördük sezon başında birkaç hatası ile. Yönetim illa ki orayla ilgilenecektir.

Rotasyona Emre Mor gibi adamlar almak gerekiyor, bu sene son maçlara yedek kulübesiz çıktık neredeyse. Yedek orta saha olarak MHY falan iş yapar ama 10 no ve bek yedeği düşünülmesi gereken hususlardan birisi.

Kadroda Szy hariç gönderilecek 5 6 çöp bulursak ortalama 30 40 M'lik bir giriş ile başlayacağız umarım kadroyu koruruz, Dzeko'dan -sanmıyorum ama- bir 2 3 bile alsak fena ekstra olur. Bu sene kusursuzun da kusursuzu kadro kurmalıyız, kadro planlaması iyi yapılır umarım.
Beşiktaş şampiyon olmuş gelen tepkilere göre

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: