Süper Lig 30. Hafta | Trabzonspor - Fenerbahçe

Kim Kazanır?

• Trabzonspor

Oy: 1 20.0%
  • Fenerbahçe

Oy: 3 60.0%
  • Berabere

Oy: 1 20.0%

• Kullanılan toplam oy
    5

Uncle Junior

sekkusu yaritai
Konular
32
Beğeni sayısı
669
PG Nakit
190
Favori Güreşçi
The Undertaker
image.png

Dragon

JM Cericho
Konular
9
Beğeni sayısı
358
PG Nakit
0
Favori Güreşçi
Alexa Bliss
Burada hakem tartışan arkadaşlar maçın direkt hakem tarafından 0-2'den nasıl 2-2'ye getirildiğini görürler mi, görmezler. 2-0'ı da geçtim kaç dakika önce hükmen galibiyetle kazanılması gereken bir maçı kenara koyar 2-3'den önceki faule bakarlar. Evet kanka kurucumuzun sözü tesislerde asılı falan filan.

Ofsaytımsılarla, beyniyle kalbi çelişen topçularla, çıkmayan kartlar yerlerden kalkmayan oyuncularla, şampiyonluk + 10-20 milyon maaşlı topçularla spatula bırak diye okunan takımlara elenene kadar gelecek Avrupa gelirleriyle zar zor sene sonunu getirmeye çalışan bir kulübün şampiyonluk iddiası olmayan bir kulübe aylardır yüklediği gerilimin sonucu maç sonu yaşananlar. O iddiası olmayan kulüp de 5 gol yerken rakibinin eline bir kolonya dökmediği kalan bir takım, şaşırmamak lazım. Averaj için bir 5 daha lazım olsa onu da yerlerdi, güle oynaya. I love you 3 ayda bir özel uçakla 1 ay tatile çıkan forvet. <3

Fenerbahçe'm benim için bu sene şampiyondur. Kupa müzeye girsin girmesin değişmez, kaç maçtır hakemle durdurmaya çalışıp durduramıyorlar ama oyuncular çok büyük karakter ortaya koyuyor. Benim için ne ŞL çeyrek finali, ne 2001 ne 2011 ne 2014 şampiyonu kadro, ne UEFA kupasını ellerinin ucundan kaçıran kadro. Bu kadro benim için FB tarihinin en iyi kadrosudur. Hepsini alınlarından gözlerinden öpüyorum. Bu sene takıma maddi bir katkı yapmadım ama bugüne kadar 1 lira param bile ceplerine girdiyse helali hoş olsun. İsmail Kartal ve talebeleriyle gurur duruyorum, benim için 2023-2024 sezonu şampiyonu Fenerbahçe'dir. Değişmez, istediğiniz kulübe teneke kupayı ikram edebilirsiniz.

Kara

-
Konular
158
Beğeni sayısı
1,258
PG Nakit
740
Favori Güreşçi
Roman Reigns
Benim önerim var. Malum şehire medeniyet geldiği emin olunana kadar bütün spor müsabakalarından men edilsin. Nasıl fikir bence süper fikir?
Bunu tartışacaksak eğer, üç büyükler kadar lobi gücü ve şehir gücü olan kulübe ağır yaptırımlar gelmeyeceğini bilmek gerek. 10 sene öncesine gitsek mesela Volkan'a direk söküp fırlatmaya çalışıyordu bunlar. Bugün sahaya inilmesi çok şaşırtıcı gelmedi bana. Şaşırtıcı olacak şey ciddi bir yaptırım ve ceza gelmesi olur. O yüzden bu barbar ve masa başı oyunları liginde diyebileceğim tek şey yiyin birbirinizi demek olur.

Bogi

Jön Türks
Konular
18
Beğeni sayısı
379
PG Nakit
0
Bunu tartışacaksak eğer, üç büyükler kadar lobi gücü ve şehir gücü olan kulübe ağır yaptırımlar gelmeyeceğini bilmek gerek. 10 sene öncesine gitsek mesela Volkan'a direk söküp fırlatmaya çalışıyordu bunlar. Bugün sahaya inilmesi çok şaşırtıcı gelmedi bana. Şaşırtıcı olacak şey ciddi bir yaptırım ve ceza gelmesi olur. O yüzden bu barbar ve masa başı oyunları liginde diyebileceğim tek şey yiyin birbirinizi demek olur.

Yani maçın başında meşale yandı, sahaya torpil atıldı sular şelale oldu. Bir tane polis girip orada taraftar aldıysa ben hiç bişey bilmiyorum. Bizim stadda ağzını açsan 15 tane spor şube blok başında kamerayla bekliyor 6222 yapıştırmak için. Kurşuna taş diyen valisi, polisi stada adam akıllı götürtmeyen il emniyet müdüründen stadındaki güvenliğe kadar madem varsa bir sıkıntı o zaman vermeyeceksin oraya maç. Bu hayvanlar da girmeyecek stada bu kadar basit.

Ha ben sana olacağı söyleyeyim: TS tribünü 2 maç falan kapatma alır, asıl cezayı da nefsi-i müdafaa yapan Fenerbahçeli oyuncular çeker. Bu ülkede adalet maalesef böyle işliyor çünkü.

@Dragon 'un yazdıklarına mühür kaşe. Bu takım benim için bu sene şampiyondur. Kupayı kime istiyorlarsa versinler.

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: