Süper Lig 30. Hafta | Trabzonspor - Fenerbahçe

Kim Kazanır?

• Trabzonspor

Oy: 1 20.0%
  • Fenerbahçe

Oy: 3 60.0%
  • Berabere

Oy: 1 20.0%

• Kullanılan toplam oy
    5

Dragon

JM Cericho
Konular
9
Beğeni sayısı
358
PG Nakit
0
Favori Güreşçi
Alexa Bliss
Bunu tartışacaksak eğer, üç büyükler kadar lobi gücü ve şehir gücü olan kulübe ağır yaptırımlar gelmeyeceğini bilmek gerek. 10 sene öncesine gitsek mesela Volkan'a direk söküp fırlatmaya çalışıyordu bunlar. Bugün sahaya inilmesi çok şaşırtıcı gelmedi bana. Şaşırtıcı olacak şey ciddi bir yaptırım ve ceza gelmesi olur. O yüzden bu barbar ve masa başı oyunları liginde diyebileceğim tek şey yiyin birbirinizi demek olur.

Aynen kanka her maç öncesi FB hakkında algı yapıp dur, sonra FB kazanınca da üç büyükler lobisi yieağ, Türk futbolu düzelmez abi yieağ, bizim ülke abi yieağ, yiyin birbirinizi kanzi diye analiz kas burada.

Tolga

Pepsi Konseyi
Konular
682
Beğeni sayısı
792
PG Nakit
1,105
RPG Karakteri
Adam Copeland
Favori Güreşçi
Nic Nemeth
1
Benim için ne ŞL çeyrek finali, ne 2001 ne 2011 ne 2014 şampiyonu kadro, ne UEFA kupasını ellerinin ucundan kaçıran kadro. Bu kadro benim için FB tarihinin en iyi kadrosudur.
5 Mayıs 1996 kadrosunun kurduğu üstünlük. 20240318_002341.jpg

Kara

-
Konular
158
Beğeni sayısı
1,258
PG Nakit
740
Favori Güreşçi
Roman Reigns
Aynen kanka her maç öncesi FB hakkında algı yapıp dur, sonra FB kazanınca da üç büyükler lobisi yieağ, Türk futbolu düzelmez abi yieağ, bizim ülke abi yieağ, yiyin birbirinizi kanzi diye analiz kas burada.
Güreş forumunda futbolla kafayı kırmış senin gibi üç beş adam için algı yapmakla uğraşacağım ha? Git iki üç tweet at takımını savun yorma beni.

Dragon

JM Cericho
Konular
9
Beğeni sayısı
358
PG Nakit
0
Favori Güreşçi
Alexa Bliss
Güreş forumunda futbolla kafayı kırmış senin gibi üç beş adam için algı yapmakla uğraşacağım ha? Git iki üç tweet at takımını savun yorma beni.

Güreş forumunda profil fotoğrafımda Hatayspor’un güncel teknik direktörü emekli bir kalecinin fotoğrafı yok ha?

Kara

-
Konular
158
Beğeni sayısı
1,258
PG Nakit
740
Favori Güreşçi
Roman Reigns
Güreş forumunda profil fotoğrafımda Hatayspor’un güncel teknik direktörü emekli bir kalecinin fotoğrafı yok ha?
6 aydır bu avatarı kullanıyorumdur. Şehir için yaptıklarından sonra kendisine büyük hayranlık duyuyorum, efsanedir benim için. Başka saçmalayacağın mesajlar varsa bekliyorum.

Dragon

JM Cericho
Konular
9
Beğeni sayısı
358
PG Nakit
0
Favori Güreşçi
Alexa Bliss
6 aydır bu avatarı kullanıyorumdur. Şehir için yaptıklarından sonra kendisine büyük hayranlık duyuyorum, efsanedir benim için. Başka saçmalayacağın mesajlar varsa bekliyorum.

Yok dostum sen benim yerime gelecek hafta FB maçı öncesi atarsın.

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: