Süper Lig 30. Hafta | Trabzonspor - Fenerbahçe

Kim Kazanır?

• Trabzonspor

Oy: 1 20.0%
  • Fenerbahçe

Oy: 3 60.0%
  • Berabere

Oy: 1 20.0%

• Kullanılan toplam oy
    5

Re7o

Capeless Crusader
Konular
383
Beğeni sayısı
364
PG Nakit
695
Favori Güreşçi
Roman Reigns
Mert Müldür'e korner direğinin sivri tarafını sallıyor herif. Terörist bunlar başka bir şey değiller. Allah belanızı versin ne suçu vardı gariban adamın?

KALKTI!!!!

PG.com Kullanıcısı
Konular
51
Beğeni sayısı
2,836
PG Nakit
1,155
RPG Karakteri
Val Venis
Favori Güreşçi
John Cena
Yiyin birbirinizi.
Yiyin birbirinizi demekle problem çözülmüyor. Trabzon ilk yarı bizi evimizde yendi. Sahada sevindiler bir şey oldu mu? Bunlar medeniyetten bihaber teröristler. İnsan olan rahatsız olur şu görüntülerden. Adamlar galibiyet almış. Tabii ki sevinecek.

Kara

-
Konular
158
Beğeni sayısı
1,258
PG Nakit
740
Favori Güreşçi
Roman Reigns
Yiyin birbirinizi demekle problem çözülmüyor. Trabzon ilk yarı bizi evimizde yendi. Sahada sevindiler bir şey oldu mu? Bunlar medeniyetten bihaber teröristler. İnsan olan rahatsız olur şu görüntülerden. Adamlar galibiyet almış. Tabii ki sevinecek.
Problem herhangi bir şekilde yine çözülmeyecek zaten. Üç beş maç yaptırım sonrası herkes yoluna bakar. Trabzonspor taraftarı seneye yine sahaya iner vs. bir şeyler olur. Yiyin birbirinizi diyorum işte hoca. Senin bir çözüm önerin var mı?

Bogi

Jön Türks
Konular
18
Beğeni sayısı
379
PG Nakit
0
Problem herhangi bir şekilde yine çözülmeyecek zaten. Üç beş maç yaptırım sonrası herkes yoluna bakar. Trabzonspor taraftarı seneye yine sahaya iner vs. bir şeyler olur. Yiyin birbirinizi diyorum işte hoca. Senin bir çözüm önerin var mı?

Benim önerim var. Malum şehire medeniyet geldiği emin olunana kadar bütün spor müsabakalarından men edilsin. Nasıl fikir bence süper fikir?

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: