BAB Global Wrestling Federation

Nature Boy

🤙pura vida
Konular
146
Beğeni sayısı
1,895
PG Nakit
1,090
Favori Güreşçi
Ricky
Bomba şov olmuş. Briscoe olayı ile ilgili yorumlarımı discorddan söylemiştim, hala aynı düşüncedeyim. Böyle figürler üzerinden hikaye işletmek çok keyifli oluyor. Aldissporlu olarak Heatwave'i ayrıca bekliyorum. Eline sağlık tekrardan.

god is an astronaut

too audiological to be deaf
Konular
24
Beğeni sayısı
683
PG Nakit
165
RPG Karakteri
''The Fallen Angel'' Christopher Daniels
Direkt ppv ile başlamak enteresan fikir bence, güzel bir deneme olduğu için beğendim. Beğenmediğim bir fikirse bana kalırsa ortada bir hikaye olmadan direkt kemer dağıtımı yapılmamalı. Bunun dışında görselleri spoilera almanın farklı bir amacı yoksa bence gereği yok. Joe Gacy ve daha önce RPG'lerde oynayarak sempati kazandığım Homicide sayesinde LAX şimdilik favori karakterlerim oldu diyebilirim, Bryan Danielson, LAX falan da o hikayeye girerse benim şovdaki Main Event tadında bir yıldızlar geçidi oluşabilir ki bence tatlı olur. Öte yandan ayrılırlarsa da çeşitlik olacak ki senin için tam win win bu durum. Emeğine sağlık.

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
5,100
Beğeni sayısı
3,484
PG Nakit
3,015
RPG Karakteri
Brock Lesnar w/ Paul Heyman
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
Demek Fish sakatlandı ve Kyle O'Reilly boşa düştü...

Moose'un Ev'e girişi güzel olmuş, şenlikli bir dörtlü... Steen&Generico&Briscoe üçlüsü canavar gibi bir üçlü, aşırı beğendim. SJW'ların burada heel olması çok güzel, iyice gıcık kapalım... Main eventte Low Ki'nin Danielson'ı yenmesi bir tık rezillik olsa da LAX işi bayağı şerefini kurtarmış oranın, harika bir stable bizleri bekliyor gibi. Eline sağlık.

Konular
140
Beğeni sayısı
1,368
PG Nakit
1,000
RPG Karakteri
"starboy" Wes Lee
Favori Güreşçi
CM Punk
baba roster acayip olmuş, bayağı isteyeceğim adamlar var elimde. steen'i merakla izliyoruz.. fish'i çok istiyordum, solo bir kariyer yapmak hayalim ona. belki takas döneminde diyelim..

direkt kemerle başlamak radikal ama müthiş bir tercih olmuş bence. bu kadar takım varken sen de turnuvaya mı gidersin demiştim muhteşem çözmüşsün işi turnuva her şirkette bayıyor biraz hep aynı şeyler olması. ilk şampiyonlara şaşırdım, onların olmasını hiç beklemezdim. bireysel de olabilirlerdi çünkü. mcmg isterdik ama bakalım nasıl bir serüven olacak. jay lethal bu dünyada en sevdiğim üç-beş güreş isminden birisi, yanında martini de varken tepelerde görmeyi isterim. moose vs. lee acayip ilgi çekici, moose yürüse gitse buradan keşke ama lee daha favori. MÜTHİŞ SEKANS MÜTHİŞ SEGMENT.. BU ÜÇLÜYÜ BERABER GÖRMEK.. ACAYİP KEYİF YAŞATTIN BANA ALLAH DA RAZI OLSUN. MUHTEŞEM OLMUŞ. bayanlara no comment. mox vs. gage.. oy oy bu nasıl maçlar baba ilk şovdan napmışsın sen, mox'un alması sevindirdi. yine bu üçlü yine müthiş iş.. steen muhteşem yansıtmışsın. main event isim olarak muhteşem ama lax beni fazla çekmiyor ne yalan söyleyeyim. neler yapacaklar bakalım. eline sağlık.

AĞABEY... BOBBY FISH SOLO KARİYER HAYAL KEŞKE BENDE OLSA DEDİK ADAM 1.5 AY PATLAMIŞ YA.. FENA ÜZÜLDÜM.

Styles Clash

This Is The Way
Konular
85
Beğeni sayısı
1,318
PG Nakit
420
Favori Güreşçi
AJ Styles
baba roster acayip olmuş, bayağı isteyeceğim adamlar var elimde. steen'i merakla izliyoruz.. fish'i çok istiyordum, solo bir kariyer yapmak hayalim ona. belki takas döneminde diyelim..

direkt kemerle başlamak radikal ama müthiş bir tercih olmuş bence. bu kadar takım varken sen de turnuvaya mı gidersin demiştim muhteşem çözmüşsün işi turnuva her şirkette bayıyor biraz hep aynı şeyler olması. ilk şampiyonlara şaşırdım, onların olmasını hiç beklemezdim. bireysel de olabilirlerdi çünkü. mcmg isterdik ama bakalım nasıl bir serüven olacak. jay lethal bu dünyada en sevdiğim üç-beş güreş isminden birisi, yanında martini de varken tepelerde görmeyi isterim. moose vs. lee acayip ilgi çekici, moose yürüse gitse buradan keşke ama lee daha favori. MÜTHİŞ SEKANS MÜTHİŞ SEGMENT.. BU ÜÇLÜYÜ BERABER GÖRMEK.. ACAYİP KEYİF YAŞATTIN BANA ALLAH DA RAZI OLSUN. MUHTEŞEM OLMUŞ. bayanlara no comment. mox vs. gage.. oy oy bu nasıl maçlar baba ilk şovdan napmışsın sen, mox'un alması sevindirdi. yine bu üçlü yine müthiş iş.. steen muhteşem yansıtmışsın. main event isim olarak muhteşem ama lax beni fazla çekmiyor ne yalan söyleyeyim. neler yapacaklar bakalım. eline sağlık.

AĞABEY... BOBBY FISH SOLO KARİYER HAYAL KEŞKE BENDE OLSA DEDİK ADAM 1.5 AY PATLAMIŞ YA.. FENA ÜZÜLDÜM.

İşte yorum böyle yapılır böyle böyle! Değerlendirmen için teşekkür ederim. Bu değerlendirme hatırına 3. şovumu hemen tamamladıktan sonra senin şova damlıyorum. Bu arada Steen segmentleri beni acayip ıslatıyor. Ve son kez AR O EYC!

Styles Clash

This Is The Way
Konular
85
Beğeni sayısı
1,318
PG Nakit
420
Favori Güreşçi
AJ Styles
HeatWave on HDNet
21 Temmuz 2023
1. Bölüm
2300 Arena

intro-1672263581.jpg

Konfetiler eşliğinde şovumuz açılıyor. Nigel, Corino ve Jimmy Jacobs bizleri karşılıyor. Heyecan yüksek. The LAX’ın müziği duyuluyor. The LAX ekibi büyük bir boo eşliğinde ringe geliyor. Konnan mikrofon alıyor. Konnan, Tommy Dreamer’ın yanlış bir yolda olduğunu belirtiyor. Çünkü kadro tamamen eski ROH artıkları ile doluymuş ve bu adamlar çok yakın arkadaş oldukları için gruplaşma olacakmış. Homicide, Low Ki gibi isimler zamanında Bryan Danielson gibi egoistlerin zorbalıklarına uğramış. Santana ve Ortis gibi yetenekler ise modası geçmiş ROH takımlarının gölgesinde kalacakmış. Zelina Vega ise geçmişte ROH’te güreşmiş kadınlar gibi haksızlığa uğrayacakmış. Bunun üzerine Konnan bu isimlerle tekrardan bir araya gelmiş. The LAX’ı bunun için kurmuş. Low Ki mikrofonu alıyor. ROH ve Philadelphia kendisinin krallığıymış. Bryan Danielson bunu gasp etmiş. Mystery Vortex’te yaptıkları ise egosunun bir sonucuymuş. Onun tarihin büyük bir balonu olduğunu göstermiş. Sıradaki hedefi ise GWF World Championship kemeriymiş. Low Ki yarım kalan saltanatını 20 senenin ardından tamamlamak istiyormuş. Derken...

11670_1520283468_640x360.jpg

OLE! OLE! OLE! & UNSETTLING DIFFERENCES! Kevin Steen ve El Generico geliyor. Kevin Steen burada bulunan kişilerin yanlış bilgilerle manipülasyon yaptığını söylüyor. Konnan soydaşı olduğu kişileri kandırıp arka alanda kendi imparatorluğunu kullanmak istiyormuş. Bu gece ise Kevin Steen tüm bu saçmalığa son verip Low Ki’yi Package Piledriver ile ringe gömecekmiş. Steen hararetli hararetli konuştukça seyirciler bariyerleri tokatlayıp “KILL STEEN KILL” chantleri atıyor. Steen en sonunda buraya lanet olası hakemi gönderin diye bağırıyor. En sonunda mikrofonu yere atıyor ve kollarını açıp Low Ki’yi çağırıyor. Low Ki dumura uğruyor. Reklamlara gidiyoruz...

GWF World Championship Tournament Quarter Final Match
Kevin Steen (w/El Generico) vs Low Ki (w/Angel Garza Jr.)

The LAX’ın diğer üyeleri maçı spiker masasında takip ediyor. Dengeli bir maç oluyor. Steen kontrolü ele alıyor. Derken Angel Garza Jr salça olmak istiyor ama Generico onunla ilgileniyor ve onu spiker masasında yer alan The LAX üyelerinin üzerine atıyor. Fakat aralarından Vega kurtuluyor ve maça karışmak isterken Steen fark ediyor. Vega korkuyor. Fakat bu esnada Schism üyeleri Dave Crist ve Jake Crist kardeşler gelip Generico’ya saldırıyor. Steen ringin dışına çıkmak istediğinde ise Low Ki engel oluyor ve Ki Crusher yapıp maçı sonuçlandırıyor.

Kazanan ve yarı finale çıkan: Low Ki

l-intro-1676490109.jpg
harland-parker-boudreaux.jpg

Low Ki yarı finale çıkan isim oluyor. Maçın ardından ise The LAX üyeleri arka alanın yolunu tutuyor. Schism üyeleri Steen ve Generico’ya saldırıyor. Joe Gacy de ringe geliyor. Derken Mark Briscoe elinde sandalye ile koşarak geliyor. Dave’in sırtına geçiriyor. Jake de atak yapıyor ama karnına sandalyeyi yiyor. Joe Gacy ise kendisini ringin dışına atıyor. Joe Gacy p*ç p*ç sırıtırken Mark küplere biniyor. Ardından reklamlara gidiyoruz...

- - -

mqdefault.jpg

Arka alandayız Truth Martini, Jay Lethal, Mandy Leon ve Moose yani House of Truth var. Martini zaman ve mekan isimleri değişse de fıtratın değişmediğini belirtiyor. House of Truth şu an güçlü dönemini yaşıyormuş. Keith Lee gibi dominant bir ismin sonu olmuş. Martini, Lethal’ın Dünya Şampiyonluğu yolunda emin adımlarla ilerlediğini ve gelecek hafta Jon Moxley’i yeneceğini belirtiyor. Lethal söze giriyor. Mox yeni baba olmuş ve eğer çocuğu ile daha fazla zaman geçirmek istiyorsa bu maçtan çekilmesi onun adına daha faydalı olurmuş. Martini ve Lethal kahkaha atıyor. Mandy kameraya seksi bakışlar atarken Moose donuk bir ifadede.

- - -

018_NXT_10142016ej_0780-b9c79f7b2f4f3b16088ad98a49a1ca8d.jpg

GWF World Tag Team Şampiyonları Generation Now ekibi ringe doğru geliyor. Austin Aries konuşmaya başlıyor. Roderick Strong’un bir o evladı olduğunu söylüyor. Çünkü bu o evladıyla bağlarını bir türlü koparamamış ve sene 2023 olmasına rağmen halen daha fişek gibi akıyorlarmış. Strong gülüyor. Aries bundan 20 sene önce gençlermiş ve kendilerine Generation NEXT diyebiliyorlarmış. Fakat artık şu anda tam olarak Generation NOW olmuşlar. Austin Aries ve Roderick Strong bu şirketin hatta tüm dünyanın en iyi iki güreşçisiymiş. Taşıdıkları bu kemerleri kendilerinden başka hangi iki adam taşırsa taşısın orta seviyeye düşürecekken kendileri bu kemerleri dünyanın en prestijli kemeri yapıyormuş. Strong söze giriyor ve maça değiniyor. ReDRagon’ın abartıldığı kadar da iyi olmadığını belirtiyor. Bobby Fish neredeymiş. Kyle O’Reilly neredeymiş? Bu adamlar kahrolası WWE zamanlarında da zayıf halka olmuşlar. Senelerce bu aptal o çocuklarını sırtında taşımaktan Strong fıtık olmuş. Strong, Aries’in bir dallama olduğunu kabul ediyormuş ama o sahip olduğu en iyi takım arkadaşıymış. İkili goygoyu uzatınca seyirciler what chantleri falan atmaya başlıyor. Derken Aries’in sözleri bir müzik ile bölünüyor...

Motor-City-Machine-Guns-Alex-Shelley-Chris-Sabin.webp

MOTOR CITY MACHINE GUNS! Alex Shelley ve Chris Sabin ringe geliyor. Alex Shelley partinin sona erdiğini belirtiyor. Çünkü uzun uzun konuşmaların kimseye bir faydası yokmuş. Şu an şu dakika maç yapabilirlermiş. Aries ise Strong’a bu konuşanın da kim olduğunu soruyor. Strong ise bir dönem yanlarına takılan ayakçı bir p*ç olduğunu söylüyor. Sabin sinirleniyor arkadaşına sövülünce ama Shelley onu tutuyor. Aries kemeri, Shelley’nin gözüne sokuyor ve bunu çok mu istiyorsun diyor. O zaman bir bedel ödenmesi gerekiyormuş. Çünkü Dünya’nın En Prestijli unvanına ulaşmak bu kadar kolay olmamalıymış. Eğer gelecek hafta Alex Shelley, Roderick Strong’u yenerse MCMG ekibi title shot elde edermiş. Shelley kabul ediyor. Aries anlaştıklarını söylüyor. Strong ise p*ç p*ç gülüyor. Aries ve Strong ringi terk ediyorlar. Fakat son anda Aries arkasını dönüyor ve ama bedel bu kadar hafif olmamalı diyor. Seyirciler what chanti atıyor. Aries, Shelley eğer kaybederse tekrardan Aries ve Strong’un botlarını bağlayan aşağılık bir yancı olarak GWF kariyerine devam edermiş! Eğer bu şartı kabul ediyorsan gelecek hafta Strong ile yüzleş diyor ve mikrofonu yere atıp kemerlerle poz vererek arka alanın yolunu tutuyor.

- - -

Singles Match
Athena vs Mandy Leon (w/Truth Martini)

Maçtan önce Truth Martini, Athena’yı HoT’a davet ediyor. Athena ise yumrukla karşılık veriyor. Bunun üzerine Mandy ile Athena arasında kavga ile maç başlıyor. Maçın sonlarına doğru Athena üstün eliyor. Fakat Martini aprona çıkıyor. Athena onunla ilgileneceğim derken Mandy’den roll-up geliyor. Hakem 3’ü sayıyor ve Mandy kazanıyor. Maçın ardından ise Mandy ve Martini mutlu bir şekilde arka alanın yolunu tutarken Athena ringde kızgın görünüyor...

Kazanan: Mandy Leon (w/Truth Martini)

- - -

the-wolves-davey-richards-eddie-edwards.jpg

Arka alandayız Renee Young’ın yanında The Wolves yani Davey Richards ve Eddie Edwards var. Renee Young bu gece Eddie ile Davey’nin maçını dramatik olarak nitelendiriyor. Bu gecenin sonunda halen daha arkadaş kalıp kalamayacaklarını soruyor. Davey güreşi bıraktığını ve bir klinik açıp diş tedavisi yaptığını belirtiyor. Fakat yanındaki bu adam onu bu işe yeniden aşık etmiş. Zor zamanlar geçirmiş. Eşi ile boşanmış. Hataları olmuş. Fakat her şeye rağmen yapayalnız kaldığında Eddie Edwards ona destek olmuş. Bu bölünmez bir kardeşlikmiş. Eddie ise bundan 10-12 sene önce ilk dünya şampiyonluğunu kazandığında kemeri onun beline Davey Richards’ın taktığını belirtiyor. Bu gece Davey ile GWF tarihine geçecek bir maç çıkartacaklarmış. İkili sonrasında olay yerinden ayrılıyor...

- - -

13a122d5e4a66ce102b6f6fad4f1daf6.png

Qualifying Match For GWF World Championship Tournament
Davey Richards vs Eddie Edwards

İki isim sırasıyla geliyor. Bu maçı kazanan isim çeyrek finalde gelecek hafta Homicide’ın rakibi olacak. İkili el sıkışarak maça başlıyor. Maç kilitlerle başlıyor. Maç ilerledikte arka alana gidiyoruz. Alisha Edwards maçı arka alanda izliyor. Sonrasında farklı bir yere gidiyoruz. Orada da The LAX üyeleri ellerinde biralarla falan maçı izliyor. Neyse maçın sonlarına doğru Davey, Eddie’ye DR Driver yapıyor ve maçı sonuçlandırıyor. Maçın ardından hakem Davey’nin elini havaya kaldırıyor. Eddie kendisine geliyor. Eddie, Davey’nin elini havaya kaldırıyor. İkili birlikte poz verip arka alanın yolunu tutuyorlar.

Kazanan ve çeyrek finale çıkan: Davey Richards

- - -

20170926_nxt_ohnoexlusive--a4de518e7519778b7638a3a34ff1b0d7.jpg

Arka alandayız Rene Young ve Chris Hero var. Renee Young, Homicide ve The LAX hakkında soru soracakken Hero onu bölüyor. Kendisi oldukça sinirli. The LAX’ın bir geçmişe saygısızlık ettiğini söylüyor. Low Ki ve Homicide bulundukları yere ihanet etmiş. İhanetin ise bahanesi değil bedeli olurmuş. Hero bedel ödeteceğini belirtirken Renee olay yerinden koşarak kaçıyor. Santana ve Ortiz gelip Hero’ya saldırıyor. Hero ikiye tek kalınca pek bir şey yapamıyor. En sonunda yerde kalıyor. Homicide geliyor ve onun üstüne basıp kameraya poz veriyor...

- - -

9ee4c-15589391011827-800.jpg
6a2ac265a6b4f9c56e1303aeb92cc365_800_500.jpg

İki farklı mekandayız Jon Moxley ve Jay Lethal bağlanıyor. Jon Moxley ağzını açmıyor ve kameraya pis pis bakıyor. Lethal ise ilk söze başlayan isim oluyor. Lethal geçmişteki başarılarından bahsederken Mox sözü bölüyor. Mox, Lethal’e gecenin başında söylediklerini söyle diyor sert bir ifade ile. Lethal ise sırıtıyor. Beni duydun bu maçtan çekil diyor. Mox ise Lethal’ı yeneceğini belirtiyor. Onun havasını söndürecekmiş. Lethal ise Mox’u yeneceğini ve maçın ardından Moose’un Mox’un kemiklerini kıracağını belirtiyor. Mox güreşi bırakmak zorunda kalacakmış. Mox ise sırıtıyor bunu sen mi yapacaksın diye soruyor. Hem Moose’u hem de Lethal’ı üst üste koyup s***bilirmiş. Lethal gülümsüyor. En sonunda “belki de Mox’un yokluğunda Renee Young’ın H.o.T.’a katılır” diyor. Mox bu sözleri işitir işitmez küplere biniyor ve küfürler ediyor. Lethal sırıtıyor. Lethal’ın kamerası kapanırken Mox onun nerede olduğunu soruyor. Görevliler bilmediklerini söylüyor. Mox küfürler ederek mikrofonunu kulaklığını falan fırlatıyor. Mox oradan öfke ile ayrılıyor.

- - -

bd.jpg
8a02981c8aea1941615a3f41ace1eab4

GWF World Championship Tournament Quarter Final Match
Bryan Danielson vs N
ick Aldis (w/Mickie James)

The Gilded Warrior çalıyor ve Nick Aldis, Mickie James ile birlikte girişte görünüyor. Aldis ringe giriyor seyirciler Bryan’a rakip olduğu için onu booluyor. Aldis ise mikrofonu alıyor ve bu gece burada kötü bir atmosfer olduğunu ve bu atmosferin ise bu arenayı dolduran Bryan diye bağıran ahmaklardan kaynaklandığını söylüyor. Aldis, Bryan’ı yeneceğinden bahsediyor. Seyirciler onu boolarken Final Countdown! Arenada büyük bir cheer kopuyor. Bryan geliyor. Bryan ringe giriyor ve konfetiler onun üzerine atılıyor. Seyirciler bariyerleri tokatlayıp Bryan Danielson chantleri atıyor. Bryan ise ciddi görünüyor. Maça geçiyoruz. Bryan The LAX’ın yarattığı kuyruk acısını Aldis’in üzerinden çıkartıyor. Maçta üstün oluyor ama ara ara Mickie’nin yardımları ile Aldis üstünlüğü alıyor. Sonlara doğru ise Bryan üstünlüğü iyice alıyor. Fakat apronda Angel Garza’yı görüyor. Bryan onun üzerine gidiyor ama Garza aprondan iniyor. Bryan arkasını döndüğünde ise ayağa kalkmış bir Aldis görüyor! Aldis en sonunda onu omuzluyor ve Tormentum yapıyor! Bryan yere düşüyor. Aldis tuşa gidip maçı alıyor.

Kazanan ve yarı finale çıkan: Nick Aldis

lax.jpg

Maçın ardından Aldis ve Mickie mutlu bir şekilde arka alana giderken Bryan kendisini toparlamaya çalışıyor ama ringin etrafını The LAX üyeleri sarmış durumda. Hepsi birden Bryan’a saldırıyor. En sonunda The LAX şovu ayakta kapatıyor. HeatWave ilk bölümü ile sona eriyor...​

Son düzenleme:

Akashi

spin god
Konular
431
Beğeni sayısı
1,434
PG Nakit
625
RPG Karakteri
Roman Reigns
Favori Güreşçi
Malakai Black
1
Baba bu ne ya şirket JABRONİ kaynıyor... Okuduğum ilk şovdu birden Schizm'i görünce siz ne alaka a dedim de onların mevzu başkaymış... Davey Richards ağabeyin derdoluk da mahvetti promoda. Lethal ağabey kucağa alır Moxley'i umarım. Garza'nın Danielson'u da maçtan edişi büyük patlattı da sevindik olaya. İyi şov olmuş kral eline sağlık.

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
5,100
Beğeni sayısı
3,484
PG Nakit
3,015
RPG Karakteri
Brock Lesnar w/ Paul Heyman
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
Bu Low Ki'ye feci gıcık olduk ya, PPV'de main event galibiyeti çözdü şimdi de geldi Steen'i yendi falan ne alaka olmmmm? Lethal, Mox'u o kadar kolay yenebileceğine kendi bile inanmıyordur aga, Moose'un donuk ifadesi mizacından kaynaklıdır ama nedense bir işkillendim. Daha da yeni girmişti Ev'e... Aries'ın Strong'a gereksiz sövmeli ilan-ı aşk etmesine patladım puhahahaahaha, Shelley vs. Strong çok iyi eşleşme ama şampiyonlar title shota mana olmak için kirli oynayacaklardır. Senin Athena nefreti bookinge de yansımış, Leon baya salaktan roll-up ile wini çözmüş. Davey ve Eddie'nin dostane maçı güzel olmuş, ama Eddie'nin Davey'e karşı bir turn geçirip şu anki haliyle takılmasını isterdim, belki bir gün diyelim... Lethal maçtan çekmek istediği herifi yumuşak karnından vurup daha da sinirlendirmiş, eşek herif ya. Danielson'ın burnu şu LAX'ten bi kurtulamadı yav, artık planını kurup gerekeni yapması gerek.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: