Galatasaray - Tartışma Konusu

Baroš

🦁
Konular
85
Beğeni sayısı
421
PG Nakit
1,555
Favori Güreşçi
CM Punk
Canavar gibi 8, 10, iki tane de bek lazım bu takıma. Ziyech de bi var bi yok, Kerem istikrarsız. Ligi bir şekilde rekorlar kırarak getirdik ama UCL için yetersiz kalıyor. Açıkçası beni Bayern maçları da çok kesmedi.

Bu sezon daha çok puan toplasak da ben geçen seneyi çok daha değerli buluyom. Bu sezon için duygularım karmakarışık. Son Fener rezaleti olmasaydı iyi olarak hatırlardım.

Neyse haftaya 1 puanımızı alıp 24'ü ilan edelim bu da bir şey. Sonuçta bu maç 1-2 seneye unutulacak ama şampiyonluk baki. "Ligde iki şampiyon var, gerçek şampiyon reröreör" yapanlar da başını alır. Şampiyonu yenen şampiyon olmuyor, bu bir maraton.
Bana kalırsa kılçıksız 3 tane orta saha, 3 tane bek ve yedek forvet kesinlikle lazım. Batshuayi etkisini gördük bu sezon. Bek sayısı fazla gelebilir ama stoper veya sağ açığı bek izlemek istemiyorum artık. Hocanın oyununda kanatların önemi yüksek, kanatları kullanamadığımız çoğu maçta takıldık. Demirbay'ın performansı, Mertens'in yaşında dolayı elde sadece Torreira kalıyor. Icardi'nin durum da malum, Belçika'dan scout31 potansiyelli forvet çözebilirsek güzel olur. Bu yazdıklarım gideceklerin belli olmadığı senaryo tabii ki. Gidenlere göre bu sayı artabilir, şu anki senaryoda stoper ve sağ açık dışında her yer transfer istiyor.

Cigaretta

PG.com Kullanıcısı
Konular
7
Beğeni sayısı
63
PG Nakit
0
Favori Güreşçi
Edge
Transfer (Kaptanla ince bir geçiş dönemi)
Transfer Apo Nelsson Transfer
Torreira Transfer
Hakim(?) Transfer Barış
İcardi.

Kimler gidecek kimler kalacak bilmiyorum ama şu seçim gümbürtüsü biter bitmez transfere atılmamız gerekiyor. Köhn'den sol bek falan olmaz bu arada, Carole'ün lens takmayan hali kadar topçu. Carole diyince Şener'den bindirme yemesi geldi aklıma Sami Yen'de dkdkdld. Muslera'da performans olarak ilk 11 rahat oynar ama O'ndan sonra sudan çıkmış balığa dönmek çok korkutuyor. Mondi sonrası dönemi canlı yaşamış biri olarak 1 yıl kapoyu az izleyip yeni kaleciyi denemeyi tercih ederim.

agaoglu23

belair
Konular
10
Beğeni sayısı
561
PG Nakit
295
Favori Güreşçi
Bianca Belair
Defansif yönünü geliştirmesi gerekiyor aksi halde gelecek sezonda ham yaparlar.
Usta Angelino'dan sonra ferahladık falan diyorlardı ben gerçekten 3-4 maç 90 dakika izledim gerçekten hiç bir numarası yok ya, futbol zekası oldukça düşük özellikle.

Baroš

🦁
Konular
85
Beğeni sayısı
421
PG Nakit
1,555
Favori Güreşçi
CM Punk
Usta Angelino'dan sonra ferahladık falan diyorlardı ben gerçekten 3-4 maç 90 dakika izledim gerçekten hiç bir numarası yok ya, futbol zekası oldukça düşük özellikle.
Ortalama bir bek. İşini yaptığı için yerilmiyor ama ekstra bir oyuncu değil yazdığın gibi. Ferahlama konusuna gelirsek, sol bek bizim kronik bölgemiz ne topçuydu ya dediğimiz sol bek yok gs tarihinde.

Hacken

Joe Hendry
Konular
10
Beğeni sayısı
1,069
PG Nakit
205
RPG Karakteri
Bryan Danielson
Favori Güreşçi
Joe Hendry
Ortalama bir bek. İşini yaptığı için yerilmiyor ama ekstra bir oyuncu değil yazdığın gibi. Ferahlama konusuna gelirsek, sol bek bizim kronik bölgemiz ne topçuydu ya dediğimiz sol bek yok gs tarihinde.
Devşirme sol bek oynanan herkesten verim alındı gerçekten ya. Bu takım sol bekle şampiyon olamıyor…

Hacken

Joe Hendry
Konular
10
Beğeni sayısı
1,069
PG Nakit
205
RPG Karakteri
Bryan Danielson
Favori Güreşçi
Joe Hendry
Riera ve Nagatomo aklıma ilk gelenler. Alıntı atmışken sana sorayım kral bu soruyu. Gözünle izlediğin en iyi sol bek kimdi ve yıl kaçtı?
Valla gözümle izlediğim üst düzey, iyi bir sol bek gelmiyor bu isimler dışında inanılmaz bir takım. Hakan Balta var Hakan Ünsal falan var ama yani bilemedim.

Danke

🍓
Konular
21
Beğeni sayısı
346
PG Nakit
125
Favori Güreşçi
Tama Tonga

1118758.jpg

Anasayfa Üst Alt