İtiraf ve Dertleşme Konusu

Johnkorey

QuietQuitting
Konular
553
Beğeni sayısı
1,334
PG Nakit
1,445
RPG Karakteri
Ezekiel Jackson
Favori Güreşçi
Edge
3 senedir çalıştığım şirkette son zamanlarda çok huzursuzdum. Nihayetinde tüm haklarımı alarak iş hakkım fesih edildi. Buna kovulmak da diyebiliriz 😅 Ancak benim için problem değil aynı maaşa birçok yerde iş bulabilirim ve tazminat da ilaç gibi geldi.

Bir de kovulduğum için işsizlik maaşı da gelecek mis bir ay kafa dinleyelim.
Hakkında hayırlısı olsun dosto. Darısı başıma. W... (Pardon C... oldu.) bataklığından kurtulmak dileğiyle.

KamilKursat1905

0 YIL BAN
Konular
14
Beğeni sayısı
57
PG Nakit
0
Favori Güreşçi
Rey Mysterio
Geçen sene yaşadığım bazı şeylerden dolayı kalp rahatsızlığı yaşamaya başladım. 1 senedir bununla uğraşıyorum. Psikolojik destek alıyorum, arada ilaç tedavisi görüyorum ama fayda etmiyor. Stres ve üzüntü yüzünden hayatım mahvoldu. Kendim için bir şey yapamıyorum. Para biriktirsem sağlığıma gidiyor. Bir arkadaşımla görüşemiyorum. Bir şeyi düzeltmek isterken daha çok batırıyorum ama bir şey yapmayınca da dert oluyor. Kimseyle görüşemiyorum. Hiçbir şeyden zevk alamıyorum. Yaşamak istemiyorum. Sevilmiyorum. Ailem beni yük olarak görüyor, sağlık sorunlarım bile ceplerine sorun olarak görünüyor, ablamla konuşmuyorum, eniştem beni tehdit etti, İstanbul'da akrabalarım evden kovdular aylar önce ve doğum günümden günler sonra otogarda ağlamaklı şekilde saatlerce otobüs bekledim. Sosyal medyaya sığındım onda da görüşebilmek için gidiş geliş 15 saat yolculuk yaptığım 2 kişi (ki bir tanesi en yakınımdı) beni iplemeyip yancısı gibi gezdirdi sonra eve döndüğüm gibi her yerden çıkarıp hakaretler yağdırdı iftiralar attı beni kötüledi öbürü de futbol muhabbeti yüzünden engelleyip sonra da göz hastalığımla alay etti. Akademik olarak inancım yok. Yurtta da okulumda da sürekli sıkıntı yaşadım. Her işine koştuğum değer verdiğim insanlar arkasını döndü. İlk üniversitemdeki arkadaşlarımla ara ara konuşurduk ve mutlaka doğum günlerinde mesaj atardım geçen birisi "Kürşat eskisi gibi değil ben iletişimi keseceğim" demiş ve hepsi beni hesaplarından çıkarmış ve wpden engellemiş. Ödevlerini yaptığım arkadaşlarım sırf benle arası kötü olan birileriyle yakınlaştı diye benden uzaklaştı, iş yerine sürekli ziyarete gittiğim arkadaşım mezun olduğu gibi beni her yerden çıkarmış. Ablam evindeki kedisinin benden daha değerli olduğunu söyledi. Sosyal medyada birisinin algısı yüzünden 2 senedir hiçbir şey yapmadığım halde aşağılanıyorum. Ve bütün bunlar ilk baştaki kalp rahatsızlığına geliyor. Artık ne yapacağımı bilmiyorum. Gerçekten yaşamak istemiyorum.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: