İtiraf ve Dertleşme Konusu

agaoglu23

belair
Konular
22
Beğeni sayısı
730
PG Nakit
530
Favori Güreşçi
Bianca Belair
Belki bu tip bir yazıyı kendime saklamam lazım ancak en azından yaşadıklarını içine atan ve iyiyi de kötüyü de içerden yaşayan biri olarak ilk defa biraz yazıp kendimi rahatlatmayı deneyeceğim.

Roller coaster tadı bir 3 ayı geride bırakmak üzereyim. Hayatıma dair çok ciddi kararları aldığım bir son 1 ayı geride bıraktım, 28 yaşına geldim. İşin ilişki kısmı hala inişli çıkışlı. İş zaten yoğun, bi kısmınız da takip ediyordur kanalı farkındasınızdır durumun. Çalışma hayatını genel olarak çok sevsem de genel toplamda hayatımda yaşamam gereken çoğu duygudan beni mahrum bıraktığını düşünmeye başladım yaptığım iş özelinde. Mental yorgunluğun negatifinin hayatıma etkilerini özellikle haziran ayı başında feci hissettim. Galiba uzun süre sonra birinden gerçekten hoşlanmama rağmen işi yürütememiş olmamızın da bana vurduğu bir kısmı vardı herhalde. Hala ara ara düşünüyorum, devam etse mutlu olur muydum diye ama galiba geçmişe takılmak nihayetinde bir vakit kaybı. Vize randevusu da alamadıktan sonra bir delilik edip hayatımın ilk yalnız tatilini Japonya’da geçirmeye karar verdim ki pazartesi gidiyor olmama rağmen biraz heyecan biraz da korku var. Garantici bir hayat gütmekten kendimi böyle bir şekilde çıkarmaya çalışmak ne denli doğru bir yöntem bilmiyorum ama 10 gün yanımda bilgisayarsız bir şekilde kafa dinleyip huzuru bulmak, unutmak ve yeniden umutlanmak istiyorum. Şu an mesela bu yazıyı yazarken evin de boş olması fırsatıyla oturdum balkonda müziği dinlerken yine düşünüyorum, kaçırdığım fırsatları düşündükçe de üzülüyorum.

Ara sıra ağlamak gerek galiba. Rahatlatıcı bir etkisi var şüphesiz. Çok uzun süreler sonra ilk defa geçen ay bir tutamadım kendimi. Belki bu postu da silerim bi süre sonra da, yazmak ne olursa olsun iyi geliyor. Tatil umarım iyi gelir.

Kendime not: Dertlerini insanlara anlat. İçine atmak sadece kendine zarar veriyor.

Herkese not: İşinizi hayatınızın merkezine koymayın. İşkolik olun ama ayrımı iyi yapın.

Daha da gevelerdim de gerek yok.

Sen çok güzel adamsın abi, her şeyin en güzeli seninle olacaktır zaten. Tatil için korkma, keyfini çıkar. Güzel ve pozitif bir yere gidiyorsun, bol bol doğanın içinde kal, keyfini çıkar.

Styles Clash

littlefinger
Konular
95
Beğeni sayısı
1,860
PG Nakit
510
Favori Güreşçi
AJ Styles
Dün İzmir'de şehrin göbeğinde ihmal sonucu iki insan hayatını kaybetti. Fakat çevremdeki insanlar şu olaya tepki göstermek bir yana yeni çıkacak hayvan yasasına tepki gösteriyorlar. Kocaman bir akıl tutulması.

Olay sadece twitterda gündem oldu. Gündem olmasa belediye için hayat olağan akışında devam edecek. Hatta sabah havuzlarla alakalı bir paylaşım yapıp tepki üzerine silmişler.

İnsanlar bu konulara gerçekten tepki gösteriyor da instagramda mı paylaşmıyorlar anlamıyorum. Hani vakti zamanında izbana oraya buraya sövdüğüm için benimle burada da alay ediyordunuz ama işte böyle ihmaller olduğu için insanlar hayatlarını kaybediyor. Bir gün yürüyen merdiven çöker bir gün yolda elektrik çarpar. Cidden yeter artık ya.

Styles Clash

littlefinger
Konular
95
Beğeni sayısı
1,860
PG Nakit
510
Favori Güreşçi
AJ Styles
3 senedir çalıştığım şirkette son zamanlarda çok huzursuzdum. Nihayetinde tüm haklarımı alarak iş hakkım fesih edildi. Buna kovulmak da diyebiliriz 😅 Ancak benim için problem değil aynı maaşa birçok yerde iş bulabilirim ve tazminat da ilaç gibi geldi.

Bir de kovulduğum için işsizlik maaşı da gelecek mis bir ay kafa dinleyelim.

Nature Boy

güreşin muhtarı
Konular
187
Beğeni sayısı
2,284
PG Nakit
1,095
Favori Güreşçi
MJF
1
3 senedir çalıştığım şirkette son zamanlarda çok huzursuzdum. Nihayetinde tüm haklarımı alarak iş hakkım fesih edildi. Buna kovulmak da diyebiliriz 😅 Ancak benim için problem değil aynı maaşa birçok yerde iş bulabilirim ve tazminat da ilaç gibi geldi.

Hakkında hayırlısı olsun Mehmet'im.

Hellraiser

HOUSE OF BLACK
Konular
42
Beğeni sayısı
625
PG Nakit
330
RPG Karakteri
House of Black
Favori Güreşçi
"Macho Man" Randy Savage

Hakkında hayırlı olsun kral. Mutsuz ve huzursuz olduğun yerden kurtulmak gerçekten iyi olmuş. 🍻

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
6,572
Beğeni sayısı
4,269
PG Nakit
3,355
RPG Karakteri
Hologram
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1

Hem adetten geçmiş olsun, hem de adına sevindiğim için hayırlı olsun abim.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: