RPG 𝐌𝐀𝐘𝐇𝐄𝐌 #𝟏 "𝘔𝘢𝘺𝘩𝘦𝘮 𝘪𝘭𝘦 𝘣𝘢𝘴̧𝘭𝘢𝘥ı 𝘢𝘮𝘢 𝘰𝘯𝘶𝘯𝘭𝘢 𝘣𝘪𝘵𝘮𝘦𝘺𝘦𝘤𝘦𝘬"

PGW: Son Eklenen Parta Git

Styles Clash

littlefinger
Konular
93
Beğeni sayısı
1,818
PG Nakit
510
Favori Güreşçi
AJ Styles
WALTER, Bobby Gunn segmenti çok iyi düşünülmüş. Usolar ve FTR'dan sonra tag team divizyonu vıcık vıcık oldu maga. Rey vs Chavo maçı ise güzel bir nostalji oldu. Chavo'nun bu gimmickini çok beğeniyorum ve sanırım sıradaki hedefi Dünya Şampiyonluğu olacak. Snitsky vs Goldberg maçı sert geçecektir. Hunico'nun WWE oyunlarındaki fotosuna koptum. nfjnfkj Maça gelirsek bu ne birader mülteci kampı gibi. Donald Trump başkanım ile ittifak olmamıza sevindim. Mültecileri amasız fakatsız göndereceğiz. Ace Austin'in ise galip gelmesine sevindim. Jeff segmentine gelirsek. AJ ve Orton ne yüzle çıkıyor anlamıyorum. Evet Jeff Hardy ayyaş keşin teki ve fazla bir ömrü yok ama bu iki salak adam (role play) evet apaçık söylüyorum bu iki salak adam bu düz çizgide yürümesini bilmeyen şu adamı bir türlü yenemedi. Bu bir ayıptır. Cody'e ise sözüm yok onu da göreceğiz. Altın bilet maçında bir tane bile sığıntı kaçağın olmamasına sevindim. Chris Daniels gibi senelerini bu işe vermiş militarist bir veteranı da ayrıca kutluyorum. Pat McAfee - R-Truth segmentine koptum nknkglg

MUSTAFA ALI BU ŞİRKETE GELME ULAN GELME! Aşırı sinirlerimi zıplattı bu segment! Sen kimsin ulan Amerika hakkında konuşuyorsun sen kimsin? Çok beğenmiyorsan yürü Orta Doğu'ya elle pilav ye haydut seni. :mad::mad::mad::mad: Hayır bir kaçak bitiyor diğer kaçaklar çıkıyor. Angel Garza olm şimdilik yolumuz kesişmedi ama seni mancınık ile sınırın öteki boyuna atacağım. FTR nalaka?Herhalde bu segment ile bittiler. WALTER vs The Dream ise kalın geçmiş. Roman'ın koyduğu bar ise muazzam.

Çok iyi şov olmuş.

Sling Blade

#uncensored
Konular
261
Beğeni sayısı
179
PG Nakit
125
RPG Karakteri
Pat McAfee
Favori Güreşçi
Adam Page
Çalıştığımdan ara ara takip yapabildim. Sonunda debutumuzu yaptık ama şaklabanın biri anımızı fena böldü. Neyse onun da icabına bakacağız. Ekibin eline emeğine sağlık.

satriale

kralkaya
Konular
155
Beğeni sayısı
574
PG Nakit
335
Favori Güreşçi
Steve Austin ve mOx
1
Arkadaş eve gelince takibi bırakmak durumunda kaldık, ayrılık acısına yara bulmak içindi. :( Tam benim kısım geldiğinde takibi bırakmışım... Taylancigimla beraber görünmek fena olmadı. Bir promo patlatırız denk düşersek. Mustafa Ali kardeşimiz hak yolunda doğru adımlarla yürüyor. Irkçı emmilere, pozitif ayrımcı feminist hanımlara karşı sancağı bırakmamalı. Her daim arkasındayım. Tüm gücümle destek olurum. ERKEK Ambrose'un maçından ziyade maçtan sonra yaptığı infaz işlemi felaketmiş. Harbi kaldırdı, şovun testesteron seviyesini tek başına taşıyor. Şovda en iyi kurgulanan karakter bence. Fotoğraf kullanımıyla beraber daha güzel olmuş. Main eventi Walter'ın kazanması gerektiğini düşünüyordum ben de, Dream'in karakterinin gidişatı açısından. Dibe çökmüş bir adam bir anda en tepeyi görmemeliydi. İki karakterin sahibi de win win şekli ayrılmış maçtan. Ve son olarak, Roman yatırmış aşağı ağabey. Gelecek şov kafa patlatmalı sekanslar bekliyorum ikisinden. Beğendim ya şovu. Dediğim gibi tam takip yapamasam da elinize sağlık.

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
6,210
Beğeni sayısı
4,053
PG Nakit
3,280
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
Açılışta zaten canlı takipteydim. Bobby Gunns ile atışmaları gerçekten özlemişim, ama bu sefer ben WALTER olarak yaptım... Cornette de bana güzel racon koymuş ama bunlar daha iyi günleri diyoruz... Venis & Reks'in abazanlıkları beni aşırı eğlendiriyor, Ziggler ve AJ'in ısrarla buna oynayarak maçı kaybettirmeleri de güzel düşünülmüş. Regal ile Ospreay arasındaki diyaloğu çok beğendim, geçen şovda olanlardan sonra iki tarafın da duygu durumunun son derece iyi yansıtıldığı bir segment yazılmış. Ospreay'i bundan sonra neler beklediğini merak ediyorum açıkçası. Chavo'nun son şovda yaşananlardan sonra hissettirdiği agresyondan bu şovda da bir şey eksilmemiş. Rey'e karşı oturaklı bir galibiyet elde etti, aralarındaki iş bitti gibi görünse de Rey'den farklı bir hamle bekliyorum.

Goldberg ile Snitsky'nin arasındaki diyalogda tam ciddiyete bürünecekken aniden kahkaha atarken buldum kendimi. İki uç karaktere bu bakımdan yazılabilecek en güzel segment olmuş. Sondaki kel kafa muhabbeti de bayağı kahkaha attırdı. Goldberg vs. Snitsky çok tuhaf bir eşleşme, nasıl bir maç olacak acaba? JBL inanılmaz kudurtmuş Hunico'yu ya, Donald Trump hamlesine bayıldım. Özellikle 2016'da yüksek oy aldığı bir yerin seçilmiş olması da çok güzel. Tsuji güzel bir fırsatçılık sergilemiş, Hunico ise öfkeyle kalkıp zararla oturdu resmen akabinde. Ama önümüzdeki şovda en azından biraz daha stratejik bir cevapla fark yaratacağını düşünüyorum Hunico'nun. Ace Austin'in geçen hafta tuş olmasının ardından bu şovda aldığı galibiyet çok değerli, Cass gibi bir ismi mantıklı bir stratejiyle alaşağı etmesini bilmiş.

Hardy-Orton-Styles denklemine Cody'nin eklenmesi muazzam, geçen şovda Ace Austin'li hali de çok zevkliydi zaten maçın. Ama Cody'nin ikame olduğu denklemde çok daha keyifli bir iş göreceğimizden eminim. Fatal-4 Way'deki isimlere de bakınca akışkan ve kaliteli bir aksiyon olacağı zaten kuşkusuzdu, okurken bayağı yağ gibi kaydı maç. Daniels ise finalde eski topraklığını konuşturduğu önemli bir galibiyete imza atmış, tebrikler. R-Truth-McAfee eşleşmesi kulağa ilginç geliyor. Bu tarz tezat karakterler birçok keyifli senaryo potansiyelini barındırır her zaman. Mustafa Ali ise inanılmaz bir giriş yapmış PGW'ya, çok sert ve iddialı söylemlerde bulunmuş. Bu sözler illaki JBL'i rahatsız edecektir, sağlam bir senaryoya kapak atacağı kesin Ali'nin. Ambrose'un delirdiği sekansı izlemek çok keyifliydi, FTR maça salça olduğuna adeta pişman oldu. FTR'ın Ambrose'dan alması gereken bir intikam da doğdu haliyle, bu denklemde de düğümler atılmaya başlanmış.

Main evente gelince... Rollins ile keyifli bir eşleşme olacak zannederken aniden The Dream alana inanılmaz bir giriş yapmış. Beni de bayağı zorlamış açıkçası, içindeki voltaj bayağı yüklüymüş ama Ring General'a karşı bir yere kadar yetiyor tabii. Dominant ve bu dominantlığından ötürü çok memnun olduğum bir bitişi görünce canlı takibini kaçırdığıma bir kere daha üzüldüğüm bir şov oldu benim için. @Kras Mazov keyifli bir maç olmuş, tebrik ederim. @pontiac bandit ile de başka baharlara diyelim... Onlar muhtemelen bu saldırının ardından birbirlerini yemeye başlarlar, biz Altın Bilet'i alıp sıyrıldık şimdilik neyse ki.

Şov sonrası Exclusive'de Roman, McIntyre'ı öğrencilerinin yanında inanılmaz rezil etmiş. Bir güreşçinin yaşamayı isteyeceği en son şey olabilir belki de. McIntyre ise öğrencilerine keyifli bir intikam sekansı izletmeye borçlanmış oldu, önümüzdeki ilk şovda bunun için elinden geleni ardına koymayacaktır.

Ekibin eline sağlık, oldukça keyifli bir şov olmuş gerçekten. Komite olayı benim çok hoşuma gitti, bir şirket adına farklı ve hoş bir başlangıç hikayesi. Biraz da bana KVP'deki İhtiyarlar Heyeti'ni andırıyorlar. 1000 yıllık güreş aklının kimseye eyvallahı olmadığını, aslolanın her zaman ortaya koydukları felsefenin/zihniyetin olduğunu savunan bir oluşum... Ellerinize sağlık tekrardan, aldığım tatlı galibiyetin de gazıyla önümüzdeki şovu heyecanla beklemeye koyulduk...

Son düzenleme:

Styles Clash

littlefinger
Konular
93
Beğeni sayısı
1,818
PG Nakit
510
Favori Güreşçi
AJ Styles
Arkadaş eve gelince takibi bırakmak durumunda kaldık, ayrılık acısına yara bulmak içindi. :( Tam benim kısım geldiğinde takibi bırakmışım... Taylancigimla beraber görünmek fena olmadı. Bir promo patlatırız denk düşersek. Mustafa Ali kardeşimiz hak yolunda doğru adımlarla yürüyor. Irkçı emmilere, pozitif ayrımcı feminist hanımlara karşı sancağı bırakmamalı. Her daim arkasındayım. Tüm gücümle destek olurum. ERKEK Ambrose'un maçından ziyade maçtan sonra yaptığı infaz işlemi felaketmiş. Harbi kaldırdı, şovun testesteron seviyesini tek başına taşıyor. Şovda en iyi kurgulanan karakter bence. Fotoğraf kullanımıyla beraber daha güzel olmuş. Main eventi Walter'ın kazanması gerektiğini düşünüyordum ben de, Dream'in karakterinin gidişatı açısından. Dibe çökmüş bir adam bir anda en tepeyi görmemeliydi. İki karakterin sahibi de win win şekli ayrılmış maçtan. Ve son olarak, Roman yatırmış aşağı ağabey. Gelecek şov kafa patlatmalı sekanslar bekliyorum ikisinden. Beğendim ya şovu. Dediğim gibi tam takip yapamasam da elinize sağlık.

Bak ben ırkçı değilim ama sen dümdüz bir soytarısın. Evet soytarısın işin tüm ciddiyetini bozan bir soytarı.

Heartbroken Kid

real lies
Konular
209
Beğeni sayısı
1,090
PG Nakit
30
RPG Karakteri
John Morrison
Favori Güreşçi
Lexi Luna
dun aksam is cikisi bayilmisim simdi okuyabildim butun senaryolar guzel ilerliyor en ilgimi ceken drew ve romanin hikayesi oradan guzel seyler cikacak gibi tv kemeri biletini de ucundan kacirmisiz bu aksam derdo bi promo patlarr ekibin eline saglik

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: