RPG 𝐌𝐀𝐘𝐇𝐄𝐌 #𝟏 "𝘔𝘢𝘺𝘩𝘦𝘮 𝘪𝘭𝘦 𝘣𝘢𝘴̧𝘭𝘢𝘥ı 𝘢𝘮𝘢 𝘰𝘯𝘶𝘯𝘭𝘢 𝘣𝘪𝘵𝘮𝘦𝘺𝘦𝘤𝘦𝘬"

PGW: Son Eklenen Parta Git

god is an astronaut

too audiological to be deaf
Konular
27
Beğeni sayısı
767
PG Nakit
165
RPG Karakteri
''The Fallen Angel'' Christopher Daniels
Her an burada olamadık ama şovu takip etmek keyifliydi, genel olarak daha akıcıydı ve ilk şova göre daha oturaklıydı. Emeğinize sağlık.

eta

PG.com Kullanıcısı
Konular
6
Beğeni sayısı
75
PG Nakit
0
RPG Karakteri
Roman Reigns
Favori Güreşçi
Bruno Alves
Bizim akademi için yeni bir reklam girdik, onun yoğunluğu var iki gündür. Akşam boşluğunda oyun oynarken şovu hatırladım, takip edemedim kb gençler. Gecenin ilerleyen saatlerinde şovu okuyup yorum yaparım. Bir de promo patlatırız.

Kras Mazov

Tractatus
Konular
35
Beğeni sayısı
1,437
PG Nakit
210
RPG Karakteri
Velveteen Dream
Favori Güreşçi
Eddie Guerrero
Şov çok iyidi tam takibi azalttığım zaman benim maçıma denk geldi biraz talihsiz oldu. Bendense Walter'ın kazanmasını kendi karakterimin ilerleyişi açısından iyi buldum. Bu maçın da sonuçsuz bitmesini istemezdim çünkü iyi giden iki karakter var ortada. Maç da ilk finisherın yeni bir şirkette 1de atılması dışında gayet iyidi iki taraf da iyi yansıtılmış. Şu Japon karakterden umutluyum çünkü şirketin babyface ihtiyacını karşılayabilecek bir karakter olarak görüyorum. Ospreay tam bir top guy modunda ilerliyor onun bu halini de seviyorum onu öyle görmek iyi. Her şeyiyle okey lakin uzun da bir şov oldu. Herkesin eline emeğine sağlık.

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: