RPG 𝐌𝐀𝐘𝐇𝐄𝐌 #𝟏 "𝘔𝘢𝘺𝘩𝘦𝘮 𝘪𝘭𝘦 𝘣𝘢𝘴̧𝘭𝘢𝘥ı 𝘢𝘮𝘢 𝘰𝘯𝘶𝘯𝘭𝘢 𝘣𝘪𝘵𝘮𝘦𝘺𝘦𝘤𝘦𝘬"

PGW: Son Eklenen Parta Git

satriale

kralkaya
Konular
155
Beğeni sayısı
574
PG Nakit
335
Favori Güreşçi
Steve Austin ve mOx
1
Bak ben ırkçı değilim ama sen dümdüz bir soytarısın. Evet soytarısın işin tüm ciddiyetini bozan bir soytarı.
Senin eski takım arkadaşın bile bizden. Her yerdeyiz. İşi biz yürütüyoruz. Köyüne dön at sev emmi.

Styles Clash

littlefinger
Konular
93
Beğeni sayısı
1,818
PG Nakit
510
Favori Güreşçi
AJ Styles
Senin eski takım arkadaşın bile bizden. Her yerdeyiz. İşi biz yürütüyoruz. Köyüne dön at sev emmi.

Benim eski takım arkadaşım ve kadim dostum. Kendisi gerçek bir Amerikan'dır senin gibi bölücü değil! Kartellerle aynı safta olabilirsin. Ancak günün sonunda hüsrana uğrayacaksın. Ve tımarladığım atlar senden daha zekidir.

Netuno

One & Only
Konular
209
Beğeni sayısı
1,659
PG Nakit
780
RPG Karakteri
"The Last World Beater" Will Ospreay
Favori Güreşçi
Hana Kimura
PPV gibi şov arkadaş, genel değerlendirmeye başlayayım.

Cornette geçen şovda kendisini zayıf gösterecek şeyleri burada çok iyi toparlamış. Geçen şovdaki bir iki detay burada ringe gelen WALTER tarafından iyi kullanılmış ve Cornette de cevabını çok iyi vermiş. WALTER ve Gunns'ın da kendince haklı yerleri var ve bunları ana kemere hedef göz koymak için güzel kullanmışlar.
AJ ve Ziggler sayesinde de olsa bizim ekip başarıyı almış. Şovun nedenlerinden dolayı bu maçta olmayı beklemiyordum zaten. Yine de bizimkiler w almışlar.
Regal seninle işimiz var ya. Artık bir promo patlatmak şart oldu. Cuma günü kim gelecekse tokatlayacağız.
Chavo inanılmaz iyi bir karakter ya. Maçları zevkliydi. Yürü be aslan.
Gene ve dede promosu da hoştu. Ben maça dair tahminimi Gene'den kullanıyorum. Goldberg dedenin ringe girerken fıtığı atar bir şeyler olur zaten.
Yota çaktırmadan ikidir w çözüyor he. SONUNDA JBL VE TRUMP! BENİM FAVORİ SHİPİM GELMİŞ. Trump'ın bump almasını beklemiyordum ama fena dayak yemiş ya. Clothesline from USA de çok güzel gözüküyor isim olarak.
Ace geriye çok takılmadan öne gideceğini göstermiş oldu. Mid tarafta takılacak galiba. Enzo'nun gazı da fena he. Ace w almayı başarmış, tebrikler.
Jeff tarafında gaz kesilmeyecek anlaşılan. Styles ve Orton'un kullanışını çok beğendim. Cody bakalım nasıl bir fark yaratacak. Bu sefer Orton zaferi bekliyorum.
Joe'ya çok inanmıştım, maçın da açık ara favorisiydi. Daniels kazanmasını istediğim bir oyuncuydu, ilk bileti de çözmüş oldu. Onu da tebrik ederim.
Pat'in rapinle ilgilenmiyor demesine fena gümledim. Bakalım buradan da tatlı bir feud çıkacak gibi.
Ali'yi JBL turizme emanet ediyorum. Güldürse de yallah arabistana.
Deano boi ne yapıyorsun sen ya. Adam fazla asabi. FTR da fena bir dayak yemiş. Bakalım Dean'ın takipçisiyiz.
ULAN DREAM! Hiç beklemiyordum he. Maç yürek hoplattı defalarca kez. BİR DAKİKA WALTER DİREKT BİLETİ Mİ ALDI!?!?!?!?!?!??!?!?! LAAAAAAAAAAAN!!!!!!!!!!!
Şov sonrası excu yu beklemiyordum. Drew vs Roman büyük hissettiriyor ya.

Ellerinize sağlık ekip. Hop oturup hop kalktık şovda. Telden canlı zor oluyor, edemiyorum. Ama her zaman genel yorumumuz burada. :whistle:

Hülya Avşmaz

Haftanın Üyesi
Konular
7
Beğeni sayısı
197
PG Nakit
90
RPG Karakteri
Taylor Rotunda
Favori Güreşçi
Will Ospreay
Şov sırası misafirlikteydim ama şimdi şovu okuyabildim ve gayet güzel bir şovdu yetkili ekibinin ellerine sağlık. Genel bir değerlendirme yapmam gerekirse açılış hoştu ama Drew ile Roman'ın olmayacağını duyunca anlam veremedim neyse ki şovun geri kalanında bir şekil gözüktüler böylece hikayeleri devam etti. Bobby Gunns'ı görmek şaşırtıcı bir ve güzeldi Walter daha üstün çıksa da Gunns'ın yolu belirlendi bu konuşma ile gayet hoş ve eğlenceliydi. Takım maçında Ziggler daha öne çıkmış maçtan o biraz üzdü ama itirazım yok güzel işleniyor nasıl olsa. Ospreay Regal konuşması beni pek sarmadı feudun işlenişi için gerekliydi ve olması gerektiği gibi işlendi ama bu otorite meseleleri beni sıkıyor yani daha çok benlik bir sorun. Chevo Rey maçı harika bir luchadore maçıydı yine de Meksikalıları JBL ile duvardan atmaktan yanayım. Yazarın ellerine sağlık. Goldberg Snitsky olayı okurken sakallarımın çıkmasını sağladı, g*t kılı muhabbeti kafamda canlandı maalesef lütfen tedavi masraflarımı karşılayın. Hunico ve Yota maçı hakkında önce Hunico'nun oyun fotoğrafını görünce patladığımı belirtmek isterim. Maç bence hak ettiğinden uzun tutulmuştu biraz sıkıldım ama sondaki JBL Trump olayı kurtardı güzeldi. Ace Enzo konuşması güzeldi ama sonrasındaki Cass maçında Ace fazla dominant olmuş Cass'e karşı onun dışı güzel maçtı sıra Enzo'ya geliyor. Ortaya karışık herkesin kendini yücelttiği konuşma olmasa da olurmuş sadece sidik yarışı gibi durum sonradan olacakları reklamlamış. Christophen Daniels'a helal olsun hakkıyla kazandı maçta gayet güzeldi keşke biraz daha uzun olsaymış birkaç spot daha çıkabilecek bir maçtı. Pat büyük şeyler peşinde gibi ama Truth ne kadar doğru bir seçim bilemedim ileride belki beni yanıltır. Mustafa Ali iyi hoş konuştu da en sonda Pakistanlı tacizini yapmasa iyiydin be adam. Ambrose Garza maçının tek önemli kısmı FTRdı saldırdıktan sonra geri püskürtülmeselerdi keşke böyle biraz zayıf durmuşlar. Rollins'e yapılan alçak saldırıyı kınıyor ve Dream'in yargılanmasını istiyoruz. Walter abim tüm gücüyle kazandı öz abim be çıkar gölgesinde dinlenelim! Şov sonrası Roman Drew olayından Roman'ın nasıl bir adi,haysiyetsiz,nasıl bir namussuz olduğunu yine gördük. İskoç abim seni yok edecek kabile adamı!

Konular
143
Beğeni sayısı
1,478
PG Nakit
1,115
RPG Karakteri
"starboy" Wes Lee
Favori Güreşçi
CM Punk
Maalesef KPSS çalıştığım için -son 10 günüm falan- canlı takip konusunda da promo konusunda da vakit bulmakta zorlanıyorum. Yakın süreçte daha aktif olacağımın sözünü vereyim.

Açılışı önceki şova göre çok beğendim. Cornette'in "büyük" bir figür olduğu daha iyi yansıtılmış. Bunun dışında iki -sanırım- debut da muhteşem. WALTER'ın konuşması, gimmick'i de Bobby Gunns'ın yazılışı da acayip hoşuma gitti. Buradan muhteşem bir feud doğabilir ana kemer etrafında veya dışarısında. Muhteşem potansiyel vaat ediyor. Takımlar maçında hem Ziggy tayfayı hem de Reks&Venis ikilisini acayip beğendim yazım olarak. Biraz daha onlar üstünde durulmuş, bir hikaye çıkabilir orada AJ Lee etrafında. Venis'lere de maç kaybetmek harbi böyle yakışır, çok çok iyi düşünülmüş. Regal ve Ospreay'in bir senaryoya gireceği ilk şovdan verilmişti, burada da temeller atılmaya başlanmış. Ospreay gelişimini en net göreceğimiz karakterlerden biri olacağını düşünüyorum Regal ile bu çerçevede ilerlerse. İlk olmasa da sonraki ana kemer şampiyonlarımızdan biri olacağı bayağı ortada. Chavo.. şov sırasında okuduktan sonra da yazmıştım, inanılmaz bir herif. Ne kadar nefret edilebilirse o kadar nefret ettirdi kendinden. Amacına benim üstümde tamamen ulaştı yani. Rey Mysterio da çabalamış fakat Chavo'nun çok daha yukarılara oynayacağı belliydi, bir sonrakine diyelim. Ben burada bir devam feud olacağını düşünmüyorum. Maç içinde Chavo'nun nefreti de acayip iyi hissettirilmiş elinize sağlık. Yota.. açık ara favorimiz ya. Tanımıyorum bile adamı ama bana nedense ring içi bayağı keyif verdi, 2-0 başladı şirkete. Midcard kemeri için en büyük aday olabilir eğer bilet maçı da verilirse -tam olarak neye göre anlamadım bu muhabbeti- JBL-Hunico hikayesi de çok tadında ilerliyor, JBL muhteşem yazılıyor. Summerslam'de maça çıkacaklarını düşünüyorum, JBL üstüne gelebilir orada da. Trump'a da acayip sevindik, BABA YA. Muhteşem oldular. Big Cass bot mu? :D Ace'in geçenki mağlubiyetinden sonra böyle bir toparlanmaya ihtiyacı vardı, temiz almış. Amore geçici buradadır diye düşünüyorum, kardeşimizin yeri ana pota tabii ki. S A W F T. Dört ismin tekrar Fatal-4 Way işine girmeleri beni pek çekmedi ne yalan söyleyeyim, yine iyi bir maç olacaktır ama bir hikayeye bağlansa iyi olabilir maç içinde en azından iki isim. Ekibi de anlamamak olmaz tabii aşırı kalabalık roster, şov uzunluğu da bunu gösteriyor zaten herkese yer verilmiş hemen hemen bir şekilde sanırım. Daniels'ın kazanmasın şaşırmadım, maçın adına baktığımda en ön plana çıkan oyuncu o şimdilik. Kalan üç ismin de mc potasında kendisine yer bulacağını düşünüyorum ama bir kemer daha lazım sanki.. Pat&R-Truth nedense benim ilgimi çok çekti, Pat'i PURE'dan az çok biliyoruz orada da iyi bir iş çıkacak bence. Mustafa Ali'nin segment muhteşem yazılmış, karakteri çok rahat anlayabildim. Dean Ambrose sen hayırdır hacı? Garza patlattı. FTR sanırım karakter bırakmıştı bir üyesi, o sebeple böyle bir şey yazılmış diye düşünüyorum. Bir daha da görmeyiz onları. Main event muhteşem bir maç olmuş, vaat ettiği şey de çok büyük maçın zaten isim olarak. Dream'e bayılıyorum ve onun kazanmasını isterdim ama WALTER almış, Dream'in yolunu acayip merak ediyorum ve bana çıkmasını o yolun çok isterim. Şu an oyunculuğumla bu maçta yer almayı hak etmiyordum zaten promo dahi atamadım henüz. Dream ile feuda girebilecek kadar da oynamıyorum şu an ama promo atmaya çalışacağım sonraki şova kadar. Dream ile hikayemizin kesişmesini çok isterim. Drew&Roman'dan ne çıkacak onu da acayip merak ediyorum. Roman büyük taştaş koymuş ortasahaya. Elinize sağlık, dolu dolu tertemiz bir şov olmuş. ☕

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: