BAB EVRENİ Bombshell Wrestling Federation ‘’BWF,,

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
4,964
Beğeni sayısı
3,430
PG Nakit
3,015
1 1
RingsideNews.com

BWF, ilk Live Event şovunu gerçekleştirdi. Bu şovda Climax turnuvasına dair bazı karşılaşmalar da yapıldı. İşte şovdaki maçların sonuçları:

bwf women’s championship climax; group b
brie bella def. kairi sane

trios match
the corre def. the forgotten sons

bwf championship climax; group a
nick aldis def. teoman

bwf women’s championship climax; group a
charlotte flair def. tay conti

singles match
david otunga def. santino marella

kazuchika okada def. ryback

Son düzenleme:

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
4,964
Beğeni sayısı
3,430
PG Nakit
3,015
1 1
Okada vs Ryback maçının live eventte olması üzücü ya. O MAÇ TV SÜRESİNİ HAK EDİYORDU! Bunun yanında Aldis'in yola devam etmisi müthiş.
Ryback vs. Batista göreceğiz TV’de, bu bize çok şükür bir ömür yeter…

Tolgamer

Pepsi Konseyi
Konular
347
Beğeni sayısı
603
PG Nakit
1,030
1
group a
dakota kai def. tay conti
Bu sonuç ne yaaaa? Kullanmıyorsan kadınları bana ver biz kullanalım.
trios match
the corre def. the forgotten sons
Tam anlamıyla osurttu! Forgotten Sons ağabeylerin underratedlığı napacağız ya, ileride bir underdog hikayesi akar.
kazuchika okada def. ryback
Yaaaaaa ama sen böyle yaparsan olmaz ki. Ryback'in melez lavuklara pata küte girişmesini TV'de izleyeceğimize şunu izleyelim. Doğan Yavuzer bizi iyi karşılamadı.

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
4,964
Beğeni sayısı
3,430
PG Nakit
3,015
1 1
Bu sonuç ne yaaaa? Kullanmıyorsan kadınları bana ver biz kullanalım.

Tam anlamıyla osurttu! Forgotten Sons ağabeylerin underratedlığı napacağız ya, ileride bir underdog hikayesi akar.

Yaaaaaa ama sen böyle yaparsan olmaz ki. Ryback'in melez lavuklara pata küte girişmesini TV'de izleyeceğimize şunu izleyelim. Doğan Yavuzer bizi iyi karşılamadı.
Yorumlara bak buram buram yangıncı FB taraftarı koktu.

Konular
140
Beğeni sayısı
1,254
PG Nakit
1,000
selamun aleykümmmmm büyük gecikmeyle alandayız, kusura bakmayacan hacı. şovu okumuştum ama yorum yapamamıştım, arkadaşımın gelmesiyle müsait olamadığım için. şimdi tekrar okudum. eric bischoff muhtemelen bu forumda güreş izleyen herkes için bir nebze yeri olan birisidir ancak ben kendisinin herhangi bir şovunu, herhangi bir promosunu, herhangi bir şeyini izlemedim. okuduğum şeyler oldu haber, çeviri vs. ama bizzat şahit olmadım. burada şahit olacağız karaktere. vince russo babayı çok severiz, güreşi güreş yapan adamların başını çeker. trump'ı aldığında ne yapacağını çok merak etmiştim, rpg'deki gibi bir şey yapmışsın sanırım. trump gibi aksi karakterleri ön planda görmeyi sevsem de booking çok önemli, bakalım altından kalkarsın sen diye düşünüyorum zaten. cm punk baba da yapacağını yapmış. ringe de hızlı adım atacak, seriden güreşmez belki diyordum. ilk şovdan doyacağız babaya. rakibi bağırtsa da. sana adam diyeni.. şirket tarihinin ilk maçının büyük bir maç olması güzel düşünce, benim de kafamda vardı ancak çok oturtamadım taslakta ve daha farklı yola gittim. çok iyi bir tercih açılış için. acayip de bir maç olmuş zaten sonu da 2 rainmaker ile anca gelmiş. şirket tarihi için özel bir maç olduğu için böyle olduğunu düşünüyorum, iki finisher görmeyi çok sevmiyorum yoksa. burada anlayabiliyorum. bu kadınlar ne öldüm alksjfşaskjflkasjkasjf. charlotte'a apayrı aşığız bilirsin, bella'ları da severim. ronda'yı görünce kusasım geldi ama. nick aldis için kolay yem olmuş marella, bundan daha başka bir kullanımı da olmaz marella'nın muhtemelen belki birkaç entertainment segment'ta görürüz. ITS A NEW DAY, YES IT IS. güreş tarihinin açık ara en büyük takımı benim için. onları izlemek her daim güreşin sunduğu en güzel şeylerin başında geldi hayatım boyunca. burada da çok güzel yazılacaklarına eminim. müthiş segment olmuş burada da, çok hoşuma gitti. new day havasını tam yansıtıyor. new day vs the usos 2.0 diyorum artık o tarzda kullanırsın eski tarza ziyade onları da bence. müthiş ilgi çekici milyonlarca kez izlesek de, el clasicosu gerçekten takımlar tarihinin. ronda rousey görmek midemi bulandırıyor. brie bella'nın varlık gösterememesine şaşırmadım. RYBACK KULLANIMI KRİZE SOKTU. santos escobar şu anda en sevdiğim 5-10 güreşçiden birisi güncel, onu zamanla zirve etrafında görmek çok keyif verir. ryback engelini de aşacaktır bence. bu maç müthiş keyifli olmuştur muhtemelen, söylemez izlese uyur orası ayrı. ilja'nın da tepenin en önemli adaylarından birisi olduğu aşikar, sen de öyle olacağının sinyalini çakmışsın. sandow'un bu gimmicki açık ara en iyi versiyonu, böyle kullanmana sevindim. midcard potasına renk katacaktır. nikki bella'nın kazanması şok etti aslfşgkaslfkaslfkasşfsa. rezillik çıkmış. ronda yer nikki'yi. aj lee'yi ben wes lee'nin yanında kullanmak için alacaktım, bir baktım güreşçilerden gitmiş. senin gibi adamın şerefini... cm punk! cm punk! cm punk! bu kadar zorlanmasına şaşırdım, teoman'ı sağlam yazacaksın gibi duruyor. mid-card çevresinin favorilerinden birisi olmuş daha bu şovdan, ana kemer etrafında bence göremeyiz. şovu kapatan stable... maalesef pek ilgimizi çekmedi. the corre hiçbir zaman ilgimi çeken bir oluşum olmadı da zaten. wade barrett vereydik takasla baba sana, bi dm uzağındaydık. otunga'nın liderliğini bayağı merak ediyorum sadece stable içinde, iyi yazıldığında çok keyif veren bir çar oluyor okuması ki senin de iyi yazacağına emin gibiyim otunga'yı zaten. farklı bir şeyler denediğin çok belli, umarım da şovlar ilerledik keyif katsayısı gitgide artar. eline sağlık ağabey.

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
4,964
Beğeni sayısı
3,430
PG Nakit
3,015
1 1
IMG_1505.jpg

bombshell wrestling federation presents...
controversy #2

detroit, michigan // wayne state fieldhouse
december 29th, friday

301505671_173721691896156_3600667241272350299_n.jpg

Lüks bir malikanenin önünde bir minibüsü çekiyor kameralar, içinde hareket emri bekleyen bir şoför olduğunu görebiliyoruz.

???: Devam et, Wayne State Fieldhouse'a.

Araç bir süre hareket ediyor ve yolun ortalarına doğru aracın içindeki isimleri görüyoruz.

55d4734ba80c71a69b7c6bd05bfdab2ff4-trump-limo.jpg
stream

Aracın içindeki isimler Donald Trump ve David Otunga! Minibüsün arka bölümündeki geniş bir alanda sohbet ediyorlar.

David Otunga: Her şeyi aheste aheste yapacağız Bay Trump, henüz yolun başındayız ve bu işin anahtarı sabır. 2017'de Birleşik Devletler'in başına geçtiğiniz süreci bir düşünün... Orada da sabredip istediğinizi aldınız, bu sefer de alacaksınız. Hem yeniden Birleşik Devletler'in lideri olmak konusunda, hem de kafamızdaki diğer planların işleyişi hususunda.

Donald Trump: Her şeyin kusursuz işlemesi gerekiyor David. Çünkü planladığımız her şey birbiriyle birinci dereceden ilintili. Jenga oynuyor gibi düşün, bir parça yerinden oynarsa tüm her şey mahvolur ve s**tiğimin projeleri büsbütün rafa kalkmak zorunda kalır. Ve daha da kötüsü... Neyse, dile bile getirmek istemiyorum.

David Otunga: Bay Trump, siz pozitifliği ve ileriye dönüklüğüyle bilinen bir karaktersiniz. Bu karakterinizden bir şey kaybetmediğinize eminim, kaygı ve endişe arasındaki ince çizgiyi tutturamazsak başarı oranımız oldukça düşer. Her şey kontrolümüz altında ve günün sonunda planladığımız her şeyin bir bir gerçekleştiğini göreceğiz. Sadece işleyişe sadık kalmamız gerekiyor.

Donald Trump: Haklı olabilirsin David... Neyse salla, biz şu anla ilgilenelim. CM Punk'ı ne yapacağız? Dilini s**tiğim çıkıntı p*çi beni fazlasıyla ifrit ediyor.

David Otunga: Orasını hiç düşünmeyin bile Bay Trump, o güzellik bende. Bu akşam için şahane planlarım var, fazlasıyla eğleneceğiz.

İki isim pis pis kahkaha atıyor ve bu kahkahalar eşliğinde aracın yoldan çekimi ile beraber kameralar kapanıyor. Arenaya doğru geçiyoruz.

Entrance.gif

Şovu açan isim CM Punk oluyor! Sanki geçen hafta yaşananlar hiç yaşanmamış gibi, o bilindik soğukkanlılığıyla, hiç istifini bozmadan klasik girişini yapıyor ve ringe geldikten sonra bir mikrofon alıp söze geçiyor. Mikrofonu aldığında ise o bozmadığı istifinden eser yok. Geçen hafta yaşananların başlı başına bir rezillik olduğundan bahsediyor. BWF'in kurdelesini kesen bu şovun başlangıcı da bitişi de şaibelere gebe olmuş. Bischoff, Russo, Trump, hangisi olursa olsun şu an birisinin gelip bir açıklama yapmasını istiyor Punk ve mikrofonu ağzından indirip bekliyor, Punk ringin etrafında volta atarken seyircilerin arasında bir hareketlilik görüyoruz.

TheCorrepicture_original.jpg

The Corre burada! Geçen haftanın main eventine damgasını vuran ekibi görüyoruz seyircilerin arasında. Yeni liderleri Otunga haricinde tam takım buradalar, Punk onları görünce pis pis gülümsüyor ve mikrofonu yere bırakıp gelmelerini bekliyor. Üçlü, ringin etrafını sarmış durumda şu an. Tansiyon hat safhada! CM Punk tezahüratları, arenayı hakimiyeti altına almış durumda. Fakat girişteki hareketlilik fark edilince bu tezahüratlar yerini yuhalamaya bırakıyor.

image.png

Çünkü girişteki isim David Otunga, tabiri caizse geçen hafta dananın kuyruğunu koparan isim! Otunga bu yuhalamaları duyunca tiye alıcı bir tebessüm atıyor. The Corre da Otunga'yı görünce duraksıyor ve herkesin dikkati şu an girişte. Punk'ın bir açıklama beklediğini doğal bulduğundan bahsediyor Otunga. Arka alanda kendisinin konuşmasını dinlerken yönetim kurulu olarak aralarında kısa bir toplantı yaptıktan sonra Otunga'nın bu işi çözmesi konusunda ortak bir karara varmışlar. BWF'in avukatı olarak da bu görevinin sabit olduğundan bahsediyor Otunga. CM Punk'ın geçen haftanın sonunda yaşadıklarını bir talihsizlik olarak nitelendiriyor, fakat bu yaşadığı şey onun geçen hafta yaptığı diğer şeyleri gölgeleyemezmiş. Şirketin paydaşlarından olan Bay Trump'a yönelik söylemleri şirket tüzüğünde güreşçilere atfedilen yükümlülüklere aykırılık teşkil ediyormuş ve Punk'ın bu söylemlerine yönelik BWF'in her türlü yaptırıma başvurma yolu açıkmış. Normal şartlarda yönetim kurulunun verdiği karar, CM Punk'ın Climax turnuvasından çıkarılmasına yönelikmiş. Fakat Otunga her şeye rağmen eski dostuna karşı bu denli fevri olamayacakmış, ama kararın değişimine de doğrudan tesir etmesi onun hukukçu kimliğini zedelermiş. O yüzden Punk'ın bu noktadaki kaderini kendi ellerine bırakıyormuş Otunga. Bu gecenin ana olayında Punk bir sınav verecekmiş ve bu sınavdan geçebilirse Climax turnuvasındaki yerini koruyacakmış; aksi halde Punk turnuvadan diskalifiye olacak ve onun yerine Otunga'nın kendisi Punk'ın bıraktığı yerden turnuvaya devam edecekmiş. Punk'ın bu gece tabi tutulacağı sınav ise; The Corre ekibine karşı 3v1 handikap maçıymış! Punk'ın turnuvadaki yerini koruyabilmesi, bu maçı kazanmasından geçiyormuş. Otunga, Punk'a başarılar diliyor tiye alıcı bir şekilde. Punk bu söylenenlere karşı tepkisiz, The Corre ise pis pis gülümseyerek karşılıyor bu olayı. Otunga, Corre'u ringin etrafından çekiyor ve The Corre üçlüsü Punk ile bakışa bakışa ringi terk ediyor. Punk ise sadece onları izliyor...

704cb4af044c55bf8550aff91da8177f.jpg

Arena otoparkına üstü açık, lüks bir spor araba yanaştığını görüyoruz. Arabanın içindeki isim Batista! Muazzam ve jet gibi bir sıfır park ile aracı park ediyor. Seyirci kendisini görünce mutlu olduğunu belli edercesine yoğun tepkiler veriyor. Batista bu gece BWF'teki ilk maçına Samoa Joe karşısında çıkacak!

trios match
lio rush & the usos def. new day

İki ekip de yerini aldıktan sonra The Usos'un partnerini bekliyoruz... Bu isim Lio Rush oluyor, The Usos ile uyumlu giyinerek gelmiş bu gece Lio Rush. Usolarla keyifli birkaç saniyelik selamlaşma sekansının ardından maça geçiyoruz. Şahane bir açılış maçı oluyor, ringdeki 6 isim de dinamizmini büyük oranda ortaya koyunca ortaya bol sekanslı ve keyifli bir maç çıkmış oluyor. Usolar ile Lio Rush'ın uyumu da göz dolduruyor. Maçın son bölümünde Big E ile Kofi, Lio'ya ortak finisherlarını uyglamaya çalışırken Usolar ringe dalıp Big E ve Kofi'ye Double Superkick vuruyor! O esnada Woods geliyor ve Rush'tan da ona Spinning Tornado DDT, Usolardan da Double Superkick! Lio köşeye çıkıp Usoların omzuna biniyor ve Usoların tepesinden doğru Frog Splash ile atlıyor Woods'a! Tuşa gidiyor ardından ve maçı takımına kazandırıyor! Lio Rush ile The Usos bu keyifli maçın galibi olmayı başarıyorlar ve galibiyeti kutluyorlar, ringin dışında ise New Day kahrolmuş durumda.

intro-1689464568.jpg
wwe-money-in-the-bank-usos-roman-reigns-bloodline.jpg

Authors of Pain ekibinin arka alan promosu geliyor ekranlara. Tabii söz Paul Ellering'de. Profesyonel güreş, dominant oluşumlara bugünlerde aç durumdaymış. Bu sektörün gücünü aldığı yer dominant isimler ve oluşumlarmış. Bu durumun kırmızı alarma dönüşmemesi için bünyesinin bazı refleksler göstermesi gerekiyormuş ve profesyonel güreş sektörünün bu konudaki 1 numaralı refleksi artık devreye girmiş. Authors of Pain, BWF'daymış ve bu sektörün dominant adamlara olan açlığı kadar AoP de adam kıymaya açmış. Haftaya BWF'te olacaklarını söylüyor son olarak. Ellering konuşurken Akam ve Rezar'ın gaddar bakışları da göze çarpıyor. Bu promonun ardından ringe dönüyoruz.

bwf women's championship climax; group b
giulia [0] def. dakota kai [2]

Giulia, ABD sahnesindeki ilk maçında sergilediği performansıyla ilgi çekmeyi başarıyor. Dakota ile güzel bir uyum yakalıyorlar maç boyunca. Keyifli geçse dahi aksiyon bakımından aşırı ileri gitmeyen maçta Giulia, Dakota'ya vurduğu Glorious Northern Lights Bomb'ın ardından tuşa gidip maçı sonuçlandırıyor ve ilk maçında ilk galibiyetiyle hanesine 2 puanı yazdırıyor.

F-RA1jMW8AAVHix.jpg

Giulia zaferini kutlarken kameralar arka alandaki TV'ye çeviriliyor ve zoom düştükçe maçı TV'den takip eden Tay Conti'yi görüyoruz. Tay Conti'nin yanına McKenzie Mitchell geliyor bu sırada. Mitchell, önümüzdeki hafta rakibi olacak olan Giulia'nın performansı hakkında bir soru yöneltiyor Conti'ye. Conti, Giulia'nın hiç de hafife alınmayacak bir isim olduğunu görebildiğini; fakat kendisinin de asla kolay bir lokma olmadığını söylemiş. Dakota'ya karşı aldığı yenilgiyi bu sonuçla da beraber telafi edebilme fırsatı varmış ve gelecek hafta bu fırsatı değerlendirebilmek için elinden geleni yapacakmış. AEW ve WWE'de ulaşamadığı zirveye BWF'te ulaşacakmış Tay Conti. Bu röportajın ardından ringe dönüyoruz.

maxresdefault.jpg

bwf championship climax; group b
santos escobar (w/ mendoza & wilde) [0] def. ryback [0]

Geçen hafta arka alanda hafif yükselen tansiyonun da etkisiyle maç sert başlıyor ve belirli bir sertlik dozajından aşağı düşmeden devam ediyor. Ryback'in eski performanslarıyla beraber hantallığını da hesaba katınca kendisinden beklenen ring içi performansının çok çok üstüne çıktığını ve kendisini geliştirebildiğini görüyoruz. Son kısımda Ryback, Escobar'ı Shell Shocked için omzuna aldığı sırada Mendoza aprona doğru zıplayınca Escobar'ı bırakıp Mendoza'ya Clothesline'ı koyuyor Ryback! Wilde üzerine atlıyor bu sırada ama Ryback onu kucağında yakalayıp Military Press Drop ile dışarıda henüz ayaklanan Mendoza'nın üzerine fırlatıyor! Bu esnada Escobar kendine geliyor ringde ve Ryback'i kendine çeviriyor ama Ryback'ten refleksif bir Headbutt geliyor. Escobar bu sert darbenin etkisiyle iplerden yaylanarak geliyor ve ondan da Ryback'e ani bir Discus Forearm! Ardından Jumping Knee Strike vuruyor ve sonrasında Phantom Driver! Escobar, Ryback'i gafil avlıyor ve tuşa gidip maçı sonuçlandırıyor! Escobar hakem elini kaldırdıktan sonra ringden iniyor ve ekibini de yanına alıp girişte galibiyeti kutluyor, Ryback ise ringde kendine gelmeye çalışırken asabi gözlerle onları izliyor.

legado-del-fantasma-nxt-24-de-agosto-2021.jpg
Ryback14_crop_north.jpg

mqdefault.jpg

Geçen haftaki vibea yakın bir Damien Sandow vignettei daha izliyoruz. Sandow kitlelerin yitip gitmesine dair zaman çemberinin daraldığından bahsediyor. Bu duruma acilen birilerinin müdahale etmesi ve kitleleri düştükleri bu cehalet bataklığından kurtarması gerekiyormuş. Rüyasında milyonlarca çift gözün kendisine baktığını görüyormuş Sandow. Kendisine atfedilen görev, rüyalarında ona hatırlatılıyormuş ve her gece bu rüyadan kalktıkça yapması gerekenleri, planını oluşturmak için uyku dahi uyumadan çalışmalar ve okumalar yapıyormuş. Milyonlarca cahilin, tembelin yükünü kendi omuzlarında hissedercesine okuyormuş Sandow. Ama çizdiği rotayı tamamlamak üzereymiş, bir tek ilk kurbanını belirlemek kalmış hatta. Cehaletin omurgasını, kolonunu oluşturan yapıyı tespit etmek üzereymiş ve bu yapıyı BWF'ten lağvedecekmiş Sandow. Bu promo, geçen haftakine göre biraz daha agresif bir temada geçse de Sandow ortalama volumedeki diksiyonundan hiçbir şekilde sapmadan konuşmasını sonlandırıyor.

nick aldis [2] def. ilja dragunov [2]

Gecenin iyi maçlarından birini daha izliyoruz. Dragunov bu maçta da güzel bir mücadele gösterse dahi Aldis'in oturaklı güreşine karşı boyun eğemiyor. Spine Shaker'ın ardından tuşa giden Aldis, turnuvada 2/2 ile devam ederken Dragunov ikinci maçında ilk yenilgiyle tanışmış oluyor.

aHR0cHM6Ly9zMy5zdXBlcmx1Y2hhcy5jb20vMjAyMy8wNy9OaWNrLUFsZGlzLWVuLUlNUEFDVC1lbi0yMDIzLmpwZw

x1080
wwe-twins.jpg

Arka alanda kameralarımız. Santino Marella, Bella Twins ile sohbet halinde. Bayağı makara kukara çeviriyorlar, Santino ufak tefek şebelekliklerle hatunları güldürmek için resmen kılı kırk yarıyor. Üçlü arasındaki muhabbet devam ederken bir yerden ağlama sesi duyuluyor. Üçü de sesi duyunca bu sese kulak kesiliyorlar, kim acaba falan diye kısa bir kritik dönüyor. Sonrasında Nikki "Üffff, ağlayan erkoyu sadece annesi sever" diyor ve ardından Santino'ya "tatlım biz gidiyoruz biliyorsun bir projemiz var bununla alakalı yapmamız gerekenler var" diyor. Santino onlarla sarıldıktan sonra Bellalar alanı terk ediyor. Santino'nun kafası ise ağlama sesinde hala ve bu ağlama sesi de durmuş değil. Santino sese doğru yaklaşıyor ve en sonunda sesin kimden geldiğini buluyor. Yere doğru eğiliyor Santino ve sorunun ne olduğunu soruyor ağlayan kişiye. Kamera yavaş yavaş ağlayan kişiye doğru dönüyor ve...

jason-jordan-wiki-2.jpg

"BABAMI KAYBETTİM."

bwf championship climax; group b
samoa joe [0] def. batista [0] by the referee decision

Gecenin merakla beklenen maçlarından birisi ve bu beklenti iki isim tarafından da fazlasıyla karşılanıyor. İki ismin de birbirlerine diş geçirebilmek için özellikle maçın başındaki dalaşları seyirciyi hayli heyecanlandırıp maçın içine dahil etmeyi biliyor. Maçın son bölümünde Batista, son darbeyi vurmak için Batista Bomb deniyor Joe'ya ama Joe ağırlığının da avantajıyla 1-2 yumruk vurup sıyrılıyor bu hareketten ve Coquina Clutch! Derken Batista, Joe'nun kolunu hızlıca çözüp kendine çeviriyor ve karnına tekmeyi koyuyor. Batista Bomb pozisyonuna aldığı sırada Joe'dan Back Body Drop! Batista kendini köşeye atıyor ve STJoe geliyor! Hemen ardından kaldırıyor Batista'yı ve Muscle Buster! Bir de ardından Coquina Clutch bağlıyor! Batista bu ani gelen taarruza karşı bir reaksiyon gösteremiyor ve neye uğradığını şaşırmış durumda kilitte buluyor kendini! Biraz direnmeye çalışsa da bir süre sonra kendisini bıraktığını görüyoruz ve hakem zili çaldırıyor! Joe maçın son bölümünde yaptığı inanılmaz işlerle turnuvanın henüz başında oldukça değerli ve iddialı bir galibiyet alıyor.

joe.0.jpg

Arka alanda AJ Lee'yi görüyoruz. Oldukça kaygılı bir durumda, görünen o ki Punk'ın birazdan çıkacağı zorlu maça dair endişeli ve kuşkulu. AJ Lee dalıp gitmişken yanına birisinin geldiğini görüyoruz.

maxresdefault.jpg

David Otunga! Tabii arenada yuhalamalar yükseliyor Otunga'ya yönelik. Otunga, AJ Lee'ye doğru yönelip kocanı mı düşünüyorsun diye soruyor. AJ Lee ters bir şekilde onu ilgilendirmediğini söylüyor. Otunga pek oralı olmadan konuşmaya devam ediyor ve kocası için endişelenmemesi gerektiğini, oraya her zamanki gibi işini yapmaya gittiğini söylüyor. AJ Lee daha da asabileşerek git başımdan yapıyor Otunga'ya. Otunga bir an duraksayıp bir farkındalığa eriştiğini, AJ Lee'nin asıl kaygısının bu gece yatakta mutlu bir sonla buluşamayacak olmanın endişesi olduğunu söylüyor. AJ Lee bunu duyunca daha da sinirleniyor ve Otunga'ya tokadı basıyor! "Mastürbasyoncu p*ç seni" diye bağırıp terk ediyor orayı AJ Lee sinirli bir şekilde. Otunga ise istediğini almış bir şekilde p*ç gülüşü atıyor sadece. Biz de gecenin ana olayı için ringe dönüyoruz.

if cm punk loses; he'll be disqualify from bwfc climax tournament
1v3 handicap match

cm punk def. the corre

Punk için gerçekten kariyerinin en zor maçlarından birisi oluyor. The Corre ekibi muhtemelen aldıkları talimatlar doğrultusunda her türlü pisliği deniyorlar Punk'ı bertaraf edebilmek için. Ama Punk inanılmaz bir direniş gösteriyor, zaman zaman üstünlük kurduğu bölümlerde de Corre'u yıpratabilmeyi başarıyor Punk. Maçın son bölümünde Justin Gabriel, 450 Splash için köşeye çıkıyor ve hareketi yapıyor! Ama Punk dizleriyle bu hareketi önlüyor ve dizinde asılı kalan Gabriel'ı son bir güçle Slater'ın üzerine fırlatıyor! Bu sırada Ezekiel, Punk'ı kaldırıyor ama Punk'tan çok ani bir GTS! Şimdi Gabriel'ı alıyor omzuna ve bir GTS de ona! Slater köşeye çıkıp Punk'a doğru atlıyor ama Punk'tan havada Roundhouse Kick! Slater'ı kaldırıyor ve bir GTS de ona geliyor şimdi! Üç ismi üst üste koyuyor Punk ve köşeye çıkıyor! Diving Elbow Drop! Punk, legal konumdaki Slater üzerinden tuşa gidiyor ve maçı sonuçlandırıyor! Punk çok zorlandığı bu maçtan galip gelmeyi başararak Climax'teki yerini koruyor!

cm-punk-aew.jpg

Punk galibiyetini daha birkaç saniye bile kutlayamadan arkadan gelen bir darbe ile kendini yerde buluyor.

otunga_crop_north.jpg

David Otunga! Elindeki beyzbol sopası ile CM Punk'ın ense köküne yapıştırıp onu yere indiriyor! Üstündeki gömlek kazak ne varsa yırtarak çıkarıyor Otunga ve Punk'ı üzerine fırlatıyor kıyafet parçalarını! Otunga yerdeki Punk'ı yumruklamaya başlıyor sert bir şekilde. Bir süre sonra kendine gelmeye başlayan Corre üyeleri de yavaş yavaş olaya dahil oluyor. Punk oldukça çaresiz bir durumda.

aj_embarrassed.0.jpg

Girişte AJ Lee'yi görüyoruz. Ringe doğru gidiyor hızlıca ve Otunga'ya bunu kesmesi gerektiğini söylüyor. Fakat AJ Lee çok geçmeden güvenlikler tarafından ringden götürülüyor. AJ Lee çığırmasıyla ortalığı ayağa kaldırırken Otunga, yerdeki Punk'ı AJ Lee'ye doğru göstererek kahkaha atıyor sadece. Güvenlikler AJ Lee'yi girişte tutmuş durumda. Slater bir sandalye alıyor şimdi ve bu sandalyeyi Punk'ın boynuna sıkıştırıyor! Ardından Punk'ı sürükleyip aprona kadar götürüyorlar. Tüm vücudu ringin dışında Punk'ın, bir tek kafası aprona yaslanmış durumda. Otunga eline sopayı yeniden alıp ringden iniyor ve Punk'ın bulunduğu aprona doğru gidiyor. Girişteki AJ Lee'ye bakıyor, AJ Lee bağıra çağıra oraya doğru gitmeye çalışsa da güvenlikler ona izin vermiyor. Otunga elindeki sopayla geriniyor şimdi. OTUNGA SOPAYLA PUNK'IN BOYNUNA BAĞLI SANDALYEYE DOĞRU VURUYOR!

Eric_Bischoff_TNA2.png

HAYIR SOPAYI BİRİSİ TUTTU. BU ERIC BISCHOFF! BISCHOFF RESMEN BİR FACİAYI ÖNLÜYOR! Otunga şaşırmış bir vaziyette arkasını dönüp baktığında Bischoff'u görüyor ve neler oluyor dercesine bakıyor. Bischoff "bu kadar yeter" diyor Otunga'ya. Otunga, Bischoff'a benim işime karışamazsın diyor. Sözlü bir şekilde atışıyor ikili kendi arasında, Bischoff son uyarısının olduğunu söylüyor en sonunda Otunga'ya. Otunga bir süre bakıyor ve ardından Corre'a talimat verdikten sonra dördü birden terk ediyor ringi. Fakat Otunga oldukça hışımlı bir şekilde dönüyor arka alana. Bischoff hemen Punk'ın yanına gidiyor ve yetkililere haber veriyor. Bu sırada AJ Lee geliyor oraya doğru. Ardından birkaç sedye görevlisi hızlıca oraya geliyor ve sedyeyi hazırladıktan sonra Punk'a bir de boyunluk takarak onu sedyeye alıyorlar. Şov bu görüntülerle sona eriyor.

cmpunk.0.jpg
Aj-Lee-600x338.jpg

Click here to login using your socials account