PG.net Sohbet Konusu

ReQuem

#uncensored
Konular
1,705
Beğeni sayısı
1,747
PG Nakit
1,850
Favori Güreşçi
Jon Moxley
1 1
Peki Favori Anadolu Güzelleriniz kimler? Hatta isterseniz ayrı bir konu açıp sabitleyin orada tartışalım.
Buna maruz kalmış ve onları savunan kadınlara saygı bile duyamıyorum. İyi ki burada değiller yazık.
Ben milleti banlamaktan zevk alan 30 yaşında bir elemanım banlarken saçma müzikler atıp kendimi sevindiriyorum. Bir tane hamsi kafalu bir adminim var sinir hastası ula bu karadanüzlüler hep böyle uşağum. Bir adminim daha var o da yönetim paneli kapalı olunca moderatörlere ağlayan biri işte böyle bizim forum yönetimi moderatörlerimizde diğer forumlardan konu çalıyor hehehehe.
Normalde konuşmam haklarında ama zamanında size ve bizlere ne türlü hakaretler küfürler ettikleri geldi aklıma. Sadece yazık.

ReQuem

#uncensored
Konular
1,705
Beğeni sayısı
1,747
PG Nakit
1,850
Favori Güreşçi
Jon Moxley
1 1
Ağabeyi severiz ama çorbası olmamıştı maalesef. Yine de üst düzey first class tepsiler ve çiğ köfteyi gömeriz.
GExxzomXYAE_4z3

Çorbaya bizim tepki.

Bero

﷽﷽﷽
Konular
1,633
Beğeni sayısı
1,430
PG Nakit
3,750
RPG Karakteri
Erick Rowan
Favori Güreşçi
Bray Wyatt
Forumda bir yarışma düzenledim sözde millet eğlensin diye aslında millete ban atmak için yaptım bunu neyse boşverin dedim ki katılanlar yazsın nickini. Sonra aradan 1 hafta falan geçti yazdım yarışmaya Eğer istediğimiz gibi yapmazsanız ban atacağız. Çünkü benim hayattaki tek amacım ban atmak he bir de pc başında göt kaldırmadan oyun oynamak. Herkes tepki gösterdi işte Bero nicki biri de BU AŞŞAĞLİK DÜZENİ ŞEYİME ŞEYİME SÜRDÜM DEDİ. İşte ban attım olm adama amacıma ulaştım lan hahaahahah. Ben böyle benim yaşımdakiler bir işe yararken ben böyle şeylerle uğraşıyorum. Neyse bero geri. Döndü foruma bir konu açmış BİR TANE DONDURMA ATMIŞ FORUMA SANKİ SİZ SADECE BUNA LAYIKSINIZ DERMİŞ GİBİ. ÜZÜLDÜM SONRA BANLADIM...

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: