PG.net Sohbet Konusu

The MANIAC

THE SPECIAL ONE
Konular
524
Beğeni sayısı
1,100
PG Nakit
1,795
RPG Karakteri
''Main Event'' Jey Uso
Favori Güreşçi
Bobby Lashley
1
Forumda bir yarışma düzenledim sözde millet eğlensin diye aslında millete ban atmak için yaptım bunu neyse boşverin dedim ki katılanlar yazsın nickini. Sonra aradan 1 hafta falan geçti yazdım yarışmaya Eğer istediğimiz gibi yapmazsanız ban atacağız. Çünkü benim hayattaki tek amacım ban atmak he bir de pc başında göt kaldırmadan oyun oynamak. Herkes tepki gösterdi işte Bero nicki biri de BU AŞŞAĞLİK DÜZENİ ŞEYİME ŞEYİME SÜRDÜM DEDİ. İşte ban attım olm adama amacıma ulaştım lan hahaahahah. Ben böyle benim yaşımdakiler bir işe yararken ben böyle şeylerle uğraşıyorum. Neyse bero geri. Döndü foruma bir konu açmış BİR TANE DONDURMA ATMIŞ FORUMA SANKİ SİZ SADECE BUNA LAYIKSINIZ DERMİŞ GİBİ. ÜZÜLDÜM SONRA BANLADIM...

Black Widow

ultrAslan
Konular
790
Beğeni sayısı
844
PG Nakit
850
RPG Karakteri
Yok
Favori Güreşçi
Jade Cargill
Buna maruz kalmış ve onları savunan kadınlara saygı bile duyamıyorum. İyi ki burada değiller yazık.

Normalde konuşmam haklarında ama zamanında size ve bizlere ne türlü hakaretler küfürler ettikleri geldi aklıma. Sadece yazık.
Bana ne dediler biliyor musun benim fake hesabını açıp discordta benimle eğleniyor muşsunuz? Yahu bu kafadaki adamlar modluk yapıyor ya! Ciddi olmadığını biliyordum da göz göre göre iftira atmakta çok kötü ya!

ReQuem

#uncensored
Konular
1,705
Beğeni sayısı
1,747
PG Nakit
1,850
Favori Güreşçi
Jon Moxley
1 1
Bana ne dediler biliyor musun benim fake hesabını açıp discordta benimle eğleniyor muşsunuz? Yahu bu kafadaki adamlar modluk yapıyor ya! Ciddi olmadığını biliyordum da göz göre göre iftira atmakta çok kötü ya!
Hangi karaktersiz dedi onu özelden yazar mısın acaba?

ReQuem

#uncensored
Konular
1,705
Beğeni sayısı
1,747
PG Nakit
1,850
Favori Güreşçi
Jon Moxley
1 1
Niye forum domainine para ödüyorsunuz oğlum? Diğerleri gibi 5 sene kaçak domain kullanın, zora düşünce üyelerden bağış toplarsınız it köpek gibi. @ReQuem
Puahahshfas it köpek değiliz babam emeğimizle hakkımızla çalışıyoruz. Seviyorum seni.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: