PG.net Sohbet Konusu

Johnkorey

QuietQuitting
Konular
553
Beğeni sayısı
1,334
PG Nakit
1,445
RPG Karakteri
Ezekiel Jackson
Favori Güreşçi
Edge
Ben de valla 7 senedir 16GB'lık telefon kullanıyom bu fiyata ne alsam beni uçuracakmış gibi hissediyorum. :D Ama bu iade süreci biraz sıkıntılı diyorlar sürekli süreç geri sarıyormuş falan neyse şansımı deneyeyim yine de. Xiaomi Note 12 buldum bir de ama onun da kamerası iyi değilmiş sanırım. Bir de bu Çin telefonlarına biraz mesafeliyim.
Ben de öyle bir 16 GBlık telefondan A13'e geçmiştim ama gayet memnunum F/P olarak. Alalı 1.5 yıl falan oldu işte.

ReQuem

#uncensored
Konular
1,705
Beğeni sayısı
1,747
PG Nakit
1,850
Favori Güreşçi
Jon Moxley
1 1
Diğer foruma bir bakayım dedim o kadar çağ dışı kalmış ki gözlerim kanadı anasını satayım. Cidden şu forumun değerini bilelim.
Bakmaya bile gerek duymuyorum aylardır. Doğru yerdesin.

Black Widow

ultrAslan
Konular
790
Beğeni sayısı
847
PG Nakit
850
RPG Karakteri
Yok
Favori Güreşçi
Jade Cargill
Bakmaya bile gerek duymuyorum aylardır. Doğru yerdesin.
Usta VIP paketi aldık gerzek kafam almaz olaydım hiçbir haltı yok hiçbir özelliği yok yahu mobilde avatarlar karınca kafası gibi mobilde yazıları kimin yazdığı belli değil. Adamlara link atıyorum şu avatarı yükler misiniz diye 3 gün sonra zar zor admin hallediyor. Modlar süs diye var tam forumu bırakacakken burasına denk geldim de kurtuldum. Herşeyi anlarım da avatarları küçücük gözükmesi gözümü ağrıttığından işkence gibi geliyordu.

Black Widow

ultrAslan
Konular
790
Beğeni sayısı
847
PG Nakit
850
RPG Karakteri
Yok
Favori Güreşçi
Jade Cargill
İnsanları başka bir foruma hesap açtı diye banlayan forumdan bahsediyor işte.(Gerçi diğerlerinin banını açmış galiba araya ben kaynamışım sadece.)
Çünkü giren sadece onlar ve üç beş ahali. Forumun hali içler acısı birşey kaybetmiyorsun. Mobil tema resmen çökmüş ilgilenen yok. VIP aldığım halde aylardır girmiyorum.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: