Hatay Usülü Bol Soslu Mayonezli Kızarmış Ekmekli Tavuk Dürüm vs. Klasik Eski Usül Tavuk Dürüm

keka

🍓
Konular
36
Beğeni sayısı
970
PG Nakit
325
Eski usüle birkaç kez gittikten sonra tamam abi yeterli deyip hatay usülüne dönüleceğine adımız kadar eminiz. Ben de bazen eski usülü özlüyorum hatta niye artık kimse yapmıyor diye aklımdan geçiriyorum ama geçici bir romantiklik olarak kalıyor çoğu zaman. Dürümden bir ısırık + yeşil biber + ayran dünyada cenneti yaşatır.

Re7o

Capeless Crusader
Konular
296
Beğeni sayısı
279
PG Nakit
545
Favori Güreşçi
The Rock
Normal döner neredeyse kalmadı artık bu Hatay usulü bilmem ne muhabbeti yüzünden. Hatay dürümünün sosunu beğenmediğim için sos ve mayonezsin yiyorum onu bile zaten. Normal dönerden devam biz bulabildiğimiz kadar.

Konular
141
Beğeni sayısı
1,451
PG Nakit
1,115
RPG Karakteri
"starboy" Wes Lee
Favori Güreşçi
CM Punk
Eski usüle birkaç kez gittikten sonra tamam abi yeterli deyip hatay usülüne dönüleceğine adımız kadar eminiz. Ben de bazen eski usülü özlüyorum hatta niye artık kimse yapmıyor diye aklımdan geçiriyorum ama geçici bir romantiklik olarak kalıyor çoğu zaman. Dürümden bir ısırık + yeşil biber + ayran dünyada cenneti yaşatır.
1700656325534.png

Kara

-
Konular
147
Beğeni sayısı
1,216
PG Nakit
690
Favori Güreşçi
Roman Reigns
Hatay'a yolu düşene unutamayacağı bir döner yedireceğim, böyle konuları hiç düşünemeyecek. Gelecek varsa DM.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: