Özgür Özel: Hatay Benimde Şahsi Meselemdir

Spear of Chaos

PG.com Kullanıcısı
Konular
366
Beğeni sayısı
803
PG Nakit
855
RPG Karakteri
Brock Lesnar
Favori Güreşçi
Seth Rollins
Hatay BŞB hangi partide? Başkanı kim? Deprem günü ve sonrası nasıl rezillikler yapmış? Bunlar senin anlayacağın ve bileceğin konular değil. Şahsi meselesi Kavala ve Demirtaş olan partin %95 aldığı Hatay ilçelerine sahip çıkmış mı mesela? Her konuyu siyasete çekiyorsunuz ama bir bok bildiğiniz de yok. Birde gelip sonuçlardan memnun falan diyorsunuz.
Belediyeye değil söz verdiği konutların %10'unun yapılma aşamasına başlamamış hükumete laf söyleyeceksin bu durumda da, belediyenin elinden ne gelebilir dunya capinda bir afette? Eğer çok kötüyse belediye; yerel seçimde de protestonuzu koyun; sahip çıkmayan belediye mi sözünü tutmayan AKP mi? CHP'nin %95 aldığı Defne ilçesinde hukümetin hastane temeli attık deyip 1 hafta sonra gidildiğinde 50 metrekare alanda sadece çamur birikintisiyle karşılaşılması kadar büyük rezillikte olamaz.

Her olayı CHP'ye bağlamak yerine devletten, hukumetten medet umsanız keşke.

Kara

-
Konular
158
Beğeni sayısı
1,254
PG Nakit
740
Favori Güreşçi
Roman Reigns
Belediyeye değil söz verdiği konutların %10'unun yapılma aşamasına başlamamış hükumete laf söyleyeceksin bu durumda da, belediyenin elinden ne gelebilir dunya capinda bir afette? Eğer çok kötüyse belediye; yerel seçimde de protestonuzu koyun; sahip çıkmayan belediye mi sözünü tutmayan AKP mi? CHP'nin %95 aldığı Defne ilçesinde hukümetin hastane temeli attık deyip 1 hafta sonra gidildiğinde 50 metrekare alanda sadece çamur birikintisiyle karşılaşılması kadar büyük rezillikte olamaz.

Her olayı CHP'ye bağlamak yerine devletten, hukumetten medet umsanız keşke.
Ben iki tarafada sallıyorum benim için problem yok. Bir taraf sözlerini tutmayıp rezil bir süreç yaşatıyor diğer tarafta prim yapıp hiçbir icraat göstermiyor. Siz en iyisi komple uzak durun bu şehirden.

Nature Boy

güreşin muhtarı
Konular
178
Beğeni sayısı
2,248
PG Nakit
990
Favori Güreşçi
MJF
1
belediyenin elinden ne gelebilir dunya capinda bir afette?
Ülkedeki uzmanlar dinlense çok basit çözümlerle kaçınılabilecek bir afette kaderciliğe bağlamanı okurken hayretler içerisinde kaldım. AKP ağzı bunlar. Bu zihniyet yüzünden dedene partide tekmeyi koydu delege. Umarım Özgür Özel bu durumu anlar da CHP’yi halkçı fabrika ayarlarına döndürürüz.

Kara

-
Konular
158
Beğeni sayısı
1,254
PG Nakit
740
Favori Güreşçi
Roman Reigns
Belediyeye değil söz verdiği konutların %10'unun yapılma aşamasına başlamamış hükumete laf söyleyeceksin bu durumda da.
Yukarıda dediğim gibi belli başlı evlerin teslimine gelecek ay başlanıyor. Başkanınız ne demiş bilmem. Bu şehir 2 sene sonunda kendine gelecek. Ama her telden konuşup hiçbir icraat göstermeyen ve bu halka bunları yaşatanlar unutulmayacak merak etme.

Spear of Chaos

PG.com Kullanıcısı
Konular
366
Beğeni sayısı
803
PG Nakit
855
RPG Karakteri
Brock Lesnar
Favori Güreşçi
Seth Rollins
Ülkedeki uzmanlar dinlense çok basit çözümlerle kaçınılabilecek bir afette kaderciliğe bağlamanı okurken hayretler içerisinde kaldım. AKP ağzı bunlar. Bu zihniyet yüzünden dedene partide tekmeyi koydu delege. Umarım Özgür Özel bu durumu anlar da CHP’yi halkçı fabrika ayarlarına döndürürüz.
Belediyenin gücü bu kadar büyük bir afete yetmez, devlet çözebilir sadece bu durumları. Ben onu diyorum. AKP devletinde gücü yetmez diyor direkt.
Yukarıda dediğim gibi belli başlı evlerin teslimine gelecek ay başlanıyor. Başkanınız ne demiş bilmem. Bu şehir 2 sene sonunda kendine gelecek. Ama her telden konuşup hiçbir icraat göstermeyen ve bu halka bunları yaşatanlar unutulmayacak merak etme.
Dileğim o benimde, bakalım.

Kara

-
Konular
158
Beğeni sayısı
1,254
PG Nakit
740
Favori Güreşçi
Roman Reigns
CHP'nin %95 aldığı Defne ilçesinde hukümetin hastane temeli attık deyip 1 hafta sonra gidildiğinde 50 metrekare alanda sadece çamur birikintisiyle karşılaşılması kadar büyük rezillikte olamaz.
Devam edelim dersek o hastane 2 ay sonra hizmete başladı. Diğer hastanede yolda.
Dileğim o benimde, bakalım.
İnşallah kardeşim benim.

Nature Boy

güreşin muhtarı
Konular
178
Beğeni sayısı
2,248
PG Nakit
990
Favori Güreşçi
MJF
1
Belediyenin gücü bu kadar büyük bir afete yetmez, devlet çözebilir sadece bu durumları. Ben onu diyorum. AKP devletinde gücü yetmez diyor direkt.
Dikilecek binalara ruhsatı veren, gerekli denetimi yapan kurum belediyedir. Ülkedeki deprem yönetmeliği de bilime uygun olarak yazılmıştır. Düzgün zemine yapılmayan, mevzuata uymayan binalara ruhsat vermemek/ruhsatlarını iptal etmek belediyelerin inisiyatifinde olan bir yetkidir. Daha utanmadan belediye bu kadar büyük afette ne yapabilir diye sorabilme yüzsüzlüğünü göstermene şaşırmadım. Deden gibi, salağa yatmakta üstüne yok.

Spear of Chaos

PG.com Kullanıcısı
Konular
366
Beğeni sayısı
803
PG Nakit
855
RPG Karakteri
Brock Lesnar
Favori Güreşçi
Seth Rollins
Dikilecek binalara ruhsatı veren, gerekli denetimi yapan kurum belediyedir. Ülkedeki deprem yönetmeliği de bilime uygun olarak yazılmıştır. Düzgün zemine yapılmayan, mevzuata uymayan binalara ruhsat vermemek/ruhsatlarını iptal etmek belediyelerin inisiyatifinde olan bir yetkidir. Daha utanmadan belediye bu kadar büyük afette ne yapabilir diye sorabilme yüzsüzlüğünü göstermene şaşırmadım. Deden gibi, salağa yatmakta üstüne yok.
Devletin izin verdiği konutlara belediye bir şey yapamaz çünkü devlet belediyenin üstüdür. O binalarda devlet destekli şahıslar ve şirketler tarafından yapılmıştı.

Nature Boy

güreşin muhtarı
Konular
178
Beğeni sayısı
2,248
PG Nakit
990
Favori Güreşçi
MJF
1
Devletin izin verdiği konutlara belediye bir şey yapamaz çünkü devlet belediyenin üstüdür. O binalarda devlet destekli şahıslar ve şirketler tarafından yapılmıştı.
@Kara bütün hatayın binalarını 5li çete mi yaptı usta? Hemen bir fact check yapalım.

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: