Özgür Özel: Hatay Benimde Şahsi Meselemdir

Spear of Chaos

PG.com Kullanıcısı
Konular
366
Beğeni sayısı
803
PG Nakit
855
RPG Karakteri
Brock Lesnar
Favori Güreşçi
Seth Rollins
@Sosa senin gibi ülkeye ve kurucu değerlere düşman olan birisinden düzgün bir şey beklemiyordum da bu kadar desteksiz sallamasaydın bari.
Degisimci belediye başkanı zaten, ayrıca 1 binayla birşey değişmez.

Mr. Bean

#uncensored
Konular
161
Beğeni sayısı
180
PG Nakit
50
Belediyeye değil söz verdiği konutların %10'unun yapılma aşamasına başlamamış hükumete laf söyleyeceksin bu durumda da, belediyenin elinden ne gelebilir dunya capinda bir afette? Eğer çok kötüyse belediye; yerel seçimde de protestonuzu koyun; sahip çıkmayan belediye mi sözünü tutmayan AKP mi? CHP'nin %95 aldığı Defne ilçesinde hukümetin hastane temeli attık deyip 1 hafta sonra gidildiğinde 50 metrekare alanda sadece çamur birikintisiyle karşılaşılması kadar büyük rezillikte olamaz.

Her olayı CHP'ye bağlamak yerine devletten, hukumetten medet umsanız keşke.
Çocuğum senin harcın değil siyaset konuşmak, seçmen davranışı analizi etmek, toplumsal olayların okumasını yapmak. Git Twitterda kendinle aynı zeka seviyesinde Kılıçdarcı elemanlarla konuş. Beni bilen bilir kaliteli bir siyasi tartışmadan asla geri durmam ama o kadar düşük bir seviyedesin ki parmaklarımı bile yoramam senin için. Hadi yallah.

Mr. Bean

#uncensored
Konular
161
Beğeni sayısı
180
PG Nakit
50
Devletin izin verdiği konutlara belediye bir şey yapamaz çünkü devlet belediyenin üstüdür. O binalarda devlet destekli şahıslar ve şirketler tarafından yapılmıştı.
Hatayda bu arada binası yıkılan tüm müteahhitleri ismen tanırım yıllardır bu ara formun söyledikleriyle alakası yok durumun. Beşli çete veya ünlü akp ihalecilerinden birinin adı karışsa zaten muhalif basın bunu defalarca haber yapardı. Bu elemanın dünyadan haberi yok. Daha “-de/-da” ayıramayan adamın imar izninini belediyenin verdiğini bilmiyor olması da normal.

Nature Boy

güreşin muhtarı
Konular
178
Beğeni sayısı
2,248
PG Nakit
990
Favori Güreşçi
MJF
1
Çocuğum senin harcın değil siyaset konuşmak, seçmen davranışı analizi etmek, toplumsal olayların okumasını yapmak. Git Twitterda kendinle aynı zeka seviyesinde Kılıçdarcı elemanlarla konuş. Beni bilen bilir kaliteli bir siyasi tartışmadan asla geri durmam ama o kadar düşük bir seviyedesin ki parmaklarımı bile yoramam senin için. Hadi yallah.
Hoca çok kafana takma ya. Adamın duvarına “HDP’yi desteklesen daha fazla saygı duyarım” yazdım. KK gittiğinden beri onları destekliyorum diye cevap verdi. Fikri bu noktalarda sabit olan birisine laf anlatamazsın.

Mr. Bean

#uncensored
Konular
161
Beğeni sayısı
180
PG Nakit
50
Degisimci belediye başkanı zaten, ayrıca 1 binayla birşey değişmez.
“bir şey” şeklinde yazacaksın. Bilmediğin konulara da yorum yapmayacaksın çocuk.
Hoca çok kafana takma ya. Adamın duvarına “HDP’yi desteklesen daha fazla saygı duyarım” yazdım. KK gittiğinden beri onları destekliyorum diye cevap verdi. Fikri bu noktalarda sabit olan birisine laf anlatamazsın.
Eren Erdem hesap açmış forumda. İşsiz kaldı tabii gariban.

Spear of Chaos

PG.com Kullanıcısı
Konular
366
Beğeni sayısı
803
PG Nakit
855
RPG Karakteri
Brock Lesnar
Favori Güreşçi
Seth Rollins
“bir şey” şeklinde yazacaksın. Bilmediğin konulara da yorum yapmayacaksın çocuk.

Eren Erdem hesap açmış forumda. İşsiz kaldı tabii gariban.
Düzgün konuşacak mısın yoksa ukala ukala üstten konuşup Türkiye dili dersi vermeye devam mı edeceksin?

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: