RPG Showdown: A Shot in the Dark 2023

PGW: Son Eklenen Parta Git

Styles Clash

This Is The Way
Konular
85
Beğeni sayısı
1,275
PG Nakit
370
Favori Güreşçi
AJ Styles

Kras Mazov

Tractatus
Konular
32
Beğeni sayısı
1,105
PG Nakit
130
RPG Karakteri
Velveteen Dream
Favori Güreşçi
Eddie Guerrero
@The Mandalorian Şuan en iyi giden hikaye açık ara JBL hikayesi, bunun üzerinde çok büyük katkın olduğunu düşünüyorum. Bize güzel şeyler sunduğun için emeğine sağlık kral.
Ben de RPG'nin çehresini değiştiren güzel bir hava katan bir hikaye olduğunu düşünüyorum aynı şekilde.

Bu arada @The Mandalorian JBL oynayışına tepkim;

Styles Clash

This Is The Way
Konular
85
Beğeni sayısı
1,275
PG Nakit
370
Favori Güreşçi
AJ Styles
Ben de RPG'nin çehresini değiştiren güzel bir hava katan bir hikaye olduğunu düşünüyorum aynı şekilde.

Bu arada @The Mandalorian JBL oynayışına tepkim;

Doğru karakter ve gimmick gelince gelişine gol oluyor ya. :D 2018 yılında Elias da örneğin iyiydi bu açıdan.

EnyapxaM

GOD
Konular
8
Beğeni sayısı
52
PG Nakit
0
RPG Karakteri
Randy Orton
Favori Güreşçi
Randy Orton
Son maçın sonlarına doğru çıkmak zorunda kaldım ama çok keyifli bir şovdu. Büyük bir çoğunluğunu takip ederken eğlendim. Jeff Hardy'ye kaybetsek de tebrik ederim, bakalım bizim dörtlü maçtan kim kimle feuda girecek yoksa farklı bir yol mu çizeceğiz göreceğiz. JBL'in olayları takip etmek de ayrı eğlenceli oluyor. Trible Chief burada da main event potasından düşmeyecek gibi görünüyor. Herkesin eline emeğine sağlık, güzel bir şovdu.

Styles Clash

This Is The Way
Konular
85
Beğeni sayısı
1,275
PG Nakit
370
Favori Güreşçi
AJ Styles
Son maçın sonlarına doğru çıkmak zorunda kaldım ama çok keyifli bir şovdu. Büyük bir çoğunluğunu takip ederken eğlendim. Jeff Hardy'ye kaybetsek de tebrik ederim, bakalım bizim dörtlü maçtan kim kimle feuda girecek yoksa farklı bir yol mu çizeceğiz göreceğiz. JBL'in olayları takip etmek de ayrı eğlenceli oluyor. Trible Chief burada da main event potasından düşmeyecek gibi görünüyor. Herkesin eline emeğine sağlık, güzel bir şovdu.

Sen AJ Styles mısın?

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: