RPG PGW Showdown: A Shot In The Dark Şov Değerlendirmeleriniz ve Puanınız

PGW Showdown: A Shot In The Dark Puanınız

• 1/5

Oy: 1 2.9%
  • 2/5

• 3/5

• 4/5

Oy: 14 41.2%
  • 5/5

Oy: 17 50.0%

• Kullanılan toplam oy
    34

Kras Mazov

Tractatus
Konular
33
Beğeni sayısı
1,179
PG Nakit
130
RPG Karakteri
Velveteen Dream
Favori Güreşçi
Eddie Guerrero
Jim Cornette Açılış Konuşması ve Roman Reigns Baskını - 3.5

Açıkçası Jim Cornette'nin konuşmasını beğendim ama ortalama bir açılış olduğunu düşünüyorum. Fakat bizi gerçekten güzel gazlandırdı ve PGW'nin açılışını iyi bir şekilde yaptı. Kemer tanıtımı sırasında Roman'ın gelmesi hoş olmuş ufak tefek sıkıntılar var ama normal bir açılış olmuş ve ben keyif aldım yazan yetkilinin eline sağlık ❤️✨

JBL'nin Irkçı Söylemleri hakkında konuşması ve Andrade maçı

- Konuşma: 4

- Maç: 2.5

JBL'nin konuşması gerek sahibi olsun gerek burada gerçekten çok iyi oynuyor JBL için yaratılmış gibi resmen. 😅 The Dream'dan sonra en sevdiğim promo olabilir ama Dream'ın ki promo değil konuşma gösterisi oluyor sanırım 😅 Bence çok iyi olmuş promo çünkü karaktere göre güzel bir promo olmuş şovdaki en güzel promo olabilir benim için yetkili ekibinin eline sağlık gerçekten 😊✨

Maç hakkında bir yorum yapacak olursam içerik maalesef kısıtlı ve squash maçı olmuş JBL'nin kazanması çok belliydi zaten biraz hikaye usulü bir maç olmuş Hunico'nun gelmesi felan ama bu Irkçılık muhabbeti çok güzel ilerliyor Hikaye usulü bir maç olduğu için pekte puan verilecek bir şey değil ama elinize sağlık maçlardan çok hikayeye önem veriyorum ben zaten ❤️😊

Dean Ambrose & Seth Rollins Arka Alan Konuşması - Puan Yok

Ben bu ikiliyi çok beğeniyorum zaten gerçek hayatta çok iyi ikililer üstelik burda da beraber olmaları takım divizyonuna yenilik katacağını düşünüyorum Güzel bir açılış arka alan konuşması yaptılar ve gelecek şovda mutlaka süre bulup maçlara gireceğini düşünüyorum Dean ve Seth ekibinin Roman ile bağı olur mu? Onuda zaman gösterecek 😊

The Usos vs. FTR ve Los Lotharios Baskını- 3

Ya Aslında bu maç 3.5'u hak ederdi ama biraz daha etkili olmasını beklerdim. The Usos gibi güzel bir takım ve karşılarında FTR varken güzel böyle uçmalı kaçmalı şeyler görebilseydik ama sıkıntı değil bence tempolu ve hızlı bir maç olmuş seyircinin isteği bu zaten ama biraz daha uzatılsa güzel bir puan daha eklerdim ben genede maçı yazan yetkili ekibinin eline sağlık diliyorum ve FTR'i oynayan oyuncuları tebrik ediyorum. Ayrıca Los Lotharios'u görmek de ayrı bir güzel oldu Özellikle Humberto Carillo'un geleceğini merak ediyorum hadi bakalım FTR Ve Los Lotharios'un olayları olabilir bence ✨

The Dream Konuşma Gösterisi - 4.5

The Dream'a aşık oldum gerçekten promo sayılıyorsa güzel olmuş ama konuşma gösterisi sanırım ancak genede harika bir iş çıkarmış The Dream. Özellikle diğer haftalarda bu konuşmanın etkisiyle güzel bir açılış yapacağını düşünüyorum The Dream'ın konuşması her ne kadar da güzel olsa da.... İçinde bir üzüntü olduğu belli ve bu anları göstermesi biraz da puanıma etki etti kendisi şu an için favorilerimden biri oldu gerçi her karakter favorimdir Böyle devam The Dream! The Dream oyuncusunun ilerlemesini merak ediyorum Yetkili ekibinin eline sağlık ❤️😊

Fatal 4-Way Match

Ace Austin vs. AJ Styles vs. Jeff Hardy vs. Randy Orton - 4

Maç tempolu ve hareketli geçti yine ama çok beğendim özellikle Randy'nin RKO'u olsun AJ Styles'ın büyük dönüşler yapması harika olmuş. Ace Austin'in bir an maçın bombası olacak sanmıştım ama nasip değilmiş Jeff Hardy ve AJ Styles favorilerimdendi maçın ve bence Jeff Hardy maçı fazlasıyla hak etti kendisini tebrik ediyorum her 4 kişi de maçı hak etti ama Jeff'e nasip oldu. ❤️✨

Goldberg'in Arka Alandaki Ön Konuşması - Puan Yok

Oyuncusunun Goldberg'i ne kadar sert oynattığını biliyorum. Gerçekte kendisi de öyle biri sert ve kalıplı bir adam. Burada da aynı şekilde oynatılması çok güzel olmuş diye düşünüyorum ve Goldberg'in önümüzdeki haftalarda güzel bir güreş resitali izleteceğini düşünüyorum Yaşına göre gerçekten dayanıklı olduğu buradan belli oluyor umarım iyi bir kariyer geçirir güzel bir açılışla kariyerini başlattı hadi bakalım kendisine başarılar diliyorum ilgi çekici bir başlangıç yaptı. 😊✨

Big E Langston vs. Yota Tsuji - Sırf Bizim maçımız diye değil gerçekten güzel olmuş 4

Kazanmamız veya Kaybetmemiz umrumda değil gerçekten maçtaki o anları görünce kendimden geçtim resmen 😅 Maç bir oradan bir buraya dönüp geldi bende ellerimden geleni yapmışım ama Big E buna rağmen kazanamadı sağlık olsun ama Açılışımızı mağlubiyet ile açsak da benim bozulduğum şey biraz Değerlendirme dışı olacak ama insanların bizi tanımadan etmeden ekibimize laf etmesi üzüyor. RPG'de olsa insanların oynadığı karaktere gerekmedikçe laf atmayalım lütfen 😊

maça geçersek Yota'nın direnişi gerçekten iyiydi resmen 2'e 1 savaştı ve uğraşının işe yaradığını gördük ve enerjisini son damlasına kadar kullanarak savaştığını düşünüyorum ve kendisini en içten tebrik ediyorum. Maçı yazan kişinin eline sağlık! ❤️✨

United Empire Arka Alan Röportajı ve Val Venis & Tyler Reks - Puan Yok

United Empire'ı görmek ve izlemek hoş oldu özellikle Bea'nın önderliğini izlemek güzel oluyor Will Ospreay'ın da maçlara ne kadar önem verdiğini ve ciddi biri olduğunu görebildik bu çok hoş. Kendisinden umudum var ve iyi bir kariyer çizeceğini düşünüyorum. 😊

Onun dışında Val Venis'i ve Tyler Reks'ı görmek çok eğlendirdi beni komik karakterlere benziyorlar ve şirket içinde sadece ciddiliğin yanı sıra böyle komedi karakterlerini görmek hem gerçek hayatımızda mutlu olmamıza hem de RPG'e keyif kattığını düşünüyorum.

Enzo Amore w/Big Cass vs. Will Ospreay w/United Empire - 3.5

Öncellikle Enzo'nun kazanmasına çok ama çok şaşırdım. Will Ospreay'ın kazanacağını düşünen taraftaydım ama olmadı. Fakat ben buradan William Regal'in bir parmağı olduğunu düşünüyorum. Dikkat dağıtarak Enzo'nun kazanmasını sağladı ve bence bu çok güzel kendisini tebrik ediyorum ve Ospreay'ın da iyi bir açılış yaptığını düşünüyorum en azından dikkat dağıtılarak yenilmesi onun karakterini zedelemedi bence. Maçı yazan kişilerin eline sağlık ❤️✨

Meksikalıların Konuşması ve Hain Saldırı - Puan Yok

Chavo'nun Meksikalı kardeşlerin tarafına geçmemesi ona büyük bir kayıp'a yol açacak çünkü ırkçılık var ve Chavo her ne yaparsa yapsın o tarafa geçecek. Bu yüzden gelecek hafta yaptığından pişman olduğunun sinyalini görebiliriz çünkü şirket tamamen bitirmek istiyor sadece Andrade, Rey gibi kişileri değil. Chavo bu düşünceyle hareket etmeye devam ederse büyük bir kurban olur bence. Ama Chavo'nun gelişimi ve Rey'e saldırısını beğendim. Güzel bir segmentti ve göz zevkime baya uydu. Elinize sağlık ❤️✨

Drew McIntyre vs. Roman Reigns - (Gecenin Maçı) 4.5

Main Event'e uygun bir maç olmuş. Aksiyonlar, Kanlar falan her şey var. Heyecanı tattım vallahi Drew'in Son Spear'dan sonra biteceğini düşündüm ama bitmedi ve heyecanlı bir maçı devam ettirdi. Double Count-Out olması da haftaya Jim Cornette ve Komite üyelerine büyük iş düşeceğini düşünüyorum Allah Jim'e yardım etsin valla çok zor ya 😅 Maç gerçekten zevkli ve heyecanlıydı. Her anı hissedebildim ve harika bir maçın Count-Out ile sonlanması da oyuncularımızın hırsını daha da arttırır diye düşünüyorum. Roman Reigns ve Drew McIntyre'ı gösterdiği mücadeleden dolayı tebrik ediyor ve Ekibin de şov için ellerine sağlık diyorum. Tek kelimeyle harika bir maçtı.

Günün sonuna da gelirsek benim eğlendiğim bir şov oldu. Diğerlerinin düşüncelerini bilemem ama benim için çok güzeldi tek isteğim tanınmayan kişilere ağır laf edilmemesi. Sonuçta herkes burada emek veriyor emeğe saygı d
uyalım. 😊 Tüm Yazar ekibinin ve Aktif olan Tüm RPG Oyuncularının eline sağlık... ❤️✨

Şova Genel Puanım: 4.5
Hiç söylemedim ama bazen sana gıpta ederek bakıyorum.

Kara

-
Konular
143
Beğeni sayısı
1,183
PG Nakit
690
Favori Güreşçi
Roman Reigns
Şova, yorumlara, promolara ufak bir göz attım ve geldim. Ekibin eline sağlık diyorum. Keşke bu şovu 1-2 hafta daha ileri bir tarihte yapsalardı. 60 kişinin seri şekilde karakter aldığı bir evrende yazılacak ilk şov çok önemli ve zor olur. Ama ekip oluşan hype ile çok hızlı bir başlangıç yapmak istedi sanırım. Bu konuyu bir sorun olarak yazma sebebim ise yukarıda yazıyor zaten. Bazı karakterler promolarına ters şekilde özensiz şekilde yazılmış. RPG oyuncusunun keyfini, hevesini kaçıracak en büyük şeylerden biri budur ama ekibe biraz vakit tanınmalıydı. Ekibin ilk şovdan yaptığı hatalar için keskin şekilde konuşmak, karakter bırakmak diğer oyuncularında keyfini kaçırır. Bu keskin eleştiriler, kararlar almak yerine normal bir dille sorun dile getirilirse zaten ekip buna dikkat edip telafi edebilir. Sorun devam ediyorsa evet siz haklı olurdunuz. İlk şov sebebiyle bu eleştirileri ayarsız buldum.

İlk şovdan tek beklentim hikayeler için temellerin atılmasydı. Açılış şovu içerisinde bir çok feud çoktan başlamış bile. İlk şov olma sebebiyle 4 veriyorum.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: