RPG Survivor Series 2023

PGW: Son Eklenen Parta Git

Rise Above Hate

PG İle Giderim
Konular
206
Beğeni sayısı
1,149
PG Nakit
1,240
RPG Karakteri
Nigel McGuinness
Favori Güreşçi
Becky Lynch
Galibiyetim yok mesela
PUHAHAHA evrenin en sık promo kesip, şov takibi yapan oyuncularındanım 3-4 ppv maçımda tek galibiyetim yok. Sabır işidir hocam RPG, sabır ve karşı oyuncuyla olan etkileşim.

Boss

𝐓𝐡𝐞 𝐅𝐢𝐧𝐚𝐥 𝐁𝐨𝐬𝐬
Konular
274
Beğeni sayısı
2,326
PG Nakit
0
Ben öyle demesinler diye daha ciddiyetsiz gimmick aldım aga, sende öyle yap

E: ha tabi benim yenildigim adam inaktifti, seninki daha aktifti bencede sana kıyasla. Gene de düşüncen buysa bence dediğim mantıklı, böyle kafaya takmazsin
Sen şirkette en çok ekran süresi alan adamlardan birisiyken ve kaybettiğin maç senaryo gereği kaybedilmiş bir maç iken böyle bir istekte bulundun. Daha Chavo kemerini kaybetmeden haftalar önce Bad Blood günü koruyacak ve 1 hafta sonraki PAYBACK şovunda kaybedecek kararı almıştık. Tabi sonradan senin isteklerin ve şov konularında gösterdiğin tutumun ardından oldukça fazla plandan vazgeçtik ve fazlaca plan değişikliğine gittik.

Yani diyeceğim şey şu ki bence arkadaş ile kendini aynı kefeye falan koyma.

The MANIAC

THE SPECIAL ONE
Konular
583
Beğeni sayısı
1,157
PG Nakit
1,825
RPG Karakteri
''Main Event'' Jey Uso
Favori Güreşçi
Bobby Lashley
1
PUHAHAHA evrenin en sık promo kesip, şov takibi yapan oyuncularındanım 3-4 ppv maçımda tek galibiyetim yok. Sabır işidir hocam RPG, sabır ve karşı oyuncuyla olan etkileşim.
Hoca acemi şansı var bende. Buralarda yeniyim alışıcam buralara. Ama bir galibiyet alsam fena olmaz mıydı?

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: