RPG Survivor Series 2023

PGW: Son Eklenen Parta Git

Chairman

Emekli Üye
Konular
74
Beğeni sayısı
785
PG Nakit
0
96y08zc.png
PGW: Survivor Series
23 Eylül Cumartesi
Corendon Airlines Park Antalya Stadyumu

Antalya, Muratpaşa

EXCLUSIVE
Wu85DbW.png

Alberto öfkeli ve gergin bir şekilde aracı sürerken bir yandan konuşuyor.

Alberto El Patron: O iki p*çin kafasını tam anlamıyla patlatmadan buraya geldiğim için sana özür borçluyum Alexa. Emin ol acelemiz olmasaydı yapacağım öncelikli şey buydu. Ancak şu an önceliğim sensin ve seni en güvenilir bir şekilde buradan çıkarmak için yapmam gereken tek yol da elimi hızlı tutmak. Merak etme, birkaç saat içinde tekrardan evimizde olacağız. Hiçbir şey olmamış gibi.... Kaldığımız yerden devam edeceğiz. Bu birkaç hafta bize sadece kötü bir kabus gibi gelecek. Sana söz veriyorum.

Alberto, Alexa'dan cevap bekliyor ancak Alexa bir şey diyemiyor çünkü ağzı halen bantlı.

1Dg2lPF.png

Alberto El Patron: Özür dilerim, telaştan fark edemedim.

Alberto şimdi Alexa'ya dönüyor ve ağzındaki bantı yavaşça çıkarmaya çalışıyor. Bir yandan yola bakmaya çalışırken-

yyqugey.png

Birisi tarafından yolun ortasına ev yapımı bir kapan çekiliyor! Alberto, Alexa ile ilgilenmekten fark edemiyor, son anda görse de tekerlekler oraya giriyor ve patlıyor! Araç resmen farklı bir yöne savruluyor ve yoldan çıkıp ani bir şekilde duruyor. Bu sırada yola bu çivili şeyi çeken kişi onların yanına geliyor.

6ZmTZdN.png

Alberto ve Alexa kafalarını vurmalarından dolayı yarı baygın bir haldeler. Yüzü gözükmeyen adam önce El Patron'u sonrasında da Alexa'yı indirip yolun kenarına koyuyor. İkisi de aldıkları darbeden direnemiyorlar. Adam ikisini de bağlarken bu sırada ıssız yolda gözüken bir araba görüyoruz. Son hızla ilerleyen bu araba, tekerlekleri patlayan aracın yanında duruyor. İçerisinden inenler ise Javier ve Oscar kardeşler! Javier kafasının arkasını halen tutarken halen kim olduğunu bilmediğimiz ve bu tuzağı hazırlayan adama sesleniyor.

Javier: Teşekkürler Aaron.

Bu Aaron Rodriguez! El Patron'un kartele çalışan kuzeni? Javier'in Alberto'ya onun hakkında söyledikleri bir yalan olarak çıkıyor.

Javier: Onu köşke götürecektik ancak bu teklif yerde yatan s*kik herifin kafama taşı geçirmesinden sonra tuzla buz oldu. "El Jefe" onu depoda görmeyi istiyor. Görüşme bugün gerçekleşecek.​

KICKOFF

Ri1lVTG.png
jLlBYQ5.png

DON'T YOU DARE! Matt Riddle ve Humberto Garza ikilisi girişte gözüküyor! Riddle adeta bir o*ospu evladı gülerek seyircilere bakıyor. Humberto ise ona eşlik ediyor ardından yere çökerek taunt atıyor. Riddle ise arkada ayakta taunt atıyor. İkili yumruklarını tokalaştırıp ringe doğru ilerlemeye başlıyorlar. Riddle seyircilerle laf dalaşına giriyor. Çelik basamakları geçiyorlar ve ringe giriyorlar. İkili köşelerine geçip rakiplerini beklemeye başlıyorlar.

Entrance%2Bwith%2BTitles%2B3.gif

ARE YOU READY? D-Generation Z burada! Şampiyonlar kemerleri ile girişte gözüküyorlar! DZ ikilisi ringe doğru ilerlerken ringdeki Humberto ve Riddle ikilisine bakıyorlar.

Scott Steiner: Humberto bunları tek başına da alırdı. Adam tek başına dört kişiyle dövüşebileceğini gösterdi.

Kevin Kelly: Sen öyle san! Bu ikili Rikishi hocamın tedrisatından geçti.

Ardından ringe giriyorlar. Humberto bakışlarını ayırmadan onlara bakıyor. Gabriel ve Slater biraz gerilir gibi oluyorlar bu bakışların ardından fakat göz teması kurmadan kemerlerini hakeme teslim ederek köşelerine geçiyorlar.

PGW Tag Team Championship Match
D-Generation Z (c) vs. Matt Riddle & Humberto Garza

Zil çalarken içeride kalan Gabriel ve Riddle birbirine bakıyor. Gabriel ve Riddle gardını alıp birbirlerine yaklaştıklarında Gabriel tekme oyununa hazırlanıyor ama Riddle ani bir takedown girişiminde bulunarak Gabriel'ın dengesini bozuyor ve yere aldığı Justin'e Abdominal Stretch bağlamak istiyor ama Justin ani bir Kip-Up yapıyor ve üzerine gelen Riddle'ı Drop Toe Hold ile yere indirdikten sonra zıplayarak tam sırtına Double Foot Sto- Riddle hemen yana yuvarlanıp kaçıyor hareketten. Gabriel atağı kesmiyor ve Rotated Big Boot için tekmeyi sallıyor ama Riddle ayağından yakalayıp kendine çekerek Arm Drag'lıyor ve Abdominal Stretch'i bağlıyor ona! Slater demir basamağa ayağıyla vurarak tempo tutarken partneri yavaşça doğrulup bir Rolling Elbow'la sıyrılmayı düşünüyor ama Riddle kafasını bir saniyeliğine eğip yandan kıstırdı onu ve REGALPLEX! Riddle çok sağlam bir refleks gösteriyor, hemen tuşluyor rakibini, 1.........2.........Gabriel attı! Riddle pozisyonu bırakmıyor ve arkadan kavradığı rakibine nefes aldırmadan itekleyerek köşesine götürüyor, Humberto sırtına vurup tag alıyor şimdi. Riddle'ın arkadan tuttuğu Gabriel'e bakıp iplerden sekiyor Humberto ve ÇOK SERT BİR BICYCLE KIC - RIDDLE'DA PATLADI! Justin kafasıın eğince partnerine vuruyor tekmeyi Humberto! Riddle yere yığılırken Humberto şaşkınlıkla oraya bakıyor ve o sırada Gabriel can havliyle köşesine atlayıp Slater'a tag verdi! Slater aceleyle sokuluyor yanına ve Riddle'ı kontrol eden Humberto'ya ANİDEN JUMPING NECKBREAKER! ERKEN BİR BİTİŞ Mİ, TUŞA GİTTİ ŞİMDİ, 1.............2...............

HUMBERTO ATTI! Slater hayal kırıklığını gizleyemiyor ancak ritmi de kaybetmeden arkadan Sleeper Hold'la zeminde tutuyor Humberto'yu. Humberto ağır ağır ayaklanmak istiyor ve bir yandan dirsek sallıyor ama Heath başını eğerek darbelerden kaçıyor. Sonunda ayakları üzerinde duruyor Humberto ve ekseni etrafında dönüp kendisine Clothesline sallayan Heath'in kolunun altından geçiyor ve iplerden sekerek seri bir Forearm Smash! Slater yerde yüzünü tutarken şansını denedi Humberto, 1......Slater attı! Humberto rakibinin baldırına sert bir tekme atıyor ve Burning Hammer pozisyonunda yükleniyor- ama Slater arkaya indi ve üzerine gelen Humberto'ya bir European Uppercut! Sersemleyen Humberto rakibinin üzerine koştuğunda Heath zıplatıyor onu ve Standing Flapj- ama Humberto! Aniden arkasına iniyor ve BACKSTABBER! Slater sırtını tutarak yerde kalırken içeri Gabriel dalıyor ve Humberto'ya çok sert bir Jumping Superkick- ancak Humberto onun ayağını yakalıyor ve Spinning Heel Kick ile yere seriyor onu. Riddle aprona çıkıyor ve Humberto'ya işareti veriyor. Humberto, Riddle'la tag'leşiyor ve Riddle'ın kaldırdığı Gabriel'a gelişine BICYLCE KICK! Şimdi Riddle ringin dışına yuvarlıyor rakibini ve Slater'ı kaldırıyor, Slater'ı Sleeper Hold pozisyonuna tutuyor ve müthiş bir güç örneğiyle ayaklarını yerden keserek tutuyor rakibini o pozisyonda! Humberto iplerden sekti ve BICYCLE KICK! HUMBERTO'NUN TEKMEYİ VURDUĞU SLATER'I SLEEPER HOLD'DA YERE ALIYOR RIDDLE. SLATER PES EDECEK Mİ, ANCAK SLATER HAREKET EDİYOR GİBİ GÖRÜNMÜYOR! Hakem elini kaldırıyor, birinci seferde düşüyor! Bir daha kaldırıyor hakem, ikinci sefer de de Slater'dan tepki yok! Üçüncü ve son kez kaldırıyor elini ve...

SLATER'IN ELİ ÜÇÜNCÜ KEZ DÜŞMEK ÜZERE!

YİNE DÜŞÜYOR! HAKEM ZİLİ ÇALDIRIYOR!

Kazananlar ve yeni PGW Tag Team Şampiyonları: Matt Riddle & Humberto Garza

RIDDLE VE HUMBERTO BAŞARIYOR! Riddle ve Humberto, unvanları Slater ve Gabriel ikilisinden alıyorlar! İkili birbirini tebrik ederken hakem spiker masasından
şampiyonlara yeni unvanlarını getiriyor.

3twA06cY_o.jpeg

Matt Riddle ve Humberto Garza sevinçlerini yaşamaya devam ederken maçın tekrar görüntülerini izliyoruz.

Jim Ross: Bu performans kesinlikle etkileyiciydi beyler. Humberto ile Matt'in uyumu, bugün onlara altını getirdi!

Matt ve Humberto kemerlerini omuzlarına atarak ringden inerken Slater ve Gabriel ringde toparlanmaya çalışıyor. Yeni şampiyonlar rampada ilerliyor ve g-

BİR ANDA IŞIKLAR SÖNÜYOR! Matt ve Humberto üzerlerine düşen spot ışığına dikkat kesilip oldukları yerde dönerek ringe bakarken..

Ekranda bir görüntü oynuyor. Humberto ve Riddle kafaları karışık bir şekilde ekrana bakarken Slater ve Gabriel ringde ayaklanıyorlar.

Jim Ross: Bu ne lan böyle?

Görüntü kesiliyor ve arenadaki bütün ışıklar sönüyor. Seyircilerden çığlık sesleri yükselirken Riddle ve Humberto ring tarafına döndüklerinde bir itiş kakış sesi olduğunu duyuyorlar ve rampada ilerlemeye başlıyorlar.

Jim Ross: Beyler, orada ne olduğunu anlayabilen var mı?

Spiker masasındakiler de ayağa kalkıp ringi net bir şekilde görmeye çalışırken ringde bir ışık var:

WrvpKDPW_o.jpg

Kamera lambaya yaklaşırken aynı ürkütücü efekt yine duyuluyor ve kamerayı yavaş yavaş kaldıran figür, henüz yüzünü görmeye imkan olmadan lambaya üfleyince bütün ışıklar açılıyor!

YxOSAL4o_o.png

BU CRAZZY STEVE! GAZ LAMBASINDAN DUMANLAR SIZARKEN STEVE, YÜZÜNDE BİR GÜLÜMSEMEYLE BAKIYOR HUMBERTO VE RIDDLE'A! Slater ve Gabriel ise ringin ortasında üst üste serilmiş, baygın vaziyette yatıyorlar. Kamera yavaşça Steve'den şampiyonlara doğru döndüğünde... ikilinin hemen arkasında, neredeyse enselerinde nefes alan birini görüyoruz!

UUPr8lKA_o.png

RUN!

Riddle ve Humberto panikle yerinden sıçrarken Steve elini havaya kaldırıyor ve ışıklar tekrar sönüyor! Şampiyonlar ne olduğunu anlamaya çalışırken arenanın ışıkları geri geldiğinde ne Bray Wyat ne Crazzy Steve'in orada olmadığını görüyoruz. Riddle ve Humberto birbirine bakar, seyirci de olayın şokunu atlatmaya çalışırken bu tuhaf anlarla reklamlara gidiyoruz.

getbrn5.gif

dün

IgHyUbf.png
SevmEkU.png

???: Sakin ol, kontrol tamamen benim elimde.

???: Kasıyorsun. Yapma. Serbest bırak kendini. Kasıyorsun hala. Bak arada sıkışacak. Aa aaa

???: Hey noluyor? Joh-

NkBxzwP.png
PcfIujb.png

John Morrison ve Val Venis bir yatta görünüyorlar. Venis, Jomo'ya destek olarak yatın güvertesine çıkartıyor. Bir şezlongun üzerine yatırıyor. Dümenin başındaki iki kadına Jomo'nun yanına gitmeleri gerektiğinin işaretini veriyor. Kadınlar, Jomo'nun acısını dindirmeye çalışırken Val Venis tekrardan yatın içine giriyor ve yatak odasına geçiyor.

Val Venis: Ne yaptığınızı sanıyorsunuz? Aptallar. O adam sizin için bir nimet. Bekaretinizin o adamdan alınmış olması sizin için nasıl bir lütuf haberiniz var mı?

Belkıs: Ay ne yaptık? Alt tarafı dayanamadık. Siz de çok hızlısınız. Bu tempoya alışkın değiliz.

Val Venis: Hayır hayır. Sizler vasat çıktınız. Defolun buradan. Düzgün bir ilişkiye girmeyi bile beceremiyorsunuz.

dmBJYvS.png

Venis yaka paça kızları odadan çıkartıyor. Yatın arka tarafına gidip yata bağlı olan jet ski'nin halatını çözüyor. Kızları jet ski'ye alelacele bindiriyor ve arkasındaki gazlama paneline basarak onları marinaya postalıyor. Resmen kızları kendi eliyle kovuyor. Kızlar daha terleri soğumamışken Antalya yat limanının ortasında kalıyorlar. Venis kızların ilerlemesini izlerken durgunlaşıyor. Kadınlara karşı olan tavrını sorgular gibi bir hali var. Bu esnada Jomo'dan bir ses duyuyor ve yanına çıkıyor. Ekran kararıyor.

aSsmZYW.png

Venis ve John Morrison, Alanya pazarında geziyorlar. Pazarda çok az Türk olmasına karşın genel olarak Ukraynalı ve Rus kaynıyor. Jomo gözüne bir şey kestiriyor.

John Morrison: Hey, baksana. Şu şeylere ne diyorsunuz? Fildi filbe

Tuğra: Fındık. Fındık diyoruz beyefendi.

Val Venis: Çok erotik bir kelime.

John Morrison: Donutlusu var mı?

Val Venis: Yuvarlak bir şey. Donut.

John Morrison: Halkaya benzer. Kıvrımlıdır. Orasında kara bir delik var.

Tuğra: Anlamıyorum dediklerinizi ama şunlara bir bakın. Bu fındıklar öyle her yerdekine benzemez. Ordu'dan geldi. Tatmak ister misiniz? Bir avuç vereyim yakışıklı abilerime.

Jomo, fındığı alıp yiyor. Venis'e uzatıyor geri kalanını.

John Morrison: Kaldığımız oteldeki teyzenin biri güçlü olmak istiyorsan damat tepsisi tarzı bir şey yemelisin demişti. İçinde fındık da varmış. İlgimi açıkçası çekti. Bu yüzden almak istiyorum. Fiyatı nedir?

Tuğra: 82 lira. Damat tepsisi demek... O tepsiye ayrıca bir koli muz yakışır. Sizi Gazipaşa'da bir dostumla tanıştırmak isterim. Emin olun, piyasadaki en kaliteli muzlar ondadır. Bazen fos çıktığı doğrudur. Hatta bir şey diyeyim mi? Amcaoğlu söyledi, benden duymuş gelmeyin, malları bazen yan tarladan yürütüyormuş ama işin sonuna geldiğimizde tabi en kazançlı o çıkıyor. Boş vaktiniz varsa görüştüreyim mi?

John Morrison: Maalesef. Bir konsere yetişmemiz lazım. Görüşürüz.

Tuğra: O da konserleri sever. Hey.

Jomo ve Venis, adamın son dediğini dinlemeden hızlıca oradan ayrılıyor. Arabaya atlayıp yola koyuluyorlar.

OqCYqhe.png
fwyI5IW.png

Venis ve Jomo, Kemer Marina civarında araba ile görünüyorlar. Yörük parkının içine kadar arabayla giriyorlar.

Val Venis: Şehrin trafiği berbat. Amerika burnumda tütüyor. Obez kadınları bile özledim biliyor musun?.. İnanılır gibi değil. Burayı daha farklı beklemiştim.

John Morrison: Sorma ya. Ne kadar saçma insan varsa onlara denk geldik. Şu yattaki kadın, az kalsın benim düllüğü harbiden içine alacaktı. Hiç böyle sıkışmamıştı daha önce.

Val Venis: Vahim bir kazaydı. İntik- Aman Allahım, şuna bak. John sen de görüyor musun? Şu kadından gözünü sakın ayırma. Onu av listeme koydum. Yaşattıklarımızı telafi edebilecek birine benziyor.

John Morrison: Sürmeye devam et gözüm onda.

Venis arabayı müsait bir yer bulunca park ediyor. Park ettiği gibi Jomo arabadan iniyor ve kızın yanına geliyor.

John Morrison: Selam, adın ne?

Venis de geliyor.

Azra: Azra.

Val Venis: Güzel isim.

John Morrison: Bayıldım, çok zarif bir isim.

Val Venis: Kaç yaşındaydın?

Azra: 18. Aslında 18'ime girmeme bir hafta var ama herkese 18 diyorum.

Venis ve Morrison yaşı duyar duymaz dudak altından sırıtıp topukluyorlar. Niks Gece Kulübünün önüne geliyorlar. Mekan önü oldukça kalabalık. Yaz mevsimi olduğu için yabancıların fazlalığı göze çarpıyor. İkili, bir kızı daha gözlerine kestiriyorlar.

PEprrsP.png

Val Venis: Selam, adın ne?

Anastasiya: Ben Rus. Menya Zovut, Anastasiya. Senin ad ne?

Val Venis: Benim ad Val- adım Val Venis. Dışarıdan gördüğüm bir gözle söylemeliyim ki çok etkileyicisin. Çok kısa bir süre burada kalacak olmama üzülüyorum. Senin gibi bir güzelliği muhtemelen ömrüm boyunca unutamayacağım.

Anastasiya: Çok centilmen sen. Biliyor ben de turist. I doğn't know Antalya fazla. Birini arıyor ben just a few days.

Val Venis: Aradığın fırsat ayağına geldi o halde. Elini bana ver ve sana unutamayacağın bir deneyim yaşatayım.

Anastasiya: Şımartıyorsun sen.

Val Venis: İstediğim de bu ya. Bu arada, kaç yaşındaydın canım?

Anastasiya: Vosemnadtsat

Val Venis, Anastasia'nın suratına son kez bile bakmadan Jomo'nun yanına gidiyor.

John Morrison: Yine mi?

Val Venis: Evet.

John Morrison: Diyecek söz yok. Ya hepsi çok iyi beslenip hormonlarını zirveye ulaştırmış ya da hepsi kolpada. Her neyse. Kapıdaki görevli ile konuştum. İçeride bizi bekleyen tonla kadın varmış. İsmimizin girmemiz için zaten yeterli olduğu söyledi. Gel benimle.

9LbCtsE.png

Val Venis ve John Morrison, sonunda Niks Gece Kulübüne giriyor. İçeride büyük kopuş var. Saat gece yarısını geçtiği için içerdekiler kafasını kaybetmiş halde. Mor, lila, beyaz, mavi tonlarının hakim olduğu mekan, içinde her türden insan tipini ve müzik çeşidini bulunduruyor. Son Osmanlı meclisinin kemikleri sızlar halde. Venis ve Jomo içeri girdiklerinde garip tiplerle karşılaşıyorlar. Venis anlam veremese de Jomo kısa sürede ortama ayak uydurup dans etmeye başlıyor ve pistin ortasına geçiyor. Val Venis ise başını iki yana sallayarak bar bölümüne geçiyor.

Barmen: Abi ne içersin?

Val Venis: Manhattan ver şimdilik.

Venis'in yanına biri yaklaşıyor.

Coşkun Göğen: Ne içiyorsun, camsil mi? ehehehehe

Val Venis, kokteylinden yudum alırken bu cümleyi duyuyor. Kaşını çatıyor. Bardağın içindeki buzların hareketini, bardağı çevirerek izliyor. Yanına bile bakmıyor. Güvenlikler kimin geldiğini çakıyor ve Coşkun Göğen'i mekandan kovuyorlar.

Barmen: Abi kusura bakma. Yeni gelenlere böyle şaka yapma huyu var. Bir türlü vazgeçiremedik.

Val Venis: Önemli değil.

John Morrison: Çabuk benimle gel. Sana sürprizim var.

qr7hPob.png

John Morrison, Venis'i elinden tuttuğu gibi çekiyor ve mekanın daha iç kısımlarına götürüyor. Bu kısım daha hareketli ve daha kaliteli bir havzaya sahip. En azından Tecavüzcü Coşkun gibi tipler burada yok. Venis ve Jomo bu alana giriyorlar. Jomo, zil zurna sarhoş. Venis'i bu bölgeye soktuktan sonra rave dansı yaparak arkadaşına arkasını dönüyor ve kalabalığın arasına bırakıyor kendisini. Venis de bu kez ağırdan ağırdan dans ediyor. Tıpkı The Playboy gibi davranıyor. Ancak pistin kenarında spot ışından uzak duruyor. Kenardan kenardan yürürken birine çarpıyor.

Val Venis: Pardon.

Angela: Sen... Seni gözüm bir yerlerden ısırıyor.

Val Venis: Tanışıyor muyuz?

Angela: Bir bakalım, tanışıyor muyuz?

Venis yüzünü kadına çeviriyor.

Angela: Kapıda kardeşime yazıldığını biliyorum. Yaşını beğenmemişsin. İşte ben, karşındayım. Yaşın yaşıma, deneyimin deneyimime. Bir arayışta olduğunu biliyorum. Bugün skor tabelasını boş bırakmak istemiyorsan beni takip et. Sana mükemmel bir Antalya deneyimi yaşatacağım.

H56V08Z.png

Angela ile Venis birbirleriyle konuşmadan arka tarafa geçiyorlar. Koridorun sonundaki asansöre gidiyorlar. Angela asansörde bir alt kata basıyor. İkisi de suskunca asansörün kapanmasını bekliyorlar. Kapandığı anda Angela, Venis'i gömleğinden tutup asansörün duvarına itiyor. Gömleğinin düğmelerini açmaya çalışıyor ancak eli ayağına dolanıyor. En sonunda birbirlerinin üstlerini Hulk Hogan gibi parçalıyorlar. Başlıyorlar Şam operasyonuna. Ortasında asansör duruyor. İkili gece kulübündekilerin uğrak durağı olan tuvalete geçiyorlar. Venis tuvalet kabininde cayır cayır yapması gerekeni layığıyla yapıyor. Bir oral deneme yaşanırken tuvalette sürpriz bir misafir görünüyor.

nhcqTHD.png

John Morrison bu! İki kolunda da kadın var. Tuvalete girer girmez. Birbirlerinin üstünü çıkarmaya başlıyorlar. Jomo'nun çıkartma işlemi daha hızlı sürüyor her şeyde olduğu gibi. Kabine girmek için kulpu itiyorlar ama hareket etmiyor. Jomo, kapıyı zorlarken bir yanda da kızlarla öpüşüyor. Kızların rujları, Jomo'nun boynunda bir topoğrafya haritası çıkartıyor. Jomo artık sinirlenip kabinde olan kişiye sesleniyor.

John Morrison: Burası başka şeyler için kullanılıyor. İdrar ihtiyacın varsa lavabo aşşağıda birader.

Angela: İhtiyacım var.

John Morrison: Neye?

Val Venis: Veriyorum.

John Morrison: Val?

Val Venis: Geçirdim geçirdim birini daha nüfusa geçirdim John! Ooooooohhh... Geliyorum!

Angela: Gel...

John Morrison: Val n'oluyor?

Val Venis: Geliyorum John...

John Morrison: Ne geliyor Val?

Angela: Geliyor....

Val Venis: Geeeldi....

Val Venis ve Angela kabinden çıkıyorlar. Karşılarında Jomo ve iki kadını görüyorlar. Kadınların, omuzlarından göbeklerine kadar diş izi var. Jomo'nun ise gömleği ve suratı dahil her yeri kırmızı rujlar içinde. Venis ve Angela'dan söz etmeye gerek yok. Hepsi birbirine bakarken tuvaletin kapısı açılıyor.

zA5KhIc.png

YAKIŞIKLI GÜVENLİK BURADA!

Güvenlik: Amınıza koyayım. Buranın hali ne böyle?

TUVALETTE KİM VARSA TOPLUYORLAR! Her birinin itiş kakışı eşliğinde reklamlara gidiliyor.

getbrn5.gif

XEdn0A3.png

Anoa'i City! Ailenin babası Rikishi burada. Boynunda ailesine özgü olan kolye ve onun üstünde de yine kendi yöresine ait olan çelengi boynuna dolamış şekilde ringe giriyor. Rikishi ringe ilerlerken arka alanda Sika Anoa'i, Afa Anoa'i ve Solo Sikoa görünüyor. Maçı televizyonda izliyorlar. Rikishi ringe giriyor. Klasik dansını yapıyor. Dansını yaparken yine küçük ekran geliyor arka alana dair ve bu görüntüde de Ryback'in arka alanda beraber hocalık yaptığı Rikishi'yi izlediğini görüyoruz. Rikishi iplerden sekerek tempo tutuyor ve rakibi, oğlunun gelmesini bekliyor.

hfCWYJx.png

JEY ON FIRE! SEED BURADA. JEY BURADA. Siyah drillci maskesi var kafasında. Boynunda ise Anoa'i çelengi var. Bu şekilde girişe geliyor. Yine küçük ekran geliyor ve arka alanda Anoa'i ailesi görünüyor. Jey'in bu hareketlerinden hoşnut değiller. Jey Uso, drill maskesi ile ringin önüne kadar geliyor. Ringin önüne geldiğinde drill maskesini çıkarıyor. Boynundaki çelenge dokunmuyor. Ringin önünde Anoa'i ailesinin her maç öncesi yaptığı dansı sergiliyor. Bir yuhalama alıyor ve ringe giriyor. Ringe girip tauntunu yaptıktan sonra çelengi saygıdan ödün vermeyerek ringin köşesindeki demire asıyor. Babası, Rikishi de aynı şekilde asıyor. Hakem son kontrolleri yapıp maçı başlatıyor.

Father vs His Seed
Rikishi vs. Jey Uso

Baba ve oğul yüz yüze geliyorlar. Haftalardır beklenen an artık gerçekleşiyor. Ringde beraberler. Rikishi birkaç adım geriliyor. Kollarını iki yana açıyor. Hadi gel dercesine hareketler sergiliyor. Jey tepki vermeden babasını seyrediyor. Rikishi ısrar ediyor. Gerçekten bir güreşçiysen vurmak zorundasın diyor. Yanağını öne veriyor. Jey'e vurması için işaret veriyor ancak Jey bu durumdan hoşnut değil. Yumruğunu sıkıyor. Rikishi ısrarını sürdürüyor. Jey'e şamar atıyor. Suratına bir baba tokadı atıyor. Jey babasına vurmamakta ısrarlı. Babası bir tokat daha atıyor. Jey'i üstüne itekliyor. Bu işi burada yapmayacaksan geri dön ve annenle bahçede çalış diyor. Jey sinirleniyor ve babasının üzerine yürüyor. Rikishi çok teknik bir çekiliş yapıyor. Jey'i kolundan yakalıyor. Armlock'a alıyor. Oğlunun çabasını takdir ediyor ve kilidi bırakıyor. Tekrardan yüz yüze geliyorlar ama bu kez uzaktan.

rBhyINE.png
YnJengU.png

Rikishi bir kez daha oğlunu çağırıyor ancak çağrısını tamamlamadan Jey geliyor ve babasını headlock'a alıyor. Sıkıyor. Sıkıyor ancak bir işe yaramıyor. Rikishi, Jey'in karnına bir tokat attıktan sonra Jey'i kaldırıyor ve Back Suplex ile ringe vuruyor. Üstüne çıkıyor ve tuş deniyor. 1... Jey atıyor. Jey'i kaldırıyor. Ringin köşesine fırlatıyor. Kollarını havaya indir kaldır yaparak tauntunu yapıyor ve Jey'in üstüne koşuyor. Body Avalanche! Köşeye çarpıyor çünkü Jey çekiliyor. Rikishi hafifinden geriliyor. Jey Uso'dan BLOCKBUSTER! Babasını yere yatıramıyor. Rikishi ağır olmasından kaynaklanan avantaj ile Jey'i boynuna sarılmışken yakalıyor. Delayed Vertical Suplex ile yere vuruyor. 1...2... Jey bir kez daha atıyor. Hırslı bir sekilde ayağa kalkıyor. Babasıyla yine burun buruna geliyor. Jey yumruğunu sıkarak babasına doğru koşuyor. Rikishi bu kez ne kollarını iki yana açıyor ne de oğluna gel çağrısı yapıyor. Gayet ciddi bir ifade ile oğlu Jey'e bakıyor.

jCWFC9F.png
z62JYQP.png

Jey yumruk sıkmayı bırakıyor. Rikishi Jey'in üstüne doğru yürüyor. Resmen köşede sıkıştırıyor. Beni böyle mi gururlandıracaksın diyor. Tam tokat atacakken Jey eğiliyor. Babasının kolunun arasından sıyrılıp arkasına geçiyor. Rikishi'yi köşeye itiyor. Rikishi köşeye çarpıyor. Jey Uso babasını kavrıyor. Bir German Suplex denemesine başvuruyor ama kaldıramıyor. Babasını bir kez daha köşeye itip sersemletiyor. Ardından kafasından tutuyor. Corner Springboard Bulldog! Babasını yere seriyor ancak bu seriş kısa sürüyor. Rikishi hemen ayağa kalkıyor. Jey babasını kafasından bir kez daha tutuyor ve köşeye gidiyor. TORNADO DDT! Rikishi'yi bir kere daha yıkıyor. Jey iplerden sekerek geliyor. STANDING SOMMERSAULT SENTON! Bir kere daha koşup geliyor. CORKSCREW LED DROP! Babasına karşı bir anda üstünlük kuruyor. Jey köşeyi gösteriyor. Oraya gidiyor. Köşeye çıkıyor. UUUUSO SPLASH! USOOO SPLASH YAPIYOR! BABASINI RESMEN YATIRIYOR AŞAĞI. TUŞA GİTMİYOR. BABASININ YERDE KIVRINMASINI İZLİYOR!

fEnlOJ1.png
pxVWnTb.png

Jey Uso, köşeye geçiyor. Ayağını bir kez sertçe yere vuruyor. Babasının kalkmasını bekliyor. Nefes nefese ve heyecanlı bir biçimde babasının kalkmasını bekliyor. Rikishi ayağa kalkıyor. JEY USO BABASINA SON KEZ BAKIYOR! SUPPPPERRRRKICK!

IEuV7C2.png

BU İŞ BİTTİ! JEY BABASINI BİTİRDİ! Yavaş yavaş yere yığılan babasını izliyor. Bu ona biraz dokunuyor. Jey'in çocukluk kahramanı, en büyük idolü yerde!

c38h0ks.png

JEY USO DURUYOR! Köşeye ilk geçtiğinde öfke dolu bakarken birden duraksıyor. Rikishi zar zor ayakta duruyor. Jey Uso babasının bu durumunu görünce duruyor. Babasına yaklaşıyor. Omzuna dokunuyor.

Baba, ayağa kalk!

Jey Uso bu cümlesiyle herkesi suskunluğa gömüyor. Haftalardır çatışma içinde olduğu adamın babası olduğunun farkına varıyor. Babasını dürtüyor. Rikishi baygınlık durumundan çıkıyor. Karşısına bakıyor. Jey biraz rahatlıyor. Her ne kadar boynuz kulağı geçse de, Rikishi'yi öyle görmek ona koyuyor. Babası karşısında esip gürlese de içgüdüsel olarak bununla baş edemediğini anlayabiliyoruz.

pWTZwti.png

JEY USO YERDE! KENDİSİNİ YERE BIRAKIYOR. SIRT ÜSTÜ YATIYOR. BABASININ KENDİSİNİ TUŞ ETMESİNİ İSTİYOR! Fakat Rikishi buna karşı çıkıyor! Pek istediği bir şey değil!

8ukDdoo.png

BİTİR İŞİMİ RIKISHI! İSTEDİĞİN BU DEĞİL MİYDİ? BİR ERKEK DEĞİL MİSİN? ÜSTÜME YAT VE BİTİR!

Sen... Sen main event olmuşsun. Çok taşşaklı bir main event.

Rikishi bunu söyleyip yatıyor! 1............2..........

KICKOUT!

RIKISHI ŞAŞKINLIKLA JEY'E BAKIYOR... ROLL-UP! JEY ROLL-UP'A SOKUYOR! 1.........................2.......................

ur5lLiJ.png

ATTI! RIKISHI ATTI! AMA AĞIR OLDUĞU İÇİN JEY KADAR HIZLI KALKAMIYOR! JEY KALKTI! RIKISHI'NİN HAFİF DOĞRULDUĞUNU GÖRÜP SUPERKICK!

HAYIR! RIKISHI ÇEKİLİYOR VE SUPERKICK HAKEME ÇARPIYOR! HAKEM DEVRİLDİ! JEY ŞAŞKINLIKLA BAKARKEN RIKISHI ONUN TAŞŞAKLARINI AVUÇLUYOR! RIKISHI, ADETA ABUZER KÖMÜRCÜ GİBİ OĞLUNUN TAŞŞAKLARINI ALIYOR! JEY KIVRANIP KENDİNİ YERE BIRAKIRKEN RIKISHI ONU SIRTLIYOR... RIKISHI DRIVER!

HAKEM UYANMIYOR GİBİ! FAKAT RIKISHI DELİRİYOR! JEY'İN ONA YAPTIĞI ŞEY YÜZÜNDEN ZATEN SİNİRLİ VE HAKEMİN DE TAŞŞAKLARINI AVUÇLUYOR! HAKEM ACIDAN UYANIYOR VE SAYIYOR! 1...............................2.........................

3!

Kazanan: Rikishi

wwe-rikishi.gif

Rikishi kazanıyor! Adeta bir satranç döndü bu maçta! Neler oldu! Duygu boşalması yaşıyorken nasıl bu halde bitti? Rikishi yerde yatan oğluna bakıp "babalar sözünü tutar!" deyip sırıtırken koşarak girişten gelen bir local wrestler ile kutlama yapıyor! Ringde dans ediyorlar! Jey ise yerde öfkeli! Bu işin burada bitmediği kesin...

22:00'da görüşmek üzere!

getbrn5.gif

m51OxqZz_o.jpg

.....Eğer bir amacın varsa, savaş düğün gibidir. İsimler, mevkiler, banka hesapları önemsizdir. Kim olduğun, ailenin kim olduğu, yaşın, boyun, en sevdiğin şarkı... Hiç birinin bir önemi yoktur. Savaş meydanına çıktığın zaman sadece iki şey baki kalır: Sen ve içindeki savaşma arzusu.....

n0knbwz2_o.png

...Barış, korkakların ve başarısızların arzusudur. Savaş ise bu çağın bir gerçeği. Savaş, seni en derin sulara çeker ve orada kendini yeniden keşfetmeni sağlar. Hiç bir duygu, hiç bir haz; savaş meydanında rakibin kanatmanın sana verdiği hummanın yerini tutamaz...

9MHQJKUa_o.jpg

....PGW'de bugün bir savaş başlıyor. Uzun süredir devam eden üstünlük mücadelesi, Antalya'da sona eriyor. Bu gece, 10 adam oraya çıkacak ve birbirini kanatmak için savaşacak. Ve bu savaş bittiğinde, hem Payback hem de Mayhem dinlenme fırsatı bulacak: Ölü, ya da diri....

dsdfEwIA_o.jpeg

....PGW evreni, soruların cevabını bulmaya hoş geldiniz. Gladyatörlerin arenasına hoş geldiniz. Savaşa hoş geldiniz, burası Antalya; burası... SURVIVOR SERIES.....

aFUtBtA2_o.png

Pyrolar patlıyor ve Survivor Series başlıyor! Antalya tribünlerinin pankart denizine dalarken büyük bir coşku hakim. Bu gece, o sorunun cevabını bulacağımız gece: PAYBACK mi, yoksa MAYHEM mi? Ospreay mi, Goldberg mi? İlk maçımız ufukta gözükürken sözü Lilian Garcia'ya bırakıyoruz.

Lilian Garcia: Bayanlar ve baylar, sıradaki maç, PGW UNDISPUTED ŞAMPİYONLUĞU İÇİN!

Kameralarımız arka alanda bir odaya bakıyor....

IMG_2540.jpg

Bu oda PGW Şampiyonu Goldberg'in odası. Bir güvenlik kapıyı tıklıyor.

7sk4x7z.jpg

Bill Goldberg sert bir şekilde kapıyı açıyor ve PGW Şampiyonu Goldberg'in, arka alandan ringe geldiğini görüyoruz. Peşindeki güvenliklerle birlikte Goldberg ilerlerken, seyircilerden gelen "GOLDBERG" tezahüratları arka alanda bile duyuluyor. Goldberg ilerleyerek girişe doğru geldiğinde görüntü bir anlığına seyircilere dönüyor.

IMG_2551.jpg

Müzik yükseliyor ve Goldberg girişte gözüküyor. Ama gözüküyor demek zor çünkü pyrolardan göz gözü görmüyor. Goldberg biraz daha ileri gidip pyrolara iyice yanaşıyor.

IMG_2556.jpg

Goldberg'in bir yumruğuyla, bütün pyrolar dağılıyor. Goldberg önüne çıkan her engel gibi, pyroları da yarıp geçiyor. Seyircilerden Goldberg tezahüratları artıyor.

IMG_2565.jpg

Goldberg ringe girip kemerini kaldırıyor. PGW Şampiyonu görkemli girişini tamamladıktan sonra rakibini bekliyor. O sırada monitörde bir yazı beliriyor.

IMG_2336.jpg

pv8jasy.jpg

ELEVATED! AERIAL ASSASIN GERİ DÖNÜYOR! Ospreay, eskiden olduğu gibi, kapüşonlu ceketi ile girişte. Seyircilerden yüksek bir tezahürat alıyor Ospreay. Ringe doğru ilerlerken kapüşonunu çıkarıyor ve ringin köşesine doğru çıkıyor.

Ospreay_2.jpg

Yakındaki seyirciler elleri ile United Empire'ın logosunu yapıyor. Kamera uzaklaşıyor ve daha geniş bir açıyla görüyoruz ki...

Ospreay_1.jpg

Bütün arena Ospreay ile birlikte ellerini yukarı kaldırıyor. Ospreay'in bundan çok memnun olduğunu görmek zor değil. Ospreay girişini tamamladıktan sonra köşesine geçiyor ve kemerini hakeme teslim ediyor.

image.png

PGW Undisputed Championship
"World Heavyweight Champion" Will Ospreay vs. "PGW Champion" Goldberg

Zil çalıyor maç başladı! İkili Elbow And Collar Tye Up'a girişiyor fakat Ospreay Goldberg'ün koltuk altından hızla sıyrılmayı başarıyor ve boşluğundan faydalanıp Goldberg'ü hızlı bir headlocka alıyor! Headlockla sıksa da Goldberg bundan çabucak kurtulup üstünden fırlatıyor. Ospreay iplerden sekiyor. Goldberg sert bir shoulder blockla Ospreay'i sarsıyor! Bu shoulder block Ospreay'i bir kağıt gibi uçuruyor! Ospreay ipin yanına oturarak sinirli bir şekilde Goldberg'ü süzüyor. Goldberg ise gülerek kafasını ovuyor ve gel gel diye işaret yapıyor. Ospreay ipi tutarak kalkıyor. Ospreay kollarını silkeliyor ve ikili bir Elbow And Collar Tye Up'a daha girişiyor! Goldberg, Ospreay'le dalga geçercesine yüzüstü yere çakıyor! Sonrasında kafasına bir boot vuruyor! Ospreay iplere doğru çekiliyor. İpi tutarak sinirle kalkıyor. İkili tekrardan Lock Up'a girişiyorlar. Goldberg, Ospreay'e karşı üstünlüğü kurup köşeye doğru hızla fırlatıyor! Ospreay sırtını tutarak köşeye çekiliyor. Goldberg köşede iki eliyle Ospreay'i boğuyor! Hakem sayıyor 1.. 2.. 3.. 4.. Goldberg bırakıyor. Ospreay'e acıyarak bakıyor resmen.

IMG_2574.jpg

Ospreay iyice gaza geliyor ve bir anda Goldberg'ün üstüne fırlıyor! Hızla yumruklar savuruyor! Fakat Goldberg bir anda tutup hayvani bir şeklinde Ospreay'i köşeye fırlatıyor! Ospreay köşede acıyla sırtını tutarak yere yığılıyor! Goldberg, Ospreay'i boğazından tutarak kaldırıyor. Köşeye sabitliyor ve karnına sert diz darbeleri vuruyor. Birkaç defa vurduktan sonra çevirip kolundan tutuyor ve hızla karşı köşeye fırlatıyor! Ospreay sırtını çok sert bir şekilde köşeye vuruyor! Ospreay yerde acı içinde sırtını tutuyor! Goldberg, Ospreay'in sırtına sert bir stomp! Ospreay sırtını tutarak acı içinde kıvranıyor! Goldberg ardından Ospreay'in sırtına sert bir tekme! Ardından ensesinden tutarak kaldırıyor ve sert bir yumruk! Ospreay sırtını tutarak orta turnbuckle'a sarılıyor. Goldberg, Ospreay'i ensesinden kaldırıyor ve sağlam bir yumruk daha çakıyor! Ardından çevirip Necklock Suplex'le Ospreay'i yere çakıyor. Sonrasında Ospreay'i çenesinden tutup Gorilla Press şeklinde kaldırıyor ve bir süre havada tuttuktan sonra aniden oradan Bearhug bağlıyor! Ospreay pes mi edecek!?

image.png

Ospreay dayanmaya çalışıyor! Goldberg sertçe Ospreay'e sarılmaya devam ediyor! Ospreay hızla dirsekler geçiriyor! Seri ve sert dirsek darbeleri! Goldberg sersemliyor. Ospreay hızla yumruklar savuruyor! Goldberg onu üstünden itiyor! Goldberg hızla Ospreay'in üstüne koşuyor ve Spear! Hayır! Ospreay bunu sağlam bir tekmeyle karşılıyor! Üstüne de seri bir Enzuigiri! Ardından Iron Octopus'a alıyor! Goldberg kısa süre sonra ipleri tutuyor! Hakem ayırıyor. Goldberg ipleri tutarak kalkmaya çalışırken Ospreay geri geri çekiliyor ve Robinson Special! Goldberg ring dışına çekiliyor. Ospreay aprona geçiyor ve koşarak Forearm Smash'le Goldberg'ün arkasından uçuyor! Goldberg bariyerlere dayanmışken Ospreay boynuna ve kafasına ağırlıklı olmak üzere üst üste stomplar vuruyor! Ardından ringe giriyor ve taunt atıyor! İplerden sekiyor ve Sasuke Special!

Ospreay_6.jpg

Fakat Goldberg bundan kaçıyor! Ospreay yerde acı içinde karnını tutuyor! Goldberg, Ospreay'i kaldırıyor ve hızla barikatlara fırlatıyor! Ospreay sırtını çok kötü çarpıyor! Ospreay sırtını tutarak acı içinde kıvranıyor! Goldberg, Ospreay'i Spinebuster şeklinde kaldırıyor ve aprona vuruyor! Ospreay sırtını tutarak yere yığılıyor. Goldberg ringe girip count'ı sıfırlıyor. Ospreay acı içinde kıvranırken Goldberg ensesinden tutarak Ospreay'i spiker masasına doğru sürüklüyor! Spiker masasına doğru kaldırıyor. Masaya üst üste kafasını vuruyor. Ospreay acıyla kafasını tutuyor. Goldberg, Ospreay'in sırtına sağlam bir yumruk! Ardından kaldırıyor ve bir tane daha! Sonrasında kaldırıyor ve bir tane daha! Ospreay'in boğazından tutarak kaldırıyor ve Gorilla Press Slam'e alıyor! Sırt üstü bir şekilde Ospreay'i masaya çakıyor!

image.png

Masa kırılıyor! Ospreay acı içinde sırtını tutuyor! Yerde balık gibi çırpınıyor! Goldberg ringe girip Count'ı sıfırlıyor. Ardından eline bir sandalye alıyor ve sandalyeyi Ospreay'in yanına kuruyor.

image.png

Goldberg: (Ayağıyla aşağılayıcı bir biçimde Ospreay'in kafasından ittirerek) Şu haline bak Willie! Sert olduğunu sanıyorsun fakat çaresizsin! Senin o*****nu ringde parçalarken hiçbir şey yapamayıp sonraki hafta korkakça arkamdan saldıracak kadar yumuşak bir herifsin! Bu gece bittiğinde sonun b*ktan şovunla aynı olacak. Birazdan seni ringe attığımda acı çekmek istemiyorsan daha fazla yorma!

Kafasına sert bir tekme atıyor. Ospreay acıyla yerde kafasını tutuyor.

Sonrasında Goldberg sandalyeden kalkıyor. Ensesinden tutarak Ospreay'i ringe sokuyor. Peşinden kendisi de giriyor. Tuş deniyor. 1.. 2.. KICKOUT! Ospreay atıyor. Goldberg sinirlenerek köşeye geçiyor. Spear için hazırlık yapıyor! Ospreay'in üstüne koşuyor ve SPEAR!

Fakat hayır! Ospreay bundan kaçıyor! Goldberg dengesini kaybedip bodoslama ringposta giriyor!

image.png

Ospreay bunu fırsat biliyor ve aprona geçiyor. Goldberg'ün kafasına kafasına tekmeler vurmaya başlıyor! Üst üste seri tekmeler! Sonrasında orta ipte Goldberg'ün boynunu bastırıyor! Üst üste dirsek darbeleri! Tam ensesinden! Sonrasında orta ipten bastırarak Goldberg'ü boğmaya devam ediyor! Hakem ayırıyor. Goldberg acı içinde boğürüyor! Ospreay ringe dalıyor. Goldberg'ü üst üste stomplarla ring dışına düşürüyor!

Goldberg barikatlara tutunarak kalkıyor. Ospreay ensesine doğru uçarak bir Forearm Smash'i geçiriyor! Goldberg soluğu çelik merdivenlerin orada alıyor fakat Ospreay buna da izin vermiyor! Goldberg'ün kafasını çelik merdivene çakıyor! Sonrasında Goldberg'ü merdivenin yanına oturtuyor ve kafasını tersten sertçe merdivene vuruyor! Ardından orada üst üste stomplarla boyun bölgesini hedef alıyor! Bir süre stomplardan sonra Goldberg'ü kaldırıyor ve zorlaya zorlaya ringe sokuyor. Ardından aprona çıkıyor. Aprondan atlıyor fakat sırtındaki hasar Ospreay'e izin vermiyor. İpten düz iniyor ve acıyla sırtını tutuyor. Goldberg'ün kalkmaya çalıştığını görünce gaza geliyor ve bir çırpıda takla atıyor! Handspring Roundhouse Kick! Ardından sırtını tutarak kalkıyor. Acı içinde olduğu yüz ifadesinden okunuyor! Gözlerine ipleri kestiriyor! Second Rope'a doğru koşuyor ve OSCUTTER!

image.png
image.png

Fakat Goldberg bunu JUMPING FRONT KICK'LE KARŞILIYOR! OSPREAY SIRTINI TUTARAK ACI İÇİNDE YERDE KIVRANIYOR! Goldberg acı içinde öksürüyor. Sonrasında boğazını tutarak pis pis sırıtıyor. Ardından Spear için köşeye geçiyor. Ospreay zorlana zorlana köşeyi tutarak kalkıyor. Acıyla Goldberg'e doğru geliyor. Goldberg, Ospreay'in üstüne koşuyor ve SPEAR! SPEAR!

image.png

GOLDBERG TUŞA GİDİYOR! GOLDBERG TARTIŞMASIZ ŞAMPİYON OLMAK İÇİN TUŞA GİDİYOR! 1.................2................

OSPREAY ATIYOR! Goldberg kalkıyor. Ospreay'i kaldırıyor ve JACKHAMMER! Fakat hayır Ospreay bundan kurtuluyor ve Goldberg'ü Sleeper Hold'a alıyor! Goldberg pes mi edecek!? Goldberg acı içinde kıvranıyor! Ospreay, Goldberg'ün tepesine çıkıyor. Goldberg'e Sleeper Hold'la tepesinden sıkı sıkı sarılıyor! Goldberg dizlerinin üstüne çöküyor! Hakem Goldberg'ün nabzını kontrol ediyor fakat Goldberg hayır diyor! Elini yumruk yapıp havaya kaldırıyor! Ospreay sertçe sıkmaya devam ediyor! Goldberg güçlükle kalkıyor! Ospreay sıkmaya devam ediyor! Goldberg geri geri gelerek Ospreay'in sırtını köşeye çarpıyor! Öylece kurtulmayı başarıyor! Fakat Ospreay hızla Second Rope'a çıkıp Forearm Smashi geçiriyor! Goldberg karşı köşeye doğru sallanarak geçiyor. Ospreay üstüne koşuyor fakat Goldberg hızla bir SPEAR! BİR SPEAR DAHA! ARDINDAN KALDIRIYOR VE JACKHAMMER! FAKAT HAYIR! OSPREAY JACKHAMMER'I STUNDOG MILLIONAIRE'A ÇEVİRİYOR! GOLDBERG SERSEMLİYOR! OSPREAY İPLERE KOŞUYOR VE OSCUTTER!

01-6-800x533.jpg

OSPREAY HEMEN TUŞA GİDİYOR! 1...............2..............

KICKOUT! Goldberg de atmayı başarıyor! Ospreay şaşkın! Ospreay sinirden yeri yumrukluyor. Ospreay üst üste knee strikelar vurmaya başlıyor! Goldberg'ün kafasına kafasına vuruyor! Ardından ensesine deli gibi yumruklar savuruyor! Ardından iplerden sekiyor fakat Goldberg bir anda ayaklanıyor ve Ospreay'in boğazına yapışıyor! Gorilla Press Slam şeklinde kaldırıyor! Ardından Front Powerslam şeklinde yere yapıştırıyor! TUŞ 1.. 2.. KICKOUT! Goldberg Spear'a geçeceği sırada Ospreay, Goldberg'ün bacağına yapışıyor! Goldberg buna sinirlenip Ospreay'e üst üste stomplar vuruyor! Ardından Ospreay'i iki eliyle boğazlayarak kaldırıyor fakat Ospreay ani bir tokat atıyor! Goldberg sağlam bir yumrukla Ospreay'i yıkıyor! Ospreay tekrar kalkıyor! Goldberg bir yumruk daha atarak Ospreay'i tekrar yıkıyor! Ospreay tekrar kalkıyor ve kafa göz girişiyor! Seri darbeler! Goldberg bunlara yetişemiyor! Yumruk tokat karışık! Goldberg en sonunda Ospreay'i üstünden fırlatıyor fakat sonrasında dizlerinin üstüne çöküyor! Ospreay bunu fırsat biliyor iplerden sekiyor ve HIDDEN BLADE!

image.png

HIDDEN BLADE! OSPREAY VURUYOR VE KENDİSİNİ GOLDBERG'ÜN ÜSTÜNE BIRAKIYOR! HAKEM SAYIYOR! 1................2................

GOLDBERG YENİDEN ATMAYI BAŞARIYOR! Ospreay elini sinirle yere vuruyor! Ardından aprona sürünüyor. Zorlanarak apronda kalkıyor. Sırtını tutarak aprona çıkıyor! Bağırarak hazırlık yapıyor ve 540° CORKSCREW SENTON BOMB!

Ospreay_5.jpg

FAKAT HAYIR! GOLDBERG BUNDAN KAÇIYOR! OSPREAY SIRTINI TUTARAK ACIYLA KALKIYOR! GOLDBERG İPLERDEN SEKİYOR VE SPEAR! ARDINDAN HİÇ BEKLEMEDEN KALDIRIYOR VE JACKHAMMER!

image.png

BU İŞ BİTTİ! GOLDBERG TUŞ DENİYOR! 1...................2...................

IMG_2584.jpg

KICKOUT! OSPREAY YİNE ATIYOR! GOLDBERG ŞAŞKIN! GOLDBERG İNANAMIYOR! GOLDBERG SİNİRLE TEKRAR KÖŞEYE GEÇİYOR! BİR KEZ DAHA SPEAR HAZIRLIĞINDA! OSPREAY KÖŞEYE TUTUNARAK ZORLA KALKIYOR! GOLDBERG GEL HADİ DİYE BAĞIRIYOR! OSPREAY SALLANA SALLANA GOLDBERG'E DOĞRU GELİYOR! GOLDBERG, OSPREAY'İN ÜSTÜNE KOŞUYOR VE SPEAR! BU İŞ BİTTİ!

FAKAT O DA NE! OSPREAY BUNU HIDDEN BLADE'LE KARŞILIYOR! HIDDEN BLADE'İ SPEAR'LA UÇARKEN GOLDBERG'ÜN SURATINA GEÇİRİYOR!

image.png

ARDINDAN ÖFKEYLE BAĞIRIYOR! GOLDBERG'ÜN KAFASINI TUTUYOR VE STUNLAYAN GOLDBERG'E ALLAH NE VERDİYSE ÜST ÜSTE TEKMELER VURUYOR!

image.png

GOLDBERG BU TEKMELERDEN SONRA DİZLERİNİN ÜSTÜNE ÇÖKÜYOR SALLANIYOR. OSPREAY, GOLDBERG'E SİNİRLE BAKIYOR. GOLDBERG İSE ORTA PARMAK ÇEKİYOR VE SONRASINDA PİS PİS SIRITIYOR. OSPREAY'İN SİNİRİ DE BİR SÜRE SONRA SIRITMAYA DÖNÜYOR. İKİLİ BİRBİRLERİNE KARŞILIKLI SIRITIYORLAR. KARŞILIKLI GÜLÜYORLAR.

IMG_2579.jpg
crs_291444_1.jpg

BİR SÜRE SONRA GOLDBERG CİDDİLEŞİYOR VE OSPREAY'İN KARIN BÖLGESİNE DOĞRU TÜKÜRÜYOR! OSPREAY, GOLDBERG'ÜN TÜKÜRÜĞÜNÜ SİLKELİYOR VE GOLDBERG'Ü SİNİRLE İTİYOR! GOLDBERG HAKEME ÇARPIYOR! HAKEM YERDE! OSPREAY'İN SURATINA BÜYÜK BİR NEFRET VAR! GOLDBERG ARTIK BİTMİŞ BİR ŞEKİKLDE ONA DOĞRU DÖNÜYOR... FAKAT LOW BLOW!

OSPREAY'DEN LOW BLOW! GOLDBERG KASIKLARINI TUTARAK ACI İÇİNDE OSPREAY'İN SURATINA BAKIYOR! OSPREAY ONA BAKIYOR VE BİR LOW BLOW DAHA! GOLDBERG DİZLERİ ÜSTÜNDE! OSPREAY ONUN SURATINI TUTUYOR ARDINDAN BIRAKIP KOŞARAK KÖŞEYE GEÇİP KÖŞEDEN SEKİYOR VE GOLDBERG'ÜN ARKASINDAN HIDDEN BLADE!

image.png

OSPREAY TUŞA GİDİYOR! HAKEM O SIRADA SÜRÜNEREK AYAKLANMAYA ÇALIŞIYOR! SON GÜCÜYLE TUŞU SAYIYOR! 1.....................2.....................

3!

Kazanan ve yeni PGW Undisputed Şampiyonu: Will Ospreay

OSPREAY BU MAÇIN KAZANANI OLUYOR!

Ospreay_4.jpg

Ospreay kalan gücüyle köşeye çıkıyor ve sevinçle elini yukarı kaldırıyor. Will Ospreay zorlu geçen maçın galibi olarak kutlamaya başlıyor.

l-intro-1667921815.jpg

Ospreay kemerleri hakemden alıp, resmen kükrüyor. Hayatının en önemli, en büyük, en görkemli zaferini alıyor ve MAYHEM için bir umut olmaya devam ediyor. Ospreay başarısını kutlarken seyircilerden MAYHEM tezahüratları gelmeye devam ediyor. Böylece reklamlara gidiyoruz.

getbrn5.gif

mqdefault.jpg

Golden Boy girişte! PGW'nun en iyi çıkış yapan güreşçilerinden birisi olan Wes Lee girişte beliriyor. Karışık tepkiler alsa da seyircilerin büyük bir çoğunluğu bu çocuğu PGW'nun geleceği olarak görüyor. Lee kimseyi umursamadan ringe giriyor ve köşelere çıkıp arenanın tepkisini ölçüyor. Sonrasında köşelere geçip rakibinin gelmesini beklemeye başlıyor.

val_venis_gif.gif

O.M.G.! The Sex'in yürüyen cinselliği Val Venis'in giriş müziği duyuluyor ve tüm seyirciler yerinden zıplıyor. Oturan bir isim bile kalmıyor. Haftalarca götünü kaldırmayan erkekler bile ayağa kalkıyor. Hepsi girişe bakıyor. Val Venis kot pantolonu ile geliyor. Kemeri görünmüyor. Venis fermuarını açıyor. İçinden çoraba çizilmiş taşşak çıkıyor! Kadınlar sevinç çığlığı atıyor. Venis çorabı, Wes Lee'ye sallıyor. Buraya gel diyor. Salladığı sırada gel işareti yapıyor. Wes Lee sinirlerine hakim olamıyor. Erkeklerin in in seslerine kayıtsız kalmıyor ve ringden iniyor. Venis, Wes Lee ringden inince sırtını ringe çeviriyor ve kemerini gösteriyor. Kemerini kot pantolonunun arkasına sıkıştırmış, Dolph Ziggler gibi kıvırtarak cümle aleme gösteriyor. Led ekrandan Wes Lee'nin kendine doğru koştuğunu görüyor. Kemerini yere atıp dönüyor ve Wes Lee'nin üzerine koşuyor. İkisi ortada çarpışıyor. Yumruklaşıyorlar! Kıyasıya mücadelede ilk temas gerçekleşiyor!

Hakem ringden iniyor. O alana gidiyor. Kemeri yerden alıp ringe geliyor. Venis ve Wes Lee ringin dışında dövüşürken hakem ringe merdiveni kuruyor ve kemeri asmak için çıkıyor. Bu sırada Venis, Lee'nin karnına diziyle vuruyor ve kafasından tutarak ringe sokuyor. İkisi de ringin farklı köşelerine geçip kemerin tepeye takılmasını izliyorlar. Ringin etrafı merdivenlerle dolu. Hakem kemeri takıp merdivenden iniyor. Venis ve Wes Lee köşelerinden birbirlerine bakıyorlar. Hakemin aradan çekilmesini bekliyorlar. Görevliler ringe girip merdiveni çıkartıyorlar. Her şey hazır oluyor ve zil çalıyor. Maç resmen başlıyor.

Ladder Match for Intercontinental Championship
Wes Lee vs. Val Venis

Venis ve Wes Lee birbirine haliyle dikleniyor. Ringin ortasına gelip yapıyorlar bunu. Dip dibe gelince kafalarını yukarı kaldırıyorlar ve tepede asılı kemere bakıyorlar. Wes Lee bakmayı erken kesiyor ve Venis'e bir yumruk koyarak aksiyonu başlatan isim oluyor. Bir yumruk daha atıyor. Üçüncü yumruk için hamle yapıyor ancak Venis'den diz darbesi geliyor. Wes Lee hafif eğiliyor ve Venis headlock'a alıyor. Sıkıyor. Wes Lee tek dizinin üstüne düşüyor ancak hemen kalkarak Venis'i itiyor ve iplerde kadar itiyor. Venis ipten sekip diğer ipe koşuyor ve oradan da sekip geliyor. Wes Lee'ye shoulder tackle. Wes Lee yerde. Venis bir kez daha ipten sekip geliyor. Ortada duruyor Elbow Drop! Wes Lee çekiliyor. Venis yerde kalıyor. Wes Lee hafif geriliyor. Rolling Thunder into a Sommersault Senton! Wes Lee, Venis'i kaldırırken seyircilerden yüksek sesler geliyor.

R V D R V D R V D

Wes Lee, gülümseyerek kafasını sallıyor. Kolunu kaldırıyor. RVD gibi taunt yapıyor. Rob Van diyor ama Dam derken duruyor ve seyircilere orta parmağını gösteriyor. Seyircilerden heel heat alıyor. Venis'e yöneliyor ve kafasından tutup kaldırıyor derken Venis'ten Jawbreaker! Wes Lee çenesini tutarak köşeye geçiyor. Venis hemen kalkıp koşuyor ve bir chop. Bu kez de Knife Edge Chop. Lee göğsünü tutarak ringin ortasına geliyor. Venis ona dönüyor. Inverted Atomic Drop yapıyor. Wes Lee'yi iplere fırlatıyor ve clothesline! Wes Lee eğiliyor. Venıs'e dönüşünde ROLLING AXE KICK! Venis'in dengesini bozuyor. Venis iplere yaslıyor sırtını. Şimdi Wes Lee koşuyor. Venis'ten Back Body Drop şekli ringden atma geliyor. Wes Lee dışarıda. Venis biraz soluklanıyor ve soluklandığı yerde kemere bakıyor.

Nefeslendikten sonra aprona geçiyor. Bu sırada Lee de kalkıyor. Venis koşuyor. Wes Lee'ye clothesline! Ayağa kalkıp ringin altından sandalye alıyor. Lee'ye dönüyor. LEE'DEN SAVATE KICK! SANDALYE VENIS'IN SURATINA DENK GELİYOR! Venis sandalyeyi elinden bırakıyor ancak Lee düşmeden yakalıyor. Yakaladığı gibi Venis'in sırtına vuruyor. Venis darbenin etkisiyle siuu yapmış ronaldo gibi göğsünü öne alıyor. Lee sandalyeyi direkt olarak Venis'in KAFASINA fırlatıyor! Venis ringin kenarındaki merdivene tutunarak ayakta kalmaya çalışıyor. Lee ise ringin kenarına çıkıyor. Venis onu ayağından tutuyor ama Lee'den bir tekme geliyor. Venis iyice sersem haldeyken ringe giriyor. İpten sekip koşuyor. SUICIDE DIVE! İplerin arasından geçiyor. ANCAK VENIS MERDİVENİ BİRLEŞTİRİP LEE'NİN KAFASINA FIRLATIYOR! Lee merdivenle birlikte zemine yapışıyor.

wes_lee_14.PNG

Venis önce Lee'yi ringe sokuyor. Sonra da merdiveni kaldırıp ringe sokuyor ancak kenara kaldırdığı anda Lee iplerden destek alıp dropkick vuruyor. Venis sandalyeyi sokamadan düşüyor. Wes Lee tekrardan kalkıp iplerden sekip koşuyor ve Tope Con Hilo ile atlıyor. Venis'i kaldırıp ringe sokmaya çalışırken Venis ayağını ringin kenarına koyuyor. Lee'yi kafasından tutup kenara vuruyor. Ardından karnına sarılıp onu ringin kenarına çarptırıyor. Lee'nin sırt pert. Venis bir kez daha tutuyor ve ring merdivenlerine fırlatıyor. Lee yerde kıvranırken Venis merdiveni ringe sokuyor. Bir merdiven daha atıyor. Ring örtüsünü kaldırıyor ve altına bakıyor ne var ne yok diye. Çok oyalanıyor. Lee merdivenin üstünden Double Foot Stomp ile Venis'in üstüne atlıyor. Venis ring örtüsünün altında kalıyor. Wes Lee, ring örtüsünü kaldırdığı anda Venis sandalye ile Lee'nin karnına vuruyor. Bir de sırtına vuruyor. Sandalyeyi ringe fırlatıyor. Kendisi de ringe giriyor. Lee dışarıda yatarken MERDİVENİ KURUYOR ve tırmanmaya başlıyor. Ha gayret.

venis_29.PNG

dropkick.PNG

WES LEE'DEN SPRINGBOARD DROPKICK! Venis merdivenle beraber devriliyor ancak köşeye savrulduğu için ayakta kalıyor. Lee ayağa kalktığı anda ense köküne clothesline çakıyor. Lee'yi yıktıktan sonra merdiveni kaldırıyor ancak kemeri almak için kurmuyor. Köşeye yerleştiriyor. Diğer merdiven sağlam kaldığı için kurmaya çalışırken Lee, sandalye ile Venis'in bacağına vuruyor. Ayağa kalkıyor ve bir kere daha vuruyor. Sandalyeyi Venis'in kucağına atıyor. TIGER FEINT KICK! Venis dizleri üstünde. Lee sandalyeyi kuruyor. Sandalyeyi basamak olarak kullanıyor ve atlıyor. BLOCKBUSTER! Venis'in kuramadığı merdivenin üstüne Venis'i yatırıyor. Lee taklalar atarak geliyor ve merdivenin üstünde yatan Venis'e ERRATIC STATIC! Venis sırtını tutarak ayağa kalkıyor. Lee, onu saçından tuttuğu gibi köşeye dayalı merdivene postalıyor. Venis iplere tutunarak duruyor. Lee bunu görüp koşarak geliyor ancak Venis'ten bacağa bir superkick geliyor. Lee'yi Vertical Suplex'e alıyor. Merdivene fırlatıyor. Derken Lee ayakları üzerine düşüyor. German Suplex'e alıyor ancak bu kez de Venis izin vermiyor. Dirseği ile Lee'ye vuruyor. Kolundan tutup çeviriyor. BUTTERFLY SUPLEX İLE MERDİVENE SAPLIYOR RAKİBİNİ!

venis_28.PNG

Lee çarmıha gerilmiş İsa gibi baş aşağı duruyor merdivenin üzerinde. Venis topallayarak diğer merdivene ilerliyor. Kuruyor. Yavaş yavaş tırmanıyor. Tek ayağı ile sekerek tırmanıyor. Zirveye sonunda ulaşıyor. Elini kemere değdirdiği anda merdiven hareket ediyor. Wes Lee, merdiveni en alttan tutuyor ve kaldırıyor. Venis, sırt üstü düşecekken merdivenden atlıyor. Sağlam ayağının üstüne atlıyor ancak ayağı tüm vücudunu taşıyamıyor ve ettehiyyatüde kalıyor. Wes Lee koşarak geliyor. STEP UP ENZUIGIRI! Venis yerde. Lee ringin dışına yuvarlanarak çıkıyor. Kenardaki merdiveni diklemesine kaldırıp ringe sokuyor. Kendi de girecekken Venis merdiveni itiyor. Merdivenin başı Lee'nin dalga tarafına denk geliyor. Lee yere bırakıyor kendini. Venis bu kez de dropkick vuruyor. Lee'nin kafasına çarpıyor merdivenin başı. Merdiven de bariyerler ve ringin kenarında havada, zemine paralel duruyor. Venis ringden iniyor. Ringe zibilyon tane sandalye atıyor. Lee'yi ringe alıyor. Bacaklarının arasına alıyor. Powerbomb'a kaldırıyor. Omzuna aldığı anda Lee'den ani bir dümencilik. SIT OUT FACEBUSTER! Venis zeminden sekerek hafiften dizi üstünde kalıyor. Lee onu aprona fırlatıyor. Kendi de geçiyor. Venis'in kafaya focusu koyuyor. CORNER SPRINGBOARD CUTTER! ACID DROP YAPIYOR! MERDİVENE DENK GETİRİYOR. MERDİVENİ ORTADAN KIRIP PARAMPARÇA EDİYORLAR!

wes_lee_15.PNG

Wes Lee'nin kıçı boşluğa denk geldiği için pöçü kırılmış gibi reaksiyonlar veriyor. Venis ise karnını tutarak kıvranıyor. İkisi de farklı köşedeki bariyerlerden tutunarak kalkmaya çalışıyorlar. Önce Wes Lee kalkıyor. Venis'e doğru koşuyor. Venis çekiliyor. Wes Lee, bariyere göğsünü çarpıyor. Venis demir merdivenden sekerek Lee'nin üstüne atlıyor. Clothesline! CACTUS CLOTHESLINE! İkisi de bariyerlerin ardına düşüyor. Önce Venis kalkıyor. Bir clothesline daha vurarak Lee'yi ring alanına atıyor. Ringin altından RİNGİN KENARINA İKİ TANE MASA KURUYOR. MASALARIN ALTINDA DA SANDALYELER VAR. DÜŞENE ALLAHTAN RAHMET.

vens_vs_lee_4.PNG

Ardından Lee'ye dönüyor ancak Lee'den PELE KICK! Koşarak geliyor Handspring Back Elbow deniyor ama vuramadan Venis eğiliyor. Lee arkasını dönüyor. VENIS'TEN SPINEBUSTER! LEE'YE BİR MERDİVENİN ÜSTÜNE DENK GELECEK ŞEKİLDE SPINEBUSTER YAPIYOR! Venis ringe ağır ağır giriyor. Merdiveni dik hale getiriyor ve çevresine bakıyor. Sakinliği görünce tırmanıyor. Yine tek ayağıyla sekerek çıkıyor. Kemere bakıyor. Belki de son kez ayrı kalacaklar. Venis tüm gayreti ile tırmanıyor. KEMERE UZANIYOR!

WES LEE KÖŞEDEKİ MERDİVENDEN TUTUNARAK SIRIKLA ATLAR GİBİ RİNGE GİRİYOR. VENİS'LE DENK KONUMA GELİYOR. VENIS'E YÖNELİYOR! SUNSET FLIP POWERBOMB!

wes_lee_17.PNG

VENIS SIRT ÜSTÜ ÇAKILMASI GEREKİRKEN YÜZÜSTÜ ÇAKILIYOR. BURNUNDA HAFİF KANAMA BAŞLIYOR. İKİSİ DE. VENIS DE LEE DE YERDE KALIYOR. Hakem Venis'in dibine gelerek onu kontrol ediyor. Venis hakemi itiyor. Wes Lee bu sırada sürünerek Venis'in ayağına dokunuyor. Venis ayağıyla iteklemesine rağmen Lee çekiştiriyor. Lee ayağa kalkarken Venis'i de ayağından tutarak kalkarak kaldırmaya çalışıyor. Venis ise çekiştirmeye karşı gelip iplerden tutunarak kalkıyor ve yine iplerden tutunarak Enzuigiri vuruyor. Lee'nin dengesi şaşıyor. Venis, onu iki bacağının arasına alıyor. Ringin kenarındaki sandalye birikintisine doğru koşuyor. SPIN OUT POWERBOMB! Lee'yi havaya kaldırıp vuracağı sırada Lee kendini arkaya bırakıyor. Lee iplerden sekerek geliyor. BACK HANDSPRING PELE KICK! Bu kez de Venis çekilerek counterlıyor. Lee, Venis'e arkası dönük kalıyor. ARKASINI DÖNEMEDEN VENIS'TEN LOW BLOW!

Scott Steiner: Hak etti piç kurusu. Kaç haftadır millette taşşak bırakmadı.

Wes Lee ağzını bir pornstar kadar ayırıyor. Dizi üzerine çöküyor. Bir eliyle kendi dalgasını tutuyor diğer eliyle de Venis'in taytını, taytından tutarak kalkmak için çabalıyor. Ancak Venis bu duruma acı içinde de olsa sırıtıyor. Lee'yi saçından çekiyor. Venis, kendi taşşaklarını avucunun içine alarak ahanda bu kadar dercesine gösteriyor ve Wes Lee'yi kaldırıyor. SANDALYELERİN ÜZERİNE SPIN OUT POWERBOMB! SPIN OUT POWERBOMB GELİYOR! SANDALYELER BU KEZ KAFA YERINE SIRT VE KIÇLA TEMAS EDİYOR. WES LEE SIRTINI TUTARAK YERDE KIVRANIRKEN VENIS TİTREYEREK KIÇINI TUTUYOR!

vens_lee_6.PNG

Venis, kıçını tutarak köşeye gidiyor. Orada Allah'a emanet yarım yamalak ayakta duran bir merdiven var. Venis onu düzeltiyor. Düzelttikten sonra biraz nefesleniyor. Kıçının ağrısı başına vuruyor. Duruyor biraz. Arkasına dönüp Wes Lee'ye bakıyor. Lee'nin kıvrandığını görüp merdivene tırmanıyor. Seyircilerden tek bir ses var.

CUM CUM CUM

VAL VENIS MERDİVENİN TEPESİNE ÇIKIYOR. KLASİK DANSINI YAPIYOR. HASAR ALMIŞ KIÇINI BİR O YANA BİR BU YANA ÇEVİRİYOR. HULAHOP ÇEVİRİR GİBİ OYNATIYOR. EN SONUNDA DA RECEP IN DA HOUSE YAPIYOR VE ATLIYOR.

venis_5.PNG
vens_vs_lee_2.PNG

CUMM SHOT! CUM SHOT! CUM SHOT YAPIYOR. MERDİVENİN TEPESİNDEN YAPIYOR. Wes Lee'nin içinden geçiyor resmen. Lee hareketsiz yatarken Venis ringin kenarında her yerinde karnını tutarak kıvranıyor. Bir süre bu kıvranış sürüyor. Yerdeyken tek eliyle merdiveni ringin ortasına çekiyor. Doğru düzgün bir biçimde kuruyor. Tek elle ve tek ayakla sekerek tırmanıyor. TEPEYE ULAŞIYOR. SON BİR NEFES ALIP KEMERE DOKUNUYOR. KEMERİN BAĞLI OLUĞU İLMEĞE DE DOKUNUYOR. KEMERİ ÇIKARTIYOR!

WES LEE, MERDİVENİ OYNATIYOR. VENIS MERDİVENDEN DÜŞÜYOR. Ayaklarının üzerine düşüyor. Wes Lee'nin kafasına bir tekme atıyor. Tekrardan tırmanıyor ama bu kez hızlıca. Tepeye ulaşıyor. Ancak Wes Lee de son bir gayretle tırmanıyor. VENIS KEMERİ ÇÖZÜYOR! Derken Wes lee'den bir yumruk. Venis'in karnına bir yumruk. Venis'in suratına da bir yumruk. Venis'in kafasını merdivenin tepesine vuruyor. KEMERE DOKUNUYOR! İLMEKTEN ÇEKİYOR! Venis, KEMERİ İTİYOR WES LEE'NİN KAFASINA ÇARPIYOR. Lee burnunu tutuyor. Venis kemere dokunup açmak isterken bu kez de Lee kemeri iterek Venis'in kafasına vuruyor. İkisi de sersem ama hırslılar. YUMRUKLAŞMALAR BAŞLIYOR. VENIS EN SON THROAT TRUST VURUYOR! Lee tek eliyle kemerin bir ucuna tutunuyor. DÜŞMEK ÜZERE! Ancak boşta olan koluyla Venis'e bir kez daha vuruyor. Venis dengesini kaybediyor. Son anda kemerin diğer ucuna tutunuyor. VENIS DE LEE DE TEK ELİYLE KEMERE TUTUNUYOR. İLK HAMLEYİ YAPAN KAZANACAK. DÜŞEN İSE YANACAK!

vens_lee_7.PNG

ANCAK BU SIRADA SEYİRCİLERİN ARASINDA BİR HAREKETLİLİK VAR!

20220415_SD_Sami--42520fe5f67b52613846440151d94689.jpg

Bu hareketliliğin nedeni Sami Zayn! Seyircilerin arasından gelerek barikatları aşıyor. ŞİMDİ HIZLI BİR ŞEKİLDE RİNGE GİRİYOR. MERDİVENİN TEPESİNDEKİ VENIS VE WES LEE'YE BAKIYOR. VENIS VE LEE BOŞTA OLAN ELLERİYLE BİRBİRİNE VURUYORLAR. BİR ELLERİYLE BİRBİRLERİNİN KAFASINI TUTUYORLAR. DİĞER ELLERİYLE BİRBİRLERİNE YUMRUK ATIYORLAR. HALA KİMİN GELDİĞİNİN FARKINDA DEĞİLLER. SAMI ONLARA SON KEZ BAKIYOR VE MERDİVENİ İTİYOR!

vens_lee_5.PNG
vens_vs_lee_3.PNG

HOLY SH*T

WES LEE VE VAL VENIS DÜŞÜYOR! MERDİVEN İTİLİYOR SAMI ZAYN TARAFINDAN! LEE VE VENIS RİNGİN DIŞINDAKİ MASALARIN ÜSTÜNE DÜŞÜYORLAR! VENIS'İN KARIN BOŞLUĞUNA MASANIN ALTINA DİKLEMESİNE KOYDUĞU SANDALYELERDEN BİRKAÇI DENK GELİYOR. LEE İSE SADECE MASANIN ÜZERİNE DÜŞÜYOR ANCAK ALTINDAKİ SANDALYELERDEN NASİBİNİ ALIYOR. DÜŞTÜĞÜ SANDALYELER YATAK OLDUĞU İÇİN PEK ETKİ ETMİYOR VENIS KADAR. MASALAR DA KEMİKLER DE PARAMPARÇA OLUYOR. BÜYÜK BİR ENKAZ VAR.

SAMI ZAYN RİNGİN DIŞINDA PARÇALANMIŞ MASALARIN ARASINDA HAREKETSİZ BİÇİMDE YATAN VENIS'E VE YANINDA PERİ MASALI SONA EREN ALTIN ÇOCUK LEE'YE BAKIYOR. En sonunda harekete geçiyor ve MERDİVENE TIRMANMAYA BAŞLIYOR!

Jim Ross: Sen maçın katılımcısı bile değilsin deli herif!

Sami Zayn seri bir şekilde tırmanıyor tepeye. Bu sırada tepeye ulaşınca seyircilerin tepkisine bakıyor. Herkes şaşkın şaşkın onu izliyor. Ama tam da bu sırada Wes Lee ve Venis sürünerek ringin kenarına geliyorlar. Kenara tutunarak ayağa kalkmaya çalışıyorlar. Wes Lee önce ringe giriyor. Yine sürünerek merdivene doğru gidiyor. Merdivenin ilk basamağına adım atıyor. BİRKAÇ BASAMAK ÇIKIP ZAYN'LE GÖZ GÖZE GELİYOR. RESMEN SAMI ZAYN'İN KARŞISINA DİKİLİYOR

AMA ÇOK GEÇ SAMI ZAYN KEMERİ SÖKÜYOR?

zayn.jpg

Kazanan: -

zayn1.jpg

Sami Zayn, Kıtalararası kemerini söküp alıyor! Ancak bu maçın bir katılımcısı olmadığı için bunun hiçbir anlamı yok. Arena şaşkın, Wes Lee şaşkın, henüz ringe girmiş şampiyon Val Venis de şaşkın. Wes Lee şok içinde Zayn'e bakarken Zayn elindeki kemeri onun kafasına geçiriyor ve Wes Lee yere düşüyor. Sami Zayn, elinde duran Intercontinental kemerini kaldırıp taunt'unu gerçekleştiriyor. Seyircilerden karışık tepkiler var. Zayn şimdi merdivenden iniyor ve ayağa kalkmakta olan Val Venis'e bakıyor. Venis şüpheci bir ifadeyle ona bakıyor. Ardından kemerini istiyor...

AMA ZAYN KEMERİ ONUN DA KAFASINA GEÇİRİYOR. VENIS'İN KAFASINDAN KANLAR AKIYOR. Şimdi Zayn onu ve Wes Lee'yi ringin dışına doğru tekmeliyor. Ringe girer giymez kenara koyduğu çuvala bakıyor bir süre. Ama onu ellemiyor ve görevliden mikrofon aldıktan sonra konuşmasına başlıyor.

zayn2.jpg

Sami Zayn: En zoru da bu değil mi? Vedalar. Bugün benim PGW denilen illet şirkete veda ettiğim gün olacak. Çünkü artık dayanacak gücüm kalmadı. Ben... Ben çabaladım anlıyor musunuz? Kabuslarımla savaşmayı denedim. PURE denilen hayali yeri kafamdan silmeye çalıştım. En sonunda sildim. Ama en zoru bu değildi. En zoru her şeyi verdiğim, kendimden çok önemsediğim insanların beni arkamdan vurması oldu. Val Venis, ben senin zirveye çıkmanı sağladım. Şu an omuzumda duran bu kemeri kazanman için elimden gelenin fazlasını yaptım. Yetmedi, bu kemeri koruman için bile yanında oldum. Sen ise... Adaletli bir adam olmak yerine Tanrı gibi olanları sadece izlemeyi tercih ettin. Beni PURE sanrıları değil, Kevin Owens değil, Silas Young değil... Sen yıktın Venis. Beni sen yıktın!

Zayn iyice öfkeleniyor ve kıpkırmızı oluyor. Şimdi yanında getirdiği çuvaldaki şeyi çıkarıyor... BU BİR BENZİN BİDONU. ZAYN BİDONU RİNGİN ORTASINA DÖKMEYE BAŞLIYOR. Güvenlik görevlileri girişte görünmeye başlıyor.

Sami Zayn: Tek bir adım daha yaklaşırsanız kendimi ateşe veririm!

Görevliler geri geri gidiyorlar. Zayn bu sırada cebinden bir zippo çıkarıyor. Zayn, Venis'e bakarak devam ediyor.

Sami Zayn: Ama bu sefer kazanan sen ve senin gibiler olmayacak Venis. Güreş kariyerim sona ermeden önce sana son bir şaka yapacağım. Sana bu kemeri nasıl kazandırdıysam şimdi de onu senden o şekil alacağım. Bu şaka senin dibe vuruşunun başlangıcı olacak. Elveda Venis, Elveda SUPERSTARS ve elveda PGW. Ben Sami Zayn ve sizinle tanışmak... Hiç de güzel değildi.

Sami Zayn: Bu arada, Teoman bunu yaptığında gerçekten çok özenmiştim. Şimdi sıra bende.

2.jpg

Zayn geri geri çekiliyor ve omuzundaki Intercontinental kemerini, döktüğü benzinin üstüne bıraktıktan sonra ELİNDEKİ ÇAKMAĞI FIRLATIYOR... RİNGİN ORTASI ALEV ALIRKEN INTERCONTINENTAL KEMERİ CAYIR CAYIR YANIYOR! Ne güvenlikler, ne ringin dışındaki Wes Lee, ne de çığlık çığlığa kemerinin yanışını izleyen Wes Lee bir şey yapabiliyor. Bu sırada Zayn ise...

Baslksz-1.jpg

Gülerek ağlamaya başlıyor. Bu sırada girişte polisler görünüyor. Birkaç görevli yangın söndürme tüpü ile ateşi söndürünce polisler Zayn'in üstüne çullanıyor ve onu tutukluyorlar. Zayn halen ağlamaya devam ediyor. Bu sırada Venis halen şok içinde! Resmen yanıp deforme olan kemerine bakıyor. Tabii buna artık kemer denilebilirse! Bu şok edici görüntülerden sonra zorunlu reklam arasına gidiyoruz.

getbrn5.gif

GAdRMMA.gif

Yaprakların ağaçlardan hunharca döküldüğü izbe bir orman. Bu ormanda kuş ve diğer çeşitli hayvan türlerinden gelen seslerden başka pek dikkat çeken bir şey yok. İleride bir bataklık ve o bataklığın çekiciliği karşısında kendilerini tutamayıp raks eden sineklerin vızıltıları, gittikçe yakınlaşıyor. Kameraman ilerledi ve bataklığa vardı. O bataklığın içinde dikkat çeken bir kart. Aranızda olmadığım zamanlar, kendime bir yer belirler ve göklerden seyrederdim. Tıpkı böyle.

Mantık: Eğer buradan çıkmak istiyorsan çırpınmaman gerek. Mücadele etmek kimi zaman fayda sağlamaz. Burası bu sözü en iyi yansıtan yer. Seni içine doğru çeker... Ve çeker.

Kart konuşmuyor. Sesler kafasının içinde. Burada kameraman yok. Her şey birinci kişinin görüş açısından. Ve o kişi The Dream. Onu gördüğümüz an biri dokunuyormuş gibi irkilir ve arkasını döner. Ses çok boğuk, ama anlaşılıyor. Konuşan başka bir kart.

Manipülasyon: İşte seni kandırmak bu kadar basit. Neden ona inanıyorsun? Her şey bir mantık ürünü müdür? Sence şu an burada olanlar ve olacak olanlar mantıklı mı? Seninle oynuyor. Oradan çıkabilirsin! Belki çırpındığında ve denediğinde bunu başarabileceksin. Kim bilebilir?

Dayanıklılık: Çok fazla efor. Buna yetecek gücü yok. Velveteen onu tüketti bile.

Empati: Biraz susun ve kendi kararını kendi versin! Onun yerinde olmak istemezdiniz!

Sesler hızlanır ve The Dream kafasını tutmaya başlar.

İlkellik: Ben isterdim! Burası yaşamak için müthiş bir yer! Bu bataklıktaki her şeyi yiyerek ayakta kalmayı dene pes etme kurbağa sinek hiçbir şey fark etmez onları ye ve ye!

Algı: Siz neyden bahsediyorsunuz? O BATAKLIKTA DEĞİL! Sadece zihnen orada olduğunu düşünüyor!

Kavramsallaştırma: Bana bir söyle! "Batalıkta olmak" sadece fiziken bir çamur yığınının içine saplanmak mıdır? Dream uzun süredir burada ve çıkamıyor.

Retorik: Dream nefes alamıyor.

The Dream: Benim nefesim yok!

Sesler iyice hızlanmaya başlar. Dream için işler zorlaşır.

İrade: Kandırıldı.

The Dream: Herkes kandırdı beni!

Soğukkanlılık: Kafasının içinden çıkmıyor.

o1WGMDl.gif

The Dream: Velveteen hep kafamın içinde!

Drama: Bana bir söyle! Bu bataklıktan nasıl çıkabilir?

Görsel Analiz: Bunun bir yolu yok!

The Dream: Kafam... KAFAM ÇOK AĞRIYOR!

İçimdeki Deniz: Bu gece birbirimize tamamen ve sonsuza dek kavuşuyoruz Dream.

Öneri: Arkana bakma.

R952NGg.gif

Velveteen: Vakit geldi.

VELVETEEN VS. DREAM

Velveteen'in onu arkasından gelip itmesi sonucu yavaş yavaş yuvarlanır ve bu sefer sadece ruhen değil fiziken bataklığa saplanır. Dream bataklığın içine yavaş yavaş yuvarlanırken Velveteen onu öylece izler. Yağmur damlaları Dream'in üstüne nüfuz edip onun işini daha da zorlaştırırken Velveteen'in üstüne gelen tek damla yağmur olmaması Dream'in dikkatini çeker.

The Dream: Ned... Neden?

Velveteen: Unuttun mu? Ben gerçek değilim. Neden ıslanayım?

The Dream: Beni buraya ittin!

Velveteen: Seni ben itmedim. Oraya kendin atladın.

The Dream: Ben... Ben delirmedim!

Velveteen kafasını iki yana sallar ve Dream'i o bataklığın içinde bırakmak üzere izbe ormandan ayrılmaya doğru gider.

The Dream: Velv- Velveteen!

59qD5xb.gif

Velveteen arkasını dönmeden ilerlemeye devam eder.

The Dream: Velveteen! Orospu çocuğu!

Dream bataklığın içinde çırpınır ve çıkmaya çalışır.

The Dream: VELVETEEN! GİTME! YALNIZ BIRAKMA BENİ BURADA!

Velveteen: BEN GERÇEK DEĞİLİM!

The Dream: BATIYORUM!

Velveteen: BOŞA SESLENİYORSUN!

The Dream: VELVETEEN İLE DREAM AYRI KALMAMALI!

uIQMzqQ.gif

Velveteen duraksar. Sanki Dream, şifreli bir söz söylemiş gibi. Bundan etkilenir. Ve geri döner. Dream'in yanına iyice iyice yaklaşır. Dream bataklığın içinde nefes nefese. Ama Velveteen gitmediği için biraz durulmuş. Kısık bir sesle:

The Dream: Kalmamalı... Batacağım Velveteen. Beni burada bırakma.

Velveteen dönüp Dream'e doğru ilerler. Bataklığın içinde çaresizce duran Dream'e doğru kolunu uzatır fakat Dream geldikçe Velveteen de bataklığa yakınlaşır.

Velveteen: Bu iyi bir yöntem değil!

Dream'in kolunu bırakıp arkasını döner ve yakındaki bir ağacın yanından kalın bir çubuk alıp onu Dream'e doğru uzatıp tutmasını söyler.

Velveteen: HEY!

Fakat Dream işleri tersine döndürmek ister ve çubuğu tutup oradan çıktığı gibi Velveteen'i bataklığa atmaya çabalar.

The Dream: GÖRELİM BAKALIM ŞİMDİ VELVETEEN! SEN Mİ DAHA FENASIN BEN Mİ?

Velveteen: HEY! NE YAPIYORSUN SEN?

The Dream: SENİN YÜZÜNDEN 3 YIL HAPİSTE KALDIM!

Velveteen: BERABER KALDIK!

The Dream: HER ŞEY ÇOK ZORDU!

Velveteen: BEN DE ORADAYDIM!

The Dream: SENİN YÜZÜNDEN BENİ HASTA SANIYORLAR!

Velveteen: BEN SADECE SENİN KAFANIN İÇİNDEYİM HABERİM Mİ VAR?

Dream ittikçe iter ve Velveteen ile çetin bir mücadeleye girerler. Dream'in öyle gözü dönmüştür ki Velveteen'in koluna ısırık darbeleri yapar. Velveteen'i bataklığa düşürmekte kararlıdır.

Velveteen: DREAM KES ŞUNUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU!

The Dream: DÜŞECEKSİN! Seni bu bataklığa gömüp kurtulacağım! ÖLECEKSİN VELVETEEN! BENDEN ÇIKACAKSIN!

i1Krd9L.gif

Velveteen yere çömelmişken artık dayanacak gücü kalmaz. Dream onu bir kez kuvvetlice itse bataklığa düşecektir. Fakat önündeki bataklıktan bir parça alır ve Dream'in suratına yapıştırıp ayağa kalkar. Dream sendeleyip geri adam atarken, Velveteen kendini bataklıktan uzaklaştırır ve Dream'in yanına giderek bir yumruk savurur.

Velveteen: Dream! Seni orospu çocuğu! Az önce beni öldürmeye çalıştın!

Dream'e bir yumruk daha savurur. Dream sendeleye sendeleye Velveteen'den uzaklaşmaya çalışır.

Velveteen: Biliyor musun! Artık sana bunu itiraf etmeliyim! Ben senden daha gerçeğim! Bana inanmıyorsan bunun sana duydurduğu acıyı hisset!

Gerilip çok kuvvetli bir yumruk daha sallar. Dream iptal olup yere düşer. Velveteen onun yanına eğilip acıyarak bakar.

Velveteen: Ben sesin iç sesin değilim. Ben senin sesin, gözün, kulağınım. Ben senden daha senim.

The Dream: Sen benim geçmişimsin. Ve ben seni bırakalı çok oldu! Seni istemiyorum! Burada gerçek olan benim. Yaptığım her şey, canlı kanlı! Başardığım her şey, şov kasetlerinde var!

Velveteen: Bana inanmıyor musun? O halde sana bu göstereceğim şeyi izle!

Velveteen büyük bir tablet çıkarır ve Dream'in önüne koyar. Bu PGW'nin ilk şovunun görüntüleridir. Sinematik maç tam ekrana girer. Ve hızlandırılmış şekilde bu kısmı izleriz.

Bir saniye Seth Rollins'in arkasında bir isim var, bu Velveteen Elindeki sandalye ile Seth Rollins'in sırtına şiddeti yüksek bir şekilde vuruyor! Ama bu onun içindeki yangını söndürmeye yetmiyor. Öfkesine yenik düşen Velveteen, acımasız tavırlarla üst üste vuruşlar yapıyor elindeki sandalyeyle. Arka alandan gelen hakem grubu Velveteen sakinleştirmeye çalışıyorlar ve nihayet bir tanesi elindeki sandalyeyi kapmayı başarıyor. Arka alandan sağlık ekibi geliyor sedye ile Seth Rollins'i götürmek için. Velveteen arkasına dönüyor, ringi es geçerek spiker masasının bulunduğu tarafa doğru ilerliyor. Oradan bir mikrofon alıyor, konuşuyor.

wwe-nxt-velveteen-dream-talks-undisputed.jpg

Velveteen: Sizlere üzücü bir haberim olacak millet, Seth Rollins bu maça çıkamayacak! Ben Velveteen, size söylemiştim. Siz hepinize, PGW Dünya Ağırsıklet Şampiyonluğu'nu almak adına ilk hamlemi yapacağımı söylemiştim. Şimdi ise söylediklerimi gerçek kıldım, bizzat yerine getirdim. (parmağıyla işaret ederek) Ringde gördüğünüz bu adamın kendi şansını kendi almasını gördükten sonra oturduğum yerde bekleyemezdim. Komiteyle görüştüm, anlaştım. Beni hedeflerime bir adım daha yaklaştıracak maça katılmak için onay aldım. Karar değiştirildi fakat bundan Seth'in haberi yoktu. (dalga geçerek) Ona bu haberi daha az incitecek şekilde vermeyi yeğlerdim. Dinle WALTER, bu maçta Seth rakibin olamayacak çünkü Seth senin karşına çıkamayacak yorgun şu anda. (kahkaha atıyor) Seth senin karşına çıkamayacak kadar bitkin. (ciddileşiyor) Bu rüyanın sonunu senin için ben getireceğim! Çünkü bu maçta rakibin bir güreşçi değil, gerçek bir dövüşçü olacak! DREAM OVER!

Mikrofonu sert bir şekilde yere fırlattıktan sonra agresif tavırlarla çelik basamakların bulunduğu tarafa doğru ilerliyor. Basamaklar aracılığıyla ringe çıkıyor ve giriyor. Hızlı tavırlarla gözlüğünü ve üstündeki ceketini atıyor ringin dışına. Bu maçın bir an önce başlamasını istiyor. Hakemimiz kontrollerini gerçekleştirmek üzere önce Velveteen'in, sonra da WALTER'ın yanına gidiyor. Kontrollerin tamamlanmasının ardından hakemimiz ringin ortasına çekiliyor. Son bir bakış atıyor güreşçilerimize. Artık maç başlayabilir. Hakemimiz işareti veriyor ve hızlıca aradan çekiliyor. Hakemin işaret verişiyle hemen birlikte zil sesini işitiyoruz, böylelikle maçımız başlamış bulunuyor!

Velveteen vs. WALTER - Winner Gets Golden Ticket (Kazanan Altın Bilet Alır)

Velveteen hemen koşmaya başlıyor ve Lou Thesz Press yapıyor! Velveteen dur durak bilmeksizin yumruklar atıyor rakibine. Öfke kusuyor adeta! Hakem ayırmak zorunda kalıyor fakat Velveteen buna rağmen bırakmıyor. Hakem en sonunda diskalifiye etmek için saymaya başlıyor. 1..2..3... 4 olmadan bırakıyor Velveteen. Hakem Velveteen'i uyarırken WALTER'ın iplerden destek alarak oturur pozisyonda sırtını yasladığını görüyoruz. Velveteen hakemin uyarısının bitmesinin ardından oraya gidiyor ve bu sefer Mudhole Stomping! Velveteen üst üste, defalarca kez göğsüne kendi ayak tabanıyla, göğsüne göğsüne vuruyor WALTER'ın. Velveteen hiç de duracak gibi gözükmüyor! Hakem bir kez daha o bölgeye gidiyor ve ayırmaya çalışıyor. Velveteen bu sefer de bırakmıyor rakibini. Hakem diskalifiye etmek üzere sayıyor. 1..2..3... 4 olmadan yine bırakıyor Velveteen. WALTER göğsünü tutuyor acı içinde yerde yatarken. Velveteen şimdi gözünü top-rope'a çeviriyor ve delirmişçesine kafasını sallıyor ileri geri. Şimdi iplerin arasından apron'a geçiyor. Durmuyor, hemen ardından top-rope'a çıkıyor. Ayağa kalkıyor ve PURPLE RAINMAKER! Oldu! Başarılı! Tuşa gidiyor Velveteen, hakem sayıyor.

1! Kickout! WALTER her şeye rağmen 1'de atıyor rakibini üzerinden! Velveteen'in hırsında düşüklük yok. Rakibini ayağa kaldırdıktan sonra onu köşeye doğru gönderiyor. Şimdi oraya doğru koşuyor ve Running Corner Splash! Hayır, WALTER dirseği ile karşılık veriyor. WALTER şimdi Clothesline yapmak üzere Velveteen'e doğru koşuyor ama hayır, Velveteen eğiliyor. WALTER durmuyor, koşmaya devam ediyor, iplerden sekiyor ve Big Boot yapıyor. Velveteen bu hareketin etkisiyle iplere kadar savruluyor, iplerden geri sekiyor ve Velveteen'den Clothesline geliyor! Hayır, WALTER bundan eğilerek kurtuluyor ve rakibinin tek kolunu yakalıyor, bırakmıyor. WALTER'dan Sambo Suplex geliyor. WALTER kötü başladığı maça denge getiriyor. Şimdi saçlarından tutarak ayağa kaldırdığı rakibinin ringin köşesine gönderiyor. Şimdi kendisi de o bölgeye doğru koşuyor ve Corner Clothesline yapıyor! Durmuyor, rakibini iplere doğru gönderiyor ve bir kez daha Big Boot yapıyor! Bu sefer başarısız! Velveteen arkasında bulunduğu WALTER'ın sırtına Dropkick yapıyor. WALTER iplerin iplerin arasından geçerek ringin dışına düşüyor. Velveteen ise kendi tabiriyle dövüşü devam ettirmek için oraya doğru gidiyor.

Velveteen yerdeki rakibinin kafasını ayağıyla birkaç kere ittiriyor. WALTER bundan kaynaklı kışkırmış duruyor. Öfkesiyle birlikte ağır ağır ayağa kalkarken, Velveteen ayağıyla onun kafasını ittirerek tahrik etmeye devam ediyor. WALTER ayakta, Velveteen'e bir yumruk. Velveteen afallıyor ama hemen karşılık veriyor bir yumrukla. WALTER pek etkilenmiş durmuyor ve bir yumruk daha atıyor. Durmuyor, Velveteen karşılık vermeden bir yumruk daha atıyor. Bir daha! Bir daha! Şimdi Velveteen'i elinden tutuyor ve maksimum gücüyle onu çelik basamaklara doğru fırlatıyor! Velveteen çok sert bir şekilde basamaklara çarpmasının ardından acı içinde kıvranıyor. WALTER'a döndüğümüzde ise ellerini arkasında bağlayarak rakibini süzüyor. Belli bir sürenin geçmesinin ardından rakibinin bulunduğu bölgeye doğru hareketleniyor. Velveteen'in bariyerlerden destek alarak ayağa kalktığını gören WALTER geriliyor. Velveteen nihayet ayağa kalkıyor ve WALTER koşmaya başlıyor. Velveteen arkasını döner dönmez WALTER'dan Shotgun Dropkick geliyor ve Velveteen sırtını sert bir biçimde bariyerlere çarpıyor. Velveteen gerçekten berbat durumda diyebiliriz!

Hakemin saymaya devam ettiğini gören WALTER, ringin içine girip, hemen geri çıkarak sıfırlıyor hakemin sayışını. Hakem en baştan saymaya devam ediyor. Velveteen'in aşırı ağır bir şekilde ayağa kalktığını görüyoruz. Şimdi WALTER onu ayağa kaldırdı. Saçından tutarak spiker masasının olduğu bölgeye getirdi. Şimdi onu spiker masasının üstüne atıyor. O da ne? Velveteen savrulmadı, ayakta duruyor spiker masasının üstünde WALTER oraya doğru koşuyor, bir tekme ile savruşturuyor WALTER'ı. Yüzünü tutarak birkaç adım geriye savruluyor WALTER. Velveteen'den de Diving Double Axe Handle geliyor! Durmuyor, ayağa kalkıyor ve bir de Running Leg Drop yapıyor! Bu esnada ringin içine döndüğümüzde hakem 7'ye kadar saymış oluyor. Güreşçilerimizin ringin içine dönmesi için az zaman kaldı. Velveteen hızla kendisi ayağa kalkıyor. 8! WALTER'ı da kaldırdıktan sonra onu ringin içine sokuyor. 9! Velveteen son anda ringin içine giriyor, tuşa gidiyor. 1...2... Kickout geldi WALTER'dan. Velveteen şimdi tek ayağının üstüne çöküyor ve Choke Hold'a bağlıyor WALTER'ı. Seyirciler ritimle elleriyle ses çıkarmaya başlıyorlar... WALTER ufak ufak doğruluyor.

Gunther-new-finisher.png

Choke Hold'a rağmen ayağa kalkıyor WALTER. Velveteen asla rakibini bırakmıyor. Şimdi WALTER'dan bir dirsek hamlesi rakibinin karnına. Bir kez daha ve bir kez daha. Velveteen bırakır gibi oluyor ve WALTER'ın attığı son dirsek ile tamamen bırakıyor. Velveteen karnını tutarken WALTER toparlanıyor. Rakibini iplere doğru gönderiyor, hayır. Velveteen rakibini iplere gönderiyor. WALTER iplerden sektikten sonra da bir Spinebuster görüyoruz ve devamında da tuş geliyor. 1..2.. Kickout geldi. Velveteen rakibini ayağa kaldırdıktan sonra onu iplere gönderiyor. WALTER iplerden sektikten sonra Velveteen'den Lariat! Hayır, WALTER eğilerek bundan kurtuluyor ve tek kolunu yakaladığı rakibini Sleeper Suplex'e bağlıyor! Sleeper Suplex geldi! İki güreşçimiz de yorgun düştü, yerdeler ve ayağa kalkmakta zorlanıyor. Aradan uzunca bir sürenin geçmesiyle ayaklanıyorlar. Velveteen hâlâ aşırı hırslı. ''Hit me. Hit me!'' diyor rakibine. Kendisine vurmasını istiyor. WALTER'dan Backhand Chop! Bir daha diyor Velveteen, bir Backhand Chop daha! Bir daha! Bir daha! Bir daha! Velveteen sinirinden ağlıyor! Çıldırmış durumda! Rakibine çok sert bir tokat atıyor! WALTER kıpkırmızı oldu! Yanağını tutuyor soğukkanlı tavırlarla. Ne? HİÇ BEKLENMEDİK ANDA RAKİBİNİ THE LAST SYMPHONY'E BAĞLIYOR! THE LAST SYMPHONY! OLDU! Hakem sayıyor... 1...2...

20170725_nxt_dream--487cc289df8983cf82aa74f4f023bf63.jpg

3 olmadan Kickout! OLACAK İŞ DEĞİL! WALTER göğsünü tutarak ayağa kalkıyor. Bu esnada Velveteen ringi yumrukluyor! En sonunda kaşlarını çatarak rakibinin karşısına dikiliyor. İkili tam olarak karşı karşıyalar, face to face yapıyorlar. Velveteen'den Velveteen Valley Driver! Ama beceremiyor, rakibini sırtına almaya direnci kalmadı. WALTER rakibinin sırtına birkaç darbe vurduktan sonra onu köşeye tüm gücüyle itiyor! Velveteen sırtını köşeye çarpıyor. Ardından sırtını köşeye yaslayarak bekliyor. WALTER oraya doğru gidiyor ve rakibini top-rope'a oturtuyor. Kendisi de second-rope'a çıkıyor. Rakibinin tek kolunu omzuna atıyor, artık Superplex yapmak için her şey hazır! Bir saniye, Velveteen rakibine kafa atıyor. Bir daha kafa atıyor! Bir daha kafa atıyor! Kendi sağlığını düşünmüyor adeta. Bir daha kafa atıyor! WALTER second-rope'tan düşüyor! Velveteen'e döndüğümüzde ise alnının açıldığını görüyoruz. Kanaması var Velveteen'in, alnından kan geliyor! Bunu fark eden hakem oraya geliyor ve güreşçiye devam etmek isteyip istemediğini soruyor. Velveteen hakeme orta parmak çektikten sonra ayağa kalkıyor PURPLE RAINMAKER! PURPLE RAINMAKER! PURPLE RAINMAKER! OLDU! OLDU! OLDU! Velveteen elini rakibinin üstüne koyuyor ve hakem sayıyor. Nefesler tutulmuş durumda. 1...2...

3 olmadı! 3 olmadı! Velveteen başını sağa sola sallıyor. O da bu yaşananlara inanamıyor. Velveteen rakibini ayağa kalkması adına tauntunu gerçekleştiriyor. WALTER ağır ağır ayağa kalkıyor ve nihayet ayakta. Velveteen'den VELVETEEN OVER! Hayır, DDT'sini tamamlayamıyor. WALTER arkasına geçiyor Velveteen'in. Onu arkasından tutarak kavrıyor! German Suplex gelecek! German Suplex! Velveteen'den no sell! WALTER ayağa kalkıyor. Velveteen de. Kafa kafaya tokuşturuyorlar, Velveteen'in alnındaki kan WALTER'ın alnına bulaşıyor. Velveteen, WALTER'a kafa atıyor. Bu adam hakikaten kafayı yemiş! WALTER bu hareketin etkisiyle tek dizinin üstüne çökerken, Velveteen ayakta durmakta zorlanıyor. Velveteen'in gözlerinin karardığını anlamak pek de zor değil! Velveteen durmuyor, rakibini ayağa kaldırıyor. Sırtına almaya çalışıyor. WALTER'ı kaldırmayı başarıyor. Velveteen'in bacakları titriyor adeta. VELVETEEN VALLEY DRIVER! Hayır! WALTER art arda dirsek vuruyor rakibinin kafasına kafasına! Velveteen sırtından bırakıveriyor rakibini. WALTER ayaktayken doğruluyor bir Backhand Chop! Bir daha! Bir daha! Velveteen göğsünü tutuyor. WALTER ise artık koşamıyor, elinden geldiğince temposunu yüksek tutarak yürüyor iplere doğru. İplerden sekiyor ve BURNING LARIAT! HAYIR! Velveteen eğilerek bundan kurtuluyor ve rakibinin karnına Roundhouse Kick yapıyor! Velveteen bu hareketin etkisiyle tek dizininin üstüne çöküyor. Velveteen ise yüksek sesle bağırarak ''bu işi bitireceğim!'' diye bağırıyor, tauntunu yapıyor. NE? Bir saniye!

screenshot_20180827-1203243320979814097158820.png

WALTER HİÇ BEKLENMEDİK ANDA GOJIRA CLUTCH'A BAĞLADI! GOJIRA CLUTH'A BAĞLADI! VELVETEEN ÇOK ZOR DURUMDA! VELVETEEN BİTİK DURUMDA! VELVETEEN BUNU BOZMAK İÇİN ÇOK UĞRAŞIYOR. WALTER İKİ BACAĞINI DA SARIYOR VE ŞİMDİ YERDELER! VELVETEEN SÜRÜKLENEREK AYAĞINI İPLERİN ÜSTÜNE ATMAK İÇİN TÜM GÜCÜNÜ KULLANIYOR. İPLERE YOK YAKLAŞMIŞ DURUMDALAR AMA VELVETEEN 'İN DE MECALİ KALMADI! WALTER ŞİDDETİNİ ARTTIRIYOR. VELVETEEN SON GÜCÜYLE AYAĞINI İPLERE ATMAYA GİRİŞİYOR...

ATAMADI! ISKALADI! GÜCÜ KALMADI! VELVETEEN 'İN GÖZLERİNİN KAPANDIĞINI GÖRÜYORUZ. ARTIK HAKEM MÜDAHALE EDİYOR. PES ETMEK İSTER MİSİN SORULARINI DEFALARCA KEZ YÖNELTMEK YERİNE VELVETEEN 'İN ELİNİ HAVAYA KALDIRIYOR. VELVETEEN ELİNİ HAVADA TUTABİLECEK Mİ, YOKSA HAKEM MAÇI SONLANDIRACAK MI? HAKEM VELVETEEN 'İN ELİNİ HAVADAN BIRAKIYOR, NEFESLER TUTULMUŞ DURUMDA!

VELVETEEN'İN ELİ YERE DÜŞÜYOR! HAKEM İŞARETİ VERİYOR! HAKEM İŞARETİ VERİYOR! MAÇ BİTTİ! MAÇ HAKEM KARARIYLA BİTİRİLDİ!

Kazanan: WALTER

The Dream, bu görüntüleri izlediğinde anlamsızca Velveteen'e bakar.

Velveteen: Bakalım Chavo Guerrero, ikinci şovda ismimizi ne olarak bahsediyor?

Chavo Guerrero: Bu gece Velveteen'in Rollins'e yaşattığı şeyi sana yaşatabileceğim ihtimali hiç yokmuş gibi kendine güvenerek çok komik oluyor Bobby.

Velveteen: Hız kesmeyip MAYHEM #2'ye bakalım!

The Dream: Hayır!

Kameralar arka alana çevrildiğinde Seth Rollins ve Velveteen ikilisinin yumruklaştığını görüyoruz. Arka alandaki görevliler ayırmaya çalışsa bile isimler onları ittirip yumruklaşmaya devam ediyor. Velveteen yumruklaşmada üstün geliyor ve Rollins savunmaya geçmek zorunda kalıyor. Rollins kollarıyla yumrukları bloklarken Velveteen bir anda Rollins’in karnına bir diz darbesi vuruyor! Rollins acı içinde karnını tutarken Velveteen omzundan ve giysisinden tutarak Rollins’i duvara fırlatıyor. Duvara omzunu vuran Rollins acı içinde duvara yaslanmışken Velveteen üstüne koşarak bir Clothesline deniyor ama Rollins’in yana çekilmesiyle Velveteen duvara tosluyor. Rollins hızlıca geriye çekilip kendisine doğru dönen Velveteen’in göğüsüne önce bir chop vuruyor ardından karnına tekme atıp saçından çekerek arka alanda sürüklüyor. İkili merdivenlere yaklaştığında Velveteen, Rollins’in dizine sarılarak bacağını çekiyor ve Rollins’i merdivenlerden düşürüyor!

Velveteen hızlıca merdivenlerden inip Rollins’i kaldırıyor ve kafasını duvara sürterek arka alanda biraz ilerliyor. Rollins Velveteen’in beline sarılarak koşmaya başlıyor ve perdelerden ittirip ringin girişine sokuyor. Rollins Velveteen’in kolunun altına giriyor ve Back Suplex deniyor ama Velveteen kolunu diğer koluyla destekleyerek Headlock bağlıyor ve Rollins’i peşinden sürükleyerek girişten geçiyor. Rollins’in kurtulup Velveteen’i yumruklamasıyla Velveteen dengesini kaybediyor ve Rollins’i de beraberinde çekmesiyle iki isim rampadan yuvarlanarak ringin önüne geliyor. Ringdeki Logan ve Gunns şaşkın şekilde iki isme bakarken iki isim etraflarını hiç umursamadan ayağa kalkıyor ve yumruklaşmaya başlıyor. Logan anlam veremediği bu olayı bitirmek için onlara doğru ilerlemeye çalışıyor ama Gunns, Logan’ın arkasından saldırıyor. Ring içinde Gunns ile Logan kavga ederken ring dışında ise Rollins ve Velveteen kavga ediyor. Rollins, Velveteen’i bariyerlere ittirip biraz soluklanmaya çalışıyor, bunu gören Velveteen hızlıca ringe yöneliyor ve ringin altından bir sandalye çıkarıp sinsice Rollins’i yaklaşıyor.

Velveteen sandalye ile Rollins’i vurmaya çalışıyor ama Rollins’in yana kaçmasıyla sandalye aprona çarpıyor. Rollins hızlıca ringin içine kaçıyor ve Velveteen peşinden geliyor. Rollins geri geri ilerlerken sırtını yerdeki Logan’ı yumruklayan Gunns’ın sırtına çarpıyor. Rollins’in daha fazla geriye kaçamayacağını gören Velveteen sandalyeyi hızlıca kaldırabildiği kadar yukarı kaldırıp Rollins’i vurmayı deniyor ama Rollins’in yana kaçmasıyla sandalye Gunns’ın sırtında kırılıyor!

Maçın Sonucu: Double DQ

Maç DQ ile biterken Rollins Velveteen’e superkick deniyor ama Velveteen elindeki kırık sandalyeyi Rollins’in suratına fırlatarak engelliyor. Ardından Rollins’in karnına bir tekme atıyor ve hızlıca bir powerbomb yapıyor! Velveteen durmuyor ve köşeye çıkarak bir Purple RainMaker yapıyor! Rollins yerde acı içinde kıvranıyor, Gunns yerde hareketsizce yatıyor, Logan ise en alt iplere kafasını yaslamış şekilde Velveteen’i izliyor. Ayakta olan tek isim Velveteen!

yes.jpg

Velveteen tatmin olmuş şekilde gülümsüyor ve kollarını önce göğüsünde kapatıp eğiliyor ardından dik bir şekilde dururken kollarını havaya doğru açarak büyük bir zafer kazanmış edasıyla poz veriyor.

The Dream, oradan kalkıp gitmek ister ve hızlı adımlarla ilerler.

Velveteen: Görüyor musun... THE DREAM YOK! HİÇBİR ZAMAN OLMADI! Ben senin değil, sen benim kafamın içindeydin! GERÇEK OLAN BENDİM! SEN BUNDAN KAÇAMAZSIN! KABUL ET, BU SEFER SENİ YENDİM DREAM!

Dream'in adımları hızlanır.

Velveteen: Sen hiç var olmadın.

nvc.jpg

Half Life! Velveteen müziğin duyulmasıyla beraber girişte beliriyor ve hiç beklemeden ringe doğru ilerliyor. Yavaş adımlarla çelik merdivenden çıkıyor ve ringe giriyor. Mimiksiz bir suratla rakibinin karşısına dikiliyor.

Seth Rollins vs. Velveteen

Velveteen: Ben seni var ettim. Kendi kafamda. Başka kimse görmedi. Sen sadece, biz baş başa olduğumuzda vardın.

Görüntü gitgide netleşiyor ve görüntü netleştikçe karşımızdaki kişinin kim olduğunu çıkartabiliyoruz. Bu The Dream! Soyunma odasında, kendi öfkesini bastırmaya çalışıyor fakat bunda biraz başarısız olduğunu görüyoruz. Kaşları çatık olan Dream, konuşmaya başlıyor.

ha.jpg

The Dream: Gördüğünüz bu yüz, eskiden gördüğünüz yüz değil. Üzerine yapılan kumpaslar bana sadece acı ve öfke getirdi. Artık karşınızda bambaşka birisi var! (soluklandıktan sonra devam ediyor) Her şeyi geride bıraktım. O ihtişamlı, renkli dünyayı arkamda bıraktım. Üzerime atılan iftiralardan sıyrıldım, onların hepsi geride kaldı. Sıyrıldım... Beni zehirli bir sarmaşıkmışçasına sarmış olan şeylerden kurtuldum. Bu şirkete gelmeden önce defalarca kez reddedildim, hor görüldüm. Geçmişimde başıma gelen olayların üzerimde oluşturduğu derin yaralar kabuk bağladı. Her şeye rağmen buradayım. The Dream, hayatın renklerini kaybetmiş olsa da burada. Yaşadığı haksızlıklara rağmen önüne bakıyor. İnsanların kötü bakışlarına aldırmadan işini yapmaya devam ediyor. Hakkında düşünülenleri umursamıyor. Ben... Devam etmeye hazırım, devam edeceğim. Bu çatı altında, attığım her adımda yeniden doğuyorum. PGW'ye gelişimle birlikte büyük bir dönüşüme uğradım. Geçmişimin ağırlığından sıyrılıp yeni bir özne olarak buradayım. Karşınızda insanların eğlendiricisi olan, o şaklaban genç yok! Karşınızda kendisiyle, güreşçilerle, yöneticilerle, herkesle savaşan bir Dream var! Bana yaptıklarınızı asla unutmayacağım!

Kendisi dindirmeye çalıştıkça öfkesini iyice körüklüyor Dream. Birazcık nefes egzersizi yaptıktan sonra konuşmasına devam ediyor kaldığı yerden.

The Dream: Geçen hafta tam olarak da bunu yaptım işte! Ruhumun derinliklerindeki nefreti Seth'in üstüne kustum. Bana karşı yanlış bir tutum sergileyen o adamın sonunu gördünüz, değil mi? Neler olduğunu gördünüz, değil mi? Karşıma çıkan o hamam böceğini nasıl da ezdiğime hepiniz tanık oldunuz! O zavallıyı mağlup ettikten sonra kendisine yaptığım işkenceler karşısında bana, sadece ağlamaklı gözlerle bakarak karşılık veren o adam, benimle aynı ringe çıkmadan önce sadece üst perdeden konuşuyordu. Ona haddini bildirdim! Ona yanlış adamla uğraştığını gösterdim! O pisliği, kendi kibirli dünyasından silip süpürdüm! Aslında ben bir iyilik yaptım. Kendini beğenmiş Seth'in tavırları artık olmayacak! Ağlamaklı gözlerle bana bakan o yaratık, bundan sonra kendi çaresizliğinin pençesinde bulunmakta! Şimdi ise Seth Rollins nerede? Yarama tuz basarak beni geriye çekmeye çalışan adam nerede? REVİRDE! (sesini yükselterek devam ediyor) Onun sonunu getirmek için her şeyi yaptım! O güreş eğlendirisini gerçek dövüş ile tanıştırdım! The Dream'in stiff tarzıyla tanışan o adam şu anda hastanede bu şovu takip ediyor olmalı! Bunu ben yaptım! SETH ROLLINS BİTMİŞTİR. ONU BEN BİTİRDİM! SONUNU GETİRDİM! O S*KİK YAŞAMAYI BİLE HAK ETMİYOR!

Öfkesinden çıldıran, kuduran Dream'in gözlerinden yaşlar aktığını görüyoruz. Öfkesinden kendisini yemiş bitirmiş durumda. Şu anda etrafında gelişen herhangi bir olay olmamasına rağmen her geçen saniye daha da kızgın bir ruh haline bürünüyor. Islak gözleriyle, öfkeli bir şekilde konuşmaya devam ediyor.

h.jpg

The Dream: (başını sıkı bir şekilde iki elinin arasına alıp sıkıyor, yere bakarak konuşuyor) Bana bu kötülüğü yapma Velveteen! Benden yumuşamamı isteme! Bana dışına çıkamayacağım sınırlar çizme! Çık aklımdan! Beni dindirmeye kalkma! Beni durdurma! SummerSlam şovuna çıkacağım, bu şovu iple çekiyorum. Bu etkinlik benim için çok önemli! 3 yıl boyunca bunun hayalini kurarak kendimi frenleyebildim! Demir parmaklıkların ardından bu denli büyük bir etkinlikte yer almanın hayalini kurarak sabrettim Velveteen! Benim önümü kesme! Zayıf da olsa hayatla olan bağlarımı bu anı düşleyerek canlı tutabildim. Şimdi ise benden geri çekilmemi isteme! Bu şovda elimden gelenin fazlasını ortaya koyarak bu kariyerin eskisinden daha ciddi temellerle atıldığını göstereceğim. Bu kariyerin eskisi gibi basit kumpas ve iftiralarla sonunun getirilemeyeceğini herkese göstereceğim. SummerSlam belki de PGW için gerçek bir milat olacak. The Dream'in yükselişi. The Dream'in kötülüğü yenmesi. The Dream'in yeni bir maceraya yelken açması ve daha fazlası... EVET! SUMMERSLAM, PGW İÇİN BİR MİLAT OLACAK! DREAM OVER!

Diyerek sözlerini tamamlıyor. Şimdi soyunma odasını terk ediyor hızla. Kapıyı sert bir şekilde çarptıktan sonra, kameramız yere dönüyor. Paramparça edilmiş bir çerçeve var, bu Dream'in geçmişten bir fotoğrafı. Onu paramparça etmiş! Kameralarımız yerdeki fotoğrafa yakınlaşırken kararmaya başlıyor ve reklamlar giriyor devreye.

Velveteen: Ama insanlar seni hiçbir zaman görmediler! ONLAR VELVETEEN'İ GÖRDÜLER!

The Dream: SUS! SUS DEDİM SUS! ÇILDIRACAĞIM!

Velveteen: PGW'de The Dream diye biri hiç var olmadı! İstiyorsan birine söyle gidip her şovu kontrol edip baksın! CTRL F + DREAM YAPSIN!

Velveteen: İZLE ŞUNU!

The Dream: İSTEMİYORUM! ANLIYOR MUSUN? İSTEMİYORUM!

Velveteen, Dream'in arkasından koşup onun ayağına bir çelme takar ve yere düşürüp zorla izletir.

Half Life! Son yaşananların ardından sanki hiçbir şey yaşanmamışcasına bir ifade ile The Velveteen girişte gözüküyor. Alnındaki dikiş izleri göze çarpıyor. Seyircilerden karışık tepkiler geliyor ve Velveteen daha önce hiç olmadığı kadar enerjik hareketlerle kollarını iki yana açıyor. Giriş bölümünde seyirci reaksiyonlarını dinliyor bir süre. Ardından hızlı adımlarla ringe ilerliyor ve ringe girip rakibi Grimes'ın karşısına dikiliyor. Hakem araya giriyor ve ikisini de köşelerine gönderiyor. Son hazırlıklar yapılıyor ve zil çalıyor.

Cameron Grimes vs. Velveteen

Zil çaldığı gibi Grimes, Velveteen'e doğru koşuyor fakat Velveteen çekiliyor ve SUPERKICK! Grimes daha düşmeden Velveteen rakibini tutuyor ve VELVETEEN VALLEY DRIVER! Seyirciler şok içerisinde yaşananları izliyorlar. Velveteen yavaşça kalkıyor ardından köşeye bakıyor ve enerjik bir şekilde ringin kenarına zıplıyor. Köşede bir süre boyunca yerde yatan rakibine bakıyor ardından ellerini iki yana doğru açıyor ve...

dra.jpg

PURPLE RAINMAKER! Velveteen tuşa gidiyor! 1...........2.........

3!

Kazanan: Velveteen

Velveteen: William Regal'ın ne dediğine bir bakalım!

William Regal: Cornette'in elinde tüm güç varken, yapabileceğim bir şey yok. Velveteen ve Ambrose'u istediği gibi Payback'te çıkarabilir.

Velveteen: Hiçbirinde kimse senden bahsetmiyor. Çünkü sen yoksun. Rüya olan ben değilim, sensin!

The Dream: YETEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEER! YETER SUS YETEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEER!

Velveteen: Sen de benim kadar gerçekleri görüyorsun.

The Dream: PEŞİMDEN GELME!

Velveteen: Beraber olamayız benim gibi biliyorsun.

fXUzZmJ.gif

The Dream sendeleye sendeleye ilerler ve yolun sonuna gelir. Büyük bir nehrin kıyısına. Nehrin akışı çok yoğun. Dream yutkunup nehre bakarken Velveteen onun yanına varır ve karşısına dikilir.

The Dream: Çok yalnızdın sen!

Velveteen: Biliyorum.

The Dream: Ama bana ihtiyaç duymanın sebebi bu değildi! Ben geldim çünkü... Çünkü sen öyle istedin! Velveteen olmak istemedin! Ve ona veda ettin! Yanlış yaptın. Sen en başından beri oydun. Kabullen Velveteen! Sen bensiz çok daha iyisin! Benim tek yaptığım sana zarar vermek! Belki de en başından beni hiç kafanda yaratmamalıydın.

The Dream: Bir kontrat imzalamam lazım. Dövüşmem, güreşmem lazım. Dövüşebiliyorum; ama güreşebilmem için bazı şeyleri hatırlamam lazım. Velveteen bana ilham verirdi, güç verirdi, sevgi verirdi. Şimdi ise sadece bir rüyanın içindeyim. Önce paraya ihtiyacım var. İnsan düşünebilmek için bile paraya ihtiyaç duyuyor. Zaten bir yerle imzalasam gerisi kolay olacak. Çünkü oraya kendim olarak çıkacağım. Herkes orada kötü adam olmak istiyor. Ben kötü bir adam değilim. Üzerimde çok ağır ve kokuşmuş bir çamur olduğu için iyi bir adam da değilim. Aslına bakılacak olursa ben sadece bir rüyayım insanların göremediği, benim yaşamış olduğum. En azından ne olduğumu biliyorum. Ya popüler olmak isteyen bir çocuk gibi dertli görünüp egosantrik birisi olsaydım.

Velveteen: Üzerinde ağır ve kokuşmuş bir çamur kokusu şu an tam olarak var!

The Dream: Biliyorum! (üstündeki bataklığa saplanmış olmasından dolayı kirlenmiş kıyafetlere bakar)

Karşılıklı gülerler... Dream'i belki de ilk kez gülerken görürüz. Bu özgürlüğün, kabullenişin mutluluğu.

The Dream: Ben... Sanırım gitmeliyim.

Velveteen duygulanır. Dream'e doğru yaklaşır. Gözleri dolar ve yutkunur. Kafasını yana eğip Dream'e bakar.

The Dream: Kafanda yazdın beni ve ben oynadım. Ben oynadıkça sen ilmik ilmik işledin. Şimdi ise... Bu benim son dansımdı. Artık yollarımız bu büyük nehirde ayrılıyor.

Velveteen: Sana veda etmek benim için zor geliyor hayali arkadaşım.

Nehrin rejimi iyice azar. Dalgalar, Dream'i çağırıyorlar. Dream, Velveeten'e sarılmayı bırakıp arkasını döner ve nehre bakar. Ardından bir kez daha arkasını döner ve Velveteen'e bakarak gülümser. Kollarını iki yana açar.

0FM9EMZ.gif

The Dream: Hoşça kal Velveteen.

İçimdeki Deniz: Sana en başında söylemiştim. "Bu gece birbirimize tamamen ve sonsuza dek kavuşuyoruz Dream."

Barbaros: Biz de kavuşuyoruz!

The Dream: Barbaros.

Neşe: Burada seni çok özledik.

The Dream: Başınıza gelen şeyler için üzgünüm.

Neşe: Ne hissediyorsun?

The Dream: Her şey sona eriyor gibi.

♫Rivers and roads
Rivers and roads
Rivers 'til I reach you♫

PTo540j.gif

Ve The Dream, Velveteen'i sonsuza dek terk eder. Ya da... Velveteen, The Dream'i terk eder. Sonuç olarak ne fark eder? Hepimiz içimizde The Dream'ler yaratırız ve duvarlarla konuşmaktan vakit bulduğumuz dönemlerde onunla konuşur, tartışır, kavga ederiz. Kimi zaman en büyük düşmanımız, kimi zaman en büyük dostumuz. Her zaman kendimiz. Ama bir gün, onunla son kez denk geliriz. Ve bizden gider. Sonuç olarak ne kazanan, ne de kaybeden olur.

Kazanan: -

lZJquFX.gif

Dream nehrin azgın dalgalarıyla sürüklenir. Velveteen en yakın dostunun arkasından öylece bakarken Dream yavaş yavaş gözden kaybolduğunda kafasını yavaş yavaş havaya kaldırır. En başından beri sesi vuku bulan anlatıcının olduğu yere. Bana... Artık beni tanıyacaksınız.

3u4pEvB.gif

Christopher Daniels: Dream over.

getbrn5.gif

lqQXsTB.png
O7EWnyZ.png

Javier: Despierta niño

Küçük bir depoda kameralar açılıyor. Javier sigarasını içerken kardeşi Oscar da dışarıdaki depo kapısının oraya dayanmış bir şekilde uzaklara dalıyor. Tekrar deponun içine dönüyoruz.

Javier: Yaptığın şeyden sonra senin kafanı seve seve ezerdim ama şükret ki ama El Jefe sana hazırladığı teklife vereceğin cevabı duyana kadar bunu yapmama izin vermiyor. Onun ayağına kapanmalısın.

Javier duraksıyor ancak bu sırada kendine gelen Alberto El Patron uzun zaman sonra onunla iletişime geçiyor!

WIMgHDw.png

Alberto El Patron: Buradan çıkar çıkmaz seni çölün ortasına gömeceğim. Kaybolacaksın ve hiç kimse senden bir daha haber alamayacak. Biliyorsun değil mi?

Javier bir süre endişeli ve hafif korkmuş gözlerle Alberto'ya bakıyor. Ancak sonra kahkaha atmaya başlıyor. Deli gibi gülüyor! Kapının orada öylece ciddi bir şekilde duran Oscar bile bu gülüşlerden rahatsız oluyor. Şimdi Javier birden içtiği sigarayı Alberto'nun elinde söndürüyor!

UETPYcq.png

Javier: Buradan çıkmayı başarırsan köpeğimiz olmayı kabul etmiş bir şekilde çıkarsın "patron". Buradan çıkamazsan da fahişenle birlikte iki adet cesetten biri olarak...

Javier gülmeye devam edip sigarayı onun eline bastırmaya devam ederken Alberto acı içinde bağırmak yerine onun yüzüne tükürüyor! Javier resmen sinir krizi geçiriyor ve belindeki silahı çıkarıp Alberto'nun kafasına dayıyor!

XOuic23.png

Javier: TE MATARÉ, NIÑO BASTARDO.

ŞİMDİ TETİĞİ ÇEKİYOR! AMA TAM O SIRADA İÇERİ OSCAR GİRİYOR.

Oscar: Sen ne b*k yiyorsun gerizekalı herif. "El Jefe" geldi.

Javier cinnet geçirmesine rağmen bir anda silahı indiriyor ve hızlıca beline geri koyuyor. Bu sırada Oscar'ın kapıyı açtığını ve içeriye "El Jefe" isimli kişinin girdiğini görüyoruz. Oscar önünde durduğu için onun yüzü gözükmese de kendisi bir sandalye alıp Alberto'nun karşısına dikiliyor. Alberto'nun kafasından dolayı halen El Jefe'nin yüzünü göremiyoruz.

El Jefe: Onca yol, onca çaba sırf seni karşımda güzelce misafir etmek içindi Alberto. Ancak sen bu işi zorlaştırmak için elinden gelenin fazlasını yaptın. Seni dedemden kalan köşkte ağırlamayı çok istemiştim ama Javier ile Oscar seni oraya götürene kadar kendini öldürtmenin bir yolunu bulurdun gibi geldi... O yüzden bu işi kısa tutalım. Ne de olsa meslektaşız ve aynı şirkette işimizi yapıyoruz değil mi?

El Jefe gülüyor ve birden ayağa kalkıyor! Şimdi yüzü gözüküyor...

9iyoq7N.png

"El Jefe", ANGEL GARZA'NIN TA KENDİSİ!

"El Jefe" Angel Garza: O bakışı bilirim. Kendinden daha büyük bir balığı görmek seni şaşırttı değil mi Alberto. Senin deyiminle kendinden daha büyük bir "patron" olması fazla gurur kırıcı olmalıdır. Fakat senin aksine ben ne kadar bu işlerde yeni olsam da kibirli değilim. Sadece alışmaya çalışıyorum. Bu her şeyin sorumlusu olma işi... Biraz yorucu.

Angel gülümsüyor.

"El Jefe" Angel Garza: Bugün Solano kartelinin başına geçişimin ilk ayı. İnanabiliyor musun? Büyük dedem Humberto Garza Sr'ın aksine diğer dedem Salvador Solano güreşten uzak bir adam olarak bunca şeyi inşa etti. 48 sene boyunca da bu kartelin başındaydı. Ta ki o güne kadar. 25 Ağustos gecesi Salvador hayatını kaybetti. Haberini ise o geceki maçımdan dakikalar sonra aldım. Uzun zamandır görüşmediğim ve seni Amerika'dan buraya kadar getiren teyze oğullarımın aramasıyla kendimi burada buldum, kuzenlerim Oscar Solano ve Javier Solano ile birlikte, dedemin bana emanet ettiği bu koltukta, "El Jefe" olarak... Düşünüyorsun, bu tatlı-psikopat aile karteli senin gibi bir adamdan ne isteyebilir ki? Aslında çok fazla bir şey istemiyorum. Sadece bana bir söz vermeni istiyorum Alberto. Çünkü o ringlere geri dönmeyi istiyorum. Bunu en iyi şekilde gerçekleştirmem için de sana ihtiyacım var. Uzun zamandır hakkım olan şansı almak için sana ihtiyacım var. Senin de yarım kalan bir yükselişi tamamlamaya ihtiyacın var, bunu emin ol biliyorum. Eğer sen istediğini alırsan ben de istediğimi alırım. Bu da bizi ortak noktada birleştiriyor. El Jefe ve El Patron'un aynı sayfada olduğu bir hikayede...

Alberto şaşkın şaşkın Angel'a bakmaya devam ediyor.

"El Jefe" Angel Garza: Ben senin hakkın olan şeyi almanı sağlayacağım, sen de benim hermano. Eğer buradan Alexa ile "yürüyerek" çıkmak istiyorsan tek teklif bu.

1bTyAoe.png
MC554Tw.png

Angel sırıtırken Alberto deminki öfkeli halinden eser kalmamış bir şekilde yere bakıyor. Donuk bir şekilde kafasını sallıyor. Bu görüntünün ardından ikili konuşmaya devam ediyor ancak kayıt cızırdıyor ve kesiliyor.

getbrn5.gif

Kameralar ringe dönüyor! Bir süre seyircileri ve arenayı gösteriyor. O sırada spiker masasına dönüyoruz.

Scott Steiner: Hala Dream olayının etkisindeyim a*ınakoyayım!

Kevin Kelly: Neşelen Scott! Çünkü bayanlar ve baylar sırada neyin olduğunu biliyor olmalısınız!

Scott Steiner: Sırada size koyacağımız maç yok mu?

Kevin Kelly: A-

O sırada müzik sesi duyuluyor!

London Bridge! Girişte Nigel McGuinness gözüküyor fakat bu sefer bir farklılık var!

fdgferert.png

Nigel belki de bu şirkete geldiğinden beri ilk defa üstünde takım elbisesi olmadan güreş kıyafetleriyle girişte gözüküyor! Ayrıca saçında da değişiklik var! Nigel seyircilerden destek almayı başarıyor. Bir süre seyircileri süzdükten sonra hızlı adımlarla ringe doğru ilerlemeye başlıyor. İpleri geçiyor ve ringe giriyor. Köşeye çıkıp etrafı son bir kez süzdükten sonra köşesine geçip takım arkadaşlarını beklemeye başlıyor.

So, you think you're untouchable?

dfvbdfgdfg.png

WORD LIFE! Doktor girişte gözüküyor! John Cena klasik giriş hareketlerini yapıyor ardından ciddi bir ifadeyle ve hızlı adımlarla ringe ilerlemeye başlıyor. Çelik basamakların önünde duruyor bir süre ve ringe bakıyor. Ardından basamaklardan geçip ringe giriyor. Takım arkadaşı Nigel ile bakışıyor ve el sıkışıyor. Ardından hızlıca dönüyor ve seyircilere doğru klasik tauntunu atıyor.

nbgfjnfgh.png

OMG duyuluyor! John Morrison girişte gözüküyor fakat her zamanki halinin aksine bu sefer kendisini oldukça ciddi görüyoruz. Kendisine olumlu tepkilerin daha yoğun düzeyde olduğu karışık tepkiler geliyor. Herhangi bir dans veya şov yapmadan oldukça dikkatini vermiş bir ifadeyle ringe doğru ilerliyor. Çelik basamaklardan geçiyor ve takım arkadaşlarına kafa selamı verdikten sonra o da köşesine geçiyor.

Ghost Town Triumph! Adam Page sakin bir ifadeye girişte gözüküyor.

vbnnbcb.png

Scott Steiner: Ekranları başındaki izleyicilerimiz! Az önce ekranda gördüğünüz nameplate sayesinde MAYHEM'in nasıl adamlara emanet olduğunu görmüş ve daha savaş başlamadan hangi tarafı desteklemeniz gerektiğini anlamışsınızdır diye düşünüyorum.

nbvnfghfh.png

Page etrafı süzüyor o esnada arkasından pyrolar patlıyor. Hızlı adımlarla ringe doğru ilerlemeye başlıyor. Ringe çıkıyor ve iplerin önünde durup taunt atıyor. Ardından iplerden geçiyor ve ringe giriyor. Köşeye çıkıp önce takım arkadaşlarını ardından seyircileri süzdükten sonra o da yerine geçiyor.

cvbcvbcvt.png

NO MORE WORDS! MAYHEM ekibinin son ismi Jeff Hardy oldukça enerjik bir şekilde girişte gözüküyor. Klasik tauntunu yapıyor ardından koşar adımlarla ringe doğru ilerliyor. Çelik basamakların önünde duruyor ve iplerin üstünden zıplayarak ringe giriyor. Önce takım arkadaşlarına özellikle de Adam Page'e bakıyor ardından ise köşeye çıkıyor ve bir süre köşede seyircileri süzdükten sonra yerine geçiyor. Müzik kesiliyor ve ringdeki beş MAYHEM üyesi rakiplerinden gelecek ilk üyeyi beklemeye başlıyorlar.

cvfgjghjkght.png

All About THA! Adam Cole girişte gözüküyor!

Kevin Kelly: Son haftaların en çok konuşulan adamı. Bakalım beklentiyi karşılayacak mı yoksa tamamen fos mu?

bnbnmhjmh.png

Cole'a seyircilerden olumlu tepkiler geliyor. Önce bir süre seyircileri süzdükten sonra ringde bulunan MAYHEM beşlisinden gözünü ayırmadan ringe doğru ilerlemeye başlıyor. Fakat ringin önünde duruyor ve ringe girmeden orada bekliyor. Beşlinin önünde duruyor ve seyirci reaksiyonu ile birlikte ellerini havaya kaldırıyor! Seyirciler her zaman olduğu gibi "ADAM COLE BAY BAY" diye haykırırken o sırada müzik kesiliyor ve yeni bir müzik duyuluyor.

vcdfgdfgdt.png

SUCIO! Bu sefer seyircilerden olumsuz tepkiler gelmeye başlıyor. Dominik Mysterio girişte gözüküyor fakat seyirci reaksiyonunu umursamadan ilerlemeye başlıyor.

Scott Steiner: Bu çocukta kendi gençliğimi görüyorum.

Dominik, Cole'un yanına geçiyor ve önce onun suratına bakıyor bir süre boyunca. Cole ona doğru dönünce Dominik küçümseyici bir ifade ona sırıtıyor ardından yüzünü ringe dönüyor ve ringdekilere bakıyor.

quiet on the set, can we please have quiet on the set

ghtrytryrt.png

I WALK ALONE! Hollywood yıldızı burada! Batista girişte gözüküyor ve elini alnına koyarak seyircileri süzüyor önce ardından birkaç adım ilerliyor ve duruyor. Pyrolar patlıyor ve Batista tauntunu atıyor. Arena tüm pyro sesleri ile yıkılıyor resmen! Batista yavaş adımarla Dominik ve Cole ikilisinin yanına geçiyor. O sırada bir piyano sesi duyuluyor.

fghedeftgertr.png

Piyanodan çıkan birkaç notanın duyulmasıyla Innocente ekibinin giriş müziğinin arenada yankılandığını anlıyoruz. Girişte R-Truth gözüküyor fakat yanında hiçbir Innocente üyesi yok. Truth ciddi bir ifadeyle etrafını süzüyor ardından yaylana yaylana ağır adımlarla PAYBACK ekibinin yanına yani ringin önüne doğru ilerliyor. Diğerlerinin yanında geçtikten sonra hiçbir takım arkadaşının suratına bakmadan sadece ringe odaklanıyor.

LA DESPEDIDA! PAYBACK takımının son ismi ve bugün ikinci maçına çıkacak olan Humberto Garza'nın giriş müziği duyuluyor!

kljkjlyuuyyu.png

Fakat girişte herhangi bir hareketlilik yok. PAYBACK dörtlüsü arkalarını dönüyorlar ve girişe doğru bakıyorlar. Şarkı bir süre daha yankılanmaya devam ediyor fakat hala herhangi bir hareket olmayınca şarkı da kesiliyor. PAYBACK takımı içinde ufak tartışmalar dönmeye başlıyor. MAYHEM ekibi ise tepkisiz bir şekilde olanları izliyor. O sırada spiker masasına doğru gidiyoruz.

Scott Steiner: Nerdesin a*ına koyduğumun çocuğu anamızı s*kecekler burada!

hrtyeterte.png

Steiner oldukça keyfi kaçık bir şekilde spiker masasına vuruyor o sırada Kevin Kelly ona doğru dönüyor.

Kevin Kelly: Scott bu bilgi seni mutlu etmeyecek fakat az önce arka alandan aldığım bilgiye göre Humberto Garza kuzeni Angel Garza'nın uzun bir süre sonra ortaya çıkmasının ardından aceleyle ve oldukça öfkeli bir şekilde arenayı terk etmiş.

Scott Steiner: Bunlar sülalecek o*ospu çocuğu!

Kevin Kelly: Yani bu demek oluyor ki PAYBACK ekibi maça eksik baş-

fdgfdhfghgert.png

HAYIR EKSİK BAŞLAMAYACAK! ÇÜNKÜ GOLDBERG BURADA! GOLDBERG EVİNİ YALNIZ BIRAKMIYOR! INVASION TÜM ARENADA YANKILANIRKEN GOLDBERG GİRİŞTE GÖZÜKÜYOR! Goldberg çıktığı ve kemerini kaybettiği ağır maçın ardından PAYBACK takımındaki eksiği kapatmak için girişte duruyor! Suratında öfkeli bir ifade var!

Scott Steiner: TARİHİN EN İYİSİ BURADA!

nhkyukuyk.png

Goldberg hafif sendeler gibi oluyor fakat bacağını birkaç kere sallıyor ve oldukça ciddi bir ifadeyle PAYBACK takımının yanına doğru ilerliyor. Goldberg dörtlünün tam ortasına doğru geliyor. Sırayla dört isme de bakıyor. En son Cole ile bakışıyor. İkili bir süre boyunca bakışıyorlar fakat Cole en sonunda bu bakışmanın onlara bir şey kazandırmayacağını anlayıp hafifçe gülümsüyor ve kafasını çevirip ringi gösteriyor. Goldberg yüzündeki ciddi ifadeyi gram bozmadan kafasını ringe doğru döndürüyor ve bir anda ringe doğru ilerlemeye başlıyor! PAYBACK'in diğer isimleri de onu takip ediyor! PAYBACK takımı ipleri geçiyor ve ringe giriyorlar. İki takım gözlerini ayırmadan birbirlerini süzüyorlar. O sırada hakem ringe giriyor ve iki takımın arasına girerek maç öncesi gerginliği yatıştırmaya çalışıyor. Takımlar köşelerine dağılıyor ve maça başlayacak tarafları seçmek için tartışıyorlar. O sırada hakem son hazırlıkları yapıyor ve zili çaldırıyor!

PGW War
Team MAYHEM vs. Team PAYBACK

Zil sesini duyuyoruz ve PGW tarihinin şu ana kadarki en kritik maçı resmen başlıyor! PAYBACK ve MAYHEM karşı karşıya! Bu gecenin sonunda PGW şirketi tek bir brand ile yoluna devam edecek! Bu tarihi maça Goldberg ve John Cena ikilisi başlıyor. İkili bir süre birbiri etrafında dönüyor. Cena adım atar gibi oluyor fakat Goldberg refleks olarak hemen geri çekiliyor. Cena bunu görünce sırıtıyor ve "you can't see me" tauntu atıyor.

hjbnghjhf.png

FAKAT SPEAR! SPEAR GELİYOR! GOLDBERG UÇUYOR RESMEN! ARENA ŞOK İÇİNDE! GOLDBERG RAKİBİNİ YIKIYOR VE TUŞA GİDİYOR! 1..........2..........

nbmgjgj.png

3!

Elenen: John Cena Eleyen: Goldberg

jsljkkhjkljlsk.png

Scott Steiner: Bu adam bir makine!

CENA ELENİYOR! MAYHEM TARAFI ŞOK İÇİNDE! Fakat sadece Mayhem tarafı değil tüm arena şok içinde! Mayhem daha maçın başından eleme ile eksiliyor ve maçın kalan kısmına dört kişi devam edecekler! Arenayı resmen buz kesiyor! Goldberg hemen ayağa kalkıyor ve köşesine geçerek öfkeli bir şekilde MAYHEM takımına doğru bakmaya başlıyor. Karşısına çıkacak yeni ismin gelmesini bekliyor. MAYHEM tarafı tedirgin bir şekilde olayın şokunu atlatmaya çalışıyorlar.

c4ch1or.jpg

Fakat o sırada takımdan kimse adım atmadan Nigel ringe adım atıyor ve Goldberg'ün karşısına dikiliyor! Goldberg birkaç adım atıyor ve Nigel ile dip dibe geliyor. İkili bir süre bakıştıktan sonra Nigel bir anda bir yumruk savuruyor! Goldberg de ona karşılık veriyor! İkili bir süre yumruklaştıktan sonra Nigel üstünlüğü sağlıyor ve rakibini iplere doğru gönderiyor fakat Goldberg iplere tutunuyor. O sırada Nigel rakibine doğru koşuyor FAKAT SPEAR!

Hayır değil! Hocam o kadar değil! Nigel son anda sıyrılıyor ve Goldberg boşluğa doğru uçuyor. O sırada hemen arkasını dönüyor fakat Running Big Boot! Goldberg yıkılıyor! Nigel ayağa kalkıyor ve hemen Goldberg'ü ringin kenarına doğru gönderiyor. Ardından birkaç adım geriliyor ve running knee ile üstüne atlamak istiyor fakat Goldberg sıyrılıyor ve Nigel köşeye çarpıyor. O sırada Goldberg köşeye sıkıştırmak için clothesline ile arkasından geliyor fakat bu sefer Nigel sıyrılıyor. Goldberg son anda çarpmaktan kurtuluyor ve arkasını dönüyor fakat Nigel bir chop geçiriyor. Tam göğsüne! Goldberg acı göğsünü tutuyor. Nigel bir tane geçirecekken Goldberg son anda elini tutuyor ve bir headbutt geçiriyor! Nigel acı içinde burnunu tutup gerilerken Goldberg, Dominik'e tag veriyor. Dominik ringe giriyor ve burunu tutan Nigel'a clothesline! Dominik maça girdiği gibi hemen tuşa gidiyor! 1.............2.............

fnfrtnrthr.png

Fakat Nigel atıyor. Dominik sinirleniyor ve bir kez daha tuş deniyor 1..... Nigel yine atıyor. Dominik ayağa kalkıyor ve Nigel'ı saçından tutarak kaldırmaya çalışıyor. O sırada Nigel bir dirsek geçiriyor. Dominik biraz geriliyor ve karnını tutuyor. Nigel bir aparkat deniyor fakat Dominik çekiliyor ve bir anda arkasına geçip boynunu kilit pozisyonuna alıyor. Nigel karşılık vermeye çalışıyor fakat Dominik daha da fazla sıkıyor. Nigel kurtulmaya çalışarak iplere kadar sürüklüyor rakibini ardından iplere gelince iplerden yardım alarak kilitten kurtuluyor. Bunun etkisiyle ikili iplerden sekiyorlar. Nigel diğer ipe kadar gidiyor ve oradan da sekiyor ardından karşısına çıkan Dominik'e LARIA- HAYIR! Dominik sıyrılıyor ve roll up'a alıyor! 1..........2........

Nigel yine atıyor! Dominik beklemeden hemen kalkıyor ve yerdeki Nigel'a birkaç tekme atıyor ardından yerde hareketsiz olduğundan emin olduktan sonra ringin kenarına doğru çıkmaya başlıyor. Köşeye tırmanıyor ve önce yerdeki Nigel'a ardından kenardaki tüm MAYHEM takımı üyelerine bakıyor. En sonunda sırıtarak taunt atıyor ve FROG SPLASH!

dom.png

Fakat Nigel çekiliyor! Dominik yine de yere yapışmıyor ve son anda fark edip elleri üstüne düşüyor. Acı içinde ellerini tutarak kalkıyor fakat arkasını döndüğü gibi Nigel'dan suratına bir tokat geliyor! Nigel art arda tokatlar ve yumruklar geçiriyor. Ardından arkasındaki ring iplerine bakıyor, kendisini ipe doğru bırakarak ipten sekiyor ve JAWBREAKER LARIAT! Nigel hemen tuşa gidiyor! 1..........2..........3!

Elenen: Dominik Mysterio Eleyen: Nigel McGuinness

domi.jpg

Dominik bir anlık hatası yüzünden eleniyor! İki takım için durum eşit! Nigel karnını tutarak kalkıyor ve takımının köşesine doğru geçiyor. Dominik o sırada kendini ringin dışına bırakıyor ardından sinirli ve şaşkın bir ifadeyle ringi terk ediyor. Kameralar PAYBACK takımını gösteriyor. Bir süre bakışıyorlar ardından Batista ringe giriyor! Nigel hemen adım atıyor ve ona doğru koşuyor fakat Batista onu hemen yakalıyor ve spinebuster! Batista çevik bir hareketle ayağa kalkıyor ve seyircilere doğru kükrüyor! Ardından arkasını dönüyor ve ayağa kalkan Nigel'a Spear! Nigel yerde kıvranıyor. Batista tuşa gidiyor. 1... 2...

Nigel kurtulmayı başarıyor. Batista etkilenmemiş bir şekilde kafasını sallıyor. Nigel'ı tutup yerden kaldırıyor ama Nigel'dan bir anda Headbutt! Batista neye uğradığını şaşırıyor. Nigel köşesine doğru koşuyor ve tag vermek için atlıyor. Tag! Tag alan isim Hangman Adam Page! Page ringe girmeden iplerden kendini çekiyor ve BUCKSHOT LARIAT! Ama Batista son anda eğiliyor. Page sarsılıyor ama ayakta kalmayı başarıyor. Arkasını döndüğünde Batista'dan yeniden Spear! Big Boot ile anlık bir cevap veriyor Hangman! Batista sersemliyor. Hangman'den bir de Superkick. Batista ters dönüyor darbenin etkisi ile ama düşmüyor. Hangman arkasından yapışıyor Batista'ya, tutuyor ve German Suplex. Hangman bu sefer Batista'yı serdiğine emin bir şekilde arkasını dönüyor ama Batista'dan Running Clothesline. İkisi de yere düşüyor.

nccvnccnv.png

Batista yavaş yavaş ayaklanıyor. Aynı hızla Hangman Page de ayaklanıyor. İkisi ayağa kalkıp birbirlerinin üzerine yürüyorlar. Kafaları birbirine vuruyor. Kendileri bir şey konuşuyor ama duyamıyoruz. En sonunda Hangman, Batista'yı ittiriyor ve çenesini gösteriyor. Batista bir anlığına güldükten sonra Forearm vuruyor. Page hafifçe sarsılıyor ama hızlıca kendine geliyor. Bu sefer Batista, Hangman'in vurmasını istiyor. Page geriliyor ve sağlam bir Forearm da ondan geliyor. Batista geriliyormuş gibi yapıyor ama birden gülerek kendine geliyor. Hangman bunu görünce sinirleniyor ve bir tane daha vuruyor. Ama Batista'dan yine aynı tepki geliyor. Bu sefer Hangman üst üste vurmaya başlıyor. Batista dizlerinin üstüne çökene kadar vuruyor. Sonrasında iplere koşuyor. Ama iplerde Adam Cole, Hangman Page'in sırtına bir darbe indiriyor. Hangman sarsılıyor ama kendine geliyor o sırada. Adam Cole ile tartışmaya başlıyorlar. Hakem araya giriyor. Fakat o sırada Nigel kendi köşesinden iniyor ve ringin dışından tartışmanın döndüğü alana dahil oluyor! Bir anda Cole'u bacağından çekiyor ve ikili yumruklaşmaya başlıyor!

dfgcxfbfb.png
xcxbxbcbxbc.png

PAYBACK tarafı olayın farkına varıyor ve hepsi bir anda iniyor fakat hamle yapamadan bir anda tüm MAYHEM ekibini karşılarında görüyorlar! Ringin dışındaki altı adam bir anda yumruklaşmaya başlıyor! Nigel ile Cole bariyerlerin orada yumruklaşıyor. O sırada JoMo kenarda Goldberg'ü indirmeye çalışıyor. Ringin dibinde ise R-Truth ve Jeff Hardy'nin yumruklaştığını görüyoruz. Truth, Jeff'i indirip hemen Cole'a yardıma gidiyor. İkili Nigel'ı indirip tekmelemeye devam ederken arkadan Goldberg'ü sersemletmiş JoMo olaya dahil oluyor ve Nigel'ı kurtarmaya çalışıyor. Fakat Goldberg onu takip ediyor. Şuan ringin dışında resmen kargaşa var! O sırada Jeff Hardy'nin ringin dışına çıktığını görüyoruz. Beş adam yumruklaşmaya devam ediyor. Jeff onlara doğru bakıyor... VE ÜSTLERİNE DOĞRU SWANTON BOMB! HERKES YERDE!

dfgerfdfgd.png
10mvkss.jpg

Hangman bu kargaşayı izlerken dikkati dağılıyor fakat sonunda arkasını dönüyor... AMA BATISTA! YENİDEN SPEAR!

BATI.jpg

Hangman son anda eğiliyor ve Batista ringin dışına kendi başına yuvarlanıyor. Page ise hemen arkasından gidiyor. Batista'yı tutup ringin köşesine doğru fırlatıyor. Batista kafasını tutarken, Hangman aprona çıkıyor. Batista'ya doğru koşuyor ve Running Shooting Star Press! Ama Batista havada yakalıyor Page'İ. Page kurtulmaya çalışıyor ama Batista'dan Belly to Belly Suplex! Ama Page ayakta kalıyor. Page'den Batista'ya Superkick! Sonrasında Batista'yı tutuyor TURN THE PAGE! Batista tamamen yere seriliyor. Page, Batista'yı kaldırıyor ve spiker masasına doğru ittiriyor. Masanın üstünü temizliyor Page. Ardından Batista'yı masaya yatırıyor. Kendisi de masaya çıkıyor. PAGE'DEN DEAD EYE!

TABLE.jpg

Ama Batista son anda kurtuluyor. Page'i tutuyor ve bir spiker masasından diğerine doğru BATISTA BOMB! MASA KIRILIYOR. İKİ İSİM DE YERDE! HAKEM SAYMAYA BAŞLIYOR. 1... 2... 3... 4... 5... 6... Batista ayağa kalkıyor ve ringe yöneliyor. Page ise hala yerde! 7... 8...

l6kj8c9.jpg

PAGE SON ANDA BATISTA'NIN AYAĞINA YAPIŞIYOR! BATISTA KURTULMAYA ÇALIŞIYOR AMA PAGE TÜM GÜCÜYLE TUTUYOR. 9...

10!

Elenen: Batista ve Adam Page Eleyen: -

co.jpg
ilf2ads.jpg

ADAM PAGE ELENİYOR FAKAT YANINDA BATISTA'YI DA GÖTÜRÜYOR! Page, Batista'yı bırakıyor. Batista o sırada bariyerlere tutunarak kalkıyor ve nefretle Adam Page'e bakıyor. Page kalkmaya çalışıyor fakat Batista maçtan elenmenin siniriyle bir anda onun üstüne çullanıyor ve yumruklamaya başlıyor. Page karşılık veriyor! İkili yumruklaşarak bariyerlere yakınlaşıyorlar. Batista bir headbutt geçiriyor ve Page bariyerlerin arkasına yuvarlanıyor. Batista hemen bariyerleri aşıyor ve Page'i tutup yumruklamaya devam ediyor. Page pes etmiyor ve karşılık vermeye devam ediyor. İkili yumruklaşmaya devam edereken seyircilerin arasına karışıp kayboluyorlar! O sırada kameralar ringe dönüyor fakat ringin içinde kimse yok!

O sırada Jeff Hardy sürünerek ringe giriyor. Köşesine geçerek kalkmaya çalışıyor ve az önce Swanton ile yıktığı yerde yatan maçın diğer katılımcılarına bakıyor. Jeff soluklanırken Adam Cole ayaklanıyor ve o da ringe giriyor! Ringde şuan iki isim var. Cole ve Jeff brirbirlerine bakıyorlar ve kafa kafaya geliyorlar! Cole bir yumruk savuruyor! Jeff ise ona tokat ile karşılık veriyor! İkili ringin ortasında ayakta kalma savaşı veriyorlar. Jeff üstünlüğü sağlar gibi oluyor ve Cole iplerden sekiyor fakat SUPERKICK! Cole iplerden sekerek durumu lehine çeviriyor ve Jeff'i yıkıyor! Şimdi Cole enerjik bir şekilde ayağa kalkıyor ve önce seyircilere ardından yerdek Jeff'e bakıyor. Ardından kenardaki iplere bakıyor ve iplerden sekerek kalkmaya çalışan Jeff Hardy'e SHINING WIZARD!

FAKAT DAHA JEFF'İ YIKAMADAN JOMO RİNGE GİRİYOR VE CALF KICK! COLE YERDE! JOMO DURMUYOR VE STANDING SHOOTING STAR PRESS! Cole arada eziliyor! JoMo hemen çekiliyor ve Jeff'e seslenip kalkmasını söylüyor. Jeff Hardy durumun farkına varıp ayaklanıyor ve ringin kenarına bakıyor.

vbcvbcvn.png

Hemen ringin kenarına zıplıyor ve beklemeden SWANTON BOMB!

bcncnn.png

HAYIR! COLE KIP UP İLE AYAKLANIYOR VE SUPERKICK! JEFF DAHA DÜŞMEDEN SUPERKICK! Köşede iplerin ardındaki JoMo şok olmuş bir şekilde bakıyor ve hemen ringe girip olaya müdahale etmek için adım atıyor fakat ringe girdiği gibi SPEAR! GOLDBERG SPEAR İLE AVLIYOR ONU! O SIRADA COLE İPLERDEN SEKİYOR TEKRARDAN VE DİZLERİ ÜSTÜNDEKİ JEFF'E BİR SHINING WIZARD DAHA!

fdglsjmlstjmtekltj.png

BU SEFER BAŞARILI! COLE TUŞA GİDİYOR! 1..........2............

3!

Elenen: Jeff Hardy Eleyen: Adam Cole

baybay.jpg
jh.jpg

Goldberg ve Adam Cole işbirliği sonucu Jeff Hardy eleniyor! MAYHEM 2 kişi kaldı! Cole ve Goldberg bakışıyorlar o sırada Truth'u bariyerlere çok sert bir şekilde fırlatan Nigel ringe giriyor! Arkasından JoMo da tekrardan dahil oluyor! Cole ve Goldberg gardlarını alıp MAYHEM ikilisini bekliyorlar. Nigel ve JoMo birbirlerine bakıyorlar ve birbirlerini gazlamaya başlıyorlar. Nigel, JoMo'nun göğsüne vuruyor ve gazlamak için seyircilere doğru kükrüyor. Bu kükreme ringde oluşacak hengamenin başlangıcı oluyor. Nigel, Goldberg'ün üstüne doğru zıplayarak çullanıyor ve yumruklamaya başlıyor. Cole daha dönemeden JoMo'da onun üstüne doğru zıplıyor! Nigel ve Goldberg bir köşede yumruklaşırken Cole ve JoMo ikilisi ise ringin ortasında birbirlerine karşı üstünlük kurmaya çalışıyorlar. Hakem araya girmeye çalışıp ringde olmayan isimleri kenara dağıtmaya çalışıyor fakat nafile! O sırada JoMo'nun ittirdiği Cole hakeme çarpıyor ve hakem yere düşüyor! Cole şaşkın bir şekilde hakeme bakıyor! Hakem inaktif!

bxxbcxbc.png

Cole arkasını dönemeden SUPERKICK! JoMo superkick ile yıkıyor! Cole ringin dışına bırakırken kendisini Goldberg'ün Nigel'ı köşeye sıkıştırıp yumrukladığını görüyoruz fakat LOW BLOW! JOMO'DAN KENARDAKİ GOLDBERG'E LOW BLOW! BUGÜN YEDİĞİ ÜÇÜNCÜ LOW BLOW! GOLDBERG T*ŞAKLARINI TUTARAK ACI İÇİNDE KIVRANIYOR FAKAT YERE YIKILMIYOR!

fbcvbdfg.png

O SIRADA NIGEL HEMEN KENDİNE GELİYOR VE İPLERDEN SEKEREK JAWBREAKER LARIAT! NIGEL TUŞA GİDİYOR! HAKEM SÜRÜNEREK GELİYOR VE TUŞU SAYMAYA BAŞLIYOR! 1.....................2....................

HAYIR! R-TRUTH! R-TRUTH! AZ ÖNCE YAŞANANLAR OLURKEN TRUTH DIŞARDAN HIZLICA KENARA ÇIKIYOR VE İKİLİNİN ÜSTÜNE ATLAYARAK TUŞU BOZUYOR! Truth takım arkadaşı Goldberg'ü ipten kurtarıyor resmen! Fakat JoMo hemen yerdeki Truth'u tekmelemeye başlıyor! O sırada arkasını dönüyor fakat Adam Cole ringe giriyor ve clothesline ile onu ringin dışına gönderiyor! Cole kenara tamamen çıkmadan bir basamak çıkıp dışardaki JoMo'ya doğru nefretle kükrüyor FAKAT O SIRADA NIGEL ONU DAHA KENARDAN İNEMEDEN TUTUYOR VE TOWER OF LONDON!

HAYIR COLE, NIGEL'IN SIRTINDA ASILI KALIYOR VE NIGEL HAREKETİ UYGULAYAMIYOR. Cole, Nigel'ı sleeper hold pozisyonuna almaya çalışıyor fakat Nigel onu sırtından atmaya uğraşıyor ve başarıyor fakat daha düşemeden Cole hareketi roll-up'a çeviriyor! 1...............2..............

3!

Elenen: Nigel McGuinness Eleyen: Adam Cole

babay.jpg

Scott Steiner: Bu adam bir efsane!

g60zc0x.jpg

NIGEL ŞOK İÇİNDE! JOMO TEK KALDI! COLE TAKIMI İÇİN ÜST ÜSTE İKİ KİŞİYİ ELİYOR! COLE BİLE KENDİNE İNANAMIYOR RESMEN! Cole şaşkınlıkla karışık bir ifadeye gülerek köşeye doğru sürünmeye başlıyor. Nigel hayal kırıklığı içinde bir süre yere bakıyor ardından kendini ringin dışına bırakıyor. Seyircilerden karışık tepkiler var. Nigel başını tutuyor ve kenardaki çelik basamakları tekmelemeye başlıyor. Fakat hakem onu uyarıyor ve arka alana doğru gitmesini söylüyor. Nigel önce karşı çıkar gibi oluyor fakat ardından karşılık vermeden yıkılmış bir şekilde arka alana doğru dönmeye başlıyor. O sırada kameralar ringin dışında bariyerlere tutunarak tek kalmış John Morrison'ı çekiyor. JoMo ne yapacağını bilemez bir ifadeyle ringdeki Adam Cole'a bakıyor. Ardından bir anda ringe koşuyor! Artık MAYHEM'in kaderi tamamen onun ellerinde!

jomo_13.PNG

FAKAT R-TRUTH ONU BACAĞINDAN ÇEKİYOR! JOMO RİNGE GİRMEDEN TRUTH ONU ÇEKİP BARİYERLERE FIRLATIYOR! Ardından kafasından tutuyor ve bir kez daha bariyerlere fırlatacakken JoMo terse çeviriyor ve önce Truth'u ringin dışındaki ring kenarına fırlatıyor! Truth çok sert bir şekilde kafasını çarpıyor! Ardından ringe giriyor ve kenarda soluklanmaya çalışan Cole'un üstüne atlıyor! Ringin ortasında Cole'u yumrukluyor! Cole onu üstünden atmak için geriliyor faka JoMo bırakmıyor! Seyircilerden kendisine destek var! Cole iplere tutunup kurtulmaya çalışıyor JoMo onu yine tutuyor fakat Cole'dan bir ters tekme JoMo bir an olsun Cole'u bırakıyor ve Cole köşeye geçmeye çalışıyor FAKAT PELE KICK! JoMo Pele Kick ile yıkıyor Cole'u! Şimdi hızlıca ayağa kalkıyor ve Cole'u kaldırıyor! ETRAFINA BAKIYOR ÖNCE ARDINDAN KÜKRÜYOR VE C4! C4! MORRISON TUŞA GİDİYOR! 1..................2...................

OLMUYOR! GOLDBERG SON ANDA TUŞU BOZUYOR! JOMO SAYI ÜSTÜNLÜĞÜNE KARŞI GELEMİYOR! Hakem araya girmeye çalışıyor fakat Goldberg onu dinlemiyor bile! Az önce JoMo'dan yediği low blow'un ardından gözü dönmüş resmen! Çok sert yumruklarla JoMo'yu yumruklamaya başlıyor! JoMo perişan bir halde! Karşılık veremiyor ve üstüne kaşı açılıyor! Kaşından birkaç damla kan akmaya başlıyor! FAKAT SEYİRCİLERDEN JOMO'YA YOĞUN DESTEK VAR!

LET'S GO JOMO!*
LET'S GO JOMO!*
LET'S GO JOMO!*

Goldberg seyircilere bakıyor ve pis bir sırıtış atarak bu iş bitti dercesine bir hareket yapıyor. JoMo, Goldberg'ün bacaklarına tutunarak kalkmaya çalışıyor. Goldberg bir süre onun acınası durumunu izliyor. ARDINDAN JOMO'YU TUTUYOR VE JACKHAMMER POZİSYONUNA ALIYOR! JOMO'YU HAVADA TUTUYOR VE JACKHAMM- HAYIR JOMO COUNTER YAPIYOR VE TILT A WHIRL DDT! GOLDBERG YERDE! JOMO HEMEN KIP-UP İLE KALKIYOR! FAKAT SUPERKICK! ADAM COLE! COLE SUPERKICK GEÇİRİYOR! JJOMO DÜŞER GİBİ OLUYOR FAKAT İPLERE TUTUNARAK AYAKTA KALIYOR! COLE BİR KEZ DAHA GERİLİYOR VE BİR SUPERKICK DAH- HAYIR JOMO SIYRILIYOR! COLE KÖŞEYE ÇARPIYOR!

JOMO HEMEN KIP-UP İLE KALKIYOR! FAKAT SUPERKICK! ADAM COLE! COLE SUPERKICK GEÇİRİYOR! JJOMO DÜŞER GİBİ OLUYOR FAKAT İPLERE TUTUNARAK AYAKTA KALIYOR! COLE BİR KEZ DAHA GERİLİYOR VE BİR SUPERKICK DAH- HAYIR JOMO SIYRILIYOR! COLE KÖŞEYE ÇARPIYOR!

vbbcnn.png

O SIRADA GOLDBERG KENARDA KENDİNE GELİYOR VE ARKASINI DÖNEN JOMO...

SPEAR...

hr93fjg.jpg
vbmgocmgod.png

HAYIR! JOMO YİNE ÇEKİLİYOR VE GOLDBERG SPEAR'I ADAM COLE'A GEÇİRİYOR! MIZRAK GİBİ COLE'UN KARNINA SAPLANIYOR RESMEN! GOLDBERG DAHA NE OLDUĞUNU ANLAYAMADAN JOMO'DAN STOMP! ARDINDAN HEMEN YERDE KIVRANAN COLE'UN ÜSTÜNE YATIP TUŞA GİDİYOR! 1.....................2.....................

Elenen: Adam Cole Eleyen: John Morrison

kd7bkcn.jpg
uQWxW03.png

ADAM COLE ELENİYOR! Maçta gösterdiği mükemmel performansa rağmen Goldberg ile yaşadığı karışıklık yüzünden maçı bu evrede terk etmek zorunda kalıyor! JoMo hemen köşeye doğru sürünüyor ve kenarda şok olmuş bir şekilde kalkmaya çalışan Goldberg'e bakıyor. Goldberg iplere tutunarak kalkmaya çalışıyor fakat JoMo daha ona fırsat veremeden arkadan yakalıyor ve...

Scott Steiner: SEN NELER YAPIYORSUN AMMMMMMINA KOYAYIMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM

MOONLIGHT DRIVE! MOONLIGHT DRIVE! JOMO TUŞA GİDİYOR! TÜM ARENA BİRLİKTE SAYIYOR! 1......................2....................

fdgfgdhdfhfh.png

OLMUYOR! OLMUYOR! ÇÜNKÜ JIM CORNETTE BURADA! JIM CORNETTE HAKEMİ ÇEKİYOR! BOYNUNDA BOUYNLUK VAR FAKAT YİNE DE KAYBETMEMEK PAHASINA MAÇA MÜDAHALE EDİYOR! JOMO NEFRETLE ONA BAKIYOR!

Kevin Kelly: S*KTİR GİT! S*KTİR GİT CORNETTE!

Scott Steiner: YA SEN DE BİR SUS BE O*OSPU ÇOCUĞU!

ewrwerew.png

Steiner kafayı geçiriyor! KEVIN KELLY BURNUNU TUTARAK YERE YIĞLIYOR! SPİKER MASASINDA BİLE BİR SAVAŞ VAR!

vcncvbfdgdf.png

O SIRADA JOMO, OROSPU ÇOCUĞU JIM CORNETTE'E DOĞRU ADIM ATIYOR FAKAT TRUTH O SIRADA ARKADAN TUTUYOR VE KENDİNE ÇEKİYOR! LITTLE JIMMY! LITTLE JIMMY!

HAYIR JOMO SIYRILIYOR VE PELE KICK! TRUTH HAKEME ÇARPARAK YERE YAPIŞIYOR! TRUTH YERDE HAKEM YERDE! GOLDBERG O SIRADA SÜRÜNÜYOR FAKAT JOMO'DAN BİR STOMP DAHA! JOMO RİNGİN KENARINA ATLIYOR! CORNETTE KENARDAN KUDURMUŞ BİR ŞEKİLDE ONA BAKIYOR! JOMO STARSHIP PAIN İÇİN DURUYOR FAKAT CORNETTE BİR ANDA RİNGE GİRİYOR! FAKAT JOMO ATLIYOR! STARSHIP PAIN! CORNETTE, GOLDBERG'ÜN ÖNÜNDE SİPER OLUYOR!

JOMO STARSHIP PAIN İLE CORNETTE'İ YIKIYOR! O SIRADA KALKIYOR FAKAT GOLDBERG HEMEN SIYRILIYOR VE SPEAR! SPEAR! SPEAR! GOLDBERG NEFRETLE KÜKRÜYOR! ŞİMDİ JOMO'NUN KALKMASINI BEKLİYOR... JOMO AYAKLANINCA TUTUYOR VE JACKHAMMER!

cvbvnfgn.png

HAYIR YAPAMADAN BİRİSİ RİNGİN KENARINA ÇIKIYOR VE GOLDBERG'ÜN SURATINA RİNG ZİLİNİ GEÇİRİYOR! RİNG ZİLİ ACI ACI TÜM ARENADA ÇINLARKEN GOLDBERG HAYKIRARAK SURATINI TUTUYOR! GOLDERG'ÜN KANAMASI VAR! BU SIRADA KENARDAKİ GOLDBERG'Ü YIKAN ADAM JOMO'YA BAĞIRIYOR!

dsfserewrwer.png

BU WILLAM REGAL! MAYHEM'İN GM'İ DE BURADA! REGAL, JOMO'YA KOMUT VERİYOR VE BİTİRMESİNİ SÖYLÜYOR! JOMO SÜRÜNEREK GOLDBERG'E DOĞRU YAKLAŞIYOR VE EN SONUNA ELİNİ ÜSTÜNE KOYUYOR! FAKAT HAKEM HALA KENDİNE GELMİŞ DEĞİL! REGAL ARKA ALANA HAKEM GELMESİ İÇİN BAĞIRIYOR!

vcbcnc.png
vbcbvddggdf.png

O SIRADA KARISINI ELALEME DÜDÜKLETEN CORNETTE DENİLEN LAVUK, REGAL'IN BACAĞINI TUTUYOR FAKAT REGAL NEFRETLE ONA DÖNÜYOR VE KNEE TREMBLE! TAM CORNETTE'İN BOYNLUK TAKILI OLAN BOYUN KISMINA! CORNETTE ACI İÇİNDE BOYNUNU TUTARAK KENDİNİ DIŞARI BIRAKIRKEN YENİ HAKEM RİNGE DALIYOR. REGAL HEMEN DIŞARI ÇIKIYOR!

cvbbcdfgbdf.png

JOMO O SIRADA KENARA ÇIKMIŞ BİLE! GOLDBERG YERDE ÖLÜ GİBİ! STARSHIP PAIN!!! JOMO TUŞA GİDİYOR! TÜM ARENA BİRLİKTE SAYIYOR! 1..........................2...............................

3!

Elenen: Goldberg Eleyen: John Morrison

gber.jpg
JOMOOO.jpg

Scott Steiner: ?

JOMO İMKANSIZI BAŞARIYOR! SAYI ÜSTÜNLÜĞÜNE RAĞMEN DURUMA BİRE BİR KONUMUNA GETİRİYOR! FAKAT HALİ YOK RESMEN! AYAKTA DURAMIYOR BİLE! REGAL ONU ALKIŞLIYOR VE ARKASINI DÖNÜYOR...

rewgdfggs.png
cvdsfsdfdcz.png

R-TRUTH! TRUTH RİNGİN ALTINDAN ÇEKTİĞİ ÇELİK ZİNCİR İLE REGAL'IN SURATINA YUMRUĞU GEÇİRİYOR! REGAL PERT! REGAL PERT! REGAL YERE YIĞILIYOR! TRUTH ZİNCİRİ ELİNDEN SALIYOR VE SON BİR KEZ REGAL'IN SIRTINA GEÇİRİYOR! REGAL YERDE TİTRERKEN TRUTH RİNGE VE JOMO'YA DOĞRU BAKIYOR! ARDINDAN ZİNCİRİ YERE BIRAKIYOR VE RİNGE KOŞUYOR!

jomo_11.PNG
fgfgdfgdf.png

ARTIK HER ŞEY EŞİT! CORNETTE YERDE! REGAL YERDE! SAĞLIK GÖREVLİLERİ GOLDBERG'Ü ARKA ALANA GÖTÜRMEYE ÇALIŞIYOR! VE İKİ TAKIMDAN DA TEK ADAM KALDI! TRUTH VS. JOMO! PAYBACK VS. MAYHEM! İkili ringin ortasında ölümüne yumruklaşıyorlar! İkisi de birbirine herhangi üstünlük sağlayamıyor resmen! Truth işleri çirkinleştiriyor ve eye-poke deniyor fakat JoMo son anda onun elini tutuyor ve elini bükerek kilide alıyor! Truth kurtulmaya çalışıyor ve iplerden sekiyorlar... Fakat JoMo bulldog ile yıkıyor! Truth yerde! JoMo ayağa kalkıyor ve ringin köşesine bakıyor! JoMo işi bitirmek için çıkıyor artık! JoMo köşeye tırmanırken seyircilerden mükemmel bir destek var!

SHIP.jpg

S T A R S H I P
P A I N

YAPAMADAN TRUTH SON ANDA İPLERE DOKUNUYOR VE JOMO'NUN DENGESİ BOZULUP KÖŞEDE OTURUR VAZİYETTE DURUYOR... TRUTH HEMEN ZIPLIYOR VE SUPERPLEX POZİSYONUNA ALMAYA ÇALIŞIYOR! JOMO DİRENİYOR VE DİRSEK GEÇİRİYOR! TRUTH DÜŞER GİBİ OLUYOR FAKAT YİNE DE DENGESİNİ KORUYOR! TRUTH YİNE TUTUYOR FAKAT HEADBUTT! TRUTH YERDE! TRUTH YERDE!

JOMO SON BİR KEZ BAKIYOR VE STARSHIP PAIN! JOMO TUŞA GİDİYOR! JOMO İŞİ BİTİRMEK İÇİN TUŞA GİDİYOR! 1...................2....................

TRUTH MAÇI BIRAKMIYOR! TRUTH SON KALAN GÜCÜYLE İPLERE TUTUNUYOR! JOMO AĞLAYACAK ARTIK RESMEN! JoMo saçlarını geriye atıyor ve topallayarak ayağa kalkıyor. Bir kez daha yerdeki Truth'a bakıyor ve köşeye doğru bakıyor. Yine köşeye gidecekken Truth ayaklanır gibi oluyor ve JoMo vazgeçip iplerden sekiyor ardından iplerin üstüne çıkıyor ve FLYING CHUCK KICK!

hyerwerwer.png

HAYIR! TRUTH SIYRILIYOR! TRUTH SIYRILIYOR VE JOMO BACAĞINI BURKUYOR! DAHA KALKAMADAN TRUTH İPLERDEN SEKİYOR VE SCISSORS KICK!

AMA BU SEFER JOMO SIYRILIYOR VE C4 İÇİN TUTUYOR! VE C4!

nfhdfghdfg.png

HAYIR TRUTH TEPESİNDEYKEN KURTULUYOR VE TRUTH OR CONSEQUENCES! TRUTH ŞİMDİ İPLERDEN SEKİYOR VE SCISSORS KICK!

DAHA JOMO DÜŞMEDEN TUTUYOR VE LITTLE JIMMY!

truth.PNG

LITTLE JIMMY! TRUTH TUŞA GİDİYOR! TRUTH İŞİ BİTİRMEK İÇİN TUŞA GİDİYOR! 1.......................2........................

3!

Kazanan: Team PAYBACK Sole Survivor: R-Truth

PAYBACK KAZANIYOR! PAYBACK KAZANIYOR! PAYBACK SAVAŞI KAZANIYOR! MAYHEM RESMİ OLARAK ARTIK YOK! BİR O TARAFA BİR BU TARAFA GİDEN SAVAŞ PAYBACK LEHİNE SONUÇLANIYOR. BUNU R TRUTH BAŞARIYOR! ÜST ÜSTE YAPTIĞI HAREKETLERLE RAKİBİ MORRISON'U ALAŞAĞI EDEREK MAÇI KAZANIYOR! ZAR ZOR ELİNİ HAVAYA KALDIRIYOR. HAKEM DESTEĞİYLE BİLE GÜÇ BELA ANCAK KALDIRIYOR. İPLERDEN TUTUNARAK KALKMAYA ÇALIŞIRKEN KAFASINI TUTUYOR. GİRİŞTE BİRKAÇ İSİM GÖRÜNÜYOR.

innocente_3.PNG
innocente_2.PNG

Bunlar takım arkadaşları, Innocente üyeleri. Ardı sıra ringe geliyorlar. Her biri kendi cenahından arkadaşlarını da seyircilerin arasından davet ediyor. Ring kalabalık bir hal alıyor. Sırayla Truth'u tebrik ediyorlar. Truth'un kolunu havaya kaldırıyorlar.

truth_17.PNG
mvp_8.PNG

Truth'un haftalardır asık olan suratı değişiyor, gülümsüyor. MVP ceketinin cebinden bir sürpriz çıkartıyor. Truth'a takdim ediyor.

truth_15.PNG
truth_16.PNG
innocente_9.PNG

MVP'nin ödülü Malboro Touch Blue. Truth yıllar sonra ringde sigaranın tadına bakıyor. İçine tek çekişte çekebildiği kadar çekiyor. Ringin dışında yatan rakiplerine ve takım arkadaşlarına sigara içerek bakıyor. MVP, ringdeki herkese işaret veriyor. Son olarak Truth'un sırtına dokunuyor.

innocente_5.PNG

Ringdeki herkes elini yumruğunu sıkarak havaya kaldırıyor. Innocente'nin yumruğu kalktığı anda arenada Payback ışığı yanıyor ve pyrolar patlıyor. R Truth'un Sole Survivorlığı ve Innocente üyelerinin kaldırdığı demir yumruğu ile pyroları izliyoruz.

payback.jpg

Bir tarafta mutluluk varken diğer bir tarafta tabii ki hüzün var. Hayatın doğal akışı. Bu hüzün MAYHEM taraftarlarına ait. Brand artık olmayacak. Tek brand Payback. Dolayısıyla R-Truth ve ekibi ringi terk ederken arenayı yavaş yavaş kırmızı bir renk kaplıyor ve taraftarların üstüne siniyor.

2.jpg
Baslksz-1.jpg

Arenadaki kimseden çıt çıkmıyorken her yer kararıyor ve Mayhem'in rengi tüm arenaya nüfuz ediyor. Bu sırada arenanın tepesine oturan yüzlerce yıldız görüyoruz.

dust.jpg

Seyirciler şaşkın şekilde arenanın tepesine bakarken yıldızlar birleşiyor ve "MAYHEM" yazıyorlar.

333.jpg

Fakat bir süre sonra arenada herkesin duyacağı net bir şekilde gerçekleşen üzgün, ağlamaklı bir Stardust üflemesiyle o yazı siliniyor. Yıldızlar bir daha hiç geri gelmemek üzere gidiyorlar. Mayhem bir daha geri gelmemek üzere gidiyor.

Thank you Chairman

PGW SURVIVOR SERIES
Prestige Grand Wrestling LLC
™ & © 2023
All Rights Reserved

Kras Mazov

Tractatus
Konular
32
Beğeni sayısı
1,105
PG Nakit
130
RPG Karakteri
Velveteen Dream
Favori Güreşçi
Eddie Guerrero
14.30 - 22.30 çalışıyorum ama şovun belli bir kısmında kesin olacağım bu zevki canlı izleyemezsem çok üzülürüm.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: