RPG Karakter Merkezi

Chairman

Emekli Üye
Konular
74
Beğeni sayısı
785
PG Nakit
0
Ezekiel Jackson - Johnkorey
Nigel McGuinness - Rise Above Hate
Samuel Shaw - American Pyscho
The Miz - The ReV

Aramıza hoş geldiniz arkadaşlar. Şova gösterdiğiniz ilgiyi görüp karakterlerinizi merkeze ekledim. Diğer oyuncu arkadaşlarım eğer şovu takip edecek vakit bulamadıysalar bile, şov sonu bir değerlendirme yorumu ile karakterlerinin sahibi olabilirler. Roster şişik olduğu için bu uygulamaya devam etmek zorundayım.

Karakterimi bırakmak istiyorum. Bunun RPG'den sıkılmamla ya da şovları beğenmememle alakası yok dostlarım, tamamen iş sebepli. Aslında karakteri oynayabileceğimi söylemiştim daha ilk şov yapılmadan önce ama maalesef işler beklediğim gibi gitmedi. Biraz kötü bir süreç geçiriyor akademi. Zaten fark etmişsinizdir, foruma da giremiyorum. Oynamaya devam etmeyi çok istesem de, vakit ayıramıyorken sizden emek harcayıp bir şeyler yazmanızı beklemek haksızlık olur. Ayrıca @keka dostomla feuddaydık, hikayenin içine ettim ama, ne yapalım. Şöyle topluca bir KB gençler, emeğinize sağlık.
Karakterimi bırakıyorum.

Onaylıyorum.

Kirumi Tojo

PG.com Kullanıcısı
Konular
5
Beğeni sayısı
74
PG Nakit
0
Favori Güreşçi
Daniel Bryan
Şovlar da doyasıya keyif aldım ve hazzı yaşadım okurken çok eğlendim her ne kadar yayında aktif olamasam da ama buradaki insanlarla iyi bir zaman geçirdiğimi düşünüyorum maalesef arkadaşlarımın bulunduğu grup yeterli aktif gösterememesinden bundan bende etkileniyorum ve benim de karakterimden ayrılmaktan başka hiçbir şansım yok bana kattığınız tüm zevklerden ötürü teşekkür ediyorum Erken bir veda oldu ama her şeyde bir hayır vardır sebebim belli diğer grup arkadaşlarımın aktifliğinin düşmesinin bana da yansımasından dolayı ayrılmak zorundayım herkese çok teşekkür ederim AJ Lee karakterini bırakıyorum ama bilin ki hepinizi seviyorumm ❤️✨

Dragon

JM Cericho
Konular
9
Beğeni sayısı
358
PG Nakit
0
Favori Güreşçi
Alexa Bliss
Merhaba, izniniz olursa karakterimi bırakıyorum. Yüksek lisansa başlayacak olmam + iş arayışımla birlikte zamanım olmayacak olması ve RPG’ye eski heyecanımı duymamamla bu noktaya geldik maalesef.

Chairman

Emekli Üye
Konular
74
Beğeni sayısı
785
PG Nakit
0
Şovlar da doyasıya keyif aldım ve hazzı yaşadım okurken çok eğlendim her ne kadar yayında aktif olamasam da ama buradaki insanlarla iyi bir zaman geçirdiğimi düşünüyorum maalesef arkadaşlarımın bulunduğu grup yeterli aktif gösterememesinden bundan bende etkileniyorum ve benim de karakterimden ayrılmaktan başka hiçbir şansım yok bana kattığınız tüm zevklerden ötürü teşekkür ediyorum Erken bir veda oldu ama her şeyde bir hayır vardır sebebim belli diğer grup arkadaşlarımın aktifliğinin düşmesinin bana da yansımasından dolayı ayrılmak zorundayım herkese çok teşekkür ederim AJ Lee karakterini bırakıyorum ama bilin ki hepinizi seviyorumm ❤️✨

Merhaba, izniniz olursa karakterimi bırakıyorum. Yüksek lisansa başlayacak olmam + iş arayışımla birlikte zamanım olmayacak olması ve RPG’ye eski heyecanımı duymamamla bu noktaya geldik maalesef.

Drew McIntyre'ı geç olmadan bir yol çizilmeden bırakıp KPSS sonrası başka bir karakter ile devam etmek istiyorum. Emeğinize teşekkürlerimi sunarım.

Onaylıyorum arkadaşlar. Yine beklerim.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: