RPG Karakter Merkezi

Bero

﷽﷽﷽
Konular
1,625
Beğeni sayısı
1,417
PG Nakit
3,750
RPG Karakteri
Erick Rowan
Favori Güreşçi
Bray Wyatt
Onaylıyorum arkadaşlar.

Sizden şu anda her oyuncumuza sunacağım gibi yarın akşamki şovu takip etmenizi ve az-çok yorum atmanızı rica edeceğim. Sonrasında sizindir.
Hocam şovu takip ettim yorum da attım elimden geldiğince. Karakterim onaylandı mı?

Chairman

Emekli Üye
Konular
74
Beğeni sayısı
785
PG Nakit
0
John Cena, Evan Bourne, Vladimir Kozlov, CM Punk, PAC karakterleri inaktiflik sebebiyle boşa çıkarılmıştır. Oyuncularımızın cezası bulunmamakla birlikte istedikleri zaman aynı ya da farklı karakterlerle geri dönebilirler. Dediğim gibi rosterı her zaman aktif tutmaya çalışacağım.

egehenry

PG.com Kullanıcısı
Konular
0
Beğeni sayısı
4
PG Nakit
0
Favori Güreşçi
Bryan Danielson
John Cena, Evan Bourne, Vladimir Kozlov, CM Punk, PAC karakterleri inaktiflik sebebiyle boşa çıkarılmıştır. Oyuncularımızın cezası bulunmamakla birlikte istedikleri zaman aynı ya da farklı karakterlerle geri dönebilirler. Dediğim gibi rosterı her zaman aktif tutmaya çalışacağım.
Cena'yı geri alabilir miyim? Daha aktif olmaya çalışacağım.

deathcrushh

sadece özgürlük
Konular
25
Beğeni sayısı
84
PG Nakit
870
Favori Güreşçi
Joey Janela
Ilja Dragunov talep ediyorum. Neo-nazi bir karakteri oynayacağım. Elbette bu bir oyun fakat yazar ekibinde bu durumdan rahatsız olacak biri varsa söyleyebilir. Bunu yanlış anlaşılmasın diye söylüyorum sıkıntı olmaz umarım.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: