RPG Karakter Merkezi

Chairman

Emekli Üye
Konular
74
Beğeni sayısı
785
PG Nakit
0
Ilja Dragunov talep ediyorum. Neo-nazi bir karakteri oynayacağım. Elbette bu bir oyun fakat yazar ekibinde bu durumdan rahatsız olacak biri varsa söyleyebilir. Bunu yanlış anlaşılmasın diye söylüyorum sıkıntı olmaz umarım.
Liv Morgan. (Menajer)

Salı akşamı olacak canlı şovumuzu takip veya şov sonrası yorumunuzu rica etmekteyim arkadaşlar sizden de. Hemen sonrasında karakterinizi tekrar istemenize gerek kalmadan onaylayabilirim yorum/yorumlarınızı gözlemlediğimde.

Cena'yı geri alabilir miyim? Daha aktif olmaya çalışacağım.

Sizin son şova az çok yorumunuzu görmüştüm. Cena tekrar sizindir. İyi oyunlar.

Chairman

Emekli Üye
Konular
74
Beğeni sayısı
785
PG Nakit
0

eta

PG.com Kullanıcısı
Konular
6
Beğeni sayısı
75
PG Nakit
0
RPG Karakteri
Roman Reigns
Favori Güreşçi
Bruno Alves
Karakterimi bırakmak istiyorum. Bunun RPG'den sıkılmamla ya da şovları beğenmememle alakası yok dostlarım, tamamen iş sebepli. Aslında karakteri oynayabileceğimi söylemiştim daha ilk şov yapılmadan önce ama maalesef işler beklediğim gibi gitmedi. Biraz kötü bir süreç geçiriyor akademi. Zaten fark etmişsinizdir, foruma da giremiyorum. Oynamaya devam etmeyi çok istesem de, vakit ayıramıyorken sizden emek harcayıp bir şeyler yazmanızı beklemek haksızlık olur. Ayrıca @keka dostomla feuddaydık, hikayenin içine ettim ama, ne yapalım. Şöyle topluca bir KB gençler, emeğinize sağlık.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: