Türkçe Rap Tartışma Konusu

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
5,100
Beğeni sayısı
3,484
PG Nakit
3,015
RPG Karakteri
Brock Lesnar w/ Paul Heyman
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1

Uncle Junior

sekkusu yaritai
Konular
25
Beğeni sayısı
588
PG Nakit
40
Favori Güreşçi
The Undertaker
Şu adamların arasına bile paranın girdiği hayat bana iyice hain gelmeye başladı kral…
Para öyle menem bir şey ki öz kardaşın öz baban bile düşman olabiliyor, çok örneğini gördüm. Bu dünyanın allahı para başka bir şey değil.

Yine de üzülmemek elde değil şu adamların kalitesinden mahrum kalmak üzüyor. Gerçi Kayra ağabeyin son Ömrümün Son Güzel Günleri albümü ateş ediyordu bayağı. Farazi'yi de No.1'in Kronik albümünden dinlemiştim iyi iş çıkarmıştı. Tabii ikisinin uyumu muazzamdı orası ayrı.

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
5,100
Beğeni sayısı
3,484
PG Nakit
3,015
RPG Karakteri
Brock Lesnar w/ Paul Heyman
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
Para öyle menem bir şey ki öz kardaşın öz baban bile düşman olabiliyor, çok örneğini gördüm. Bu dünyanın allahı para başka bir şey değil.

Yine de üzülmemek elde değil şu adamların kalitesinden mahrum kalmak üzüyor. Gerçi Kayra ağabeyin son Ömrümün Son Güzel Günleri albümü ateş ediyordu bayağı. Farazi'yi de No.1'in Kronik albümünden dinlemiştim iyi iş çıkarmıştı. Tabii ikisinin uyumu muazzamdı orası ayrı.
İkisi de ayrı ayrı çok güzel projelerde ve işlerde yer aldılar 2 yıldır o çok ayrı konu ve hatta bence Farazi de Kayra da biraz daha kendilerini bulup farklı şeylere imza attılar ama dediğin gibi bu ikili arasındaki uyum ve dostluk bambaşkaydı, bu uyum ve dostluktan mahrum kalıyor olmak üzücü.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: