Türkçe Rap Tartışma Konusu

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
4,964
Beğeni sayısı
3,430
PG Nakit
3,015
RPG Karakteri
Brock Lesnar w/ Paul Heyman
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1

Noldu len kültür bekçisi seni, 3 kuruş paraya tamah edemediğin için konser iptal etmek sığar mı hiphop kültürünün dinamiklerine puhahahaahahahaahahahah.

Akashi

spin god
Konular
394
Beğeni sayısı
1,370
PG Nakit
625
RPG Karakteri
Tiffany Stratton & Goldust
Favori Güreşçi
Malakai Black
1

Nature Boy

🤙pura vida
Konular
145
Beğeni sayısı
1,858
PG Nakit
1,090

Noldu len kültür bekçisi seni, 3 kuruş paraya tamah edemediğin için konser iptal etmek sığar mı hiphop kültürünün dinamiklerine puhahahaahahahaahahahah.

Bence albümü on numara olmuş ama bu kibirde takılan adama desteği artık tabut sırtladığında veririz.

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
4,964
Beğeni sayısı
3,430
PG Nakit
3,015
RPG Karakteri
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
4,964
Beğeni sayısı
3,430
PG Nakit
3,015
RPG Karakteri
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
kayra&dapoet yeni albümünü dinleyen var midur?
Dinledim dün gece çıkar çıkmaz, bir tane boş şarkı olmadığı gibi kendime bu yüzden net bir favori seçemedim bile.

Bogi

Jön Türks
Konular
16
Beğeni sayısı
282
PG Nakit
0
Dinledim dün gece çıkar çıkmaz, bir tane boş şarkı olmadığı gibi kendime bu yüzden net bir favori seçemedim bile.

İkisinin de diskografisine hakim olmadığım için emin olamıyorum tabii ama comfort zonelarından çıkmamışlar diye bi yorum silsilesi gördüm twitter'da ne denli doğrudur bilemiyorum. Onun haricinde direkt bir favori seçmemekle birlikte bende beğendim aktı gitti albüm.

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
4,964
Beğeni sayısı
3,430
PG Nakit
3,015
RPG Karakteri
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
İkisinin de diskografisine hakim olmadığım için emin olamıyorum tabii ama comfort zonelarından çıkmamışlar diye bi yorum silsilesi gördüm twitter'da ne denli doğrudur bilemiyorum. Onun haricinde direkt bir favori seçmemekle birlikte bende beğendim aktı gitti albüm.
Ya baba Da Poet ve Kayra gibi bir birleşimden konfor alanı dışında bir iş beklemek hangi akla mantığa sığıyor ben anlamıyorum bu Türko rap dinleyicisini yemin ederim. İki ismi de yıllar öncesinden oluşturdukları konfor alanı ışığındaki kalitelerinden dolayı seviyor herkes ve bu ikilinin ortak albümü için heyecanlanılma sebebi de iki ismin de kendi klasiğiyle ortaya koyacağı işi beklemekti. Farklı şeyler deneseler bu sefer de çok gereksiz fanteziye kaçtı olacaktı. Ayrıca Ceza ve Defkhan düetlerinde mis gibi trap soundları var farklılık bakımından. Gayet güzel albüm, millet kusur bulmaya çalışıyor bakma sen cidden yağ gibi kayıyor albüm.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: