Türkçe Rap Tartışma Konusu

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
6,588
Beğeni sayısı
4,286
PG Nakit
3,355
RPG Karakteri
Hologram
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1

Babanın eskisi gibi sık ve kalite üretime geçmesi aşırı mutlu ediyor bizi. Kalite hiç şaşmıyordu gerçi ama sıklık bayağı düşmüştü, bu sene bizim senemiz olmalı.💯

Sikiru

PG.com Kullanıcısı
Konular
49
Beğeni sayısı
692
PG Nakit
250
Yıllardır Mars albümünü sürüncemede bıraktı, hit çıkardığı dönemleri bomboş geçti ve eskaza denk gelmesek albümden haberimiz bile olmayacaktı. Gişe/Gelecek İstasyon Mars şekli parçaları deli aradık valla ya.

Money Makerz

undefeated
Konular
120
Beğeni sayısı
661
PG Nakit
434
1 1

Hayal kırıklığı bir albüm maalesef, o kadar hypeımıza yazık oldu.

Beni bilirsin ben Batuflex ve almanca rap harici bir şey dinlemem ama gerçekten benim de beklentim altında kaldı albüm. Hem şarkılar kesitlerdeki kadarmış geneli 1-1.30 dakika arası. Hem güzel olan şarkıları önden verdi albümün hype'ını kaybettirdi. Hem de Oricinal, Arabam Alman, Vazgeç, Hedefim Milyar gibi şarkıları varken bunları çıkartması bir tık üzdü. Ama albüm içerisinde de güzel şarkılar var tabii ki. Dünya ve HAA!! dışında Intro çok iyi, DAY & NIGHT zaten çok çok iyi. 450 tekrar dinlemişimdir onu. Diğerleri de iyi ama bizim beklentimiz ve bu adamın daha iyi şarkılarının varlığını bildiğimizden düşük kaldı. Bilmeyen biri için gayet güzel albüm aslında her telden kovalamış.

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
6,588
Beğeni sayısı
4,286
PG Nakit
3,355
RPG Karakteri
Hologram
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
Beni bilirsin ben Batuflex ve almanca rap harici bir şey dinlemem ama gerçekten benim de beklentim altında kaldı albüm. Hem şarkılar kesitlerdeki kadarmış geneli 1-1.30 dakika arası. Hem güzel olan şarkıları önden verdi albümün hype'ını kaybettirdi. Hem de Oricinal, Arabam Alman, Vazgeç, Hedefim Milyar gibi şarkıları varken bunları çıkartması bir tık üzdü. Ama albüm içerisinde de güzel şarkılar var tabii ki. Dünya ve HAA!! dışında Intro çok iyi, DAY & NIGHT zaten çok çok iyi. 450 tekrar dinlemişimdir onu. Diğerleri de iyi ama bizim beklentimiz ve bu adamın daha iyi şarkılarının varlığını bildiğimizden düşük kaldı. Bilmeyen biri için gayet güzel albüm aslında her telden kovalamış.
Ben de Intro ve DAY & NIGHT’ı beğendim en çok. Evet dediğin gibi tarz skalası olarak çeşitli bir albüm ama sound olarak da çeşitlilik olabilirdi. Batu’nun farklı soundlarda da ne kadar iyi işler yaptığını biliyoruz çünkü. Albüm beklenti altı ama yine de sıkıntı yok, eski üretkenliğine kavuştuğumuz için memnunum ben. Tam gaz devam etsin böyle.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: