Arda Güler Kararını Verdi

Sling Blade

#uncensored
Konular
261
Beğeni sayısı
179
PG Nakit
125
RPG Karakteri
Pat McAfee
Favori Güreşçi
Adam Page
Kariyeri için en doğru karar bu ligde kalmaması olurdu. Ancak arka alandaki sıkıntılardan kaynaklı olduğunu düşünüyorum.

Johnny Sack

CM P*nk S*veni
Konular
1,805
Beğeni sayısı
1,568
PG Nakit
390
RPG Karakteri
Goldberg
Favori Güreşçi
Mark Henry
Gitmekte hakkı var eyvallah ama gittiği zaman Real Madrid formasını teslim alabilecek mi? Alamazsa devre arası Huesca'ya Alaves'e falan gönderilirse daha mı iyi olacak? Burada iyice tecrübelenip, fiziklenip gelecek sene mevkide rekabet sağlayabilir. Gelecek sene takımdan ayrılacak kişilerin yerine düşünülebilir. Erken davrandığını düşünüyorum.

Tabiki Real Madrid'imize gelmesine sevindim o ayrı.

eta

PG.com Kullanıcısı
Konular
6
Beğeni sayısı
75
PG Nakit
0
RPG Karakteri
Roman Reigns
Favori Güreşçi
Bruno Alves
Abi bu ülkede neden güya akıllı kesim her şeye rasyonel, objektif bakmamızı istiyor? Ben Arda'yı çok seviyorum. Ben Fenerbahçe'yi de çok seviyorum. Fenerbahçe'yi daha çok seviyorum. Fenerbahçe'nin 13 yaşından beri verdiği emekler konusuna falan girmiyorum, o da saçma. Takımımın en özel oyuncusunu bir sene daha izlemek istemekten, gittiği zaman üzülüp, o üzüntüyle tepki vermemden daha doğal ne olabilir? Yok İsmail Kartal'la mı yoksa Ancelotti ile mi çalışırsın, Barça Real varken Rizesporla mı oynarsın... Kardeşim mantıklı olmak istemiyorum ya, objektif bakmak, profesyonel yorumlamak istemiyorum. Taraftarım ve duygusal olmak istiyorum. Takımımın yüz yılda çıkardığı belki de en kıymetli yeteneği bir sene daha doya doya izlemek istiyorum, izleyemiyorsam da gittiği için isyan etmek istiyorum. İyi iş yapar överim, kötü iş yapar söverim. Ben taraftar olarak takımımın menfaatine bakarım. Ha profesyonel mesleğim spikerlik, futbol yorumculuğu olur o zaman başka pencereden bakarım ama, değil arkadaş allah allah.

Şu son 10-15 gündür özellikle smark twitter tayfa beni fena boğdu gerçekten.

Neyse biz buradan devam abi.

ezgif.com-gif-maker_(55).jpg

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
6,457
Beğeni sayısı
4,175
PG Nakit
3,280
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
Abi bu ülkede neden güya akıllı kesim her şeye rasyonel, objektif bakmamızı istiyor? Ben Arda'yı çok seviyorum. Ben Fenerbahçe'yi de çok seviyorum. Fenerbahçe'yi daha çok seviyorum. Fenerbahçe'nin 13 yaşından beri verdiği emekler konusuna falan girmiyorum, o da saçma. Takımımın en özel oyuncusunu bir sene daha izlemek istemekten, gittiği zaman üzülüp, o üzüntüyle tepki vermemden daha doğal ne olabilir? Yok İsmail Kartal'la mı yoksa Ancelotti ile mi çalışırsın, Barça Real varken Rizesporla mı oynarsın... Kardeşim mantıklı olmak istemiyorum ya, objektif bakmak, profesyonel yorumlamak istemiyorum. Taraftarım ve duygusal olmak istiyorum. Takımımın yüz yılda çıkardığı belki de en kıymetli yeteneği bir sene daha doya doya izlemek istiyorum, izleyemiyorsam da gittiği için isyan etmek istiyorum. İyi iş yapar överim, kötü iş yapar söverim. Ben taraftar olarak takımımın menfaatine bakarım. Ha profesyonel mesleğim spikerlik, futbol yorumculuğu olur o zaman başka pencereden bakarım ama, değil arkadaş allah allah.

Şu son 10-15 gündür özellikle smark twitter tayfa beni fena boğdu gerçekten.

Neyse biz buradan devam abi.

ezgif.com-gif-maker_(55).jpg
Bence rasyonel bakıldığı zaman da Arda'nın Fenerbahçe'de 1 sezon daha kalması gerek. Saha içi tecrübesi oldukça düşük, ki bunu son GS derbisinde de gördük. Tecrübesi görece düşük olduğu için büyük bir maçta zorluk çekti haliyle. Bence o yüzden Türkiye'de biraz daha pişip öyle gitmesi gerekiyor, bu sezonun genelinde Jesus doğru düzgün oynatsaydı düşüncem farklı olurdu ama şu an için böyle. Yine de Arda'nın verdiği karara saygı duymaktan başka bir şey düşmez bize, umarım yolu açık olur.

Ganbarimasu

PG.com Kullanıcısı
Konular
340
Beğeni sayısı
612
PG Nakit
1,050
Fener'in başında Vitor Pereira olsa bir sene daha oynasın derdim ama o da olmayınca bu ligde oynamasının anlamı yok. Real'de sadece antrenmana çıksa daha çok gelişir.

TFN

PG.com Kullanıcısı
Konular
4
Beğeni sayısı
7
PG Nakit
0
RPG Karakteri
-
Favori Güreşçi
Seth Rollins
Yolu açık olsun. 1 hafta önce çocuğu güzelce övüp şimdi sövenleri görünce gülme geldi. En başından beri 1 sene daha kalmak istemediğini açıkça belli ediyordu zaten. Neden bu kasar yüklenilmiş çocuğa anlamadım.

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: