Arda Güler Kararını Verdi

Tolga

Pepsi Konseyi
Konular
649
Beğeni sayısı
788
PG Nakit
1,075
RPG Karakteri
Adam Copeland
Favori Güreşçi
Nic Nemeth
1
Bizim taraftar işe duygusal baktığı için çok laf ediyor ama Arda'nın kariyeri için gitmesi kalmasından daha hayırlı. Ha ben onun yerinde olsam Haaland gibi RM yerine Dortmund'u tercih ederdim ama RM'de de birkaç yıl içinde 11 oyuncusuna dönüşme ihtimali yüksek ki Real zaten bunu çok yapan bir kulüp. Aklıma ilk Marcelo ve Vinicius Jr. geldi, 18 yaşında gelip 11 seviyesine çıkanlar. Arda'nın potansiyeli de o seviyede bence.
Hocam duygusal baktığımız falan yok, Real'in rezil politikası sayesinde 1 sene yedek olarak Sevilla'ya, sonraki 1 sene Mallorca'ya diye 22 yaşına kadar kiralanıp 0 gelişme alınca da umarım bu düşünceni sürdürürsün.

Ben zaten Arda'nın gitmesini istiyorum ama onu isteyen o kadar kulüp varken Real'e gitmesi beni üzdü, birde mesajın altına Vinicius Jr. falan yazacaklar için; zaten Ronaldo'nun gidişiyle bir kanat problemi olacağı belliydi, oraya beklemeden Vini yapıştırdılar, Hazard sakatlandı, Bale gitti, cart curt derken Vini kolayca 11'e oturdu, ama Arda'nın oynaması çok zor. Orta sahada oynar diyorsanız; Bellingham, Tchouameni, Modric/Kross var. Modric veya Kross gidince gelir diye düşünüyorsanız ben düşünmüyorum, maximum yedek için almışlardır. Orta yerine kanat oynar diyorsanız; kanatları saymama gerek yok, yedek yapacaklarından bile şüpheliyim. Real Madrid'in aldığı genç oyuncular zaten kendini daha önceden baya iyi seviyelerde kanıtlamış oluyor, ama ben Arda'nın maalesef o kadar iyi seviyede oynayıp kendini çok iyi seviyelerde gösterdiğini düşünmüyorum. Neyse yolu açık olsun, hayırlısı olsun.

Sling Blade

#uncensored
Konular
261
Beğeni sayısı
179
PG Nakit
125
RPG Karakteri
Pat McAfee
Favori Güreşçi
Adam Page
Helal sana be cocuk FB'den kurtulabilmek için hem Barca hem Rma'nın teklifini kabul etti. İspanya'yı birbirine katacak çocuk. Bu nasıl bir FB nefretidir anlat dinleyelim baba.

Itsuzai

παλικάρι
Konular
3
Beğeni sayısı
137
PG Nakit
0
Favori Güreşçi
Barış Alper Yılmaz
Kariyeri için en doğru kararı verdi. Burada Galatasaray şampiyonluğu görmekten başı döneceğine en azından Barcelona şampiyonluğu görür çocuk... Oralarda kendini Yusuf Demir gibi kanıtlarsa ileride yolu yeniden buralara da düşer hem şeklinde şakalarımızı sıraladıktan sonra gerçekliğe dönersek Arda'yı "imaj" olarak Real'de canlandıramıyorum hiç. Real'in genç transferlerinde zar atmadığını da düşününce karakter olarak yaşayacağı değişimi merak ediyorum cidden. Orada kendisine bir şeyler öğretmeye hazır bekleyen veteranlar olduğu ve bölgesinin en iyileriyle rekabete gireceği için çok şanslı. İnşallah sahadaki yeteneklerini saha dışındaki zihinsel gücüyle de birleştirip potansiyelini gerçekleştirerek dünyanın sayılı oyuncularından birisine dönüşür. Barcelona'ya tavsiyem de Kazımcan Karataş'ı çözmeleri olur...

Hacken

Joe Hendry
Konular
14
Beğeni sayısı
1,306
PG Nakit
320
RPG Karakteri
Bryan Danielson
Favori Güreşçi
Joe Hendry
Bence rasyonel bakıldığı zaman da Arda'nın Fenerbahçe'de 1 sezon daha kalması gerek. Saha içi tecrübesi oldukça düşük, ki bunu son GS derbisinde de gördük. Tecrübesi görece düşük olduğu için büyük bir maçta zorluk çekti haliyle. Bence o yüzden Türkiye'de biraz daha pişip öyle gitmesi gerekiyor, bu sezonun genelinde Jesus doğru düzgün oynatsaydı düşüncem farklı olurdu ama şu an için böyle. Yine de Arda'nın verdiği karara saygı duymaktan başka bir şey düşmez bize, umarım yolu açık olur.
Bence o takım Fener olmayacaksa da daha oynama ihtimali olan bir takım olmalıydı. Ajax uygun bir seçenekti kağıt üzerinde. Ben Dortmund'da da rotasyonda aktif kullanılacağını en kötü tekrar kiralanacağını düşünüyordum. Vardır bir bildiği, umarım kariyerini iyi yönetir.

Money Makerz

undefeated
Konular
120
Beğeni sayısı
659
PG Nakit
434
1 1
Real Madrid = where stars are bought
Barcelona = where stars are found

Hatalı seçim yapmış. Zaten çok çok iyi durumda olan bir takımda kimi keseceksin de yerine geçeceksin. Git Barcelona'ya tabandan Messi gibi gir 5-6 yıl sonra takımın kilit noktası ol. Ah garibim ah.

Danke

🍓
Konular
21
Beğeni sayısı
360
PG Nakit
125
Favori Güreşçi
Tama Tonga
Arda nasıl böyle bir şey yaparsın ya twitter fenolarının yönettiği, hocanın İsmail Kartal olduğu kulüpten ayrılıp nasıl Real Madrid'e gidersin offf.

Itsuzai

παλικάρι
Konular
3
Beğeni sayısı
137
PG Nakit
0
Favori Güreşçi
Barış Alper Yılmaz
Arda nasıl böyle bir şey yaparsın ya twitter fenolarının yönettiği, hocanın İsmail Kartal olduğu kulüpten ayrılıp nasıl Real Madrid'e gidersin offf.
Sıkı bir Gençlerbirliği taraftarı olarak altyapımızdan çıkartmamıza rağmen bize borcunu ödemediği için dargınım...

Baroš

unsettling differences
Konular
123
Beğeni sayısı
536
PG Nakit
1,545
Favori Güreşçi
CM Punk
Basamakları teker teker çıkmak yerine en üste çıkmayı tercih etti bakalım büyük zar attı kendisi.

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: