House of the Dragon Tartışma Konusu

Mr. Bean

#uncensored
Konular
161
Beğeni sayısı
180
PG Nakit
50
house-of-the-dragon-in-turkiye-deki-yayin-platformu-belli-oldu154431_0.jpg

İlk sezonu beğendiniz mi, yeni sezondan beklentileriniz neler?

Deathmatch Classic

#uncensored
Konular
969
Beğeni sayısı
975
PG Nakit
350
Favori Güreşçi
Adam Page
1 1
Bitmeden devam etmem diyordun aga. Kusura bakma da yıllar boyu beklediğim dizi için bir 2.5 ay daha beklemeyi istemedim.

Berat agamla kardeş kardeş izledik her hafta. @ReQuem Haksız?
Onu siz başınızı alıp gidince demeye başladım kardeşim. Bitti bu dizi benim için bitti.

ReQuem

#uncensored
Konular
1,652
Beğeni sayısı
1,656
PG Nakit
1,850
Favori Güreşçi
Jon Moxley
1 1
Bitmeden devam etmem diyordun aga. Kusura bakma da yıllar boyu beklediğim dizi için bir 2.5 ay daha beklemeyi istemedim.

Berat agamla kardeş kardeş izledik her hafta. @ReQuem Haksız?
Her hafta dizi hakkında teoriler ve öngörüler... Baba prime Bulletproof ve ReQuem dönemiydi o.

GBB

gbedas
Konular
35
Beğeni sayısı
1,445
PG Nakit
370
Fire & Blood okumaya değer mi? Ana serinin ilk kitabını okudum sadece. Bir de şu A Knight Of The Seven Kingdoms kitabını okudum.
Yani lore'a hakim olmak istiyorsan oku bence keyifli ama önce direkt ASOIAF'ı bitirmeni öneririm çünkü olay tamamen farklı yere evriliyor diğer kitaplarda ve dizide aktarılmayan çok şey de var. Fire & Blood daha çok tarih kitabı kıvamında olduğundan ama akıyor yani hemen bitiyor.

Ben de Dunk & Egg olaylarını okumadım mesela o nasıl sarıyor mu? Bir ara okumayı düşünüyorum.

GBB

gbedas
Konular
35
Beğeni sayısı
1,445
PG Nakit
370
GOT'un son 3 sezonundan sonra HBO'dan çıkma Buz ve Ateş'in şarkısı izlemek mi... nöööö.
5. sezon bence o çizgi ya yani 3'ten sonra sadık kalınmayan yerler var ama o kadar da olsun ama 5 sonrası facia. Ha bu demek değil 6, 7 ve 8. sezonlarda beğendiğim şeyler yok. Var ama çok yanlış işlediler ki biraz da normal o kadar daılmış bir örgüyü nasıl işleyeceksin.

Uncle Junior

sekkusu yaritai
Konular
32
Beğeni sayısı
643
PG Nakit
190
Favori Güreşçi
The Undertaker
5. sezon bence o çizgi ya yani 3'ten sonra sadık kalınmayan yerler var ama o kadar da olsun ama 5 sonrası facia. Ha bu demek değil 6, 7 ve 8. sezonlarda beğendiğim şeyler yok. Var ama çok yanlış işlediler ki biraz da normal o kadar daılmış bir örgüyü nasıl işleyeceksin.
Benim de beğendiğim sekanslar vardı, ancak 4. sezondan sonra gerçekten çok bozuyor, hadi 5 yine idare eder ancak diğerlerinde Piçlerin Savaşı dışında çok baştan savma geliyor.

Styles Clash

Littlefinger
Konular
91
Beğeni sayısı
1,563
PG Nakit
470
Favori Güreşçi
AJ Styles
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: