House of the Dragon Tartışma Konusu

Mr. Bean

#uncensored
Konular
161
Beğeni sayısı
180
PG Nakit
50
house-of-the-dragon-in-turkiye-deki-yayin-platformu-belli-oldu154431_0.jpg

İlk sezonu beğendiniz mi, yeni sezondan beklentileriniz neler?

Gloom

still just a rat in a cage
Konular
1,910
Beğeni sayısı
1,468
PG Nakit
385
1
İlk sezonu gayet beğendim. GOT ile kıyas yapmaya da gerek yok, başka bir tat. İkinci sezon tarihini de bilmiyorum ama hatırladığım kadarıyla 4 sezon yapıp bitireceklerdi. Öylesi daha güzel. Çok sürünce kabak tadı veriyor.

GBB

gbedas
Konular
31
Beğeni sayısı
1,281
PG Nakit
290
Favori Güreşçi
Daniel Bryan
İlk sezonu GOT 5. sezondan sonraki sezonlardan daha çok beğendim şahsen. Merakla bekliyoruz. Fire & Blood'ı da okuduğumdan çok merak ediyorum gelişecek olayları aktarma şekillerini. Aemond baba tarafında yerimizi aldık.

İlk sezonu gayet beğendim. GOT ile kıyas yapmaya da gerek yok, başka bir tat. İkinci sezon tarihini de bilmiyorum ama hatırladığım kadarıyla 4 sezon yapıp bitireceklerdi. Öylesi daha güzel. Çok sürünce kabak tadı veriyor.
2024 yaz olması lazım.

Gloom

still just a rat in a cage
Konular
1,910
Beğeni sayısı
1,468
PG Nakit
385
1
İlk sezonu GOT 5. sezondan sonraki sezonlardan daha çok beğendim şahsen. Merakla bekliyoruz. Fire & Blood'ı da okuduğumdan çok merak ediyorum gelişecek olayları aktarma şekillerini. Aemond baba tarafında yerimizi aldık.

2024 yaz olması lazım.
Fire & Blood okumaya değer mi? Ana serinin ilk kitabını okudum sadece. Bir de şu A Knight Of The Seven Kingdoms kitabını okudum.

Bulletproof

#uncensored
Konular
119
Beğeni sayısı
245
PG Nakit
380
Favori Güreşçi
"Stone Cold" Steve Austin
1 1
@ReQuem ve @Bulletproof ile birlikte izleme planı yaptıktan sonra arkadaşlar diziye bensiz devam ettikleri için soğudum diziden, belki bittikten sonra izlerim daha da devam eden dizi izlemem.
Bitmeden devam etmem diyordun aga. Kusura bakma da yıllar boyu beklediğim dizi için bir 2.5 ay daha beklemeyi istemedim.

Berat agamla kardeş kardeş izledik her hafta. @ReQuem Haksız?

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: