BAB EVRENİ Million Dollar Wrestling

Konular
56
Beğeni sayısı
1,142
PG Nakit
730
RPG Karakteri
Alberto El Patron
Favori Güreşçi
Mini Cane
POSTER

cvjjf0y.png

BİLGİLER

MDW Treasure Triumph
30 Temmuz 2023
CHI Health Center Omaha
Omaha, Nebraska

MAÇ KARTI

dst1w0w.png

Million Dollar Championship Match
Ted DiBiase Jr. vs. Batista vs. Thom Latimer

m81qcmq.png

XChange Championship Match
Kenny King vs. Tigre Uno vs. The Pope vs. Myron Reed vs. TBA vs. TBA vs. TBA vs. TBA

Million Dollar Tag Team Championship Match
TBA vs. TBA vs. TBA vs. TBA

svnhrxz.png

Million Dollar Women's Championship Match
Candice LeRae vs. Chelsea Green vs. Tessa Blanchard vs. Lacey Evans vs. Mia Yim vs. Deonna Purrazzo

Güncel.

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
4,964
Beğeni sayısı
3,430
PG Nakit
3,015
RPG Karakteri
Brock Lesnar w/ Paul Heyman
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
Baba DiBiase oğlunu ciddi sınavlara sokmaya niyetli, ki bana haksız da gelmedi gibi ya. DiBiase Jr. bayağı zırlamış çünkü, belasını aramış bildiğin. The Pope'un 7 günahı temsil eden 7 adamı tek tek yenme işi olsa ya, deli sarardı heee. Robert Stone burada da gacılarla kapışıp sopa yeme işine devam... Chelsea Green iyi yararlanmış ama maçtan sonraki boşluktan. The Pope'un kazandığı düşman popülasyonu şaka mıdır ya? Herhangi bir yerde laf yiyor adam ansızın puhahahaha. Oğul DiBiase... Hep böyle dayak mı yeriz be aga, Batista fena yatırmış aşağı vallahi söz yok. NEEEE MASON RYAN BABA YENİLDİ Mİ? Çok büyük rezillik, MDW'yi esefle kınadık şu an... Ama en azından yabancıya yenilmemiş diyoruz. Ryan'a seslenen karanlık sesi merak ettik bak, ağamız muazzam bir senaryoya girecek gibi. Oğul DiBiase sonunda gözle görülür bir iş yapmış ve tahmin ettiğim gibi babasının da elini havada bırakmış. Baba-oğul arasındaki bu voltajın nereye varacağını merak ediyorum valla. Eline sağlık Alper'im.

Styles Clash

This Is The Way
Konular
85
Beğeni sayısı
1,275
PG Nakit
370
Favori Güreşçi
AJ Styles
Ted DiBiase'nin Maryse'i yanına çekmesini hala aşamıyorum. :DD Bu baba oğul dramasını eski bir bab'ımda yapmıştım feci sarıyor ama bir tık erken girilmiş. Ben DiBiase Jr'ı daha çok babasının ayak işlerini yapan bir züppe olarak booklardım ama senin hikayeyi götüreceğin yeri de merak etmiyor değilim.

The Pope'u görünce bu şirket bana prime TNA havası verdi. Hani illa ki bir şirket ile özdeşleşecekse prime TNA ile özdeşleştiririm hani Cine 5'te Bilgehan Demir'in sunduğu TNA. Ve DiBiase Jr'ın biraz daha Jeff Jarrett'a dönüşmesini isterim.

Tessa'nın Robert Stone maçı çok ilginç. Yine TNA isimlerinden gidiyoruz aga çok ilginç cidden. :D Green vs Tessa maçı ise sarar izleriz.

Suicide reyiz maçtan sonra intihar etmiş midir?:unsure:

Batista'nın hönkürme görseline çok hazırlıksız yakalandım. Tam hayvanlığını konuşturmuş aga biz bu Batista'yı seviyoruz ya.

Off Zeke vs Mason Ryan maçı tam The Core vs The New NEXUS değil mi ya? Bu maçı Meltzer kaçla puanladı acaba?

Sin Cara ve Tigre Uno ise akıllara o müthiş editi getirdi.

Ted Jr ise galibiyet almış ama adam olamamış. Babandır lan o senin. :mad:

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: