GÜNCEL: Ahmet "Jahrein" Sonuç Tutuklandı

Centria

almancıların allahı
Konular
213
Beğeni sayısı
966
PG Nakit
330

Altaylı'ya mal gerizekalı falan deyip sövüyordu, koca medyada tek hakkını savunan da yine Fatih Altaylı çıktı. Yaa şişko. shshshs

sırasıyla; terorist dediği subay cocuğu, her fırsatta uğraştığı elraen ve öldüğü zaman mezarına sıçaçağım dediği adam bile savundu almancı obezimi. Acaba bu üç şahıs aynı durumda olsa ne yapardı obezim

Re7o

Capeless Crusader
Konular
375
Beğeni sayısı
352
PG Nakit
695
Favori Güreşçi
Roman Reigns

sırasıyla; terorist dediği subay cocuğu, her fırsatta uğraştığı elraen ve öldüğü zaman mezarına sıçaçağım dediği adam bile savundu almancı obezimi. Acaba bu üç şahıs aynı durumda olsa ne yapardı obezim

Çıkınca hiçbirine ihtiyacım yoktu ben mi dedim destek olun diye ahkam kesecek olması.

Uncle Junior

sekkusu yaritai
Konular
32
Beğeni sayısı
669
PG Nakit
190
Favori Güreşçi
The Undertaker

Bunları bilmiyordum. Ben orada geleneksel medyayı kast etmiştim. Çünkü tüm haber kanalları vs. haberi çok çarpıtarak vermişler. Fatih Altaylı kanalı da buna tepki göstermiş sonuçta yılların gazetecisi medya patronu vs. Onu kast etmiştim yani.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: