Role Play: RealmFall (SEZON FİNALİ)

SemiiZiggy

PG.com Kullanıcısı
Konular
21
Beğeni sayısı
221
PG Nakit
205
RPG Karakteri
Chris Brookes
Favori Güreşçi
Nic Nemeth
Bir karakterimizi diğeri öldürdü, öldüren karakterimizde esire düştü max 2 bölüm yaşar. Westeros bize iyi gelmedi ya. Şaka bir yana ellerine sağlık hocam yine bir çırpıda gitti okuduk. Ironcliff'lerin böyle bir kargaşa da boş durması düşünülmezdi zaten. Suncrest-Goldspire gerginliği de işlenmesi açısından gayet güzel iki seçim. Suncrest'lerin kendine has bir kültürü var ve Goldspire'lar tam olarak Westeros'ta büyük bir aile nasıl yaşamalının karşılığı. Valla ben merakla bekliyourm, son 2 bölümün şanssızlığı bir RPG Şovuna biri Euro 2024 finaline denk geldi galiba ondandır. Ziggy'nin de ömrü çok uzun değil gibi, o da giderse yeni bir karakter almak isterim bakalım.

Styles Clash

the conciliator
Konular
93
Beğeni sayısı
1,785
PG Nakit
510
Favori Güreşçi
AJ Styles
Bir karakterimizi diğeri öldürdü, öldüren karakterimizde esire düştü max 2 bölüm yaşar. Westeros bize iyi gelmedi ya. Şaka bir yana ellerine sağlık hocam yine bir çırpıda gitti okuduk. Ironcliff'lerin böyle bir kargaşa da boş durması düşünülmezdi zaten. Suncrest-Goldspire gerginliği de işlenmesi açısından gayet güzel iki seçim. Suncrest'lerin kendine has bir kültürü var ve Goldspire'lar tam olarak Westeros'ta büyük bir aile nasıl yaşamalının karşılığı. Valla ben merakla bekliyourm, son 2 bölümün şanssızlığı bir RPG Şovuna biri Euro 2024 finaline denk geldi galiba ondandır. Ziggy'nin de ömrü çok uzun değil gibi, o da giderse yeni bir karakter almak isterim bakalım.

Yeni bir karakter yapabilirsin bu arada.

Hellraiser

HOUSE OF BLACK
Konular
26
Beğeni sayısı
447
PG Nakit
330
RPG Karakteri
House of Black
Favori Güreşçi
"Macho Man" Randy Savage
son 2 bölümün şanssızlığı bir RPG Şovuna biri Euro 2024 finaline denk geldi galiba ondandır.

@Styles Clash Şu yoruma cidden katılıyorum. Biz bu bölümde es geçmişiz bakalım ne zaman piyasaya tekrar çıkıp, ortalığı kasıp kavuracağız acaba. 🤭

Bu bölümde; Thalion'un prens baban kısmına ciddi ciddi koptum. 🤣

American Psycho

PG.com Kullanıcısı
Konular
27
Beğeni sayısı
202
PG Nakit
0
RPG Karakteri
Dexter Lumis
Planlanmış risk, risk değildir evlat. Yönetim de benim, intikam da benim. Ayrıca Dexter karakterinde komple arıza görüyorum. Onun da bir yerlerde indirilmesi gerek.

Elkeson

PG.com Kullanıcısı
Konular
0
Beğeni sayısı
30
PG Nakit
0
Favori Güreşçi
Christian Cage
Ironcliff'in aldığı tavır keyif verdi. Ne Arthur'dan ne Helena'dan haz edemiyorduk. Önlerinde Agatha'nın düşündüğü gibi zor günler var gibi ama destekliyoruz, Dexter çok has bir adama benziyor. Ki onlardan daha zor günleri bekleyen kişi derbeder Ziggy oldu gibi. Çok zamansız bir hamle oldu. Hazırlıksız. Geçmiş olsun şimdiden. Nigel kardeşimizi de Duvar'da çok hoş karşılayacağımızı söylemiştik. İleride bi hayatımızı falan kurtarır herhalde. Elinize sağlık bayağı geniş kapsamlı bir bölüm olmuş bu sefer.

Sister Abigail

PG.com Kullanıcısı
Konular
2
Beğeni sayısı
94
PG Nakit
0
RPG Karakteri
Jamie Hayter
Favori Güreşçi
Alexa Bliss
İlke okuyamadım fazla. Şimdi vakit buldum. Jacob'un ölümü sanırım bölümün tümünde en beğendiğim şey. Jacob'un ölümü ile Aliy ile benim 2. Karakter arasında bir şeyler olur gibi. Onun dışında Kuzey Unutmaz bölümüne yakışır bir bölüm olmuş. Jacob'un ölümü, Ironcliff'lerin gelmesi. Tüm karakterlerin yavaş yavaş konuya dahil olması, falan filan. Çok iyi. Ama Karakterler arasında ilgimi çeken bir kişi var. Thalion. Hikayesi nasıl olur bilemem ama iyi gözüküyor.

Wolfguardlar kendilerini yemeye başladı. Bu, bana Theon'un Starklara olan ihaneti hatırlattı. Güzel bir son oldu. Wolfguardlılar da bir şeyler olacağı belli gibi. Ironclifflerde güzel giriş yaptı.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: