EURO 2024 F Grubu 2. Hafta | Türkiye - Portekiz

Kim kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    5
  • Anket kapatılmış .

Baroš

🦁
Konular
88
Beğeni sayısı
440
PG Nakit
1,555
Favori Güreşçi
CM Punk
Üslubuna değil, Yunus'u savunmana dikkat çekmiştim. Geçmiş mesajındaki üslubuna dair bir şey söylemedim zaten.

Yanlış baştan yapılırken eleştiri yapma hakkını kendimde görüyorum açıkçası. Bu federasyon, altın jenerasyon gelirken turnuvayı göz göre göre yiyor. Kusura bakmayacaksın ama bunun sebebi de Hamit Altıntop gibi, Hakan Balta gibi karakterlerin milli takımı Galatasaray circlejerk'ü üzerinden döndürmesinden kaynaklı. Bu işten en çok zararlı çıkanlar yine sizin oyuncular olurken (BAY'ı bu turnuvadan sonra 10M'ye falan ancak satabilirsiniz dış pazara), yanlışı eleştirdiğimiz için hala bana ya da bir başka arkadaşa işi takımlar üzerinden okuduğumuzu söylemen en başından senin takım üzerinden okuduğunu düşündürtüyor bana.

Böyle düşünmediğine beni ikna etmek zorunda değilsin, dışarıdan nasıl göründüğünü bil istedim sadece.
Galatasaraylı Hakan Balta ve Hamit'in o mevkide olmaları benim sorunum değil çünkü onları oraya ben getirmedim. Her şey yolundaymış gibi sadece gs merkezli eleştiri yapıyorsunuz. İşin objektifliği orada kaçıyor. Sana göre başarısızlıktaki etkenlerden biri bu olabilir bunu belirtmende hiçbir sakınca yok ama diğer sorunlardan %20 bahsediyorsan gs merkezli eleştirilerin %80.

Gürcistan maçı sonrası attığım mesajlar duruyor aç bak. Takımcılık yapsam seninle birlikte en az 3 kişi daha alıntılardı benim mesajları.

Styles Clash

Littlefinger
Konular
91
Beğeni sayısı
1,563
PG Nakit
470
Favori Güreşçi
AJ Styles
Baboli sen şu gs çöpleri kafasından hala çıkamadın mı ya? Koyu bir Galatasaray taraftarı olarak ne sizden ne de Fener'den haz ederim fakat bu objektif yorum yapamama mani olmaz, aynısını sana da öneriyorum. Yunus tercihini veya BAY'ın santrafor oynamasını tartışıyor ve eleştiriyoruz. Aynı şekilde Kaan'ın iyi performansını da söyleriz Abdülkerim'in formsuz olmasını da. Bende sana sorayım o zaman, lig altıncısı ve maç başı 1.31 gol atan takımdan neden iki tane santrafor kadroya alındı? Lafı lobi işine getiriyorsan Semih olayından da bahsedelim o zaman? Bizlere düşen şey, birlik olunması ve turnuva bitmeden yıkıcı yorumlar yapılmamasıdır fakat bunlardan eser yok.

GS çöpü mevzusuna girmeyeceğim ama elimizde çok daha iyi oyuncular varken kadronun bu şekilde kullanılması ve kurulumun da buna göre ayarlanması bariz hocaya yazıyor. Elinde Hakan Çalhanoğlu var ama adamdan yararlanamıyorsun. Sorun taktikse taktiği ona göre ayarla. Sorun mentalse adamın mentalini düzelt. Misal ben adamı eleştirdim ama sonra 3. golü görünce dedim ki takım tamamen kötü adam ne yapabilir ki? İlk maç da aslında taktiksel anlamda iyi değildi. Orada oyuncuların bireysel yetenekleri maça damgasını vurdu. İlk ve ikinci gol şapkdan tavşan çıkartılan gollerdi. Bugün ise o yetenekten yoksun (burada yine çöp demek istemiyorum ama tercih edilen adamlar bir Kenan bir Arda kalitesinde değil) olunca sonuç biraz da bu oldu aslında.

Misal herkesin istediği şekilde bir kadro olsaydı durum bundan farklı olur muydu? Belki yine bireysel yeteneklerle en azından bir gol daha atardık. Fakat defans aşırı kötü, ortada bir taktik yok. Ve oyuncuları taraftarı bölmüş bir TFF var.

Bugünkü tablo aslında yetenek dışında odaklanma ve psikolojiyle de alakalıydı. Yenilen goller acemilik yani. Sahada kimse ne yapacağını bilmiyor üstelik mental olarak da düşükler. Ben burada ne sahadaki oyuncudan ne de taraftarda bir suç görmüyorum. O Pensilvanya'daki şahsa benzeyen adam yönetimin başında olduğu sürece ve ondan sonra da yine böyle liyakatsiz insanlar geldiği sürece sonuç bu olur. Geçen turnuvada da altın jenerasyon vardı yersen.

Velhasıl kelam 7/24 seks, siyaset ve futbolun konuşulduğu ve üçünde de başarısız olan bir ülkeyiz.

Re7o

Capeless Crusader
Konular
296
Beğeni sayısı
279
PG Nakit
545
Favori Güreşçi
The Rock

Ajax bile ülkenizin federasyonuna ayar çekmeye çalışıyor beyler siz hala gs topçusu falan konuşuyorsunuz. Montella, Hamit ve Büyükekşi kafalarına göre bir takım yapmışlar takılıyorlar işte. Devam böyle.

Bu çocuğa da yazık. El birliği ile çocuğun muhtemel bir Avrupa transferini de imkansız hale getirdiler. Geçmiş olsun.​

Nature Boy

🤙pura vida
Konular
149
Beğeni sayısı
2,044
PG Nakit
1,090
Favori Güreşçi
Jacob

Ajax bile ülkenizin federasyonuna ayar çekmeye çalışıyor beyler siz hala gs topçusu falan konuşuyorsunuz. Montella, Hamit ve Büyükekşi kafalarına göre bir takım yapmışlar takılıyorlar işte. Devam böyle.

Bu çocuğa da yazık. El birliği ile çocuğun muhtemel bir Avrupa transferini de imkansız hale getirdiler. Geçmiş olsun.​

Kusursuz bir yorum. Ellerine sağlık.

Styles Clash

Littlefinger
Konular
91
Beğeni sayısı
1,563
PG Nakit
470
Favori Güreşçi
AJ Styles

Liyakasizlik ülkesi

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: