EURO 2024 F Grubu 2. Hafta | Türkiye - Portekiz

Kim kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    5
  • Anket kapatılmış .

Nature Boy

🤙pura vida
Konular
149
Beğeni sayısı
2,021
PG Nakit
1,090
Favori Güreşçi
Ricky

Uncle Junior

sekkusu yaritai
Konular
32
Beğeni sayısı
639
PG Nakit
140
Favori Güreşçi
The Undertaker

Baroš

🦁
Konular
86
Beğeni sayısı
432
PG Nakit
1,555
Favori Güreşçi
CM Punk
Barış Alper’den forvet olmaz, Samet ve Yunus bu takımın kalibresinde adamlar değil, Oyun kurgusu “gsli çöpler” üzerine kuruluyor diyerek hazırlık maçlarından beri eleştiriyorum hocayı ve federasyonu. Bu maçta tecrübe etmiş olduk tekrardan. Tüm dünyaya da rezil olduk çok şükür.
Baboli sen şu gs çöpleri kafasından hala çıkamadın mı ya? Koyu bir Galatasaray taraftarı olarak ne sizden ne de Fener'den haz ederim fakat bu objektif yorum yapamama mani olmaz, aynısını sana da öneriyorum. Yunus tercihini veya BAY'ın santrafor oynamasını tartışıyor ve eleştiriyoruz. Aynı şekilde Kaan'ın iyi performansını da söyleriz Abdülkerim'in formsuz olmasını da. Bende sana sorayım o zaman, lig altıncısı ve maç başı 1.31 gol atan takımdan neden iki tane santrafor kadroya alındı? Lafı lobi işine getiriyorsan Semih olayından da bahsedelim o zaman? Bizlere düşen şey, birlik olunması ve turnuva bitmeden yıkıcı yorumlar yapılmamasıdır fakat bunlardan eser yok.

Nature Boy

🤙pura vida
Konular
149
Beğeni sayısı
2,021
PG Nakit
1,090
Favori Güreşçi
Ricky
Baboli sen şu gs çöpleri kafasından hala çıkamadın mı ya? Koyu bir Galatasaray taraftarı olarak ne sizden ne de Fener'den haz ederim fakat bu objektif yorum yapamama mani olmaz, aynısını sana da öneriyorum. Yunus tercihini veya BAY'ın santrafor oynamasını tartışıyor ve eleştiriyoruz. Aynı şekilde Kaan'ın iyi performansını da söyleriz Abdülkerim'in formsuz olmasını da. Bende sana sorayım o zaman, lig altıncısı ve maç başı 1.31 gol atan takımdan neden iki tane santrafor kadroya alındı? Lafı lobi işine getiriyorsan Semih olayından da bahsedelim o zaman? Bizlere düşen şey, birlik olunması ve turnuva bitmeden yıkıcı yorumlar yapılmamasıdır fakat bunlardan eser yok.
Çöp kelimesi işin mübalağası ve geçmişte o şekilde ifade ettiğim için tercihen kullandığım bir ifade.Hakkı ile oynayan kimseyi eleştirmedim. Oyunun elimizdeki Arda ve Kenan gibi gençler veya Hakan gibi dünya klasında oyuncularımız üzerine kurmak yerine Yunus'a, Kerem'e uygun oyun kurgulayan, Elde alternatif olmamasına rağmen, Semih'i oynatmamak için sizin takımda bek ve kanat oynayan BAY'ın forvette golcü olmaya zorlanmasına olan durumu başka türlü izah edemiyorum zira.

Geçen günkü tartışmada da bunları yazdım. O gün ama sen Yunus'un milli takıma alınmasını bile savunacak durumdaydın. Ben gayet de objektifim baktığında.
Ben başarı ile ilgili bir beyanda bulunmadım, mesajı g*tün yerine gözünle okumaya dene önce. Çer çöp çektiğin adamların istatistiklerine, oynadığı takımın başarısına bak. Takım uçuyor da tek sorun gs topçuları sanki. Bu bir takım oyunu, 1-2 topçuyla başarılı olunacağını düşünüyorsan yazık kafana. Ben adam gibi çıkar Yunus'un seçilmesini bile tartışırım ama sizde onu yapacak maça yok. Dalga geçerim diye laf kaşarlığı yapacağına düzgün bir mesaj at da tartışalım üstüne. Öyle dalga geçmeye yelteneceğin bir adam da değilim ayrıca, bu da aklında bulunsun.

Baroš

🦁
Konular
86
Beğeni sayısı
432
PG Nakit
1,555
Favori Güreşçi
CM Punk
Çöp kelimesi işin mübalağası ve geçmişte o şekilde ifade ettiğim için tercihen kullandığım bir ifade.Hakkı ile oynayan kimseyi eleştirmedim. Oyunun elimizdeki Arda ve Kenan gibi gençler veya Hakan gibi dünya klasında oyuncularımız üzerine kurmak yerine Yunus'a, Kerem'e uygun oyun kurgulayan, Elde alternatif olmamasına rağmen, Semih'i oynatmamak için sizin takımda bek ve kanat oynayan BAY'ın forvette golcü olmaya zorlanmasına olan durumu başka türlü izah edemiyorum zira.

Geçen günkü tartışmada da bunları yazdım. O gün ama sen Yunus'un milli takıma alınmasını bile savunacak durumdaydın. Ben gayet de objektifim baktığında.
Dikkatli okursan ''Barış'ın santrafor olarak oynamasını eleştiriyoruz'' yazdığımı görürsün. Ayrıca hangi kafayla attığımı anlayamadığım üslup olarak da kötü olduğu için özür dilediğim mesajımı atman gereksiz olmuş. Bu konu altından attığım mesajın amacı bu konuların turnuva sonrası konuşulması ve objektif olunmasıydı. Takım mevzusuna çekmeye çalışmıyorum sen de anla. Zaten yazdığım mesajlarda da bunu görürsün. Polyanna değilim, uzun uzadıya konuşulacak ve ağır bir şekilde eleştirilecek çok şey var ama zamanı değil.

Nature Boy

🤙pura vida
Konular
149
Beğeni sayısı
2,021
PG Nakit
1,090
Favori Güreşçi
Ricky
Dikkatli okursan ''Barış'ın santrafor olarak oynamasını eleştiriyoruz'' yazdığımı görürsün. Ayrıca hangi kafayla attığımı anlayamadığım üslup olarak da kötü olduğu için özür dilediğim mesajımı atman gereksiz olmuş. Bu konu altından attığım mesajın amacı bu konuların turnuva sonrası konuşulması ve objektif olunmasıydı. Takım mevzusuna çekmeye çalışmıyorum sen de anla. Zaten yazdığım mesajlarda da bunu görürsün. Polyanna değilim, uzun uzadıya konuşulacak ve ağır bir şekilde eleştirilecek çok şey var ama zamanı değil.
Üslubuna değil, Yunus'u savunmana dikkat çekmiştim. Geçmiş mesajındaki üslubuna dair bir şey söylemedim zaten.

Yanlış baştan yapılırken eleştiri yapma hakkını kendimde görüyorum açıkçası. Bu federasyon, altın jenerasyon gelirken turnuvayı göz göre göre yiyor. Kusura bakmayacaksın ama bunun sebebi de Hamit Altıntop gibi, Hakan Balta gibi karakterlerin milli takımı Galatasaray circlejerk'ü üzerinden döndürmesinden kaynaklı. Bu işten en çok zararlı çıkanlar yine sizin oyuncular olurken (BAY'ı bu turnuvadan sonra 10M'ye falan ancak satabilirsiniz dış pazara), yanlışı eleştirdiğimiz için hala bana ya da bir başka arkadaşa işi takımlar üzerinden okuduğumuzu söylemen en başından senin takım üzerinden okuduğunu düşündürtüyor bana.

Böyle düşünmediğine beni ikna etmek zorunda değilsin, dışarıdan nasıl göründüğünü bil istedim sadece.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: