WWE RAW Tartışma Konusu | 13.05.2024

Konular
1,749
Beğeni sayısı
823
PG Nakit
450
Favori Güreşçi
CM Punk
1

Şovumuzu Drew McIntyre otoparktan arenaya girerek başlıyor. Drew direkt olarak arenaya doğru yol alıyor ve kameranın takibi ile birlikte arenaya giriş yapıyor. Tribünlerden CM Punk chanti geliyor. Genel olarak CM Punk'a laf sokuyor promosunda. Ardından ilk hedefinin World Heavyweight kemeri olduğunu söylüyor. Tam Damian Priest hakkında bir şeyler söylerken şampiyonumuz Damian Priest'in müziği duyuluyor ve girişte gözüküyor kendisi. Ringe gelip mikrofon alıyor Priest ve ikili karşılıklı atışıyorlar. Priest, McIntyre'a iyileştikten sonra kemer hakkını vereceğini söyleyip ringden ayrılıyor.

IYO SKY vs. Shayna Baszler | Queen of the Ring Turnuvası Çeyrek Final Maçı
Kazanan:
IYO SKY

Samantha Irvın, Lillian Garcia'yı takdim ediyor! Lillian Garcia sıradaki maçın anonsunu yapacak.

Kofi Kingston vs. GUNTHER | King of the Ring Çeyrek Final Maçı
Kazanan:
GUNTHER

Arka alanda Lyra Valkyria var Jackie Redmond'un yanında. Geçen hafta yaşananları hatırlatıyor ve kendisini debutu için tebrik ediyor. Tam lafa girecek iken Lyra, Becky geliyor görüntüye. RAW'a gelişini kutluyor ve geçen haftaki yardımı için kendisine teşekkür ediyor ve gidiyor. Lyra, Damage CTRL'ye uyarı çekiyor ve artık kendisini RAW'da görmeye alışmalarını söylüyor. Bu sırada arkadan Liv Morgan geliyor ve o da Lyra'ya RAW'a hoş geldin diyor. Sonrasında da ''Becky hep böyle kaşar mıydı?'' diye soruyor. Lyra da cevap olarak git kendisine sor bunu diyor, bu sırada Liv'in arkasında Becky beliriyor tekrardan. Liv arkasına döndüğü gibi Becky'den yumruğu yiyor suratına.

''BIG'' Bronson Reed vs. Akira Tozawa (w/Chad Gable)
Kazanan:
''BIG'' Bronson Reed

Arka alanda Adam Pearce F4W Tag Team maçı duyuruyor. Maçı kazanan takım #1 Contender olacakmış. Şimdi Pearce'ın yanına Bron Breakker geliyor ve turnuvada olması gerektiğini söylüyor.

Zoey Starks vs. Lyra Valkyria | Queen of the Ring Çeyrek Final Maçı
Kazanan:
Lyra Valkyria

Sami Zayn vs. Otis (w/Chad Gable)
Kazanan:
Sami Zayn

Maçtan sonra Sami Zayn, Otis'e saldıran Chad Gable'ye saldırıyor ama Gable ringden kaçıyor. Otis şimdi onun yanına geliyor ama Gable vuruyor tokadı ona ve arkasına bile bakmadan arka alana doğru yoluna devam ediyor.

Dakota Kai (w/Kairi Sane & IYO SKY) vs. Becky Lynch
Kazanan:
Becky Lynch via DQ

Maçın sonlarında Damage CTRL maça karışıyorlar. Yardıma yine Lyra Valkyria geliyor. Ringde ikili sırt sırta vermişlerken arkadan Liv Morgan gelip Becky Lynch'i köşeye fırlatıyor, ardından hemen kaçıyor ring dışına.

Arka alanda Ilja Dragunov röportaj verirken GUNTHER geliyor ve ikili yüz yüze geliyorlar.

Judgment Day (Finn Balor & JD McDonagh) vs. New Catch Republic (Pete Dunne & Tyler Bate) vs. The Creed Brothers vs. Authors of Pain | World Tag Team Şampiyonluğu için #1 Contender Maçı
Kazanan:
Judgment Day (Finn Balor & JD McDonagh)

Jey Uso vs. Ilja Dragunov | King of the Ring Turnuvası Çeyrek Final Maçı
Kazanan:
Jey Uso

Şovumuz ikilinin yüzleşmesi ile son buluyor.

KONU BAŞLIKLARI

(RAW Spoiler) Geri Dönen İsim
(RAW Spoiler) RAW Debutunu Gerçekleştiren İsim
(RAW Spoiler) Onun Olmaması Hata Mıydı?
(RAW Spoiler) QOTR Turnuvası İlk Yarı Finali Belli Oldu
(RAW Spoiler) Önümüzdeki Hafta RAW Şovuna Duyurulan Maç
(RAW Spoiler) #1 Contender Maçını Kazanan Ekip
(RAW Spoiler) KOTR Turnuvası İlk Yarı Finali Belli Oldu
(RAW Spoiler) Bu Son Doğru Karar Mıydı?

Son düzenleme:

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
5,100
Beğeni sayısı
3,484
PG Nakit
3,015
RPG Karakteri
Brock Lesnar w/ Paul Heyman
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
Drew McIntyre'ın promo zaten çok iyiydi, ama Priest de inanılmaz bir promo kesti gerçekten ve bildiğin face gibi davrandı, face gibi de muamele gördü Drew karşısında doğal olarak. Ben inanılmaz keyif aldım bu segmentten ve artık Priest'in babyface run'ı için daha da sabırsızlanmaya başladım. Mikrofonun son zamanda olay adamı olan McIntyre'ı oracıkta gömüvermesi çok büyük işti, milletin sövdüğü kadar kötü bir şampiyonluk izletmediği açık.

Kofi öyle saçma saçma işlere girişmesin sonra sırtına buz getirsin diye dizi sakat Woods'dan böyle medet umar... Burada da Kross'tan garip bir hamle geldi, neler olacak acaba? Chad Gable… Aga o ringin kenarında çene dövmeseydin de adamlar maçlarına baksaydı bari, ikisi de kendisi yüzünden kaybetti ama yapmadığını bırakmadı heriflere kşfdssşkdfdsşflkdsfşklsfd, ama sevdik bu Gable'ı. Creed tayfa ile de ufaktan temas ettirmeye başladılar, şu stable kurulsun artık da asıl Gable'ı izleyelim. GUNTHER-Ilja yüzleşmesine feci ıslandık, ama yakın vadede izleyemeyeceğiz tabii. Ki daha iyi bence, bu maçın üçüncü perdesi mutlaka yapılacak ve çok büyük bir hype ile bizi iyice sabırsızlandırsınlar ilerisi için. Baba RAW TTC için o kadar farklı opsiyonlar varken yine JD'yi verdiler şuraya, yemin ederim ÇOK SIKTINIZ YA ÖYLE BÖYLE DEĞİL KANKA.

Main event ise bence ortadaydı ve Jey Uso kazanmış oldu. Bence hak ettiği de bir galibiyet oldu, ana akıma oturmuş dehşet bir entrance popülaritesi varken bunu değerlendirmesi kesinlikle şarttı şirketin, ki yakın zamanda bir yenilgiyle düşüş yaşamıştı. Dragunov zaten yolunu bulur. Ama tabii GUNTHER, Jey Uso'yu da çiğ çiğ yer.

Genel olarak keyifli bir şovdu bence, kadın aksiyonlarından pek konuşmadım ama oralara da göz ucuyla bakınca fena değildi. Becky'nin arka alanda Liv'e kestiği racona bayıldık özellikle, Lyra'yı da iyi hazırlıyorlar yukarısı için. Ayrıca "RAW'da güreş yok eheüğğğ" yapan paralı trollere de iki haftadır çok iyi cevap veriyor WWE, misler gibi güreş izliyorsunuz açın bakın işte.

Konular
140
Beğeni sayısı
1,368
PG Nakit
1,000
RPG Karakteri
"starboy" Wes Lee
Favori Güreşçi
CM Punk
Drew McIntyre'ın promo zaten çok iyiydi, ama Priest de inanılmaz bir promo kesti gerçekten ve bildiğin face gibi davrandı, face gibi de muamele gördü Drew karşısında doğal olarak. Ben inanılmaz keyif aldım bu segmentten ve artık Priest'in babyface run'ı için daha da sabırsızlanmaya başladım. Mikrofonun son zamanda olay adamı olan McIntyre'ı oracıkta gömüvermesi çok büyük işti, milletin sövdüğü kadar kötü bir şampiyonluk izletmediği açık.

Kofi öyle saçma saçma işlere girişmesin sonra sırtına buz getirsin diye dizi sakat Woods'dan böyle medet umar... Burada da Kross'tan garip bir hamle geldi, neler olacak acaba? Chad Gable… Aga o ringin kenarında çene dövmeseydin de adamlar maçlarına baksaydı bari, ikisi de kendisi yüzünden kaybetti ama yapmadığını bırakmadı heriflere kşfdssşkdfdsşflkdsfşklsfd, ama sevdik bu Gable'ı. Creed tayfa ile de ufaktan temas ettirmeye başladılar, şu stable kurulsun artık da asıl Gable'ı izleyelim. GUNTHER-Ilja yüzleşmesine feci ıslandık, ama yakın vadede izleyemeyeceğiz tabii. Ki daha iyi bence, bu maçın üçüncü perdesi mutlaka yapılacak ve çok büyük bir hype ile bizi iyice sabırsızlandırsınlar ilerisi için. Baba RAW TTC için o kadar farklı opsiyonlar varken yine JD'yi verdiler şuraya, yemin ederim ÇOK SIKTINIZ YA ÖYLE BÖYLE DEĞİL KANKA.

Main event ise bence ortadaydı ve Jey Uso kazanmış oldu. Bence hak ettiği de bir galibiyet oldu, ana akıma oturmuş dehşet bir entrance popülaritesi varken bunu değerlendirmesi kesinlikle şarttı şirketin, ki yakın zamanda bir yenilgiyle düşüş yaşamıştı. Dragunov zaten yolunu bulur. Ama tabii GUNTHER, Jey Uso'yu da çiğ çiğ yer.

Genel olarak keyifli bir şovdu bence, kadın aksiyonlarından pek konuşmadım ama oralara da göz ucuyla bakınca fena değildi. Becky'nin arka alanda Liv'e kestiği racona bayıldık özellikle, Lyra'yı da iyi hazırlıyorlar yukarısı için. Ayrıca "RAW'da güreş yok eheüğğğ" yapan paralı trollere de iki haftadır çok iyi cevap veriyor WWE, misler gibi güreş izliyorsunuz açın bakın işte.
Damien Priest babaya her geçen gün daha çok bayılıyoruz ya, kemeri aldığı günden bugüne çok iyi işleniyor ve fazlasıyla keyif veriyor bana. Kemer hiç beklemediğim kadar yakıştı ve bana göre çok da iyi taşıyor şu anlık. Müthiş karşılık vermiş, Drew çok iyi promo kesmesine rağmen o çıtanın üstüne çıkmayı da başarmış. Açılış her anıyla mükemmel, şimdi izledim ben de.

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
5,100
Beğeni sayısı
3,484
PG Nakit
3,015
RPG Karakteri
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
Damien Priest babaya her geçen gün daha çok bayılıyoruz ya, kemeri aldığı günden bugüne çok iyi işleniyor ve fazlasıyla keyif veriyor bana. Kemer hiç beklemediğim kadar yakıştı ve bana göre çok da iyi taşıyor şu anlık. Müthiş karşılık vermiş, Drew çok iyi promo kesmesine rağmen o çıtanın üstüne çıkmayı da başarmış. Açılış her anıyla mükemmel, şimdi izledim ben de.
İnsanlar McIntyre’ın hypeı ve JD’ye -doğal olarak- bulunan önyargıdan ötürü Priest’i çok kötü karşıladılar ama ben NXT dönemini yakından takip edip bu adamın bize şampiyonken izleteceklerini bildiğim için susup bekledim sadece. Şimdilerde rüzgarı kendi tarafına çekmesi çok güzel. Ama bu kemerin ana hikayesi Punk-Seth-McIntyre iken ve bu üç ismin de sahaya nihai olarak dönmesi oldukça yakınken mevzuyu nasıl bağlayacaklar onu çok merak ediyorum.

Konular
140
Beğeni sayısı
1,368
PG Nakit
1,000
RPG Karakteri
"starboy" Wes Lee
Favori Güreşçi
CM Punk
İnsanlar McIntyre’ın hypeı ve JD’ye -doğal olarak- bulunan önyargıdan ötürü Priest’i çok kötü karşıladılar ama ben NXT dönemini yakından takip edip bu adamın bize şampiyonken izleteceklerini bildiğim için susup bekledim sadece. Şimdilerde rüzgarı kendi tarafına çekmesi çok güzel. Ama bu kemerin ana hikayesi Punk-Seth-McIntyre iken ve bu üç ismin de sahaya nihai olarak dönmesi oldukça yakınken mevzuyu nasıl bağlayacaklar onu çok merak ediyorum.
JD fazla gömülüyor bence yani o kadar önemli bir rolü de yok aslında potansiyelli de birisi gibi geliyor. McIntyre-Punk hype'ı dediği gibi çok etkili ve insanların beklentisi Punk vs. Drew orası için ama Punk'ın sakatlık haberleri vesaire Priest'in ömrü uzayabilir biraz daha kemerle. Priest'in NXT dönemini ya da ana kadro zamanlarına pek hakim değilim. Ring içinde iyi bir güreşçi olduğunu biliyordum, ROH izlediğim dönem tam parladığı zamanlardı ama mikrofonunu bilmiyordum çünkü yanında menajer vardı. Kötüdür diye düşünmüştüm, beklentimin çok çok üstünde çıktı.

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
5,100
Beğeni sayısı
3,484
PG Nakit
3,015
RPG Karakteri
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
JD fazla gömülüyor bence yani o kadar önemli bir rolü de yok aslında potansiyelli de birisi gibi geliyor. McIntyre-Punk hype'ı dediği gibi çok etkili ve insanların beklentisi Punk vs. Drew orası için ama Punk'ın sakatlık haberleri vesaire Priest'in ömrü uzayabilir biraz daha kemerle. Priest'in NXT dönemini ya da ana kadro zamanlarına pek hakim değilim. Ring içinde iyi bir güreşçi olduğunu biliyordum, ROH izlediğim dönem tam parladığı zamanlardı ama mikrofonunu bilmiyordum çünkü yanında menajer vardı. Kötüdür diye düşünmüştüm, beklentimin çok çok üstünde çıktı.
JD derken komple ekibi kastediyorum ya, yoksa Jordan Devlin’de ben de varım ve hatta Judgment Day şu an az bir şey çekilebilirse bunda aslan payı Devlin’e aittir. Bayağı yetenekli bir güreşçi ve bu stabledan ana kadroya giriş yaparak sadece ringde meziyetlerinin olmadığını ispatlamış oldu ama ne yazık ki o fizikle en iyi ihtimalle upper mid-card olabilir, ya da bu tip ekiplerde yine ikinci/üçüncü adam rolünü oynayabilir.

Konular
140
Beğeni sayısı
1,368
PG Nakit
1,000
RPG Karakteri
"starboy" Wes Lee
Favori Güreşçi
CM Punk
JD derken komple ekibi kastediyorum ya, yoksa Jordan Devlin’de ben de varım ve hatta Judgment Day şu an az bir şey çekilebilirse bunda aslan payı Devlin’e aittir. Bayağı yetenekli bir güreşçi ve bu stabledan ana kadroya giriş yaparak sadece ringde meziyetlerinin olmadığını ispatlamış oldu ama ne yazık ki o fizikle en iyi ihtimalle upper mid-card olabilir, ya da bu tip ekiplerde yine ikinci/üçüncü adam rolünü oynayabilir.
Haaaa anladım, bence de zaten ya ötesi hayal olur. Güzel maçlar izletecektir ama tekli kariyerinde. Judgment Day yüzünden benim de bir ön yargım vardı ama süreci çok iyi yönetti Priest ve ilk süreçten kendine değer katarak çıktı. Bakalım devamı nasıl olacak..

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
5,100
Beğeni sayısı
3,484
PG Nakit
3,015
RPG Karakteri
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
Haaaa anladım, bence de zaten ya ötesi hayal olur. Güzel maçlar izletecektir ama tekli kariyerinde. Judgment Day yüzünden benim de bir ön yargım vardı ama süreci çok iyi yönetti Priest ve ilk süreçten kendine değer katarak çıktı. Bakalım devamı nasıl olacak..
Carlito da o ekibin Sami Zayn’i olacak gibi geliyor kanka bana ama hayırlısı… Olacaksa da bir an önce olsun babyface Priest’in ritmi kaçıyor çünkü.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: