Erce Kardeşler: “Hatayspor Çok Yalnız Bırakıldı”

KALKTI!!!!

Jayden Atatürk
Konular
45
Beğeni sayısı
1,839
PG Nakit
865
RPG Karakteri
Val Venis
Favori Güreşçi
John Cena
Konya veya Rizespor ayni duruma dusseydi Hatay gibi olur muydu? Hic sanmiyorum. Adamin soylemi abarti ama durumu anlatmak icin. TFF'nin Hataya boyle bir harekette bulunmasi zaten rezalet. Bu adamlara en az 5 sene musamaha gosterilmeli. 150 bin insan olmus.

The MANIAC

Super Mario
Konular
334
Beğeni sayısı
802
PG Nakit
1,245
RPG Karakteri
''Main Event'' Jey Uso
Favori Güreşçi
Bobby Lashley
1
Abi bu tür kafadan adamları görünce Allah'a şükür edesi geliyor insanın. Erce'nin bu söylemlerini başka yerlere çekmenin herhangi bir izahı olamaz. Yok Fenere başka bize başka oynadın , yazıklar olsun. Böyle takıma böyle taraftar yakışır zaten (herkes üstüne alınmasın)...

Cyber

PG.com Kullanıcısı
Konular
4
Beğeni sayısı
158
PG Nakit
0
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
Çalınmış soruların nereye gittiği belli olmuş...
Hadi çocuğun yaşı yetmiyorda senin bunu söylemen güldürdü. Şöyle arka yapacak kadar alçalsak şimdi hayatta kalma mücadelesi vermezdik. Bahsi geçen kızda Marmara'yı bitirip KPSS mülakatlarında böyle bir torpili olmadığı için ev hanımı oldu merak etmeyin.

Fetullah ve gelirgeçer kurumların bir arada yürüyüşünün ülkede ne kadar normalleştirildiğinin bilincinde olmadan yapılan cahilce yorumlar.

muad'dib

all eyes on me
Konular
12
Beğeni sayısı
251
PG Nakit
250
RPG Karakteri
Samoa Joe
Gerçekte belki lüks yemekler yiyorlardir ama ben mesela Erce'nin karun gibi zengin olduğunu falan sanmıyorum. Adamın kulüp yemekhanesinden çıkan yemeği kastettiği ortada, senin mantığınla hiçbir kulüp batmaz o zaman.
Ona göre Hatayspor = Real Madrid.

Akashi

spin god
Konular
394
Beğeni sayısı
1,370
PG Nakit
625
RPG Karakteri
Tiffany Stratton & Goldust
Favori Güreşçi
Malakai Black
1
Hadi çocuğun yaşı yetmiyorda senin bunu söylemen güldürdü. Şöyle arka yapacak kadar alçalsak şimdi hayatta kalma mücadelesi vermezdik. Bahsi geçen kızda Marmara'yı bitirip KPSS mülakatlarında böyle bir torpili olmadığı için ev hanımı oldu merak etmeyin.

Fetullah ve gelirgeçer kurumların bir arada yürüyüşünün ülkede ne kadar normalleştirildiğinin bilincinde olmadan yapılan cahilce yorumlar.
Ben de yazarken gülüyordum gerisini de okumadım.

agaoglu23

belair
Konular
4
Beğeni sayısı
418
PG Nakit
275
Favori Güreşçi
Bianca Belair
Çok yazık çok...
Konya veya Rizespor ayni duruma dusseydi Hatay gibi olur muydu? Hic sanmiyorum. Adamin soylemi abarti ama durumu anlatmak icin. TFF'nin Hataya boyle bir harekette bulunmasi zaten rezalet. Bu adamlara en az 5 sene musamaha gosterilmeli. 150 bin insan olmus.
Hatay TFF'den memnun abi imza vermiyorlarmış.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: