Erce Kardeşler: “Hatayspor Çok Yalnız Bırakıldı”

Cyber

PG.com Kullanıcısı
Konular
4
Beğeni sayısı
158
PG Nakit
0
Favori Güreşçi
Brock Lesnar

Konu açacaktım da madem muhabbet burada koyulmuş. EVET YA MAAŞ ALMADIKLARINA İNANIYO MUSUNUZ ABİİİİ YAAAA OHH KÖPRÜ SATIOM AH UH.

Maaş alıyolardır demedik, senelerdir pro liglerde oynayıp milyon dolarlar alan adamların kaşar ekmekle beslendiğine inanana köprü veriyoruz dedik lafları çarpıtmayın. :)

Cyber

PG.com Kullanıcısı
Konular
4
Beğeni sayısı
158
PG Nakit
0
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
birader senin gidip gerçekten bi kafanın rot balans ayarına baktırman lazım.
Dayı aylardır sizinle uğraşmaktan bıktım ben be, işin kötüsü haksız çıkıncada bulaşılmıyor çok çekilmez adamlarsınız. Yakında çıkar bu işlerin kokusuda beklemede kalın.

Bogi

Jön Türks
Konular
16
Beğeni sayısı
282
PG Nakit
0
Dayı aylardır sizinle uğraşmaktan bıktım ben be, işin kötüsü haksız çıkıncada bulaşılmıyor çok çekilmez adamlarsınız. Yakında çıkar bu işlerin kokusuda beklemede kalın.
dünyayı kurtardın 5 fenerliyle uğraşarak seni tebrik ediyorum. harikasın tatlım.

Spear of Chaos

PG.com Kullanıcısı
Konular
359
Beğeni sayısı
773
PG Nakit
855
RPG Karakteri
Brock Lesnar
Favori Güreşçi
Seth Rollins
Maaş alıyolardır demedik, senelerdir pro liglerde oynayıp milyon dolarlar alan adamların kaşar ekmekle beslendiğine inanana köprü veriyoruz dedik lafları çarpıtmayın. :)
Gerçekte belki lüks yemekler yiyorlardir ama ben mesela Erce'nin karun gibi zengin olduğunu falan sanmıyorum. Adamın kulüp yemekhanesinden çıkan yemeği kastettiği ortada, senin mantığınla hiçbir kulüp batmaz o zaman.

Spear of Chaos

PG.com Kullanıcısı
Konular
359
Beğeni sayısı
773
PG Nakit
855
RPG Karakteri
Brock Lesnar
Favori Güreşçi
Seth Rollins
Aynen Hatay yalan söylüyor, TFF'ye de bizi mağdur yapın da GSli kardeşler sallamasın diye haciz göndertti.

Cyber

PG.com Kullanıcısı
Konular
4
Beğeni sayısı
158
PG Nakit
0
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
Gerçekte belki lüks yemekler yiyorlardir ama ben mesela Erce'nin karun gibi zengin olduğunu falan sanmıyorum. Adamın kulüp yemekhanesinden çıkan yemeği kastettiği ortada, senin mantığınla hiçbir kulüp batmaz o zaman.
Erce bile senede yarım milyon Euro kazanıyordu gittiği kulüplerde maalesef kardeşim.

Spear of Chaos

PG.com Kullanıcısı
Konular
359
Beğeni sayısı
773
PG Nakit
855
RPG Karakteri
Brock Lesnar
Favori Güreşçi
Seth Rollins
Erce bile senede yarım milyon Euro kazanıyordu gittiği kulüplerde maalesef kardeşim.
Kazanması benim dediğime anti tez oluşturmuyor hala daha. Maaş alamadığı kulüpün yemekhanesine gidip bugün bendensiniz beyler çekecek değil; ortadaki vaziyette hedef kulübün durumu, oyuncuların değil.

Cyber

PG.com Kullanıcısı
Konular
4
Beğeni sayısı
158
PG Nakit
0
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
Kazanması benim dediğime anti tez oluşturmuyor hala daha. Maaş alamadığı kulüpün yemekhanesine gidip bugün bendensiniz beyler çekecek değil; ortadaki vaziyette hedef kulübün durumu, oyuncuların değil.
Erce'nin yaptığı açıklamanın toplumdaki karşılığı bu. Hatayspor'un batmış olduğunu inkar etmedim ben bu arada hiç Fenerli kimliğinizle saldırıyorsunuz çoğunuz bana zaten gülünç.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: