Fenerbahçe - Tartışma Konusu

Tolgamer

Pepsi Konseyi
Konular
375
Beğeni sayısı
626
PG Nakit
1,030
RPG Karakteri
Adam Copeland
Favori Güreşçi
Nic Nemeth
1
Mourinho'nun menajerine komisyoncu de, önüne gelene iftira at, 1959'dan önce şanlı futbolcularımızın kazandığı şampiyonlukları yok say, başkan olmak için milletin namusuna dil uzatıp hükümetle işbirliği yap. 600 milyon € borç olaylarına vs. girmedim. Ben Ali Koç çok iyi, inanılmaz iyi demiyorum fakat Haciz ile hükümete yanak sıktırarak şampiyon olmak yerine 5 sene daha Ali Koç ile hükümete karşı savaşıp 2. olurum. Siz yanak sıktırarak şampiyon olmaya pek meraklıysanız Boğaz'ın karşı tarafına geçebilirsiniz.

ReQuem

#uncensored
Konular
1,652
Beğeni sayısı
1,656
PG Nakit
1,850
Favori Güreşçi
Jon Moxley
1 1
Mourinho'nun menajerine komisyoncu de, önüne gelene iftira at, 1959'dan önce şanlı futbolcularımızın kazandığı şampiyonlukları yok say, başkan olmak için milletin namusuna dil uzatıp hükümetle işbirliği yap. 600 milyon € borç olaylarına vs. girmedim. Ben Ali Koç çok iyi, inanılmaz iyi demiyorum fakat Haciz ile hükümete yanak sıktırarak şampiyon olmak yerine 5 sene daha Ali Koç ile hükümete karşı savaşıp 2. olurum. Siz yanak sıktırarak şampiyon olmaya pek meraklıysanız Boğaz'ın karşı tarafına geçebilirsiniz.
Yalnız Aziz Yıldırım'a ilk laflar Ali Koç'un tarafından geldi. 5 yıldız muhabbetini de ilk çıkaran Aziz Yıldırım ama hala avrupa tarafınca kabul edilmedi ve 19 sayılıyor. Aziz Yıldırım gözünüzde ne kadar sıkıntılıysa Ali Koç'ta öyle olmalı. Aklamayın aga. Sonra Icardi gibi değersiz adamlara bile laf oluyor yüce başkanımız.

Tolgamer

Pepsi Konseyi
Konular
375
Beğeni sayısı
626
PG Nakit
1,030
RPG Karakteri
Adam Copeland
Favori Güreşçi
Nic Nemeth
1
5 yıldız muhabbetini de ilk çıkaran Aziz Yıldırım ama hala avrupa tarafınca kabul edilmedi ve 19 sayılıyor.
Avrupa tarafınca kabul edilmediği için bunu savunmayıp kendisiyle 5 yıldızlı formayla fotoğraf çektirmek isteyen adama bu sahte forma demesini gerektirmiyor, bunu niye söylediği de aşağı yukarı belli.
Aziz Yıldırım gözünüzde ne kadar sıkıntılıysa Ali Koç'ta öyle olmalı. Aklamayın aga. Sonra Icardi gibi değersiz adamlara bile laf oluyor yüce başkanımız.
Ben Ali Koç çok iyi, inanılmaz iyi demiyorum. Fakat Aziz Yıldırım ile yanak sıktırmalı şampiyonluklar yerine hükümete karşı 5 yılda 5 tane 2.'liği tercih ederim.

ReQuem

#uncensored
Konular
1,652
Beğeni sayısı
1,656
PG Nakit
1,850
Favori Güreşçi
Jon Moxley
1 1
Avrupa tarafınca kabul edilmediği için bunu savunmayıp kendisiyle 5 yıldızlı formayla fotoğraf çektirmek isteyen adama bu sahte forma demesini gerektirmiyor, bunu niye söylediği de aşağı yukarı belli.

Ben Ali Koç çok iyi, inanılmaz iyi demiyorum. Fakat Aziz Yıldırım ile yanak sıktırmalı şampiyonluklar yerine hükümete karşı 5 yılda 5 tane 2.'liği tercih ederim.
Acun'un daha 2-3 gün önce Fenerbahçe satılmalı dediği açıklamaları var. Seçim ne olur bilmiyorum ama bizi hiç iyi şeyler beklemiyor.

Danke

🍓
Konular
21
Beğeni sayısı
347
PG Nakit
125
Favori Güreşçi
Tama Tonga
ali-kocun-kulupler-birligi-toplantisina-ahmet-ketenci-ile-katilma-nedeni-ortaya-cikti-ishw.jpg

Uncle Junior

sekkusu yaritai
Konular
32
Beğeni sayısı
643
PG Nakit
190
Favori Güreşçi
The Undertaker
Ali Koç'un hükümetle savaştığını, Ali Koç hariç tüm Fenerbahçeliler iddia ediyor. Ama kendi adamı Acun, "Cumhurbaşkanımızın bize karşı bir art niyeti yok." diyor. Ali Koç'un da direkt Teyyib'e en ufak bir lafı sözü, dokundurması yahut savaştığına dair somut bir delili yok. Birkaç aptal hükümet yanlısı gazetecinin Riyad skandalı sonrası sallaması vesaire bunlar var sadece.

The MANIAC

THE SPECIAL ONE
Konular
399
Beğeni sayısı
942
PG Nakit
1,495
RPG Karakteri
''Main Event'' Jey Uso
Favori Güreşçi
Bobby Lashley
1
Allah göstermesin seneyede şampiyon olamazsak senden yine 2-3 satırlık bir yazı bekliyorum.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: