Fenerbahçe - Tartışma Konusu

Dragon

JM Cericho
Konular
9
Beğeni sayısı
350
PG Nakit
0
Favori Güreşçi
Alexa Bliss
Bütün saçma sapan goygoyu bir kenara bırakıyorum. 2014 yılında 10 YILLIK futbol stat isim hakkını 90 milyona verip, sonra onu değerinden daha düşüğe faizle kırdırıp 1 yıllık basket takımı kurduğunu itiraf etti. İnanılmaz bir olay. Neden geri dönmemesi gerektiğinin çok kısa bir özeti.

Konular
58
Beğeni sayısı
1,260
PG Nakit
770
RPG Karakteri
Alberto El Patron
Favori Güreşçi
Mini Cane
Aziz Yıldırım hatalıdır, kötü yöneticidir, dememesi gereken laflar demiştir bu konudaki eleştirilerin hepsini kabul ediyorum. Fakat bunların hepsini, belki daha fazlasını yapan, 6 senedir yapabildiği tüm erkeklikleri Fenerbahçe'lilere karşı yapan adamın karşısına aday olup, onu tek başına seçime sokmadığı için, 117 yıllık kulübün bir zengin çocuğunun oyun parkına çevirmesine karşı durduğu için geçmişten gelen tüm hislerimle beraber kocaman teşekkür ediyorum. Ali Koç gidene kadar bu kulübü sadece saha içindeki faktörleriyle destekleyeceğim, taraftar gruplarından da, taraftarlarının da, kongre üyelerinin de, medyasının da %90'undan nefret ediyorum. Ali Koç bırakacağım dediği günden itibaren kem küm eden ne kadar adam varsa Branco - Acun ekseninde tekrar kripto Ali'ciye dönüştü ama günün sonunda ne Acun ne de Mourinho/Branco ikilisinden birisi tahammül edebilecek Ali'ye. Ali Koç ne iyi bir yönetici ne de iyi bir insan ki tıpkı son yıllarındaki Aziz Yıldırım gibi. Aslolan armadır diyoruz kendimize ve ömrümüzün sonuna kadar bu kulübü desteklemeye devam ediyoruz tabii ki fakat dediğim gibi, son zamanlarda içerdiği şeylerden hiç olmadığım kadar iğreniyorum.

Dragon

JM Cericho
Konular
9
Beğeni sayısı
350
PG Nakit
0
Favori Güreşçi
Alexa Bliss
Sanırım bugün okuduğum en güzel yorum “Fenerbahçe iç savaşı artık sona ermiştir” oldu.

Artık camianın adamcılığı bırakma vakti geldi de geçiyor. Artık benim olduğum, benim yönettiğim, benim sevdiğim adamın olduğu Fenerbahçe gerisi umrumda değil anlayışı değil her kim ve ne olursa olsun Fenerbahçe dönemine girmişizdir diye umuyorum. İki başkana da bu süreci anlaşmazlıkları tatlıya bağlayarak bitirdikleri için teşekkür ediyorum.

The MANIAC

THE SPECIAL ONE
Konular
399
Beğeni sayısı
942
PG Nakit
1,495
RPG Karakteri
''Main Event'' Jey Uso
Favori Güreşçi
Bobby Lashley
1
Seçimin sonucu hayırlı olsun. Gönlüm Aziz Bey'in kazanmasından yanaydı ancak Ali Koç kazandı. Umarım görevde olduğu 6 senede bize yaşattıklarını unutturur. Umarım güzel günler yakındır.

(Yukarıda yazdıklarımdan bağımsız bu edit üzdü bi tık...)

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: