Fenerbahçe - Tartışma Konusu

Tolgamer

Pepsi Konseyi
Konular
367
Beğeni sayısı
617
PG Nakit
1,030
RPG Karakteri
Adam Copeland
Favori Güreşçi
Nic Nemeth
1
Aziz Yıldırım’ın taraftara alenen hakaret etmesini de
Diğer yazdıklarına bir şey diyemem ağabey fakat geçen maç yaşananlar Aziz'in dediklerinin doğru olduğunu bence ortaya çıkarıyor. Ayrıca Aziz Yıldırım bir kısım taraftara hakaret ederken Ali Koç'un kendini bütün eleştirenlere Norveçli veyahut troll demesi bence bundan daha büyük bir rezillik.

Dragon

JM Cericho
Konular
9
Beğeni sayısı
337
PG Nakit
0
Favori Güreşçi
Alexa Bliss
En üzüldüğüm şey şampiyon olamamak ya da Aziz/Ali ikiz GS efsanelerinin arasında kısır döngüde kalmak değil. En üzüldüğüm şey camianın yaşadığı onca şeyden sonra hala bir arpa boyu bile yol gidememiş olması. Hala bir başkan adayı çıkıp -üstüne 100 puan toplayan ve hala şampiyonluk şansı olan hocasına rağmen- “üst düzey” hoca “yıldız transferi” gibi 2000’li yılların taktikleriyle taraftarı efsunluyor ve her seferinde taraftar bile isteye bu tuzağa düşüyor.

Burada Mourinho’nun kalitesini ya da hocalığını tartışacak biri yoktur. Olay zaten Mourinho değil zihniyet. Çok şey yazacaktım sabah uykusuzluğun verdiği sinirle ama değmediğine karar verdim. Getir abi Mourinho’yu yanağını da okşat. Diğeri de Sergen Yalçın falan getirsin. Cacık olmaz hiçbirinizden.

Bogi

Jön Türks
Konular
17
Beğeni sayısı
301
PG Nakit
0
Diğer yazdıklarına bir şey diyemem ağabey fakat geçen maç yaşananlar Aziz'in dediklerinin doğru olduğunu bence ortaya çıkarıyor. Ayrıca Aziz Yıldırım bir kısım taraftara hakaret ederken Ali Koç'un kendini bütün eleştirenlere Norveçli veyahut troll demesi bence bundan daha büyük bir rezillik.

Yani bilmiyorum ben mi abartıyorum ama AY'nin taraftara yaptığı, kara listelerden tut tribünde adam bıçaklatmaya kadar giden listede bazen Ali'nin sosyal medyaya norveçli çıkışları bana daha az rezil geliyor yani. Üzüm üzüme baka baka kararmış işte zamanında farkına varamamışız.

Dragon

JM Cericho
Konular
9
Beğeni sayısı
337
PG Nakit
0
Favori Güreşçi
Alexa Bliss

Spear of Chaos

PG.com Kullanıcısı