Süper Lig 30. Hafta | Trabzonspor - Fenerbahçe

Kim Kazanır?

• Trabzonspor

Oy: 1 20.0%
  • Fenerbahçe

Oy: 3 60.0%
  • Berabere

Oy: 1 20.0%

• Kullanılan toplam oy
    5

DocMK

PG.com Kullanıcısı
Konular
3
Beğeni sayısı
2
PG Nakit
0
Favori Güreşçi
Jay Briscoe
Münferit bir olay değil. Dolayısıyla o şekilde siyah-beyaz ekseninde değerlendirmenin de bir manası yok. 6 değil 60 yıl da başkan olsan, sadece "muhalif" değil bütün medyaya da hakim olsan, pompaladığın nefretin bir geri dönüşü oluyor. Cezayı bir kere çekip bitirmek yerine çekmemekte inat edince farklı yollardan her sene çekilmeye devam ediliyor. Nasip.

Ya dosto ne anlatıyorsun saha ortasında sporcu dövmenin siyahı beyazı grisi mi olur, şu olaya sebep olabilecek şeylerin analizi mi kasılır

Akashi

the front man
Konular
641
Beğeni sayısı
1,877
PG Nakit
825
RPG Karakteri
Liv Morgan / Roman Reigns
Favori Güreşçi
Malakai Black
Münferit bir olay değil. Dolayısıyla o şekilde siyah-beyaz ekseninde değerlendirmenin de bir manası yok. 6 değil 60 yıl da başkan olsan, sadece "muhalif" değil bütün medyaya da hakim olsan, pompaladığın nefretin bir geri dönüşü oluyor. Cezayı bir kere çekip bitirmek yerine çekmemekte inat edince farklı yollardan her sene çekilmeye devam ediliyor. Nasip.

Her konuda abartı abartı gs büyüklüğü pompalayıp, saldırıdan sonra cezaya hypelanan aslan kardeşim benim... Tamam la Fred seminer vermez size.

atiban't

HAREM OG
Konular
61
Beğeni sayısı
550
PG Nakit
150
Favori Güreşçi
Angelico
gsden içerde 4 yeriz.. heee.. sonra fbye çelme takarız.. heee.. şampiyonu biz belirleriz... heeeeeeee..

2 kez hükmen mağlup sayılması gereken tsyi savunmak da gslilere kalmis. bugun burada isi hala ali koc ustunden okuyan varsa onun da kafasina yazik. analiz isini azaltin, bunlar 94ten beri boyle. 2 bin taraftari koruyamaz diye stada almayan devlet sahadaki 40 tane adamin can guvenligini saglayamamis, can sagligini savunmak topcularin kendisine kalmis, sen de kalkip o futbolcuya ceza gelsin de 2 hafta fener puan kaybetsin sampiyon olayim derdindesin. eziksiniz oglum. eziksiniz. boyle dusunen varsa hemen ayaga kalkip tuvalete gidip aynadaki suratina bi tukursun. bu kadar ezik oldugunu icin de kendinden ozur dilesin. sam essekliginin luzmu yok.

Cyber

PG.com Kullanıcısı
Konular
4
Beğeni sayısı
165
PG Nakit
0
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
Olaydan bağımsız Fenerliler bence nasıl bu kadar antipatik bir kulüp olmayı başardıklarını düşünmeli. Trabzon ilk defa Fener'i deplasmanda ağırlayıp yenilmedi ama ben böyle bir saldırganlık ilk defa gördüm.

Konular
89
Beğeni sayısı
1,602
PG Nakit
770
RPG Karakteri
Alberto El Patron
Favori Güreşçi
Mini Cane
Olaydan bağımsız Fenerliler bence nasıl bu kadar antipatik bir kulüp olmayı başardıklarını düşünmeli. Trabzon ilk defa Fener'i deplasmanda ağırlayıp yenilmedi ama ben böyle bir saldırganlık ilk defa gördüm.
5 yıldır falan izliyorsan futbolu ilk defa görmüşsündür, 2012-2018 arasında da buna benzer saldırganlıkları oldu. Hep oldu, hep olacak. Çünkü Trabzon'daki Fenerbahçe travması yıllar geçtikçe silinmekten ziyade, iyice harlanıyor. Yani adamların atlayıp yan hakemi dövmüşlüğü, maçı iptal ettirmişliği de var. Ama bir camianın saldırganlığını değil ilk defa, kaç kere daha görmeye gerek var bilmiyorum. Bunu Fenerbahçe antipatikliği üzerinden yorumlamak aptalca bence, ki bu takım geçtiğimiz senelerde de Antalyaspor maçı durmadan yine tüm sahayı doldurmuş, Antalya'lı tüm oyuncular ve teknik heyetin canını riske atmıştı. Onu da bir şekilde ayarladılar, bugünü de ayarlayacaklar, ileride ki olayları da ayarlayacaklar. Maalesef ülkenin üst kademeleri, bu nefret, toksik ortamdan keyif almayı bırakmadıkça düzelebilecek bir futbolun kalacağına da inanmıyorum. Ayriyeten bu söylemler, bu tavırlar devam ettiği sürece takımların yönetimlerinden, bunun sadece FB-TS arasında değil, ilerleyen süreçte FB-GS, GS-BJK, FB-BJK, o sene kim birbiriyle çekişiyorsa onların arasında da gerçekleşeceği gün gibi açık. Yani öncelikli önerim, olaydan bağımsız başladığın yorumun sonunu olayla bağlamaman ve bu durumu bu kadar yanlış değerlendirmemen olacak. İyi forumlar. ✌️

Cyber

PG.com Kullanıcısı
Konular
4
Beğeni sayısı
165
PG Nakit
0
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
5 yıldır falan izliyorsan futbolu ilk defa görmüşsündür, 2012-2018 arasında da buna benzer saldırganlıkları oldu. Hep oldu, hep olacak. Çünkü Trabzon'daki Fenerbahçe travması yıllar geçtikçe silinmekten ziyade, iyice harlanıyor. Yani adamların atlayıp yan hakemi dövmüşlüğü, maçı iptal ettirmişliği de var. Ama bir camianın saldırganlığını değil ilk defa, kaç kere daha görmeye gerek var bilmiyorum. Bunu Fenerbahçe antipatikliği üzerinden yorumlamak aptalca bence, ki bu takım geçtiğimiz senelerde de Antalyaspor maçı durmadan yine tüm sahayı doldurmuş, Antalya'lı tüm oyuncular ve teknik heyetin canını riske atmıştı. Onu da bir şekilde ayarladılar, bugünü de ayarlayacaklar, ileride ki olayları da ayarlayacaklar. Maalesef ülkenin üst kademeleri, bu nefret, toksik ortamdan keyif almayı bırakmadıkça düzelebilecek bir futbolun kalacağına da inanmıyorum. Ayriyeten bu söylemler, bu tavırlar devam ettiği sürece takımların yönetimlerinden, bunun sadece FB-TS arasında değil, ilerleyen süreçte FB-GS, GS-BJK, FB-BJK, o sene kim birbiriyle çekişiyorsa onların arasında da gerçekleşeceği gün gibi açık. Yani öncelikli önerim, olaydan bağımsız başladığın yorumun sonunu olayla bağlamaman ve bu durumu bu kadar yanlış değerlendirmemen olacak. İyi forumlar. ✌️
En son ne zaman bütün stad sahaya girmeye çalışıp tüm oyuncuları öldüresiye toplu lince kalkıştı 2005'den beri aktif futbol takip ediyorum maç bitene kadar olanları çok gördükte sonrasının TR futbolunda bir ilk olduğu kesin.

Trabzon'a o yorumda atfettiğin şeylerin çoğu İstanbul derbilerinde de yaşandı kaç kere bu maç olanlar yeni bir seviye.

Hellraiser

HOUSE OF BLACK
Konular
44
Beğeni sayısı
659
PG Nakit
330
RPG Karakteri
House of Black
Favori Güreşçi
"Macho Man" Randy Savage
Fenerbahçe düşmanlığı ne seviyelere gelmiş.. Düşmanların hepsi maç başından beri Trabzonlu tarafların attığı maddeleri tahrik olarak görmüyor, Oosterwolde'nin yaptığı bir harekette oyuncuyu ve takımı suçlu buluyor.. Maçtan beri yazılan her şeye bakıyorum(Twitter'da dahil) bu düşmanlık herkesin gözünü iyi kör etmiş, adamlar twitter da otobüsü kurşunlayacağız diyip üstüne yetmezmiş gibi ana bacı katarak açıklamaya yapıyor ama suçlu yine Fenerbahçe.. Konu da en suçu olmayan insanları bile suçlu çıkartmaya çalışanlar var. Söylenecek çok daha şey var ama söylemek istemiyorum..

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: