Partiler Karıştı!

Nature Boy

güreşin muhtarı
Konular
187
Beğeni sayısı
2,284
PG Nakit
1,095
Favori Güreşçi
MJF
1
10 ay önce Cumhurbaşkanı olsun diye oy verdiğin adam hakkında böyle konuşmak bence hiçbir seçmene yakışmıyor, Meral Akşener'in İmamoğlu hikayesi gibi oldu.
Ehveni Şer diye oy verip hata ettik. Bu kafa ile bir daha günahımı vermem sen rahat ol abisi. Parti içinde senin desteklediğin dejenere zihniyeti def etmeden sittin sene AKP’den kurtaramayız. Hani iktidar hayali görüyorsan bir kenarda yazılı dursun, her seçim kaybında gelir okursun.

Spear of Chaos

PG.com Kullanıcısı
Konular
366
Beğeni sayısı
805
PG Nakit
855
RPG Karakteri
Brock Lesnar
Favori Güreşçi
Seth Rollins
Ehveni Şer diye oy verip hata ettik. Bu kafa ile bir daha günahımı vermem sen rahat ol abisi. Parti içinde senin desteklediğin dejenere zihniyeti def etmeden sittin sene AKP’den kurtaramayız. Hani iktidar hayali görüyorsan bir kenarda yazılı dursun, her seçim kaybında gelir okursun.
Çok değil 25 gün sonra halkın sesini duymanızı umuyorum sadece.

Styles Clash

littlefinger
Konular
95
Beğeni sayısı
1,860
PG Nakit
510
Favori Güreşçi
AJ Styles
Amerika’daki 2 parti tuzağına düştük. Erdoğan-KK el ele alternatif ses çıkartma işini Türk siyasetinden sildiler. Ben yine Türk milletinden ümidimi kesmedim. Elbet bir gün gerçeği görecekler.

Kanka Ümit Özlale İzmir aşığı ve müthiş teknokrat bir adam. Adamın Efe Aydal ile programını izle ufkun açılır. Hani ben belediyeden asfalt, temizlik bekliyorum ya adam öyle şeyler anlattı ki kendimi vizyonsuz hissettim. Onun dışında belki linç yiyeceğim ama Akpli olmasına rağmen Hamza Dağ şehri inanılmaz iyi tanıyor. Karşıyaka, Konak, Alsancak, Atatürk, gevrek, boyoz İzmirliliğinin ötesinde adam şehrin sorunlarını çok iyi biliyor ve Özlale kadar vizyoner projeler sunmasa da şehrin sorunlarına gerçekten ilaç olacak ve şehri rahatlatacak projeler açıklıyor. Diyeceksin ki akpliye güven olmaz eyvallah ama adam Cemil Tugay'dan daha iyi süreç yönetiyor ve emin ol Turgut Altınok ile Murat Kurum sahada böyle çalışsa Ekoyla Mansuru silerlerdi çooook net. İzmirlinin aslında Özlale ile Hamza Dağ arasında seçim yapması gerekirken işte beleşten bb olacak adama belediyeyi teslim edeceğiz. Ben abi açık net söylüyorum normalde Ümit Özlale'ye oy verecektim ama kazanamayacak ve Hamza Dağ'ın benim oyuma daha çok ihtiyacı var ve ben ön yargısız bir şekilde sırf trafik ulaşım sorunu çözülsün diye Hamza Dağ'a oy vereceğim. Bunca sene cidden chpye oy verdim ve onların bana layık gördüğü aday Cemil Tugay oldu. Umarım Hamza Dağ veya Ümit hoca kazanır. Valla kordonda bira içenler, Tarkan konserleri de umrumda değil.

Bak sana şunu diyeyim Özlale ve Hamza Dağ seçim afişlerinde projelere yer verirken Cemil Tugay chp logosuna sığınıyor. Fatih Portakal gibi çok bilmişler adamı parti logosu kullanmadığı için kınıyor (Ümit Özdağı tenzih ediyorum) ama bu aslında benim daha çok hoşuma gidiyor. Çünkü İzmir'de akpnin de en az %30 seçmeni var. Cumhur ittifakı %35. Pekala bu adamın da ardında güçlü bir parti ittifak var ama o buna sığınmak yerine projelerini ön plana çıkartıyor ve polemiğe girmiyor hiçbir şekilde. Adama yok partinden utanıyor musun diyorlar. Aynen genel başkan yardımcılığı yapan adam partisinden utanacak. Asıl partisinden utanan Mansur Yvaş beydir ama ona hiç laf yok.

Spear of Chaos

PG.com Kullanıcısı
Konular
366
Beğeni sayısı
805
PG Nakit
855
RPG Karakteri
Brock Lesnar
Favori Güreşçi
Seth Rollins
Kanka Ümit Özlale İzmir aşığı ve müthiş teknokrat bir adam. Adamın Efe Aydal ile programını izle ufkun açılır. Hani ben belediyeden asfalt, temizlik bekliyorum ya adam öyle şeyler anlattı ki kendimi vizyonsuz hissettim. Onun dışında belki linç yiyeceğim ama Akpli olmasına rağmen Hamza Dağ şehri inanılmaz iyi tanıyor. Karşıyaka, Konak, Alsancak, Atatürk, gevrek, boyoz İzmirliliğinin ötesinde adam şehrin sorunlarını çok iyi biliyor ve Özlale kadar vizyoner projeler sunmasa da şehrin sorunlarına gerçekten ilaç olacak ve şehri rahatlatacak projeler açıklıyor. Diyeceksin ki akpliye güven olmaz eyvallah ama adam Cemil Tugay'dan daha iyi süreç yönetiyor ve emin ol Turgut Altınok ile Murat Kurum sahada böyle çalışsa Ekoyla Mansuru silerlerdi çooook net. İzmirlinin aslında Özlale ile Hamza Dağ arasında seçim yapması gerekirken işte beleşten bb olacak adama belediyeyi teslim edeceğiz. Ben abi açık net söylüyorum normalde Ümit Özlale'ye oy verecektim ama kazanamayacak ve Hamza Dağ'ın benim oyuma daha çok ihtiyacı var ve ben ön yargısız bir şekilde sırf trafik ulaşım sorunu çözülsün diye Hamza Dağ'a oy vereceğim. Bunca sene cidden chpye oy verdim ve onların bana layık gördüğü aday Cemil Tugay oldu. Umarım Hamza Dağ veya Ümit hoca kazanır. Valla kordonda bira içenler, Tarkan konserleri de umrumda değil.

Bak sana şunu diyeyim Özlale ve Hamza Dağ seçim afişlerinde projelere yer verirken Cemil Tugay chp logosuna sığınıyor. Fatih Portakal gibi çok bilmişler adamı parti logosu kullanmadığı için kınıyor (Ümit Özdağı tenzih ediyorum) ama bu aslında benim daha çok hoşuma gidiyor. Çünkü İzmir'de akpnin de en az %30 seçmeni var. Cumhur ittifakı %35. Pekala bu adamın da ardında güçlü bir parti ittifak var ama o buna sığınmak yerine projelerini ön plana çıkartıyor ve polemiğe girmiyor hiçbir şekilde. Adama yok partinden utanıyor musun diyorlar. Aynen genel başkan yardımcılığı yapan adam partisinden utanacak. Asıl partisinden utanan Mansur Yvaş beydir ama ona hiç laf yok.
Kazanacak aday diye birşey yoktur, bence İYİ Parti adayına oy vermelisin.

Styles Clash

littlefinger
Konular
95
Beğeni sayısı
1,860
PG Nakit
510
Favori Güreşçi
AJ Styles
İzmir'de öyle sembol şeyler olmadigi için herhalde veya varsa da durumları iyi diye restorasyona ihtiyaç duyulmamıştır. Ama muhakkak bilinen birşey vardır orada.

Ayrıca AKP gelse iyi mi olacak ? Sosyal medyadaki kamuoyu halkta da olussa IYI Parti adayı one çıkardı sandıkta.

Chpden daha iyi olacak.

Zaten İzmirin konformist seçmenine olan sitemimi dile getirdim. Cemil Tugay belediye çalışanlarının maaşlarını Karşıyaka belediye başkanlığı döneminde ödeyemediği zaman oluşacak ulaşım ve hizmet aksaklıklarında bedelini ödeyeceğiz. Cidden senelerdir size %45-50 oy veren İzmir halkına bunu mu reva gördünüz?

Nature Boy

güreşin muhtarı
Konular
187
Beğeni sayısı
2,284
PG Nakit
1,095
Favori Güreşçi
MJF
1

IMG_2906.jpeg
Son dönemde Frank Herbert’ı daha iyi anlamaya başladım. Bu yüzden Bitcoin diyorum arkadaşlar.

Spear of Chaos

PG.com Kullanıcısı
Konular
366
Beğeni sayısı
805
PG Nakit
855
RPG Karakteri
Brock Lesnar
Favori Güreşçi
Seth Rollins
Kazanacak aday diye bir şey vardır ve Hamza beyin şansı daha yüksek.
İzmir'de AKP kazanamaz, İYİP oranı daha yüksek emin ol. Gönül rahatlığıyla içinden geçen adama oy ver, kazanacak aday olayına bakilmamali belediyede.

Styles Clash

littlefinger
Konular
95
Beğeni sayısı
1,860
PG Nakit
510
Favori Güreşçi
AJ Styles
İzmir'de AKP kazanamaz, İYİP oranı daha yüksek emin ol. Gönül rahatlığıyla içinden geçen adama oy ver, kazanacak aday olayına bakilmamali belediyede.

Ölmüş bitmiş akpnin İzmirdeki oy oranı son seçimde %25 mhp oyları ise %5 idi. Anketlerde bile Cemil Tugay %40 - Hamza Dağ %32 gösteriyor. Seçimde ise makasın %38-35 gibi chp adayı lehine olacağını düşünüyorum. Özlale'nin %15 üstüne çıkması zor.

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: