Partiler Karıştı!

Spear of Chaos

PG.com Kullanıcısı
Konular
366
Beğeni sayısı
805
PG Nakit
855
RPG Karakteri
Brock Lesnar
Favori Güreşçi
Seth Rollins
Parti dediğin bir şirket değil, biziz canım. Mesele üç harfin yönetiminin kimin aldığı değil.
CHP'ye oy vermiyorsan biz demene gerek yok bence, oy verdiğin parti hakkında böyle bir yorum yapsan anlarım.

Nature Boy

güreşin muhtarı
Konular
187
Beğeni sayısı
2,284
PG Nakit
1,095
Favori Güreşçi
MJF
1
Partide kalan son Atatürkçüleri gönderinde rahat rahat halay çekin.
Şöyle ulu orta ihraç etsinler de 6 ok diye oy veren CHP’li teyzeler kimlere rant sağladıklarını görür. Atatürk, Cumhuriyet diyerek insanların gözünü boyayan şarlatanlar siyasal islamcılardan daha büyük tehdit haline geldi. Düşmanın bile merti makbul.

Nature Boy

güreşin muhtarı
Konular
187
Beğeni sayısı
2,284
PG Nakit
1,095
Favori Güreşçi
MJF
1
CHP'ye oy vermiyorsan biz demene gerek yok bence, oy verdiğin parti hakkında böyle bir yorum yapsan anlarım.
Benim ailem kaç kuşaktır CHP üyesi Sosa. Hala da üyeyiz.

Sokakta bayrak da astık, partinin üst kademesinde de yer aldık. Senin gibi PKK uzantısı partilerden gelip piroya lider doktrini ile bağlanmadık. Atatürk devrimlerini benimsememiş, Cumhuriyet düşmanı herkes CHP dışı unsurdur. Buna sen de dahilsin.

Spear of Chaos

PG.com Kullanıcısı
Konular
366
Beğeni sayısı
805
PG Nakit
855
RPG Karakteri
Brock Lesnar
Favori Güreşçi
Seth Rollins
Benim ailem kaç kuşaktır CHP üyesi Sosa. Hala da üyeyiz.

Sokakta bayrak da astık, partinin üst kademesinde de yer aldık. Senin gibi PKK uzantısı partilerden gelip piroya lider doktrini ile bağlanmadık. Atatürk devrimlerini benimsememiş, Cumhuriyet düşmanı herkes CHP dışı unsurdur. Buna sen de dahilsin.
Biz Atatürk'ün Cumhuriyet'ine sahip çıkıyoruz. Emin ol azınlık solcular olmasa bu ülkeye çoktan şeriat gelmişti. Bir de benim dediğim o verme olayı bu seçimde zaten. Geçmişteki şeyleri kafanda sildiysen bence değeri kalmamıştır, o dedigin şeyleri benim tanıdıklarım da yaptı.

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: