Partiler Karıştı!

Spear of Chaos

PG.com Kullanıcısı
Konular
366
Beğeni sayısı
805
PG Nakit
855
RPG Karakteri
Brock Lesnar
Favori Güreşçi
Seth Rollins
Konuda kurduğun her cümle yanlış o yüzden bende buna cevap vereyim, evet daha iyi olacak. CHP'nin yönettiği hiçbir belediye iflah olmaz, hizmet vermez. Parti ayrımı olmadan tüm belediyeler yolsuzluk üzerine kurulur ancak AKP en azından çaldığıyla kalmayıp hizmet verir. Yavaş yavaş öğreneceksin belediyeciliği. @Styles Clash hizmet istiyorsan AKP kardeşim, ver geç. Belediyecilikte parti tutulmaz.
Belediyecilikte gayette parti tutulur, görüşünün güçlenmesi için görüşünün uyduğu partiye oy verirsin hizmete bakmadan. Refah zamanında 1 ilçe aldı ama şimdi 30 senedir ülkeyi yönetiyor o ilçe sayesinde. AKP'nin dolarla maaş alan elemanlarının tüm propagandalarını yemen üzücü maalesef.

AKP ve belediyeciliği de bu. Muhalifim diye gecinme direkt AKP bas Cumhurbaşkanlığı'nda da. Zaten sen inkar edeceksin belki veya etmiyorsun ama neyse, kafa olarak tam AKP'li olmuşsun, %52'nin %42'si anti CHP algısı yüzünden oy veriyor. Sen AKP överken orada onlar bir avuç grubu zengin ediyorlar, senin gibilere sadece gülüyor yani hizmetçi(!) Akp.

GBB

👑
Konular
41
Beğeni sayısı
1,596
PG Nakit
370
Kadının dediğinde hiçbir sorun yok DEM partililere kapısı açık olmayabilir ne var bunda? DEM/HDP mecliste resmi olarak bulunuyor, belli bir kitleyi temsil ediyor vs. vs. Tamam buna lafım yok aslında ona da lafım var da her neyse. (lafım temsil ettiği kitleden ötürü değil örgüt bağlantısından ötürü) Fakat bir partiye mensup kişilerden rahatsızlık duyabilir ve onlara kapısını açmayabilir ne var bunda problem teşkil eden? Özgür düşünce ve ifade özgürlüğü değil mi bu?

Partiden ihraç edilmezse belki.
Açık açık DEM/HDP/BDP ne haltsa o partiliyim desene ya. İhraç edilmesini istediğine eminim. 3-5 tane elemanın partinin kimyası ile oynamasından dolayı partiyi babanızın çiftliği sanmanız güldürüyor. Ailesi kuşaklardır CHP'ye oy veren biri olarak ben CHP'li değilim ama üzücü CHP'nin bu duruma düşmesi.

Spear of Chaos

PG.com Kullanıcısı
Konular
366
Beğeni sayısı
805
PG Nakit
855
RPG Karakteri
Brock Lesnar
Favori Güreşçi
Seth Rollins
Kadının dediğinde hiçbir sorun yok DEM partililere kapısı açık olmayabilir ne var bunda? DEM/HDP mecliste resmi olarak bulunuyor, belli bir kitleyi temsil ediyor vs. vs. Tamam buna lafım yok aslında ona da lafım var da her neyse. (lafım temsil ettiği kitleden ötürü değil örgüt bağlantısından ötürü) Fakat bir partiye mensup kişilerden rahatsızlık duyabilir ve onlara kapısını açmayabilir ne var bunda problem teşkil eden? Özgür düşünce ve ifade özgürlüğü değil mi bu?

Açık açık DEM/HDP/BDP ne haltsa o partiliyim desene ya. İhraç edilmesini istediğine eminim. 3-5 tane elemanın partinin kimyası ile oynamasından dolayı partiyi babanızın çiftliği sanmanız güldürüyor. Ailesi kuşaklardır CHP'ye oy veren biri olarak ben CHP'li değilim ama üzücü CHP'nin bu duruma düşmesi.
Zaten ihraç edilmesi lazım. Eğer bu kadın özür dilemeden CHP'de siyaset yapmaya devam ederse CHP resmi olarak meclisin 3.partisini kendine düşman bellemiştir ve demokrasi neferliği sözleri boşa düşmüştür.

Caliph

british master
Konular
224
Beğeni sayısı
1,421
PG Nakit
745
RPG Karakteri
Carlito
1
Zaten ihraç edilmesi lazım. Eğer bu kadın özür dilemeden CHP'de siyaset yapmaya devam ederse CHP resmi olarak meclisin 3.partisini kendine düşman bellemiştir ve demokrasi neferliği sözleri boşa düşmüştür.
Kaçamak kaçamak takılıp, köşe kapmaca oyunu oynamak, KK'nın trollük neferliğinin bayrağını bu forumda taşımak yerine artık cesaretini ortaya koyup, gerçek fikirlerini dile getirsen ya Sosa. Her mesajından ayrı rezillikte bir koku geliyor zira artık.

Spear of Chaos

PG.com Kullanıcısı
Konular
366
Beğeni sayısı
805
PG Nakit
855
RPG Karakteri
Brock Lesnar
Favori Güreşçi
Seth Rollins
Kaçamak kaçamak takılıp, köşe kapmaca oyunu oynamak, KK'nın trollük neferliğinin bayrağını bu forumda taşımak yerine artık cesaretini ortaya koyup, gerçek fikirlerini dile getirsen ya Sosa. Her mesajından ayrı rezillikte bir koku geliyor zira artık.
Ben kaçarak cevap vermiyorum hiçbir zaman aksine bu forumdaki birkaç kişi Kürtlere olan düşüncesini "sadece bölücülere karşı" diye belirtiyor ama resmi bir ortamda konuşmak yerine alelade bir ortamda konuşulduğu zaman Kürtlere karşı daha radikal düşünce çıkar forumdaki birkaç kişi özelinde. Benim KK savunuculuğum benim öz, hakiki düşüncemdir.

Konular
143
Beğeni sayısı
1,478
PG Nakit
1,115
RPG Karakteri
"starboy" Wes Lee
Favori Güreşçi
CM Punk
Ben kaçarak cevap vermiyorum hiçbir zaman aksine bu forumdaki birkaç kişi Kürtlere olan düşüncesini "sadece bölücülere karşı" diye belirtiyor ama resmi bir ortamda konuşmak yerine alelade bir ortamda konuşulduğu zaman Kürtlere karşı daha radikal düşünce çıkar forumdaki birkaç kişi özelinde. Benim KK savunuculuğum benim öz, hakiki düşüncemdir.
Yok, kaç kere yazdık aksine açık açık. Allah'ı şaşmışa dönüp soru işareti attın.

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: