BAB EVRENİ West Coast Wrestling

Styles Clash

This Is The Way
Konular
85
Beğeni sayısı
1,275
PG Nakit
370
Favori Güreşçi
AJ Styles
Austin'in arenada ATV tur atmasına eridim. Cody hedefe odak durumda ama LA Knight yoluna taş koyacak belli. Murat Bosporus gibi bir efsanenin Trent Seven gibi emperyalist çocuğuna yenilmesine üzüldüm. DAVA YOLDAŞLARININ GİRİŞİ İSE 10 DK UZAMIŞ ÇÜNKÜ ADAMLAR TESTİSTEN YÜRÜYEMİYOR!!!! Bu ekibe bir de Mr. Azerbaijan katılsa mis olmaz mı? Swagger ve Rawley gibi iki kekonun bu ekibe yenilmesine ise sevindim. Dava Yoldaşları segmentinden sonra Judgement Day segmentine geçmeyi beklemiyordum. :D Gunther inş Judgement Day'in içinden geçer. Cody'i ise Strwoman galibiyeti için tebrik ediyorum.

Shiniest Wizard

PG.com Kullanıcısı
Konular
1
Beğeni sayısı
33
PG Nakit
0
Favori Güreşçi
AJ Styles
Dava Yoldaşları segmentleri şu mantalitede yazılmaktadır:

EORAGGQXUAErZKb.jpg

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
4,964
Beğeni sayısı
3,430
PG Nakit
3,015
RPG Karakteri
Brock Lesnar w/ Paul Heyman
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
LA Knight açılışa bayağı renk katmış, dediği gibi Los Angeles menşeili bir şirketin açılış şovunda yer almasa ayıp olurdu... Dava Yoldaşları'nın yakın takipçisi olacağım, harika bir oluşum olmuş güreşçi seçimlerine kadar. Imperium vs. Judgment Day manyak bir eşleşme, çok sevdim. Ana olayda ise Cody galibiyeti bayağı bağırıyordu ve nihayetinde almış da galibiyeti. Knight ile Cody illaki denk geleceklerdir turnuvada, Knight olacak tabii ki tarafım. Eline sağlık.

Konular
140
Beğeni sayısı
1,254
PG Nakit
1,000
RPG Karakteri
"starboy" Wes Lee
Favori Güreşçi
CM Punk
kral öncelikle ufak bir öneri istersen öyle yaparsın tabii de dark temada veya lite temada hiç okunmuyor şovun başı siyah fontlu olduğu için, tema değiştirmek gerekiyor. onu normal ayarda bıraksan iki tarafta da rahat okunur sanırım.

steve austin inanılmaz bir figür, benim için baba yerine geçer. süper tercih. turnuva olayını pek sevmesem de çoğu zaman başka çare olmuyor, sen de o yolu seçmişsin. doğal şişkin kadroda. miz favorim bu tayfadan umarım o alır ama cody veya cena favori duruyor genel anlamda. murat bosporus hiç beklemiyodum turnuva kadrosundan sonra büyük patladım lasfjşlasjflasjflsajflsa müthiş de performans aslında win olmasa da hadi bakalım ASLJŞASLDJASLDJSALDJASLJD DAHA DA PATLADIM??? BU SEGMENT NEYDİ ŞSALDASLDASLD bir yoldaş da beni yazın ağabeyler DAVANIZIN YANINDAYIM ofofofof o neee imperium vs judgment day.. deler geçer ortalığı.. imperium'un yanındayız. cody'nin alması şaşırtmadı, finale kadar yolu var bence üst tarafta. eline sağlık.

Konular
56
Beğeni sayısı
1,142
PG Nakit
730
RPG Karakteri
Alberto El Patron
Favori Güreşçi
Mini Cane
Hocam çok fantezi bir backstory yok bence artı bu da gerçekçilik açısından, roster yorumuna da gelecek olursam upper midcarder'dan-main event potasına atabileceğin 6-7 isim var. E büyük yıldız olarak da Cena-Cody var zaten o yüzden elin rahat diye düşünüyorum baya. Tanıdığım güreşçileri içerdiği için de roster, okuması benim açımdan daha rahat olur diye düşünüyorum. Ben de loş temada kullandığım için siyah çok okunmuyor onu belirteyim, gerçi ilk paragraftan sonra düzeltmişsin. Açılış klasik olmuş, Austin'i göstermek en başından iyi bir hamle bence. Bracket'e gelirsek, bracketin üst tarafında bir sürpriz beklemiyorum eğer saldırı gibi şeyler olmazsa. Cody çıkar oradan ama alt tarafta LA Knight'in aldığı popu falan düşününce alttan bir sürpriz çıkmaz mı demiyor değilim. LA Knight, oradan finali görebilir bence bu şekilde yazılacaksa. Murat Bosporus bile alınmış abi yaaaa, diyerek mağlubiyetin yanından dolanalım şöyle. Bu segment epey garip ama çok da komik olmuş. Komik olma sebebi ise sadece güreşçilerden dolayı, Amerikalı yapsa beğenirler a.. Valla bence fena bir ekip olmamış, renk katmış şova daha da katacaklar muhtemelen. Şirketin ayrılabileceği bir nokta oluşmuş yani burada diğer şirketlerden, böyle hamleler görmek güzel zaten maçı da kazanmış ekip tebrik ediyoruz. Main eventte de sürpriz olmamış, Cody vurup geçmiş. Bence başlangıç için ideal bir ilk şov olmuş, net galibiyetler, güzel segmentler her şey var. Eline sağlık.

Shiniest Wizard

PG.com Kullanıcısı
Konular
1
Beğeni sayısı
33
PG Nakit
0
Favori Güreşçi
AJ Styles
kral öncelikle ufak bir öneri istersen öyle yaparsın tabii de dark temada veya lite temada hiç okunmuyor şovun başı siyah fontlu olduğu için, tema değiştirmek gerekiyor. onu normal ayarda bıraksan iki tarafta da rahat okunur sanırım.

steve austin inanılmaz bir figür, benim için baba yerine geçer. süper tercih. turnuva olayını pek sevmesem de çoğu zaman başka çare olmuyor, sen de o yolu seçmişsin. doğal şişkin kadroda. miz favorim bu tayfadan umarım o alır ama cody veya cena favori duruyor genel anlamda. murat bosporus hiç beklemiyodum turnuva kadrosundan sonra büyük patladım lasfjşlasjflasjflsajflsa müthiş de performans aslında win olmasa da hadi bakalım ASLJŞASLDJASLDJSALDJASLJD DAHA DA PATLADIM??? BU SEGMENT NEYDİ ŞSALDASLDASLD bir yoldaş da beni yazın ağabeyler DAVANIZIN YANINDAYIM ofofofof o neee imperium vs judgment day.. deler geçer ortalığı.. imperium'un yanındayız. cody'nin alması şaşırtmadı, finale kadar yolu var bence üst tarafta. eline sağlık.
Siyah font yaptığımdan haberim bile yoktu ya. Çok teşekkür ederim hem uyarı hem de yorumun için.

Hocam çok fantezi bir backstory yok bence artı bu da gerçekçilik açısından, roster yorumuna da gelecek olursam upper midcarder'dan-main event potasına atabileceğin 6-7 isim var. E büyük yıldız olarak da Cena-Cody var zaten o yüzden elin rahat diye düşünüyorum baya. Tanıdığım güreşçileri içerdiği için de roster, okuması benim açımdan daha rahat olur diye düşünüyorum. Ben de loş temada kullandığım için siyah çok okunmuyor onu belirteyim, gerçi ilk paragraftan sonra düzeltmişsin. Açılış klasik olmuş, Austin'i göstermek en başından iyi bir hamle bence. Bracket'e gelirsek, bracketin üst tarafında bir sürpriz beklemiyorum eğer saldırı gibi şeyler olmazsa. Cody çıkar oradan ama alt tarafta LA Knight'in aldığı popu falan düşününce alttan bir sürpriz çıkmaz mı demiyor değilim. LA Knight, oradan finali görebilir bence bu şekilde yazılacaksa. Murat Bosporus bile alınmış abi yaaaa, diyerek mağlubiyetin yanından dolanalım şöyle. Bu segment epey garip ama çok da komik olmuş. Komik olma sebebi ise sadece güreşçilerden dolayı, Amerikalı yapsa beğenirler a.. Valla bence fena bir ekip olmamış, renk katmış şova daha da katacaklar muhtemelen. Şirketin ayrılabileceği bir nokta oluşmuş yani burada diğer şirketlerden, böyle hamleler görmek güzel zaten maçı da kazanmış ekip tebrik ediyoruz. Main eventte de sürpriz olmamış, Cody vurup geçmiş. Bence başlangıç için ideal bir ilk şov olmuş, net galibiyetler, güzel segmentler her şey var. Eline sağlık.
Dava Yoldaşları segmentini komik olması amacıyla yazdım biraz da. Genelde yazdığım BaB'larda normalden farklı aykırı karakterler olmasını seviyorum. Bir amacımız da güreş eğlencesi olduğu için amacıma ulaşmışım sanırım aldığım yorumlara bakılırsa. (:

Diğer yorum atan hocalarımı da tek tek alıntılayıp kafalarını şişirmek istemiyorum. Onlara da teşekkür ediyorum yorumları için.

Shiniest Wizard

PG.com Kullanıcısı
Konular
1
Beğeni sayısı
33
PG Nakit
0
Favori Güreşçi
AJ Styles
Xd3ogA6.png

WCW
PACIFIC #2
Galen Center
21.07.2023

L A Knight!

Pyro gösterisinin hemen ardından LA Knight’ın müziği duyuluyor ve tüm heybetiyle girişte gözüküyor. Seyircilerden ilk şovda olduğu gibi büyük bir destek var kendisine. Daha ringe girmeden hemen rampada elindeki mikrofona konuşmaya başlıyor. ‘LET ME TALK TO YA!’ demesiyle beraber seyirciler ‘Yeah’ chantiyle destek veriyor kendisine. Yavaş yavaş yürümeye başlıyor ringe doğru. Geçen hafta LA Knight’a ringde yer verilmemesi güreş dünyasının görüp görebileceği en kötü kararlardan biriymiş. Los Angeles’ın geçen hafta neler kaybettiğinden bahsediyor. Ne kadar ihtişamlı görkemli olduğunu anlatıyor bir süre. WCW Championship turnuvasındaki güreşçilerden birisi de kendisiymiş. Bu seçimi dolayısıyla yönetimin ilk doğru kararlarını verdiklerini söylüyor. Daha sonra verecekleri kararların doğru olması ise LA Knight gibi bir megastarı bir daha harcamamalarına bağlıymış. Eğer bir daha böyle bir şey yaşanırsa şirketin kendi topuğuna sıkmış olacağını söylüyor Knight. Daha sonra henüz WCW Championship eleme maçına kadar çok vaktin olduğunu, o zamana kadar beklemeyeceğini söylüyor. Bu gün bu ringde birini tekmeleyip burada işleri yürüten kişinin kendisi olduğunu kanıtlayacağını söylerken Mansoor’un müziği duyuluyor ve elinde mikrofonla girişte beliriyor. LA Knight’ın kendini çok beğenmiş olduğunu, fazla özgüveninin kimseyi etkilemediğinden bahsediyor. Şirketin başından beri burada işleri kendisinin yürüteceği yanılgısına nereden kapıldığını soruyor. Daha fazla kendisini övmesini dinlemeye tahammülü kalmadığını, işini birazdan bu ringde bitireceğini söylüyor. LA Knight alaycı bir gülüşle Mansoor’a yanıt veriyor. Kendisinin bir megastarla nasıl konuşulacağını bilmediğini söylüyor. Fakat bu durum LA Knight için bir problem çok teşkil etmiyormuş. Çünkü bahsettiği starları birazdan Mansoor’un bir yerlerine monte edecekmiş. Mansoor bu sözden dolayı çok sinirleniyor ve LA Knight’ın üzerine doğru yürüyor. LA Knight’ın yüzündeki alaycı gülümseme devam ederken face to face yapıyorlar. Çok geçmeden arka alandan koşarak gelen hakem onları ayırıyor. LA Knight üstünü çıkarıp maç için hazırlanırken reklamlara gidiyoruz.

eRCXXIf.png

Singles Match
LA Knight vs Mansoor

İkili arasındaki maç yer yer dengeli geçse de LA Knight’ın bariz üstünlüğüyle devam ediyor. Maçın başından beri LA Knight seyircinin desteğini arkasında tutmayı başarıyor. Mansoor’un maç içerisindeki birkaç bitirici hareket denemesi ise sonuç vermiyor. Buna karşılık LA Knight Mansoor’u iyice yorup, onunla dalga geçmeye vakit ayırıyor. Maçın son anlarına LA Knight’ın üstünlüğüyle giriyoruz. Rakibine birkaç Belly-to-Belly Suplex yapıyor ve ardından kollarını açıp gövde gösterisi yapıyor. Mansoor ayaklanır gibi olduğunda iplerden hızını alıyor ve tam hamlesini yapacakken Mansoor ani bir leapfrog’la sıyrılıyor ondan. LA Knight hareketin etkisiyle hemen duraksıyor ama Mansoor vaktini boşa harcamadan arkası dönük Knight’a Reverse Hurricanrana yapıyor. LA Knight ensesini tutarak dizlerinin üstüne düşmüşken Mansoor hızını alıp bir de Running Knee Strike yapıyor. LA Knight aldığı darbelerin ardından köşeye yuvarlanıyor. Yavaş yavaş ayaklanmaya çalışırken Mansoor aprona çıkıp bitirici hareketini yapmak için bekliyor. LA Knight kalktığında Slinghot yapıp Neckbreaker için hamle yapıyor ama hayır! LA Knight havada yakalıyor onu ve Fireman’s Carry pozisyonuna alıyor Fireman’s Carry Facebuster yapıyor. LA Knight eliyle bu iş bitti dercesine bir işaret yaptırıyor ve ‘Who’s Game This Is?’ diye bağırıyor. Seyirciler hep bir ağızdan LA Knight diye bağırırken Mansoor sersemlemiş bir şekilde ayağa kalkıyor. Knight ayağa kalkan Mansoor’un kafasını tutuyor ve BFT! Tuşa giden LA Knight maçın kazananı oluyor. Rakiplerine göz dağı veren LA Knight gövde gösterisini yaparken reklamlara gidiyoruz.

eRCXXIf.png

Kameralarımız Long Beach, Los Angeles’ta açılıyor. Sahil kenarında manzaralı bir restoranda yemek yiyen iki kişiyi görüntülüyor kameralar. İkilinin arkası dönük olduğu için kim olduğu anlaşılmıyor. Kamera yavaş yavaş yüzlerine döndüğü zaman bu ikilinin Street Profits olduğunu görüyoruz. Aralarında hararetli bir şeyler tartışıyorlar. Kameralar daha da yaklaştığı zaman neler konuştukları sonunda duyulmaya başlanıyor. Konuşmalarından Los Angeles’ın en iyi şarabını bulmak için her restoranı dolaştıklarını anlıyoruz. Angelo Dawkins kuzeydekileri daha çok beğendiğini söylerken, Montez Ford tam tersi olarak güneydekileri daha çok beğendiklerini söylüyor. İkili tartışmasına devam ederken birden kameraları fark ediyorlar ve üstlerini başlarını düzelterek ciddi bir tavır takınmaya başlıyorlar. Montez Ford hangi kanal diye sorunca WCW cevabını alıyor arka taraftan. Angelo Dawkins’le bir süre bakıştıktan sonra uzun süre önce unuttuğu bir şeyi hatırlamış gibi bir şaşkın ifade takınıyor. Tabii ki WCW diye söze başlıyor Montez Ford. Şirketteki takım divizyonunu ele geçirmeden önce Dawkins’le beraber biraz kafa dinlemeleri gerektiğini söylüyor. Dawkins de ona katılarak geçen hafta yaşananlardan söz ediyor. Dava Yoldaşlarının ne denli komik bir isim olduğu hakkında bir süre dalga geçiyorlar. Daha sonra tekrardan ciddi tavırlarını takınıp haftaya şovda olacaklarını ve işler çocuk oyuncağına dönmeden her şeyi yola sokup tepeye oturacaklarını söylüyorlar. Kameralar yavaş yavaş onlardan uzaklaşmaya başlarken hemen tekrardan laubali tavırlarına geri dönüp yemekler hakkında derin bir tartışmaya giriyorlar. Street Profits tartışmalarına devam ederken kameralar tekrardan arenaya dönüyor.

eRCXXIf.png

Singles Match
Dexter Lumis vs Bully Ray

İki garip adamın arasında garip bir güreş maçı gerçekleşiyor. Maçın ilk 5 dakikası sadece ikilinin birbiriyle bakışmasıyla geçiyor. Beş dakika boyunca iki isim de gözlerini açmış şekilde uzak köşelerde birbirine bakıyor. Beşinci dakikanın sonunda Bully Ray yavaş yavaş ringin ortasına doğru temkinli adımlarla yürümeye başlıyor. Onu gören Dexter Lumis de yavaş adımlarla ringin ortasına doğru ilerliyor. Yavaş atılan adımların sonunda ringin ortasına gelmeyi başarıyorlar ve yüz yüze birbirlerine bakmaya devam ediyorlar ringin ortasında. Bir dakika da bu şekilde bakıştıktan sonra Bully Ray yavaşça yumruğunu kaldırmaya başlıyor. O yumruğunu kaldırırken Dexter Lumis de yumruğunu kaldırmaya başlıyor. İkisi de birbirlerinin gözüne bakmayı bırakıp yumruğunu takip etmeye başlıyor. Daha sonra aynı anda birbirlerine vuruyorlar. İlk yumruktan sonra ikisi de şaşırmış bir şekilde birbirine bakmaya başlıyor. Daha sonra bir yumruk daha atıyorlar. Bir yumruk daha bir yumruk daha derken olay yumruk savaşına dönüyor. İkisi de tüm gücünü kullandıktan sonra aynı anda iplerden sekiyorlar ve Double Clothesline ile birbirlerini düşürüyorlar ringin ortasında. İkisi de aldığı darbeden sonra kendisini ringin dışına bırakıyor. Bu sırada hakem ikisi için saymaya başlıyor. Yavaş yavaş ringin yanında toparlanmaya başlayıp ayağa kalkıyorlar arkaları birbirine dönük şekilde. İkisi de tam anlamıyla ayağa kalkınca sırtları birbirine çarpıyor ve ani şekilde arkalarına dönüyorlar. Maçın başında olduğu gibi yine birbirlerine kitleniyorlar. Bu sırada hakem 5’i sayıyor. 6…7…8…9… ama iki isimden de tık yok. Hakem 10’u sayıyor ve zil çalıyor. Maç sonuçsuz bitiyor. Fakat ikilinin bundan haberi olup olmadığından emin değiliz. Hakem ringin içinden ikisine maçın bittiğini anlatmaya çalışıyor ama oralı değiller. Birbirlerinin gözlerinin içine bakmaya devam ediyorlar. Onlar birbirlerine bakarken reklamlara gidiyoruz.

eRCXXIf.png

Reklamlardan döndüğümüzde boş bir odada birtakım konuşmalar duyuyoruz. Kameralar konuşmanın geldiği yeri gösterince konuşanların Judgement Day olduğu görülüyor. Gecenin main eventi hakkında stratejiler geliştirmeye çalışıyorlar. Finn kameralar ona yaklaşınca konuşmaya başlıyor. Judgement Day’in kendini göstermeye başlayacağı ilk durağın bu gecenin main eventi olacağını söylüyor. Çok yakında şirketteki tüm kemerleri toplayacaklarından bahsediyor. Ama şu andaki hedefi Gunther’a önemli bir ders vermekmiş. Judgement Day’i hafife almanın bir bedeli olduğunu ve bunu hem ona hem de tüm Imperium’a ödeteceğini söylüyor. WCW’nun bir general tarafından değil bir prens tarafından yönetileceğini söylüyor. Finn Balor kameraya öfke dolu bakışlar atarken o bakışları televizyondan izleyen birine doğru akıyor kameralar. Bu kişi Gunther! Yanında Giovanni Vinci ve Ludwig Kaiser var. Vinci ve Kaiser’a televizyonu işaret edip görüyor musunuz diye soruyor. İkinci sınıf güreşçilerin kendilerini ne denli büyük gördüklerinden dem vuruyor. Bunu engellemeleri gerektiğini söylüyor. Bunu herhangi biri için değil, kendileri için yapacaklarını söylüyor. Tüm kadroyu yola getirmekten bahsediyor. Herkesin Imperium’a biat etmesi gerektiğini söylüyor. Buna karşı çıkanları da cezalandıracaklarını ekliyor. İşe Finn Balor’u ve Judgement Day’i etkisiz hale getirmekle başlayacaklarını söylüyor. Bu gece main eventte yeni bir milat yazacağından söz ediyor. Değişimin ve geleceğin tam bu gece başlayacağını söylüyor. Önce turnuvayı kazanacağını ardından her şeyi tek tek eliyle düzelteceğini söylüyor. Son olarak herkesin kendisini General olarak anacağı hakkında malumat veriyor.

Kameralar tam kapanacakken birden kısa bir süreliğine arenaya dönüyor. Bunlar Dexter Lumis ve Bully Ray! Halen daha birbirlerine bakmaya devam ediyorlar. En sonunda arka alandan Adam Pearce hızlı adımlarla onların yanına geliyor. Şovun devam etmesi gerektiğini ve artık buradan ayrılmaları gerektiğini söylüyor. Pearce bunu güzellikle yapmadıkları takdirde başka yola başvuracağını söylüyor. Konuşması pek etki etmemiş olsa gerek ki parlayan kafasındaki teri silerek arka alana doğru işaret yapıyor. Arka alandan bir düzine güvenlik görevlisi gelip ikiliyi birbirinden ayrı noktalara doğru çekmeye başlıyor. İkisi birbirinden uzaklaşıyor olmasına rağmen göz temasını koparmamaya devam ediyor. Bu garip anlar yaşanırken reklamlardan sonra yayınlanacak olan Miz TV’nin tanıtımı geliyor ekranlara.

eRCXXIf.png

Reklamlardan döndüğümüzde ringin Miz TV için dizayn edildiğini görüyoruz. Çok geçmeden Miz’in müziği duyuluyor ve The A-Lister girişte gözüküyor. Şovunu yaparak ringe giriyor. Masasının üstündeki mikrofonunu alıp konuşmaya başlıyor. Miz TV’ye hoş geldiniz diyerek başlangıç yapıyor. Bu ‘hoş geldin’ kelimesini farklı yerlere çekmelerini istemediğini söylüyor seyircilere. Klişe olduğu için söylediğini, seyircilerin umurunda olmadığından bahsediyor. Seyirciler de geri kalmayıp yuhalıyorlar hemen. Miz klişeyi yerine getirdim diye mi beni yuhalıyorsunuz diye soruyor. Seyircilerden cevap alamayınca onlara hakaret etmeye devam ediyor. Yuhalamalar daha da artınca bu şovun onlarla ilgili olmadığını anlatmaya başlıyor. Bu şovun tek ilgi odağının kendisi olduğunu söylüyor. Reytinglerin, ürün satışlarının, bilet satışlarının, her hafta bu şovun tekrar tekrar yapılmasının sebebinin kendisi olduğunu söylüyor. Şimdi yapmaları gereken şeyin ayağa kalkıp hayatlarına anlam katan tek kişiyi alkışlamalarıymış. Tabii ki bunun üzerine yuhalamalar dinmiyor. Miz tekrardan konuşmaya girecekken seyircileri deliye döndüren bir müzik duyuluyor. My Time is Now ile birlikte John Cena girişte gözüküyor. Galen Center çıldırmış durumda. Cena klasik girişini gerçekleştirdikten sonra bir süre seyircileri dinliyor. Los Angeles’a selamını verir vermez büyük bir destekle karşılaşıyor. Cena burada olmaktan çok mutlu olduğunu söylüyor. Tekrardan güreşe, ait olduğu yere dönmek kendisini çok iyi hissettiriyormuş. Fakat en önemli şey tekrardan seyircilerle buluşmakmış. Cena sözlerini bitirip desteğini alırken bir anda destek yuhalamaya dönüyor. Çünkü Miz kapayın çenenizi diye araya giriyor. Cena’ya kendi şovunda ne aradığını soruyor. Miz TV’ye bilerek kimseyi davet etmemiş çünkü bugünkü şovun ilgi odağı kendisiymiş. Cena’nın ne hakla bunu mahvettiğini soruyor. Cena seyircileri işaret ederek onlara hakaret etmene göz mü yumacaktım tarzında bir konuşma yapıyor. Seyircilerin desteğini arkasına almışken neden gelecek haftaki maçımıza kadar bekliyoruz ki diye soruyor ve tişörtünü çıkarıp fırlatıyor. Miz ise hayatta olmaz şeklinde bir el hareketi yapıp ringden inmeye doğru yola koyuluyor. Tam ringden inecekken birden arkasını dönüp Cena’ya yumruk savuruyor ama Cena temkinli davranıyor. Miz’i omzuna alıp AA için kaldırıyor ama Miz kıvranarak hemen iniyor omzundan ve sürünerek kendisini ringin dışına bırakıyor. Cena eliyle çok az kalmıştı işareti yaparken Miz öfkeli. Cena haftaya görüşürüz diye ona bağırırken My Time is Now eşliğinde Main Event öncesi son kez reklamlara gidiyoruz.

eRCXXIf.png

WCW Championship First Round Match
Finn Balor vs Gunther

İki isim de maça kendi ekibiyle geliyor. Genel olarak dengeli geçen maçta Gunther’ın hafif üstünlüğüyle devam ediyor. Yer yer ringin dışındaki takım üyeleri birbiriyle laf dalaşına giriyorlar ama bu sözlü kavga fiziksel boyuta dönmüyor. Gunther maç içinde Finn Balor’un sağ ayağına odaklanıyor ve Knee Droplarla, Chop Blocklarla iyice zarar veriyor ayağına. Buna karşılık Finn Balor Gunther’ı dizlerinin üstüne düşürdüğü anda Missle Dropkickler atmayı ihmal etmiyor. Fırsatını bulduğunda ise bol bol stompluyor Gunther’ın göğsünü. Maçın sonlarına geldiğimizde iki tarafın da artık yorgun düştüğünü görebiliyoruz. Gunther maçın son kısmına üstünlüğü ele geçirerek giriyor. Finn Balor’a attığı sert bir chopun ardından Balor göğsünü tutarak yere yığılıyor. Fakat Balor bu duruma artık katlanamayacak olacak ki öfkeyle hızlıca yerden kalkıyor ve bir daha vur diye bağırıyor Gunther’a. Gunther Balor’un bu gereksiz cesaretinden etkilenmemiş olacak ki vurduğu bir Chopla Balor’u adeta yerinde takla attırıyor. Gunther maçın bittiğini ima edercesine bağırıyor Balor’a ve Powerbomb pozisyonuna alıyor onu. Gunther harekete geçer geçmez Judgement Day üyeleri aprona çıkıyor. Gunther dikkatinin dağılması sebebiyle Balor’u bırakıyor ve aprona doğru koşup Priest ve Dominik’e Clothesline ile hamle yapıyor ama ikisi de hemen ringden iniyor. O sırada Ludwig Kaiser ve Giovanni Vinci de boş durmuyorlar ve ringin dışındaki Judgement Day üyeleriyle yumruklaşmaya başlıyorlar. Gunther iki takımın birbirine girmesini izlerken Finn Balor bu dikkat dağınıklığından faydalanıp Roll Up yapıyor ama sonuç alamıyor. Gunther tuşu atıp ayağa kalkmaya çalışırken Finn Balor tüm gücünü toplayıp hızlı bir Slingblade yapıyor. Bu esnada ringin dışındaki kavgadan üstün çıkan ekip Imperium oluyor ama dört isim de yerde yorgun bir şekilde yatıyor. Tekrar ringe döndüğümüzde Finn Balor köşede duran Gunther’a sert bir Shotgun Dropkick yapıp Turnbuckle’a tırmanıyor. Coup de Grace için zıplıyor ama Gunther çekiliyor oradan ve Finn Balor zaten maç içinde incinen ayağını daha kötü hale getiriyor. Balor ayağını tutup ayakta durmaya çalışırken Gunther büyük bir öfkeyle arkası dönük Balor’a koşuyor ve ensesine çok sert bir Lariat geçiriyor. Balor Lariat’ın etkisiyle nerede olduğunu unutuyor adeta. Yarı baygın rakibini kaldıran Gunther Powerbomb yapıp tuşa gidiyor ve maçın kazananı oluyor. Diğer Imperium üyeleri de ringe girip galibiyetini kutluyorlar. Şov Imperium’un baygın yatan Finn Balor’un üstünde selam durmalarıyla bitiyor.

WCW PACIFIC
All Rights Reserved
2023

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: