Galatasaray - Tartışma Konusu

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
5,100
Beğeni sayısı
3,484
PG Nakit
3,015
RPG Karakteri
Brock Lesnar w/ Paul Heyman
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
Konfor alanından çıktıktan sonra patır patır döken yıldızlara gelirsek tarihin en iyi topçusundan başlayalım o zaman. Bu adam 31 yaşında ve kaç yıldır yardımcı forvet gibi oynuyor. Sen, bu adamı çizgiye hapsedersen bu tür durumlar olur. Verdiğin 7M'de boşa gitmiş olur. Kimse Mertens gibi profesyonel Barış gibi de hocaya bağlı olmuyor maalesef.
Bu adama değil bu adamı PR'cılık oynamak için alana sövmek lazım zaten o apayrı bir konu.

Baroš

🦁
Konular
85
Beğeni sayısı
398
PG Nakit
1,555
Favori Güreşçi
CM Punk
Sadece ondan değil ya agam, stil olarak da bütün soru işaretlerine eksi şekilde cevap verdi eleman. Tabii ki iyi maçları var ama yine de beklentileri karşılamadan çok uzak. Bence takım içinde onun kullanımına odaklanma hususunda belli problemler olmuş olabilir dediğin gibi ama bilemiyorum tabii. Üstelik karakter olarak da çok yardımcı olmadığı aşikar. Çıkan dedikoduların doğruluk payını fazlasıyla yüksek görüyorum. Umarım dediğin gibi olur ama şu anki halinin bir tık üstünden fazlası olmayacak gibi geliyor bana. Gerek oyuncu yapısı (Palace'taki kullanımı, oyun ezberi vs.) gerek soyunma odası sebeplerinden ötürü düşüncem bu yönde.
Şunu düşünecek adam olmalı transfer komitesinde. Her transferin tutacak diye bir şey yok ama düzgün transferle asgariye indirirsin.

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
5,100
Beğeni sayısı
3,484
PG Nakit
3,015
RPG Karakteri
Brock Lesnar w/ Paul Heyman
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
Al burdan yak. Zaha'nın maliyetine, Amrabat veya Fofana hayal değildi.
Bize lazım olanlar da onlardı zaten. Hatta az zorlasan Gravenberch bile çekerdin kiralık. Hoş, Liverpool gibi bir takım gelmişken sana istediğin paraları sun yine kabul etmeyecekti o ayrı konu tabi de.

Dragon

JM Cericho
Konular
9
Beğeni sayısı
337
PG Nakit
0
Favori Güreşçi
Alexa Bliss
Aziz Yıldırım’ın son atakları iyiydi ama ben yine de Dursun Özbek’in alacağını düşünüyorum seçimi, Ali Koç ile çekişmeli geçecektir süreç. Kazanan Galatasaray olsun ✍️

Uncle Junior

sekkusu yaritai
Konular
25
Beğeni sayısı
588
PG Nakit
40
Favori Güreşçi
The Undertaker
2006 şampiyonluğunun üstüne gelmez ağa. O yıl Fener 3 kat daha güçlüydü bizden.
İçerde dışarda Fener'e yatmamız zaten kadro gücümüzü gösteriyor o sezon özelinde.

Eğer o gol haberi gelmese FB 3 sene üst üste champ olup, bizle şampiyonluk farkını ikiye çıkarıyordu. Makası da açtırmamış olduk.

O atmosfer ne öyle baba ya...

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: